Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
9. jún 2010

ahojte zeny .. tak ja som dnes bola naposledy v praci, uz len v piatok poobede na hodku sa rozlucit 😀
vratila som pocitac, vsetku pracu odovzdala a mam padla 😉

a poobede som bola v poradni, tak nasa mala sikulka sa otocila a uz je dole hlavou ... tak asi predsa len budem rodit normalne 🙂

agika1982
9. jún 2010

@alllexa a ak mozem vediet kolko vazis???

rybaanka
9. jún 2010

inak ked hovorite o vahe, ja som spokojna celkom, zajtra rodim a mam +8,5kg 😉

silvia.vesela
9. jún 2010

kočky, ja v tom teple ani na terase pod slnecnikom nemozem vyzdrzat!!!!! Musela som ist dnu! 😒
rybaanka, myslim aj ja na teba, nech je to vsetko super a aspon uz budes mat zajtra babatko pri sebe!!! 🙂

tutifruti
9. jún 2010

@rybaanka moc moc budem držať palce, nech všetko dobre dopadne.... a nech to v zdraví prežijú aj vaši doma.... 😉

oacka
9. jún 2010

denisse, to sú super správy!
miki veľmi krásne fotky, vy sa všetci traja na seba podobáte! 🙂
rybaanka, ako ti je dobre! už uvidíš malého pokladíka! držím palce!

silvia.vesela
9. jún 2010

a k váhe....ja mám plus 14kg!!!!! 😠 a to som ešte v 37tt, takže to može byť plus dalsie 3kg..... 😖

mirka285
9. jún 2010

Rybaanka tvoj Marko sa strasne podoba na toho chlapceka co hral v tom filme Postrach Denis 🙂

alllexa
9. jún 2010

@agika1982 - 72 kg, ale vsetko mam v stehnach a zadku...

rybaanka
9. jún 2010

mirka nepoznam ten film do kelu 😒 musim kuknut niekedy 😉

katkaking
9. jún 2010

ja mam uz +10-12 kg, kolise mi to..... a vahou by som mozno prave ja tromfla konika....

aalexis007
9. jún 2010

ahojky
neviete nahodou ako je to s vyskou materskej - je to v takej istej sume ako som mala PN-ku, alebo je to vyssie? Lebo sa to pocita z nejakeho vymeriavacieho zakladu a ten je asi taky isty aj pri PN aj pri MD. Alebo nie? Mate uz niektora rozhodnutie o vyske MD a boli ste pred tym na PN-ke? A ta vyska MD - je urcena na kalendarny den ze?

agika1982
9. jún 2010

@allexa...tak pridaj vyse 30 a to som jaaaa

strasska
9. jún 2010

@katkaking
@oacka
No praveze on nema problem ostat bezo mna, ale je pravda, ze obedny spanok absolvoval iba s mamkou alebo ockom. Ale babka vravela, ze si na mna za cely den ani nespomenul.
Co sa tyka navstevy v porodnici, este neviem, viem ze na oddeleni deti neradi vidia...no este uvidim. Ale urcite mu babo donesie z porodnice nejaky darcek 😉

rybaanka
9. jún 2010

kocky lucim sa, krpec je hore, idem sa mu venovat, ved teraz ho budem malo vidiet 😨
ak to mangel zajtra zvladne, tak mu dam instrukcie, ako sem napise zajtra, tak pajte 😉 a uzivajte si este bruska 😵 😵 😵

agika1982
9. jún 2010

@aalexis vies co, pn sa tiez rata 55%zo mzdy...a materska je rovnako....aspom to mi vravela moja mzdova....a rata sa kalendarny den

strasska
9. jún 2010

@agika1982 vitaj v klube ☹

agika1982
9. jún 2010

@strasska aj ty mas tak???nezda sa mi....no ja mam presne 107 kiiiiil....proste bomba kseft........heh

katkaking
9. jún 2010

@strasska moja mala mna nemusi za cely den ani vidiet, stale je niekto okolo nej..... ale v noci to bude horsie. A kamoska mi hovorila, ze ju mala prisla pozriet do porodnice, vsetko v pohode a ked mala odist domov bez mamicky, nastal problem....a obrovsky plac. Prave kvoli tomu neviem-neviem, ci nebude lepsie, ak ma radsej nejake 4 dni vobec neuvidi, aby sa nerozlutostila. A aky darcek donesie babo? daj inspiraciu, aj ja nad niecim rozmyslam, ale neviem co by bolo take vhodne....

strasska
9. jún 2010

@agika1982 o 5 kg menej 🙄

katkaking
9. jún 2010

@agika1982 mne vela nechyba do 100, ale nastastie to uz do porodu ani nebude-aspon dufam....pri malej mi chybalo 1kg aby bola stovka.... tak nie som sama taka objemnejsia, lebo uz si domyslam ze len ja som taky slonik 😉

strasska
9. jún 2010

@katkaking noc nebude problem, lebo uz bude s ockom, len cez den bude s babkou, tak uvidime co a ako.
A babatko prinesie vlacik s kolajnicami 😉
Musim ist lebo sa krpec zobudil
pa

oacka
9. jún 2010

agika, strasska, prosím vás,neklamte!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 veď som ťa videla, strasska, vyzeráš úplne normálne, v žiadnom prípade nie pplnoštíhlo! to ako robíš???

agika1982
9. jún 2010

kocky nebojte,po porode zalozime novu temu kto kolko zhodil hehe

agika1982
9. jún 2010

@oacka, nemam dovod klamat....vazne tolko maam......ale ja som vzdy bola pevnejsia a rapidne som zhodila a pak pribrala....musim utekat..esteraz idem na matriku ale uz aj s drahym....ajojte

alllexa
9. jún 2010

@agika1982 - to nie je mozne! Vobec by som tolko nepovedala!

lulu1983
9. jún 2010

ja som za cele tehu pribrala zatial 8,5 kg a vacsinu z toho do bruska, na nohach a zadku mam pocit, ze som dokonca mierne schudla, ale aj tak moj otec mi stale hovori, ze som velka a ze ci si nechcem vybavit cisarsky, lebo co ked sa mi panva roztiahne a podobne, nemam rada teraz taketo reci... neviem, mna momentalne vobec netrapi, ci mi ostane velky zadok, alebo nie.. proste to neovplyvnim.. Do porodu mi ostava teoreticky este mesiac, tak dufam, ze sa v lepsom pripade zmestim do 12 kg, maxi do 15 kg. Esteze ma mm nekritizuje, prave naopak, vzdy ma nahana sa ist najest.

miki060707
9. jún 2010

íha, to fakt tolko vážite, no šak ja mam najviac, ale myslela som si, že budem jedina nad stovkou....
ja som mala 110 v poradni, ale doma 112kg, čo už
malá ma na svadob. fotkách ani nespoznala, xi, tam som mala 70
no malá ked sa narodila bola celý tata a jeho mama, ale už ludia vravie, že celá mama, alebo polka zo mna....

janulienocka
9. jún 2010

vidim ze ste rozbehli ankuetu o vahe, ja meriam 167, pred tehu 62 kg, teraz 78, takze zatial plus 16kg ☹ , pri prvom som pribrala celkovo14 kg, a mala som to za dva-tri mesiace dole, takze sa nebojte ... 😉 schudnete raz dva

maxara
9. jún 2010

Ahojte metraciky 🙂 zodpovedne sa k vam pridavam a miki, nemas najviac.. 😒
Dnes som mala nechutny den.. celu noc som spala uplne super, rano som este potiahla do 8:30 a ze aky paradny den, navarene mam, tak konecne pozehlim tu dalsiu kopu a co je lepsie, pravdepodobne sa obzerem ako prasa, lebo som mala na vsetko chut a nevedela som si teda absolutne vybrat.. tak som si urobila 2 parky s chlebom a horcicou, a ze na obed sosovicu a na veceru leco.. no a kedze ma vcera na poradni dr zdrbal, ze nezeriem lieky co mi predpisal (konretne magnezium, lebo som z neho mala mini tlak a uplne sa mi chcelo spat a nevladala som ani na vlak nastupit, ked som este do botky chodila a zelezo, lebo kazdy druhy den na neho zabudnem.. ) a preto vraj mam taky vysoky tlak 😠 co je blbost, lebo doma mam tlak uuuuplne normalny.. to len ta jeho sestricka mi meria digitalnym a tak ledabolo dava tu planzetu na ruku, ze mi to odmeralo hocico, ale tlak KRVI urcite nie.. A on mi predpisal este nejake lieky na tlak. Takze som si rano dala vsetky lieky a zajedla ranajkami a isla som vas citat. A ako si tak citam, zrazu krrrce jak svina v zaludku, fakt som myslela, ze udrela moja posledna hodina ☹ nechutneee. Isla som skusit na velku a trosku sa podarilo, aj trosku sa ulavilo, ale zachvilu zas a uz som sa potila na hlave a ruky studene, takze uz som vedela, ze to tak skoro neprejde. Krce v zaludku neprechadzali, isla som este dvakrat hnackovat (zo zeleza, cierne) a vyvracat ranajky, ved jak inak.. no a krce som mala este aj potom asi do 13:30.. ale potom som este pre istotu lezala.. no otrasne, uplny des. A teraz som vas docitala, takze si idem splnit restiky
@rybaanka zajtra ti drzim rovnych 8 palcov (aj malej som nakazala) a nezabudni dat vediet aj miery a meno, ci ste si nerozmysleli 😉
@merikac , uz som ti sice gratulovala, ale gratulujem o5, lebo mala je fakt kraaasna, taka sa mi zda nejaka malo pokrcena 😵
no a baby, co puchnete, mne velmi dobre zabral ten moduretic, dokopy som si dala len 4 tabletky a dalsie si asi nedam, kedze dnes som sa odvodnila srackou a vracanim 😒 ale vyskusajte si na nohy davat studene obklady alebo tie sprchy, striedat horucu a ladovu vodu na cele predkolenia.. mne to nahodou dost pomahalo, vydrzat sa to dalo a potom som si nohy citila strasne prijemne.. take lahsie

no a teraz sa drzte, cim vas teraz zabijem.. rano este pred tym, ako som mala tie spominane zazivacie problemy som sa odvazila odvazit a mam este o dalsieho pol kila menej.. cize mam o 0,5 kg menej ako pred tehu 😉 ale samozrejme mam sprehladom zatial najviac z vasich spominanych hmotnosti.. takze mozte byt kludne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre