Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. okt 2010

som nakukla coze sa to tu deje....
@meruska jeminenko ja by som si teda dala kacku...ja peciem rebra..no viete ako dopadla skrina?takze dnes sa v nej len pohrabak ako to v nej vyzera a co nenosi a potom zahlasil ze pokracovanie nabuduce 😠 som si kusla do jazyka a zdrzala sa komentara lebo chytil vysavac a povysaval cely byt,kedze nas robot zase neni nabity...
@kafoditka som zvedava aj ja...a inak sa nam chcel zajtra nasackovat do auta,ze ho vyhodime v Ivanke lebo tam treba ist pre druhe auto,tak som ho zrusila ze jedine ked si sadne na strechu 😀 no idem pokracovat,trosku upratujeme,lebo mama je s malou vonku...inak mohli sme radsej sexovat 😀

bambola
10. okt 2010

@maxara napisem len teraz bojujem s tym hovadom😀 tak nemam cas len na taketo kratke vypady 😉

maxara
10. okt 2010

@bambola oki, cakame..

kafoditka
10. okt 2010

@mirka285 sak v pohode, ja si sadnem dozadu medzi autosedacky a feši moze sediet vpredu.. 😉

mirka285
10. okt 2010

@kafoditka medzi sedadlami bude musiet byt asi jedna korba...proste sa nam tam nezmesti lebo v kufri je jeden velky reprak a niaka bedna a nech sa zariadi ....

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 ty a tajfun??..jedine ak nejaky lahky zavan od mora,,,, 😀

merikac
10. okt 2010

@mirka285
@kafoditka
@maxara baby,,az teraz mi to doplo,,vy mate zajra zase rande? 🙂

bambola
10. okt 2010

tak ten moj.....

urcite som uz spominala, ze mm je lekar, no a zoznamili sme sa na chirurguckej ambulancii na mickiewiczke 😀 to vzdy takto hovorim lebo to znie velmi coool, ze lekar a pacientka 😀 ale takto nebolo 😝

moja najlepsia kamaratka si robila prax na ambulancii a zavolala ma, ze nech ssa po robote pridem pozriet za nou lebo robila s doktorom, ktory sa jej pacil tak ze nech ho omrknem 😉 no a ked som dosla tak este okrem nej a toho doktora tam bol moj mm, ktory tam tiez praxoval a bol v poslednom rocniku akurat. no zavolali ma dnu do ambulancie, tam som pokecala s kamoskou, okukla doktora a skulila ockom po mm. len on bol taky zlaty lebo bolo evidentne, ze sa mu pacim (nejako to nevedel skryt 😀 ) ale aby bol v mojej blizkosti tak sa akoze nieco pytal tej kamosky 😀 . ked som odisla tak vraj celu noc cumel kamoske na mobil lebo na pozadi mala nase spolocne foto a ze vzdychal aka som pekna 😀 o dva dni na to sme mali s kamoskou a inymi babami akciu na intrakoch v mlynskej no a po dvoch tequilach (flasiach nie poharoch 😀 ) som zacala mat zase svoju "naladicku", vtedy vypisujem smsky. najcastejsie som ich vypisovala jednemu s ktorym sme sa natahovali uz par rokov ale to bol strasny idiot, no a ked som povedala, ze podme napisat sms tak sa spytala cichcem zase vypisovat tomu idiotovi. vravim, ze nieee sak napisme andrejovi (mm). ona mi uz skor ten vecer spominala, ze si stale od nej pytal na mna cislo ale mu ho nedala, ze sa najprv musi opytat mna 🙂 tak sme mu napisali sms, nieco v zmysle, ze kde je, ze mal prist lebo my oslavujeme (kamoska mu spominala, ze mame akciu, tak sa nukal ze pride 😀) na to nam prisla sms od toho doktora , ktory sa pacil kamoske, 😠 cize zase boli obaja spolu v sluzbe na micke . tak sme si vymenili par sms, poflirtovali a tak. potom sme sa zase o nejake dva dni dohodli, ze sa stretneme. prve rande sme mali na hlavnom namesti pri rolandovej fontane 😀 najlepsie bolo, ze ja mam blbu pamat na ksichty tak som radsej dosla skorej a cakala kto sa mi prihovori 😀 😀 isli sme do Paparazzi, sa chcel dost vysvihnut 😵 mne sa pacilo a on mi z odstupom casu povedal, ze to bolo asi najhorsie rande na akom bol lebo , ze zo mna bolo vsetko treba tahat ako z chlpatej deky 😀 potom sme sa nevideli asi tyzden lebo mal statnice. som ospevovala kamoske rande, ze ake super a tak a bol pri tom aj jej priatel. ten sa potom neskor rozpraval s mm, ze ako bolo a tak a mm povedal, ze nevie este ci sa mi ozve a tak a vtedy mu ten kamosky priatel (po tom co vypocul moje nadsene ospevovanie) povedal, ze nech zavola 😀 no a v podstate sme boli spolu ani nie mesiac uz prespaval u mna na private, po polroku sme sli na dovolenku do chorvatska a aj som zacala ja byvat u nich doma 😀 odvtedy je to uz tri a pol roka 😎 a nasa babula bola viac-menej chcena nahoda 😀 tak snaad ste sa dostali az po koniec a neunudila som vas 😀

bambola
10. okt 2010

inak ked to tak po sebe citam tak je to tak pubertacky napisane ale co uz 😀

merikac
10. okt 2010

@bambola nahodou,,je to mile a stale z toho citit to iskrenie, ktore si vtady prezivala 😵

kafoditka
10. okt 2010

@merikac jojo, tajne rande gracii 😉 😀

tinaki1275
10. okt 2010

jaj baby mne internet furt blbne...des..stratim epizody.. ☹
inac my sme vcera boli u znamej dr.zas v nemocnici na prevazenie malej kazala nam to minulu sobotu ...no a zase hundrrala..mala pribrala len 170g za tyzden..ja neviem ale mne sa zda ze uz prehana.. 😖 nemyzlim ze vaha 5470 na dieta 3 mesiace a 2 dni je malo..teda ona to tiez nepovedala,furt len opakuje ze ma priberat min.25g denne ,teda mala do konca 3 mesiaca....a teraz od stvrteho 20g...ale potom sme sa s mm v aute pohadali,lebo podl aneho to ja a ja dr.prehaname..ta nam navrhla aby sme jej dali urobit ultrazvuk bruska pre istotu aj kvoli tym kolikam co mala a aj kvoli refluxu..ja som uz skor chcela ,pre istotu ale mm sa mi smeje ze mala je uplne v poriadku a mam to nechat tak.. 😖 po hadke som bola taka depresivna,a do toho este ten net co nefungoval.. ☹
a vy ste mali taky krasny vecer ..mne az do placu prislo z vasich pribeho v..to je na knizku ..bol by to trhak..kde sa hrabe Evita.. 😉
inac ja s mm sme sa zoznamili celkom nezaujimavo ..ja som bola delegatka pre jednu ck na krete,a ked som mala den volna chodievala som za ssvojou najlepsou kamoskoueste z vysky do vedlajsieho mesta..a akurat ked tu bol za mnou na dovolenke moj byvaly mm, sme ju isli pozriet lebo ju chcel vidiet aj on..mysme uz rok boli od seba,dosiel len predebatit ako to urobime so psom a bytom atd..a moja kamoska bola na plazi akurat tak sme tam sli za nou ze sa tam hned v beach bare najeme..a bola na plazi s mm a este s dvoma kamoskami(boli v jednej partii) mm hovoril biedne anglicky ale aj tak sa s nami chcel naobedovat..a len cumel.. 😉 mne sa extra nepacil ,nebol moj typ ,a ja som v tej dobe mala tzv.priatela na druhej strane grecka ktory ma skaredo podrazil ale furt som bola sonho zalubena,.a este do toho byvaly ..mm zahlasil ze na vecer dojdu za nami aj s kamoskouna vecer do mesta kde som byvala(40km) a dosli a zase len cumel..nasledujuci den mi kamoska povedala ze sa mu pacim a ja ze takych bytu bolo ..potom sa zrazu ohlasil cez nu ze pride s kamosmi na vecer ,tak ja som zobrala kamosky a bavili sme sa v jednom bare ..a on sa ma nepustil ani na minutu a mne nejako tak prislo ze mozno on bude ta lod co mi pomoze z jednej strany rieky kde som uviazla (byvaly) na tu druhu..vobec som nemala plan s nim nejako vazne nieco mat..ved grek preboha a co bysom robila na krete(v zime som zvykla zit vo viedni, v lete ako delegatka posledne 3 roky)ale po 2 tyzdnoch som bola taka zalubena ze az.. 😀 a to hovoril biedne anglicky a ja biedne grecky ,niekedy sa smejeme ze preto mse spolu tak dlho ostali lebo sme nerozumeli co jeden druhemu hovori..ja som po 2 mesiacoch mala ist na svk ,a on mi den pred odchodom dal obalku ze vraj darcek prenho je v nej..a tam ze 500 eur..az mi prislo zle ze to co ...a onze na letenku pre mna nazad a ze pranajal uz byt a aby sme skusil ispolu zit ..sok ..ja som mu nic neslubila a odisla som - mala som okruzku po grecku ..na svk som vydrzala 2 tyzdne 😎 a hajde nazad...mala som este spiatocnu letenku na vianoce a vratila som sa len zbalit veci..a v januari uz natrvalo na kretu..
po 5 rokoch sme sa zobrali t, rok po tom mali manzel.krizu- dost vaznu a teraz sme oslavili 3 vyrocie svadby uz s malou ..nebola planovana,lebo j po tej krize som si nebolaista nicim ..otehotnela som pocas kramov a pri brutalnych mnozstvach kortikosteroidov kvoli astme a lekar mi neveril..hold mala je tvrdy oriesok ...ozaj a mala som este dva mesiace kramy ,takze som to zistila v 11 tom tyzdni... 😲

joj teraz som vas unavila,ale mne urcite zase vypadne net.. ☹

tinaki1275
10. okt 2010

tak taku dlhu spravu tu este asi nikto nenapisal akurat peta hadam 😀

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275
@tinaki1275 sice je pravda, ze som ta citala na 3x, ale nie preto,že by to bolo únavne,,ale pre moju herečku krpatu 😀 .......no celkom hekticke si to mala,,ale lod ta previedla na druhu stranu a este stale je tvojim a uz nielen tvojim- utociskom a to je v tejto chvili najdolezitejsie 😉 .ako sa hovori,,koniec dobry, vsetko dobre 😵

mirka285
10. okt 2010

@bambola
@tinaki1275 dobre pribehy,mne sa pacia taketo motanice 😉 uz sme naobedovani a odfukujem v spalni na posteli..nic sa mi nechce,rozmyslam ze si uvarim kavu prebehnem este byt prachovkou a pojdem sa s malou prejst...keby mi chcel tak tu kavu niekto uvarit by mi viac chutila...

robika
10. okt 2010

Ahojte kocky,
vsetky mate take krasne pribehy, no super citanie, tak mi to sprijemnilo nedelu, papam tortu, pijm caro kavu a citam ako knizku 🙂
aj ked mate za sebou urcite manzelske krizy, z kazdej z vas je citit, ze svojich manzelov velmi lubite a oni vas, aj ked su chvile, kedy nas ti nasi muzi vedia riadne nastvat, ten zivot by bez nich nebol ono, ved to akceptovanie chyb na tom druhom je svojim sposobom pritazlive...
no a tak napisem aj moj pribeh, ktory je uplne o nicom oproti vasim, ale mirka pisala, ze treba aby aj tie co vacsinou iba citaju viac pisali, tak napisem, len dufam ze stihnem kym sa maly zobudi...
tak ja som mm stretla dost daleko, ako moja babka hovori, aby som si nasla spravneho chlapa na slovensku, musela som odist do zahranicia...
pred 4 rokmi som odisla pracovat do anglicka aj so sestrou a pri nasej velkej smole (nejako agentura zabudla nahlasit ze nas maju cakat), nas museli ubytovat s ludom, co tam uz nejaky cas boli, pretoze nemali pre nas nic nachystane, no a jeden z obyvatelov domu bol mm, jeho som spoznala ako posledneho ale ako vosiel vtedy do miestnoti, hned som mala pocit, ze tento clovek mi je velmi sympaticky, neviem opisat ten pocit, nebola to laska na prvy pohlad, skor len pocit, ze tento clovek mi je velmi blizky...
no a postupne sme sa spoznali a cim viac sme spolu kecavali, tym viac sme si boli sympatickejsi, cakaval ma z prace, aby sa mi po ceste nic nestalo, kazdy hovoril, ze ked sme spolu, akokeby nikto okolo nas uz neexistoval, zo zaciatku sme som iba krutila hlavou, ze sme iba kamarati, ved mm je odo mna mladsi, ale nakoniec som mu neodolala a zalubila sa az po usi... vyhodou tohto byvania v jednom dome, bolo to, ze som mala moznost hned vidiet, aky ma vztah k domacim pracam, ze vie varit a aj si po sebe ten bordel co urobi upratat 🙂...
nasli sme si tam vlastne byvanie, potom sme sa vratili na svk a maly Filipko sa narodil tak planovane aj neplanovane, mm mi minuly rok povedal, ze bolo by super, keby sme na buduci rok mali babatko, ved sme spolu uz dost dlho a planujeme byt navzdy... samozrejme som bola stastna, ved mi cital myslienky 🙂
je pravda, ze najskor sme si chceli zalozit rodinku, ked vyriesime byvanie, ked bude po svadbe, lenze u nas doteraz nebolo tolko financii, aby sme to mohli co najskor vyriesit a kym by sme mali vsetko tak, ako by sme velmi chceli, tak by sme mali rodinku pan boh vie kedy....
tak toto je moj pribeh, ktory sa s vasimi krasnymi a romantickymi porovnat neda, ale je dobre si zaspominat..

maxara
10. okt 2010

@tinaki1275 😀 dugyna ma parkrat tromfla v sukromnej 😉 😀 😀 😀

maxara
10. okt 2010

@bambola teraz strasne zahnojim, ale dufam, ze tm nie je primar u milosrdnych 😀 😀 😀

maxara
10. okt 2010

@robika nahodou.. takyto tu este pribeh nebol.. 😉

mirka285
10. okt 2010

@robika no vidis,babka mala pravdu,musela si sa veru daleko trepat aby si stretla toho praveho slavaciska 😀 vsetky pribehy su pekne a podla mna kazdu z nas zahreje na dusi ked si na ten svoj spomenie 😉 baby pomoc ja pocujem az sem do spalne ako mala tlaci 😕 von ideme az o hodinku lebo Gabo mi zadrel ze po dobrom obede si musi oddychnut,ze ved greci maju tiez siestu po obede aj styri hodiny...ja mu na to,ze no neviem,spytam sa
@tinaki1275 😝

maxara
10. okt 2010

a ozaj, este ma napadlo, zek tomu Kollarovi som este chcela dodat, ze tak sa volal ten kakany ujo policajt (asi o 10 rokov mladsi odo mna) co mi dal tu moju prvu zivotnu pokutu

duja
10. okt 2010

Tak skusim baby aj ja svoj Evita pribeh 🙂
S mojim priatelom a otcom nasho synceka sme sa zoznamili na internete..On 4 roky mladsi ako ja, nedavala som zo zaciatku velky vynam, ale dala som sancu.Stara dobra klasika.. tak sme si pokecavali ked to bolo mozne.On kamionista jazdil a brazdil si to tu po Nemecku a ja ako spediterka som tu uz nejaky ten rok zila..Straasne sme sa chceli stretnut a nie iba si pisat no nejako nam to nevychadzalo..Ak ked pred vianocami 2008 mal polku decembra volno tak si sadol do osobaku a dosiel za mnou do Dusseldorfu (Velmi som si toho vazila a aj vazim ). Potom zmenil pracu a videli sme sa aspon raz do tyzdna..resp aspon kazdy druhy vikend .. No a pocas tychto spolocnych chvil sa nam pritrafil i maly Ivusko..nebol planovany ale sme happy, ze ho mame..
Takze syna sme si pravili a pomaly planujeme postavit dom a zasadit strom a nazivat si na SK. Hoci mi je tazko rozlucit sa so super zivotom v DE.. NO hold maly ma prednost pred maminou karierou..
🙂 Dufam, ze vas moj pribeh neunudil 🙂

robika
10. okt 2010

@mirka285 ako si pisala ze mala tlaci, tak som si spomenula, ze som chcela napisat o Filipkovi a super vcerajsej noci, maly sme dokonca navstevu, ktorej som sa ani nestihla venovat, lebo maly najskor nechcel buvat, potom sa hned po papani ako uz konecne zaspal totalne pogrckal, ale uplne cely obsah zaludka, bola som uplne v soku, lebo ani brusko ho vobec nebolelo a aj po grckani sa tvaril rovnako, tak som ho nosila na rukach a cakala som, ze ci ho nahodou nezacne boliet a na to taka rana ako z dela vysla z jeho ritky, tak si hovorim, ze to si si ale prdol, po chvilke smrad, a ked som ho polozila na prebalovaci pult a odokryla deku tak som sa zhrozila, taky bol pokakany na celom chrbatiku, plienka to normalne nezvladla... 🙂

tinaki1275
10. okt 2010

@mirka285 ha odkaz mu ze odkedy maju greci krizu uz nesiestuju ..😉)mm dnes napr. maka cely den..aj bez siesty..😉

lulu1983
10. okt 2010

ahoj babulky,

fiiiiha .. vase zoznamenia s vm boli skvele 🙂 tu je moj

S mm sme sa prvy krat videli a zoznamili v autobuse, obaja sme vtedy este studovali, ja maturantka a on vysokoskolak. V ten den isiel na skusku a v obleku bol na zozranie (ja lubim oblekove typy), ze som z neho nevedela pustit oci. Kamoska, co cestovala so mnou sa ma pytala, ci poznam, toho fesaka, ze sa tak nanho divam, moja odpoved bola, ze este nie, ale ze je to moj buduci manzel. Obe sme sa dobre pobavili. Opat som ho videla asi o pol roka neskor, zase pri autobuse, dali sme sa do reci a zacali sa stretavat. Buduci rok v prvy maj budeme oslavovat desat spolocnych rokov 🙂
PS: ked som sa ho neskor pytala, ci si ma pamata z prveho razu, povedal, ze na tak zvedavy pohlad sa nedalo zabudnut 😵 😵 😵

tinaki1275
10. okt 2010

baby prisambohu ja som sa sice nedostala nakoniec na zurnalistiku (pred 17 rokmi 🙂 a zanevrela som na pisanie ale stale mam ambicie ,ze sa raz mozno k tomu pisaniu vratim..😉uz mam celkom napad vydat knizku z lubostnymi story ,vsetky su pekne a kazdy taky iny ...len mi musite dat autorske prava..😉)

@duja @robika ja verim tomu ze musime aj na koniec sveta aby sme nasli tu spravnu polovicku 🙂

tinaki1275
10. okt 2010

@lulu1983 tak toto je zase jedna z tych osudovych lasok ..🙂

inac baby ja som z domu isla specialne do mesta k nam do pristavu a aj s malou do kavairne aby som mala net...doma to nie a nie fungovat ... 😠 co ja zase budem robit v noci..☹

tinaki1275
10. okt 2010

@maxara jezis nestras ze oblbujes bambolinho mm?

denisse
10. okt 2010

caute babenky .. no vidim, ze po vcerajsku tu mam citania minimalne na pol dna, ale teraz na to nemam cas 😉
dnes mam trosku lepsiu naladu, mala mi pospala v kociari na balkone (po vcerajsej neuspesnej prechadzke som sa dnes ani neunuvala, len som ju supla na balkon) a zajtra rano dorazi na dva tyzdne moja mama .. nele je uz lepsie, tak len cakam, ci sa to na barunke prejavi nejak horsie ako tie sople, co uz ma ...

a chcem sa vas opytat ... uz vase deti uvedomele chytaju hracky do rucky? a ked ano tak odkedy ...
a ktore babetka sa uz prevracaju z bruska na chrbat a naopak?
my este ani jedno ani druhe, ale uz sa na to tesim, tak chcem vediet, kedy to asi tak mozem ocakavat 😉
a posledne dni si vsimam, ze barunka preferuje jednu strau co sa polohy hlavicky tyka ale takym zvlastnym sposobom .. ked lezi na chrbate, tak si automaticky hlavu dava na prave ucho .. ked uputam jej pozornost, tak ju otoci aj opacne, ale dlho nevydrzi a znova je na pravom uchu, tak vacsinou aj spi ... ale ked ju drzim zvisle alebo je na brusku, tak hlavu zase lepsie toci dolava a doprava jej to ide akoby ztuha ... akkoze otoci na obe strany, ale je jasne, ze jedna jej ide lahsie a ma ju radsej ... asi to poviem vo stvrtok v poradni, ale bojim sa ze nas budu posielat po neurologii, rehabilitacii a daju na cvicit vojtovku ... no ale asi lepsie cvicit ako zanedbat ... 😝

kafoditka
10. okt 2010

@maxara Peta ja skapem ak s tym bambolinym mm je to pravda... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre