Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
14. júl 2010

a tu je foto

tinka349
14. júl 2010

@krish
@meruska
@carrie84
@sunnygirl no tak niiiiiic - som doma z mesta, a malej je lepsie v brusku...mam ist na kontrolu v pondelok . . . a nerobili mi ani sono, ani nechcem vediet kolko bude bucka vazit 😀 a to iste mi povedali co pred tyzdnom, akurat ze kontrakcie im dnes neukazalo 😖 tak sa budeme aj nadalej parit s bruskom noooo...

ale lekarka bola zlata a hovori mi, ze to bude najskor o tyzden, pozrela mi na kartu a hovori, ze to bude 22.7. - presne na moje narodky 😝 to bude teda darcek 😀

a kupila som si letne satockyyyy, zlte ako slniecko 😎 hoc som nevladala behat po obchodoch, ale take 2 hodinky som sa sama gulala 😀

a idem si akurat dat ladovu kawu so slahackouuuu 😵 😵 😵 😵 😵

mirka285
14. júl 2010

baby moj Tomas v zivote nepil balene vody ani ked bol malinky,vsetko som robila z normalnej vody z vodovodu aj pil vodu z vodovodu a nikdy mu nic nebolo..ja neviem ale mne pride voda z vodovodu najzdravsia.ja aj teraz malej varim nutrilon z normalnej vody,ziadnu Lucku nepouzivam..

mirka285
14. júl 2010

@zuzik1983 gratulujeme,mala spokojnuck,trosku mi pripomina Oackinu Kristinku vyzorom

merikac
14. júl 2010

@zuzik1983 zo srdiecka gratulujem a Nikolke prajem vela vela zdravicka a stasny zivot 😵

zuzik1983
14. júl 2010

dakujem velmi pekne

noemarta
14. júl 2010

@zrzulka @stanka33 , allexe povedala podla usg, ze maly ma cez 4 kg, a nakoniec vidite kolko vazil... ale sa chuda vcera vytrapila, od rana niiic, uz to vyzeralo, ze dnes jej daju dalsiu vyvolavacku, ale tak chvala bohu ma to uz za sebou. Katty17 , vcera isla domov, skoro furt som tam bola aj s allex pokial mohla pri nej a malej, Sandricka je malilinkate zlate babatko. Dnes rano mi pisala ze s malou vsetko o.k., ale katka mala horucku 38, ale nasa porodnicka povedala ze ma vela vela pit ze to moze byt z toho tepla. takze uz som z nich len ja na rade, asi si zacnem davat teple kupele, po schodoch budem lietat....... nasa ma podla usg 3,5 kg. tak uvidime.
Drzte sa baby.

zrzulka
14. júl 2010

@stanka33 no neviem ja som lucku nikdy nedavala. A uz vobec som z nej nevarila jak sa vsade pise ze je to potrebne.....malej bud prevarim vodu alebo muz jej dava rajec (on je v tychto veciach opatrnny) . teraz som si kupila britu tak to uz jej davam aj stade vodu

zrzulka
14. júl 2010

@noemarta tesime sa na fotku malej sandricky, snad sa katy ozve ked sa trosku zregeneruje po porode...

tinka349
14. júl 2010

@noemarta takze si na tom tak ako ja 😀 mna dnes po kontrole poslali domov, aj ked som tajne dufala, ze si ma tam enchaju, a v pondelok mam ist na kotrolu zasa 😕 tak uvidime...

tinka349
14. júl 2010

zenusky a naco mam amt alergiu aby mi dali nutrilon na predpis? kebyze som nemala mliecko 😖 u nas je cela rodina alergikov - prach, perie, roztoce, kvety ceresne atd

stanka33
14. júl 2010

@mirka285 ani my sme v zivote nepili vodu ved vtedy neboli a tu sme, ja sa neviem odhodlat skoncit vsetky kamosky este davaju, ja z nej nevarim iba ju pije, no asi skoncime mate pravdu....
@noemarta no tak to ja neviem kolko bude mat mala kedze na utz mala iba 2780 pred 2 tt a ja teraz skoro nic nejem iba obed a rano jogurt,iba pijem aj tak mi kila naskakuju
snad sa katty ozve som zvedava, a sa tesim ked konecne spolu pokocikujeme

stanka33
14. júl 2010

@tinka349 z toho si nerob nic mna zajtra doktor posle asi tiez domov ked je tam zasa plno

mirka285
14. júl 2010

@stanka33 pekne mu zacni davat z vodovodu...stani neboj to nie su naozajstne kila to je len voda a tekutiny co ti telo zadrziava...

stanka33
14. júl 2010

@mirka285 zacnem mu davat uz aj tak som chcela....
miri uz ma to fakt nebavi byt kinderko, hlavne ked je teplo, co by som dala za 1hodku na kupku alebo pri vode

sunnygirl
14. júl 2010

@zuzik1983 gratulujem, krásna princezná 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

@merikac jááááj fajn, tak ty píšeš mainke kto kedy porodil? Tak ja nebudem, bo ja niekedy ani nestíham, hlavne keď som celý víkend preč nechávam to teda na teba 😉 😉 😉

sunnygirl
14. júl 2010

páááááááááááááááá

ericica
14. júl 2010

@zuzik1983 zo srdca gratulujeme mala je ako anjelik.....alexa tiez gratulujeme a uz sa tesime na fotku 🙂
aj my minieme vyse 5 plienok a tri v noci ked ona pri kazdom kojeni kadi 😝 😝 😝 hadam ju v tom nenecham 😅
teraz sme sa kojili naposledy okolo 3 a chvilu si pospala vedla mna v posteli ale za chvilu revala teraz spi uz hodinku v kociku aj s dudlom 🙂

ericica
14. júl 2010

baby kolko na vas ostalo po porode???
ja som sa akurat vazila a mam 74 kg a pred otehotnenim som mala 67.....takze este 7kg.....ale ide to zo dna na den dole ked som dosla z nemocky som mala 76....
ale chcem ist dole az na 60 tku pravdaze az po skonceni dojcenia 🙂

carrie84
14. júl 2010

@ericica - ja som zacinala na 57 kg ... ani nechcem vediet, kolko mi po porode zostane 😠 Som ako slon ....
@tinka349 - zase nic? Tie nase deti su nejake lenive - co uz s nimi 😉 Ja mam poslednu poradnu zajtra a potom budem chodit do nemocnice na kontroly. Vcera ma normal vydesila sesternica - mi volala, ze jej kamoska mala termin 5.jula a este stale nic - a doktori ju chcu nechat az do nedele, ze ak sa to nerozbehne, tak potom budu vyvolavat porod. Sa mi to zda sialene - takto dlho prenasat.

Baby, ja som dnes komplet depresivna. Zle som spala, vsetko ma nastve, rozplace, na nic nemam chut ani energiu. Priniesli nam dnes stol a stlicky a namiesto toho, aby som sa tesila, tak idem reklamovat 3 stolicky + ma dorazil mm, ze je to moja chyba, lebo som vybrala blbu firmu (mala som kupit stol aky ma jeho mama!!!! 😠 ). Tak som sa vyrevala a serem na to - ja uz nic do domu vyberat nebudem, pretoze cokolvek sa pokazi, je moja chyba. Nech si to zariaduje a vybera sam. Pretoze uz mam pocit, ze kazdy kus nabytku len reklamujeme - nic nie je dobre 😖 . Bud sme divni my alebo to kazdy flaka.Pritom, ked pos*rie nieco on, tak to neriesim ....

tinka349
14. júl 2010

@carrie84 no po mne leniva krpana nebude, skor po jej otcovi 😠 a ja tak viem, ze bezne nechavaju prenasat maximalne 2 tyzdne - ze to je v norme, a po tych 2 tyzdnoch vyvolaju porod...a ze vraj dievcatka sa rodia skor ...houuuby 😖 😖 😖
a k tej depresii - osm na tom rovnako - este o pol 3tej som nespala a rano o pol 9tej ma zobudila postarka a potom po mna mal dojst debil muz a mala som ist na poradnu - 4 x som mu volala nech nemeska, samozrejme ze meskal, tak som sa nasrdila, zobrala otcove auto a sla sama....a on mi potom vola ze dorazil, tak som mu povedala nech si trhne, ze som objednana na presnu hodinu... 😠 😠

tinka349
14. júl 2010

@carrie84 ale ked ma nieco vytoci tak si aj niecim vylepsim potom naladu 😎 dnes som si kupila zlte letne satocky a krem proti celulitide a malej nohavice 😎 😎 😎 a k tomu melon,rusku zmrzlinu a ladovu kavu so slahackou 😎 😎 a hned je krajsi den...

carrie84
14. júl 2010

@tinka349 - ja uz nesoferujem. Ja som vzdy dost narvana na volante (pretoze mam pocit, ze inak nedociahnem na pedale 😀 )a teraz mi prekaza brusko - nie zeby som sa on buchala, ale skor sa bojim, ze ked mi niekto napali do zadku, ze si ho riadne otrieskam.
Radost - no ... zozrala som cokoladu a chipsy, teraz tlacim melon a aj tak to nezabera, pretoze uz rozmyslam, kolko som z toho pribrala a som v este vacsej depresii .... 🙄 Do mesta ma dnes nikto nedostane. Mozno zajtra, ked pojdem z poradne 😉 Ale spravim si aspon tu kavu, to je dobry napad 😉

23bambuliatko
14. júl 2010

@noemarta jeeeej tak Alexe strasne moc blahoželame ...už to ma za sebou, ale naozaj je to drobčiatko na 42 tt 😀

kibuk
14. júl 2010

ahojte dlhšie som sa neukazala ale detičky ma točia dookola 🙂 ale nevadi treba si najst system 🙂 blahoželam maminkam k detičkam nemam ani prehlad
pridavam foto mojho drobčeka 🙂
pekny podvečer prajem

carrie84
14. júl 2010

@tinka349 - teraz mi napadlo - takze uz zase s muzom aspon komunikujes? Chlapec ma tusim ku vsetkemu vysokozodpovedny pristup 😠

tinka349
14. júl 2010

@carrie84 komunikaciou by som to nenazvala.....vcera som ho videla po 3 tyzdnoch, bola som s nim hodinu aj to sme si nemali co povedat...a cakal som ze aspon 1 ruzu mi donesie po tom ako sa sprava...a on mi na to povedal, ze skoda penazi, radsej kupi daco malej...ale po dnesku s nim zas nekomunikujem....mam ho dost...

tinka349
14. júl 2010

@carrie84 joj a nad kaloriami nerozmyslaj, to je to jedine co nam robi teraz radost - sladkeeee 😀 😀 😀 😀 aj ja akurat papam melon 😝 a v tych obchodnych centrach je aspon klima, takze to bolo prima schladenie

danulka3
14. júl 2010

@mirka285 ahoj,moja známa bola po cisárskom,nemala mlieko a lekárka jej dáva mlieko na predpis(platí polovičku),vraj do pol roka.reflux nemá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre