Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
21. júl 2010

@lutsine ja si do toho sadnem 🙂

lutsine
21. júl 2010

lutsine – Ako osetrujete rany po nastrihu? V nemocke mi davali rosalgin roztok na vlozku a prikladala som si tam....no doma ma to obcas pobolieva, co to pomoze zmiernit?

strasska
21. júl 2010

Ahojte, Maxi pisala, ze su este stale v nemocke, tak na nich myslite. Mala Ninka ma zltacku a aj Maxi mala nejake problemy, takze este to na odchod domov nevyzera ☹

strasska
21. júl 2010

A vraj uz aj Tutti to ma odvcera za sebou, ale podrobnosti neviem. Tak gratulujeme! 😉

petrap001
21. júl 2010

jeeej aj ja gratulujem tinke a meruske k babatkam 😉 dockali sa aj ony 😎
a malickym Danielkom tiez prajem vsetko naj k meninkam.

my sme mali zasa nie velmi super noc,ja neviem co malemu je..ked ho polozim,tak vkuse sa puci aj pol hodiny,ale nepace..ja neviem,ci ho boli brusko laebo co?? mate tiez take problem??

stanka33
21. júl 2010

ahojte....
Tinka, Meruska gratulujem k babatkam, Tinka to je teda riadna princezna,
a nasim Dankom vsetko naj k meninam nech su zdravucky....
ja tiez nenosim v perinke, potom je cela spotena iba niekedy na kojenie si ju tak dam
moja ked je hore iba prsnik pyta, dneska rano skoro tri hodky chcela po prestavkach pit, a potom sa strasne skadi uplne aj na 4 krat kaka, pekne si aj zadne mlieko vytaha, je nechapem kde to do nej ide....teraz spinka uz dve hodky
sa bojim aby si nezvykla furt na prsnik lebo ju nebudem moct kojit ked budem mat maleho doma tak dlho, dudlik nehce, ani cmulat prsty...
alexa davaj ho na brusko sa mu vtedy ulavi aj nam to pomohlo....

sarai
21. júl 2010

@petrap001 my mame presne to iste. malu polozim a len sa vkuse puci. a potom zacne aj mrncat. najviac to ma hlavne rano o 4 pravidelne a potom pocas celeho dna.

stanka33
21. júl 2010

@sarai aj nasa sa puci a brusko ju neboli lebo kadi ostosest....
baby pijete kavu??? zevraj jedna rano sa moze neviem sa odhodlat ci si mam dat

oacka
21. júl 2010

takže Košičanky sa rozhodli odrodiť to spolu? GRATULUJEM kočky! nech sú drboci zdraví a spokojní a dobre papkajú. mojalili, odfotila si ten cumeľ????? ktorý je dobrý? moju ide roztrhnúť od zlosti,keď jej dám cumeľ a pritom by furt cucala....

oacka
21. júl 2010

@sarai aj moja to isté, hrozne sa pučí, ale bruško má mäkké,aj prdí a kadí. celá je červená v tvári, rozhadzuje rukami, krúti sa jak úhor a potom spustí rev...nemôže jjej v tele robiť šaraptu tá pleseň????? furt to má na jazyku...

oacka
21. júl 2010

@stanka33 ty akoby si o mojej dcére písala.... to je normálne,že chce piť každých 40 min? a keby som ju neodtiahla a nedala na posteľ,tak pije nonstop...

oacka
21. júl 2010

@alllexa poviem ti,že mne ukazovala lekárka,ako ju mám masírovať a tlačila jej na brucho jak divá, fakt poriadne... ja to až tak silno nerobím....

mojalili
21. júl 2010

@monline aj tvojmu DANIELKOVI vsetko najlepsie k meninkam, nech dobre papa a poslucha🙂

petrap001
21. júl 2010

baby ja uz neviem,preco to robia ti nasi drobci ☹ a ked ho dam do kociara cez den,tak s nim musim vkuse chodit,lebo ked zastavim,hned mi da vediet 🙄 a nas cumel tiez velmi nechce,ked mu ho dam sa zatvari ako keby som mu nieco neviem co pchala do ust.niekedy sa robi,ze ho az napina z toho 😀 a chce ho len ked sme na prechadzke alebo v aute,vtedy s nim aj zaspi.inac ani nahodou..
a na to pucanie co pomaha?? ci to je normalne? alebo ich bolki brusko? ale myslim,ze inac by plakal,nie?

denisse
21. júl 2010

ahojte ...
nasa barunka vacsinou spi, kedze je este trosku zlta ...

chcela som sa vas opytat, ci sa aj vasim detom pri kojeni stava, ze im mliecko rychlo tecie a obcas akoby nestihaju prehltat a sa trosku zakuckaju ... barunke sa to obcas stane a mna to strasi, lebo nela sa mi pri takych az skoro dusila ...

danielkom prajem aj ja vsetko najlepsie k meninkam ... hlavne nech su zdravucki a poslusni 🙂

petrap001
21. júl 2010

@denisse moj sa bezne dusi,ked pije,ved ako keby nikdy nejedol 😀 tak ho len posadim,nech sa nadychne a pokracujeme 😉

denisse
21. júl 2010

@strasska
kedy a ako maxi nakoniec porodila? hladala som info dozadu, ale nepodarilo sa mi najst ...

mojalili
21. júl 2010

@oacka hej, uz som na tom zapracovala, tu je ten cumlik🙂 a este jedna smejovska🙂

GRATULUJEM NOVYM MAMINKAMA ICH BABATKAM 😵 😵

@lutsine aj kazd hodinu som sa sprchovala cistou vodou a po osprchovani oplachla Rosalginom....mala som ho prevareny v hrnceku...ale teraz predavaju aj sprej rosalgin...

@petrap001 my tich o mame tiez tak, stale sa natahuje v noci, to je kolika, masirujem Pupikom brusko pred spanim, aj viackrat denne, cvicime nozickami....

oacka
21. júl 2010

@mojalili jaký čávo! 😀 šak to už je chalan,nie bábo. všetko naj k meninkám! a aj druhému Dankovi! to sdi v drogérii kúpila? neni veľmi dlhý? ja si myslím,že mojej sa tiecumle vidia podozrivo dlhé,bradavka je menšia...

denisse
21. júl 2010

@mojalili )
juuuj, aky je ten danko uz "velkac" .. krasny 🙂

stanka33
21. júl 2010

@oacka presne moja mala to tak robi, po chvilach chcela cucat od 6 a zaspala az pre 9 tou potom sa zobudila tak 10.30 a vypila skoro oba prsniky a zaspala po 11 tej a este spi, tak sa najedla ze teraz bude spat, vcera toto iste poobede urobila
@denisse aj nasa ma zltacku vcera som ju opekala no nepomohlo...

maxi porodila v piatok prirodzene a mala mala cez 4kg a 53 cm to je vsetko co ja viem.....

oacka
21. júl 2010

baby, idem si zafarbiť vlasy,malá sa stopercent zobudí,keď budem mať farbbu na hlave a spustí tirády.... 😒

adelaine
21. júl 2010

@lutsine ja som si uvarila silny vyvar, akoby caj...dala som si ho do
flase so sosakom a oplachovala som sa, aj po cikani...

sarai
21. júl 2010

@oacka a
@stanka33 presne ako pisete obidve. len sa puci, je cela cervena. ale kadi furt a prdka tiez dost. tak neviem, co to potom je.
@stanka33 ja si rano robim taku slabu kavu. zevraj to neuskodi.

ericica
21. júl 2010

@oacka este stale ste na cicke myslim v kuse lebo moja mala si dobre potiahnne zaspi a po 10 max 20 minutach je hore a zas len cicka zabera....ja som uz na prasky z nej vsak uz mam bolave prsia z tolkeho pitia ,rebeca mi toto nerobila....a vecerny koncert nas neobisiel ani vcera uz som z toho zufala...
@mojalili aj nasa rebi vyrastala na takom cumli iny nehcela a edina ma zase taky margaretkovsky a ten je este dlhsi ako tento co hrkoce.....ma taku dlhu gumu ze dobre ze sa od nej nezadusi 😀 ale zabera hlavne pri poslednom skororanom kojeni 😀
@alllexa aj moja to robi ze je najedena prebalena a stale sa puci a place od zlosti a ulkudni sa len na prsniku, v kociku spi iba ked je za pohybu a na rukach tiez nezaspi 😖 inac skus malemu dat probiotika infants dophilus....tie biogaye sa mozu az od troch mesiacov ale infantsky od narodenia nam zaberaju ....
@meruska,@tinka349 gratulujem k babetkam....tinka vidis dockala si sa a my sa uz tesime na fotky drobcov 😵

petrap001
21. júl 2010

@mojalili no Danko je uz velky chlap 😉 a ako keby ockovi z oka vypadol 🙂

miki060707
21. júl 2010

@stanka33 mne povedali na novoroden. že ráno kávu kludne si mám dať, ....takže sa neboj,... 🙂

ericica
21. júl 2010

noo a zas sme boli na didke.....to je hrozne stvrt hodinku pospi a uz je hore a zas taha....moze to byt tym ze mame tri tyzdne a bude si pytat viac mliecka??

@oacka u vas to uz preslo alebo je to take iste......ked jej dam flasu s um.mliekom tak to vypluva a nechce len didku....som si povedala ze nech sa mi tvori do vecera mliecko dam jej trochu um ale nechce ho 😒

ericica
21. júl 2010

@mojalili @monline vsetko najlepsie danielkom k meninam 🙂 🙂 🙂

stanka33
21. júl 2010

@ericica moja ma 6 dni a robi to tak neviem...to robil aj moj maly ale ten nevedel tak dobre sosat ako ona...teraz chytila dudel uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre