Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. sep 2010

@alllexa tu v grecku davaju strasne vela darov...este aj manzelovi kolegovi z roboty ktorych som v zivote nevidela doniesli dary ,ja mam preplnenu skrinu na 2 roky minimalne a to som uz vyclenila co dostanu kamosky ..dobre je ze tu to mozes vymenit aj bez uctenky ,a vsetci nakupuju v 2-3 drahych obchodoch(aby ich niekto neohovoril) tak vies kam ist ...ale pravda je ze mam 18 ks!!!letnych siat pre malu na vek 1 rok ...este ze tu mame leto skoro 6 mesiacov..
a najblizsia rodina-bratia davaju napr.zlatu retiazku s priveskom panenky mariea tak...nemam nic proti ale zda sami to hlupost ,nemyslim ze si to niekedy da mala na krk...a tak to bude stat v skrini ...

tinaki1275
12. sep 2010

@alllexa ozaj unas sa davju dary hned pri narodeni a potom este raz pri krste ktory je ale azpo roku alebo este neskor...

tinaki1275
12. sep 2010

@carrie84 ten krst vam zavidim ,tu sa krsti tak brutalne ze dieta cele namocia az po hlavu do takej specialnej kade s olivovym olejom ,vacsina ih pritom ryci ,,a kedze su to deti starsie ako rok ,niekedy aj 3-4rocne je to riadny cirkus,a pozerat sa ako to knaz tlaci nasilu do tej kade je hroza...ja som krstila minuly rok kamoske malua skoro som sa rozplakala,mala Anicka mala na plieckach otlacene knazove prsty ako ju tlacil nasilu dnu.. ☹ su to barbari ...

denisse
12. sep 2010

ahojte ...
tak mam barunku nachladenu ☹ nepodarilo sa mi ju dostatocne izolovat od nely, ktora to priniesla zo skolky ...
vcera vecer zacala mat plny nostek, noc bola nedobra, budilo ju to, nemoze chudatko poriadne dychat, aj papa sa jej blbo ... tak odsavam, reve pri tom ako tur .. v noci sa dokonca z tych hlienov pozvracala ...
a teraz som jej merala teplotu, tak ma presne 37, dufam, ze jej to viac nestupne ... neviete, pri akej teplote sa takemu malemu babetku uz ma nieco dat? viem, ze nele sme davali az nad 38, ale ona taka mala chora nebola ...

denisse
12. sep 2010

@ericica
ty si myslim, pisala, ze mas malu nachladenu .. uz jej je lepsie? ako dlho vam to trvalo?

maxara
12. sep 2010

Dobre ranko krasulky..
vcera co som bola taka fajn otravena z celeho dna, dala som doporiadku malinku a ked mi konecne zaspala, tak som si hore v posteli zapla notebook, ze sa vam aspon dosyta vyzalujem.. poslala som jeden prispevok a ten magor internet mi skapal.. akozeeeee no comment.
A navyse, tie kramy.. ja som normalne bezradna, ved ja uz ani neviem, ako som to riesila..

@ericica teba somsa chcela este vcera spytat, ze ci by mohla byt ta torta pre Ninku pre 30 ludi.. 😖 najprv som chcela len taku piditortu, ale nakoniec potrebujem takuto..

@alllexa ja sa tesim, ked k nam niekto pride, ale ked o tom viem a mam tu aspon niekoho kto by mi helfol.. napr mm by mi aspon den predtym pomohol upratat.. a ja by som sa aspon ucesala..
A inak zavidim, ze ti maleho beru von kocikovat. U nas ked pridu nasi, tak si sadnu, max co si Ninku mama vezme hopa a musim jej hovorit vsetko, ze juma dat nabok, ze chce papat, podat mlieko a podobne.. a ked pridu svokrovci, tak oni zase chodia okolo nej po spickach a nosia ju na rukach a bozkavaju v kuse a ked nahodou ze je nalozena v kociku, tak mi ju vynesu von na dvor a nechaju otvorene dvere a bavia sa s nami.. takze ani tak ani nijak si nemozem JA porobit co potrebujem a este ma to aj obtazuje.. zdrziava.. som z toho zbytocne nervozna a este sa musim aj tvarit, ze sa tesim z ich takmer kazdodennej navstevy ☹

@mirka285 nech vam krstiny dobre dopadnu a svatovci nech si dobre pokecaju 😉 daj vediet..

No a vsetkym Mariam vela zdravia, stastia a lasky a hlavne nech sa nejaka Maria prizna 😀 ani neviem, kto tu je Maria

denisse
12. sep 2010

@maxara
ach boooze, co ja by som dala za taky tvoj perny den ... sice chapem, ze nemas vdaka tomu nic porobene, ale ja som tu taka strasne sama, ze mi tvoj vcerajsi den pride ako najlepsi na svete ... hrozne tym trpim, ze tu nikoho nemame, ani ja ani mm rodinu ani blizkych kamaratov .. obaja mame len kolegov z prace ... a ja teraz do prace nechodim, takze okrem nely a mm nemam ziaden socialny kontakt a cakam, kedy mi z toho sibne ... a ked sa chceme s nejakou rodinou stretnut, tak musia bud oni alebo my cestovat x km a zostat niekolko dni, inak sa to neoplati ... co ja by som dala za to, aby nasi mohli prist obcas len tak na kavu ...

denisse
12. sep 2010

@maxara
a este som sa ta chcela opytat, co znamena "dve hodiny som sa s ninkou pohrala" ... moja barunka sa dokaze "hrat" tak 15 minut a uz je nespokojna, kvika, mravci, pripadne reve ... 😒

oacka
12. sep 2010

ahojte! pridávam sa k tým,čo mali dnes super noc. včera sa tato s krstným ožrali, furt mali malú na rukách,večer pred papaním sa s ňou hrali,asi ju tak nainfikovali tými svojimi alkoholovými výparmi,že sa zobudila až 3:3O a potom o šiestej.. a esťe spala až do ôsmej a zas spí. budem musieť mm ládovať chlastom! 🙂
@denisse držím palce, nech to malej rýchlo prejde!

katty17
12. sep 2010

@denisse - nesmut :(. tak prideme na navstevu do prahy 😀

tinaki1275
12. sep 2010

@denisse ja ta chapem,ja som 2500km od rodiny...pravda je ze som si tu nasla kamaratov,ale to je ine ako mat starych kamosov a poznat vsetkych od mala...niekedy mam chut sa zbalit a vratit sa nazad...ale co uz...mm odtial nikdy neodide..a jeho rodina? pre nich som bola ,som a budem cudzinka z vychodnej europy co im ukradla syna (teda to je hlavne svokrin nazor)..
nezufaj,nie si sama,mas peknu rodinku a mm...niektori nemaju ani to...

tinaki1275
12. sep 2010

@oacka to musim oskusat s tym alkoholom,ale moj drahy viac ako jedno pivo do seba nedostane.. zeby som to skusila ja?

tinaki1275
12. sep 2010

@maxara aj mna navstevy len zdrziavaju...len mi malu"rozrobia'" a narusia cely program a potom mam problem ja...najlepsia je svokra ked k nim raz v tyzdni ideme na povinnu navstevu 😒 , tu nezaujima ze spi, vytiahne ju z kociara alebo rozprava tak nahlas aby sa zobudila , a potom ju vytiahne a ked mala zacne mrncat(neciti sa u nich velmi dobre,asi citi jej nenavist voci mne) tak mi ju supne a ja mam co robit... a ona si na mne potom zase zgustne ked odidem ze aka som neschopna matka a ze neviem utisit dieta/(dalsia nevesta ma vzdy informuje..)proste rodinna idylka.. 😖

maxara
12. sep 2010

@denisse no veru aj ja ta chapem.. asi je to tak, ze vsetko vela skodi.. jasne ze som rada, ze ich vidim, ale co je vela, to je moc.. keby prisli kazdy v iny den.. alebo keby niektori nechodili kazdy den (svokrovci) a pod.. navyse svokor chodi bezne aj cez pracovny den, hocikedy doobeda, bez akeholkovek ohlasenia, ma kluce, tak si odomkne a potichu pride hore "aby nezobudil malinku", ale ze mna nasmrt vystrasi, co za zlodeja nam chodi po dome.. to je detail.. bezne si nechavam na kupelke otvorene dvere, aby som pocula malu a on ked takto pride, tak ma zbada holu rovno z piateho schodika.. tak som zacala klucik nechavat v zamku.. a on si zacal otvarat garazovu branu.. 😠
Ale teba chapem, nemat nikoho nablizku je o drzku.. a tiez cestovat za navstevou a vzdy sa zdrzat niekolko dni.. ja tiez rada poklabosim, ale najradsej spim doma.. 😒
No a hrame sa tak, ze lezi na brusku, prevraciame sa na chrbatik, potom jej pridam opicu s tociacimi sa bananmi a ona na ne pozera.. ked ju to prestane bavit a zacne kvikat na brusku, dam ju do kojacieho vankusa, nech pozera po svete, potom pred nu zavesim opicu s babanmi, ona do nich musi stuchnut, aby sa tocili.. potom sa jej prihovaram, smejkujeme sa (robi na mna smejka skerka), potom sa trosku nosime po dome a ja jej ukazujem obrazy, kvetiny, vsetko pomenuvam, aj ich farby, potom si zase na chvilku lahneme a ukazujeme si knizku (ta ju nebavi, ale vidi ze sa mama snazi, tak bublinkuje sliny a kuka na strop), potom si ju polozim na stehna a nohy pokrcim v kolenach (ja sedim) a rozpravame sa.. a ked uz vidim, ze klipka ocami (teda ak si nepyta prso), tak si ju opriem o hrud a zaspinka mi.. napr..

maxara
12. sep 2010

@tinaki1275 ☹ no vidim, ze aj ty to mas perne..

Ja som chcela povedat este, ze by mi nevadilo, keby prisli a hrali sa s Ninkou, ale aj nech ju prebalia a nakrmia a ja nech sa nemusim im venovat a skakat este aj okolo nich, ale nech mi ju skratka pridu povarovat, nech si mozem cosi porobit, alebo nech radsej nechodia, resp chodia, ale oooovela menej casto

lutsine
12. sep 2010

s čím odsávate soplíky?

tinaki1275
12. sep 2010

@maxara presne ako to hovoris..este treba skakat okolo nich,mne sa tyzden po cisarskom nasackovalo v priebehu 4-5 dni asi 7-8 navstev,v jednom momente som povedala mm robte si co chcete ,a zavrela sa aj s malo do detskej izby ...cumeli ako cvoci a povedali si asi je to zvykom na slovensku 🙂)...ja momentalne nenavidim navstevy ale na druhej strane mi chybaju moj i kamarati ...ti by mohli prist ,ich by obskakovat netrebalo ..dnes ideme na krstiny mm sesternici kde bude 450 kudi (tu sa robia vacsie krstiny ako svadba) uz teraz mam strach ako mi budu ocumovat malu ..🙂)

tinaki1275
12. sep 2010

@maxara waw tak krasne si to opisala...Ninka je stastne dieta ze sa jej mamka tak venuje..🙂))ja sa snazim ale tak dlho to nevydrzim ..☹(taku polhodku 3-4x denne inac nic nestiham..☹(

zrzulka
12. sep 2010

@maxara maxi fakt klobuk dolu ze sa tolko dokazes venovat ninke... ja pri miske nestiham absolutne. To akurat sa jasime tym miskinim stylom... no maly to ma pri nas akcne ale zda sa ze sa mu to celkom paci. ma strasne rad ked behame po byte a ked sa zrazu ocitneme pred zrkadlom ja ho tak akoby nadhodim do vzduchu, potom padame dolu a on zrazu zaregistruje svoj obraz v zrkadle tak usmev od ucha k uchu ... alebo sa zacne rehlit. zistila som ze je steklivy tak ho steklim a on sa rehoce... lietame spolu. my sa velmi s hrackami nehrame lebo jeho to nebavi.... ale nosit by sa nosil cely den a kecame spolu... to ma tiez rad....strasne sa mu paci ked vyludi zo seba nejaky zvuk a ja to po nom zopakujem... sa potom este viac snazi "kecat"... no podareny je

zrzulka
12. sep 2010

@denisse ja ti rozumiem, ja som tiez tak nejako sama furt. tu kde byvame nepoznam nikoho. zopar mamin z cvicenia co sme chodili ale oni maju svoj okruh znamych tak sa malo stetavame... vsetci su v ba a tym ze som tam ja teraz pomenej tak vacsinou trcime cele dni doma... je to o drzku poznam... a potom ked pride muz domov tak sa mam chut konecne s niekym porozpravat a on je unaveny tak som smutna ze v podstate uz ani s nim toho vela nenakecame. zrovna teraz som mala take obdobie ze som sa citila tak strasne nepochopena a sama.... 😖 😖 😖 uz je to lepsie i ked furt sa citim taka sama a hlavne ked mi muz vycita aka som ze sa nechcem s nikym kontaktovat. ved ja by som sa aj ale ked v podstate ani nie je s kym .... ked sa s tym zdoverim mame tak ma vzdy odpise naco som sla do pezinku... lenze u nas je problem hlavne ten ze moje kamosky su bezdetne, slobodne... oni maju celkom iny life ako ja...mam pocit akoby sa aj ked pridu na navstevu pri mne "nudili"... ale ja to nejako prezijem len sa obavam aby to misku nejako nepoznacilo a neskor aj patka ze nemaju takych blizsich kamaratov ... miska vyzera byt taka do sveta ona nema s detmi problem tak snad bude v kolektive oblubena. velmi by som jej to dopriala. nerada by som bola keby bola vzdy sama niekde v kute 😒
nelka ma kamaratov? oni ku vam nechodia?ja mam takto zopar mamin ale ked ich deti sli do skolky oni uz do roboty tak opat som sama... no skoda

maxara
12. sep 2010

@tinaki1275 no ved ono sa to len nezda, ale ten cas tak strasne rychlo ubehne.. a samozrejme sa jej venujem na ukor roboty na dome.. a ked spi, tak sa snazim zjest teple jedlo, ktore vsak musim najskor uvarit, varenie robim vacsinou na viac krat.. obcas sa mi podari pozehlit co to.. dat prat.. ale to je asi vsetko.. ked je mm doma, umyjem obcas podlahy, alebo to rovno urobi on.. kazdopadne, pre mm som leniva a vyhovaram sa, ze Ninka zaberie vela casu.. ☹

@zrzulka no tak ja som na tom rovnako ako ty, akj nie este o trosku horsie, co sa tyka kamaratov.. ja som isla na VS z BA do NR, co skoro nikto nejde, vsetci idu do BA.. takze zo spoluziakov s ktorymi som bola 5 rokov, boli z BA asi traja.. a ked som sa vratila domov, po skole, kazdy mal cosi, takze kontakty prerusene.. moje kamosky z detstva, 4 kusy, jedna sa s nami akosi prestala stykat, teda stretli sme sa raz rocne, mozno dvakrat, ale tym padom to bolo o nicom.. skratka mala iny zivot.. jedna sa odtrepala do Skotska a neskor do Spanieslka a teraz si skor pise s mm na FB namiesto toho, aby mi napisala mejl 😒 😖 . Dalsia je ta, co som minule popisovala, co mi neskutocne lezie na nervy a zacinam mat pochybnosti o jej IQ.. ostala mentalne zaseknuta v 18tich a mna uz temy diskoteka, sex na jednu noc a podobne nejako neberu.. no a posledna, nasla si frajera, rychlo sa vzali, rychlo mali babo a presne ako pises, ja som sa pri nej nudila, lebo zrazu bol maly cely jej svet (tak ako mne teraz Ninka) a mna moc nebavilo pocuvat ako papa, ako kaka, ako sa naucil usmev, klaknut si, a pod.. hlavne ked som tisko trpela sama so sebou, ze nam sa uz tri roky nedari mat babo a im sa ani nemalo podarit a stalo sa.. skratka moja depka sa pri nej prehlbovala, az sme sa totalne odcudzili.. a najviac mi na tom vsetkom vadilo, ze este predtym ako mali dieta, pred sobasom a skratka vsetci moji kamarati (mm chalani mi uz len ostali) sa s nami stretli radi, ale niekde v krcme v BA, lebo PK je rit.. A ta baba mi este netehotna volavala, ze uz sme sa dlho nevideli, kedy pridem do BA.. alebo kludne k nim.. byvala a aj robila som vtedy v PK, aj mm, takze som to nechapala.. ved ma predsa tak isto daleko ona ku mne ako ja k nej.. a vlastne, ked som ju chcela vidiet, tak som musela prist ja do BA a ja volat.. no tak ma to prestalo bavit sa doprosovat.. takze som v PK a celkom sama.. ☹ JA-tvor spolocensky..

@tinaki1275 este som chcela k tym navstevam.. aj baby co boli u nas na chalupe, tak som ich upozornila, ze ich strasne rada vidim, ale som straaaasne nahovno hostitel a nie som schopna sledovat, ci ma niekto vypite, nabrate na tanieri a pod.. cize unas samoobsluha.. Baby s tym mali spociatku problem, ale Mirka, kedze uz bola druhykrat 😀 dokonca mne urobila kavu.. 😔 sa hanbim, ale zial.. obavam sa, ze sa to nezmeni..

denisse
12. sep 2010

@maxara
@zrzulka
aj mne kazdy hovori, ze som sa dobrovolne uvaznila doma s prichodom deti ... aj s nelou som bola takmer vzdy doma, kym nebola trosku vacsia a teraz zase ... segra ma stale nabada, ze mam niekam ist, s niekym sa stretnut ... ale ja mam s tym dva problemy .. prvy je, ze cim som starsia, tym tazsie nadvazujem kontakty "na ulici" a pritom som tiez spolocenska osoba ... mozno k tomu prispieva aj ta brutalna anonymita velkeho mesta, kde zijem uz 8 rokov, tu sa fakt ludia len tak nezoznamuju, ja ani nepoznam vsetkych susedov u nas v baraku ... takze vysledok je, ze vlastne ani nemam kam a s kym alebo za kym ist ...
a druhy problem je, ze moja blba povaha mi uplne zvazuje ruky ... ja mam velke obavy, ze mi mala niekde bude strasne plakat a ja si s nou neporadim v mhd, v parku, hocikde ... preto som radsej doma .... aj pri nele som sa strasne tesila, ze budem moct niekam ist, ked uz bude sediet v kociari, kukat okolo seba a budem jej moct dat do rucky piskotku alebo rozok ... teraz s barunkou chodim na kratke prechadzky len nedaleko domu, lebo spat nevydrzi dlho a potom uz nechce byt ani za svet v kociari a reve akoby ju na noze brali ...
obdivujem a vazim si zeny, ktore maju deti a popritom normalne ziju ... barunka je teraz cely moj svet, snazim sa donho vtrepat este nelu (aj ked ona sa preorientovala na tatika a zda sa, ze je spokojna) a nedokazem naplno robit nic ine .. len nutne veci v domacnosti a dieta ... ach jaj ...

kafoditka
12. sep 2010

@maxara veeelmi dobre viem, o com hovoris.. 😒
Ako som tu uz spominala, byvame u svokrovcov v 3izb.byte. Takze o sukromi ako takom nemoze byt rec. Lenze u nas to ma este par bonbonikov.. Manzel ma brata a ten ma 7rocneho syna - moje krsna. Ked sa maly narodil a ja som este nebola s mm, byvali tu pol roka. Nejak sa svagrova nepohodla so svokrom tak sa odstahovali LENZE odvtedy su tu kazdy den vareni-peceni. A nie tak, ze dojdu na chvilu, ale v pohode sedia aj par hodin a sparavaju sa ako doma, navyse maju stale kluce od bytu, takze si dojdu kedykolvek ako domov - len si odomknu a je to. Si predstav, ze sme s mm sami doma (ked sa raz za cas podari), napr.sexikujeme a v tom najlepsom dojde svagrova ako domov a zahlasi "dosla som si pre postu" a vobec ju netankuje, ze by mohla aspon zazvonit na zvoncek alebo zavolat na mobil, ze sa chysta k nam... 😠 😠 😠 A ceresnickou na torte je moj svokor. On je totiz stale doma, nepracuje. A ma uchylku mi stale oznamovat kazdy svoj krok 😲 😲 Takze v "normale" to vypada asi tak, ze zaklope na izbu a povie : "Domka, idem k babke" al. Domka, idem von. al. Domka, idem do sprchy... Aaaaaaach jaj... 😢 😢 😢
A je toho este viac, ale to uz patri do sukromnej skupiny.. Tak som sa vam tu mohla trochu vyzalovat, hned mi je trochu lepsie..

maxara
12. sep 2010

@denisse mozno ked Barunka bude trosku vacsia, ze uz nebudete viazane na kojenie alebo len na kojenie, tak sa odvazis niekam ist.. no napokon si si aj tak vybrala krasne vazenie 😉 ja som bola bezdetna tri roky tu v PK a nikam som nechodila, lebo ... uz som to vyssie spomenula.. nemala som s kym a ked sa aj nasla ta jedna z tych bab, tak som musela ist ja za nou az ma to prestalo bavit..

@kafoditka no presne, o tom sexe som ani nechcela hovorit.. uz sa nam stalo aspon 10krat, ze sme dostali chut na seba skor ako vecer v posteli a tak sme sa "zbalili" napr v obyvacke a ked uz sa schylovalo k samotnemu aktu, zrazu kluce v zamke a ked sme mali my kluce zasunute, tak najprv klopanie na okno v kuchyni s pozeranim pomedzi zaluzie a ked nic, tak zrazu klopanie na balkonove dvere vzadu za domom.. akoby som sa vedela teleportovat k dveram alebo co.. tiez mi predsa nejaky cas trva, kym k nim pridem.. no a potom si nenapadne zobral otvarac garazovej brany, ked odtial akoze nieco bral a odvtedy sa uz neunuva ani cakat kym pridem ku dveram, ani klopat na okno v kuchyni.. mm ma uz vypestovanu fobiu zo sexu u nas na prizemi a ja fobiu zo sexu u nas doma pred deviatou vecer 😠
Tak teraz vzdy ked pridu, tak ospevujem zvoncek ake je to super, ze sa nemusim trepat na postu kvoli kazdej doporucenke.. a ako sa rada pozeram na to video ako niekto stoji pred branou.. a tak.. tak zatial pouzivaju.. ibaze to prichadzaju spolu so svokrou.. ☹

kafoditka
12. sep 2010

@maxara 😕 ☹ ☹ a najhorsie je, ze musis drzat hubu a krok, lebo sak si rada, ze si rada... 😔

maxara
12. sep 2010

@kafoditka presne taaak ☹ ale aspon uz som to mm povedala, ze sa mi to uz nepaci a prehovorila som ho, nech pomalicky naznacuje svokre, ze by mohli ten zvoncek pouzivat..

maxara
12. sep 2010

Inak som dnes zistila, ked sme s Ninkou na zachode cumeli do zrkadla, ze moje rychle schudnutie ma za nasledok hrozne veci.. normalne nielen ze mam prvykrat v zivote vrasky okolo oci, doteraz poctivo vyplnene tukom, ale ja strasne kruhy pod ocami, ked sa usmejem.. take cierne.. ☹ a je mi volna vlastna koza.. na bruchu a stehnach.. normalne mam taku kozu, ze si ju medzi prsty v pohode chytim.. ☹ ☹ dufam, ze sa mi scvrkne a snad sa nevyplni naspat tukom

kafoditka
12. sep 2010

@maxara co myslis, nie si sama.. ja mam tiez plavacie koleso okolo pasu, kt. si chytim do ruk.. nehovorim o tom, ze ked sedim, tak pohlad na moje brucho = mišelin 😠 😠

mirka285
12. sep 2010

babule caute,tak mame to za sebou,vsetko dopadlo dobre,tak som rada...nemam moc fotky este ale aspon dve pridavam....

kafoditka
12. sep 2010

@mirka285 Miri tak super, ze to dobre dopadlo 😉 Inak torta je paradna a mala Linda aka fesanda 😉 A svoju sestru nezapries 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre