Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
3. sep 2010

Dievcata - mam taku mozno odveci otazku - ked idete nakupovat do obchodu a chcete si nieco vyskusat, kocik nechate pred kabinkou? Lebo ma tak napadlo, ze asi by mi bolo blbe nechat kocik takto bez dozoru.

pepppe
3. sep 2010

ahojte babulky,,,,dlhsie som tu nebola,,,ozaj vcera sa nam alex prvy kr at prevratil z bruka na chrbat 😉 juj spekulant nas.....
@alllexa ja by som ho nenechavala,istota je istio 🙂 a

zrzulka
3. sep 2010

@kafoditka staci ak niekde na ulici vyplnis nejaky priblbly dotaznik a maju ta... ja uz nic nikde nevyplnujem mojmu muzovi dokonca prisla upomienka zaplatit nieco co ani nedostal.... mna istu dobu tiez furt otravovali somarinami ale odkedy nic nevypisujem tak mam pokoj... ja uz ani karty na zlavy nikde neberiem pre istotu a ak si vyplnila v porodnici udaje kvoli prenatal boxom tak ta tiez budu otravovat.......

zrzulka
3. sep 2010

@alllexa ja nikdy nechodim sama na nakupy ... ani velmi nebeham po centrach este lebo s 2 detmi je to o drzku... ale inak by som nechala kocik pred kabinou ved ako inak??? nechala by som trosku odhrnuty zaves nech nan vidim....

liluu
3. sep 2010

báááby, viete čo sa mi stalo dnes???
Išla som do sintry a pred obchodom sa mi prihovorila tetka, že či idem do obchodu s kočiarom?? A ja že jasné a ona že mi ho postráži... A ja jej na to že si ho zoberiem dnu a ona že Ja by som vám ho neukradla. Tak som si povedala no zbohom a utekala som preč. Až som strach dostala o čo jej ide, bóóže.. 😕

zrzulka
3. sep 2010

@liluu boze to je sila... aki uchylni ludia existuju 😒

miki060707
3. sep 2010

@pepppe to drobček váš je šikovný

našenz sa nič nechce, ani na brušku, ani hlavu dvíhať, ale ked ho mam na rukách, jak ked odrga, tak zdvihne hlavu, ale na bruško, neee

denisse
3. sep 2010

ahojte ...
my sme mali vcera velmi narocny den, tak som ani na net nemala cas ... okrem par minut prebalovania a kojenia som barunku nedala z ruk ... uuuuplne cely den som ju nosila, bola nespokojna, plakala, nemohla spat .... za cely den naspala asi dve hodky dokopy, co mi obcas zaspala na rukach na niekolko minut ... a vecer zaspala az o 23,00 😒 ja som uz miestami plakala s nou ... neviem, ci ju bolelo brusko, kakala vcera dost vela a zdalo sa mi to take redsie nez zvycajne, tak neviem ... do toho mi roman o pol jednej priviezol nelu zo skolky a ta pri kazdom kojeni revala jak tur ze aj ona chce mlieko a to okamzite ... ked mi barunka nahodou na rukach na chvilku zaspala, tak nele zakonite niec spadlo na zem, proste som vcera bola mokra jak mys - to je jak celodenny aerobic a miestami naozaj zufala ....
a ked ju tak cely den nosim, tak sa zacinam obavat o svoju operovanu platnicku 😒

miki060707
3. sep 2010

@liluu a vôbec si tu tetku nepoznala, uplne cudzia??? och booože

ja som sa dala žehliť, ale ten náš 10min. spí a pak už je hore, ale teraz mal jesť, tak možno ešte niečo požehlim, kym pôjdem pre malu do škôlky .......

miki060707
3. sep 2010

@denisse deni, no mi sme mali taký prevčerajšok a zaspali sme po polnoci, on zaspala, akonahle zistil, že nieje na rukách, tak reeev, a ja nervy, aj som si nadavala, prečo nervačim.....ale tým asi musi prejsť každý, lebo mi sme boli taký prvý mesiac, sám v postielke, neplakal, taký dobručky a potom to došlo, hadam to aj odííde 🙂

liluu
3. sep 2010

@miki060707 úplne cudzia, tak som sa zľakla 😕

meruska
3. sep 2010

@karinnka takze uz sa ti podarilo i neonato predat? ty si aka sikulka 🙂
za kolko sa ti podarilo kupit novy? lebo na nete ho maju od 290 az po 410 € co su dost rozdielne ceny...

luminkasp
3. sep 2010

@sarai my mame riedku

tinka349
3. sep 2010

@monline no a to moja buchtula ma 6 tyzdnov, ale kazdy mi hovori ze vyzera na 3 mesiace 😀 a som zvedava ze ked bude mat 3 mesiace ci bude vyzerat na pol roka 😎

oacka
3. sep 2010

@denisse my včera to isté, naša zaspala o pol desiatej,čo je na ňu veľmi neskoro... obdivujem ťa pri 2 deťoch...

alllexa
3. sep 2010

@oacka @denisse - ja som znicena - maly zaspava okolo pol jedenastej a potom sa budi o jednej, tretej, piatej, pol siedmej... Som totalne nevyspata. A nespi ani cez den - teraz mal hodinovy zachvat placu a opat mrnka.

denisse
3. sep 2010

baby, mna strasne mrzi, ze si to neuzivam, ale len dufam, ze to prezijem ... som z toho smutna ... ☹

denisse
3. sep 2010

@oacka
nie je co obdivovat, ja som s nimi obidvoma este sama prakticky nebola ... nelu mi nedavno vratili nasi z presova, bola tam na prazdninach ... a teraz je v skolke .. sice len doobeda, od pondelka uz bude aj spat ...

lulu1983
3. sep 2010

@alllexa ked ta tak citam, normalne mam pocit, ze mas doma moje dieta. Aj tvoj misko bojkotuje kocik?

denisse
3. sep 2010

@alllexa
mne by ani nevadilo, ze nespi, keby vkuse neplakala a nekvikala ... takto ju furt nosim na rukach ...
ty ho nechas plakat? ja to neviem vydrzat ...
a keby aspon vonku v kociari spala dlhsie, ale aj tam je to tak pol hodinka ...

ale dnes je to trosku lepsie, spi v kociari ....

oacka
3. sep 2010

@denisse nebuď smutná,lebo aj malá je z toho nesvoja. každé bábo prežíva dni inak., uvidíš, oni naše budú zlatíčka neskôr, ke´d ostatné budú neznesiteľné! šatku nepoužívaš? ja sa už na ňu veľmi teším.,lebo posledné dva dni zaspáva malá na rukách v horizontálnej polohe, ako v šatke.

oacka
3. sep 2010

@alllexa aj naša sa tak budí,len to prvé zaspatie má dlhšie - od osmej do jednej. ale nie vždy...
ako dlho ste v tomto počasí s deťmi vonku????

oacka
3. sep 2010

@denisse ty si podľaa mňa na seba veľmi prísna. potom si z toho smutná. podľa mňa to zvládaš super, máš náročné miminko, to je veľká skúška...

@alllexa držím palce, ty si fakt užiješ! ale to sa všetko stonásobne vráti! 😉 a čo naňho zaberá? kedy stíchne? neuriekkol ho dakto?

lulu1983
3. sep 2010

@oacka ty si take zlaticko, co vie povzbudit v spravnu chvilu 🙂
@denisse: tiez zatial iba prezivam zo dna na den. Najhorsie je ze svagrina ma 7 mesacne babo ako podla knihy a tak svokrovci porovnavaju a ja pocuvam, ako nemam to a nemam hento, lebo svagrina to tak nerobila a maly bude rozmaznany a podobne... niekedy je to riadne psycho, aj si poplacem, potom je mi chvilu lepsie

oacka
3. sep 2010

@lulu1983 ja si čítam knihu Rodičovstvo je veda, o tom,že bábo nemá mozog ako dospelý a potrebuje cítiť ukľudňujúce dotyky,aby sa mu ukľudnili hormóny. a čím viac ho nosíš a venuješ sa mu, keď plače a aj inokedy,tým vyrovnanejší dospelý z neho bude. a malé bábo nie je vypočítavé,že chce byť na rukách tak preto reve. proste je citlivejšie ako iné,a nevie sa inak ukľudniť,iba na rukách. je to super kniha. povedačkám mojej mamky a svokry už neprikladám žiadny dôraz, moja švagrinká má tiež dvoch synov,čo mali ako polroční deväť kíl.... no a čo...

strasska
3. sep 2010

@oacka prosim ta uz neries vahu. budes mat stihlu krasavicu 😉 a v puberte aspon nebudes riesit diety 😀

alllexa
3. sep 2010

@oacka - podla mna je to kvoli brusku, proste niekedy ma taky zachvat placu, ze si nepomozem. Chcela som mu dat aj tu rurku, ale tak sa mi krcil a hybal, ze som sa bala...

oacka
3. sep 2010

@alllexa a dávaš ho ľahnúť na bruško? nepáči sa mu to? už si dakedy dala rúrku? mojej to pomáhalo.
@strasska neviem si pomôcť. 🙂

karinnka
3. sep 2010

@meruska predala som kocik takmer za nakupnu cenu za 300eur....
@oacka pokial neprsi tak sme vonku 2hodinky 2-3krat denne.... 😉

oacka
3. sep 2010

@karinnka ačo jej obliekaš na von???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre