Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
24. okt 2010

@meruska mamku nevedia odfotiť, samé otrasné fotky! v našej rodine viem fotiť asi iba ja... 😠

meruska
24. okt 2010

@oacka a dokedy ste vydrzali svadbovat? Kristinka aj tancovala? 😉

oacka
24. okt 2010

@meruska aj spievala! museli sme s ňou odísť trochu ďalej,lebo hudba revala, a o pol siedmej sme ju išli uložiť,babka ju strážila a my sme tančili do pol druhej.

kafoditka
24. okt 2010

ahojte kocky, idem vas len pozdravit, cely vikend som u nasich na kysuciach tak so sa ani nedostala k pc, mam resty - vobec neviem, o com tu tocite cely vikend.. ale dnes vecer si vas hadam docitam.
@oacka tvoja kika je carovna v tych satockach, hotova princezna 🙂

Inak cestovat s filipom v aute vo vajicku bola fakt "zabavka" ten ked sa zobudil, tak chcel silou mocou sediet, stale dvihal hlavu do sedu a vobec sa mu v autosedacke uz nelubi.. 😒 Takze urcite pojdeme v najblizsej dobe popozerat nejaku vacsiu autosedacku..Som zvedava, aka bude cesta dnes naspat do BA..

mirka285
24. okt 2010

caute baby...no tak moj zurik nedopadol nijak,lebo nakoniec sme prisli domov vecer o siedmej zo Sale a ja som nemala ani umytu hlavu ani manikuru urobenu,a najprv som musela obriadit malu a keby som isla obriadit seba tak je desat hodin kym som hotova ☹ no ale co sa mi stalo,baby mna cez den tak strasne bolel zadok,ked som rano mala stolicu isla mi aj krv,takze ja som normalne cez den ledva chodila takze ani som uz nemala chut ist na tu osla vu tak ma to bolelo ☹

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 miri nebude to ta zlata zila?? 😕

mirka285
24. okt 2010

@kafoditka akurat ze nemam tu zilu vonku takze nechapem ☹ mna ti to normalne bolelo pri chodzi a fest...

kafoditka
24. okt 2010

@mirka285 miri lenze ked to mas cerstve, tak zila nemusi byt vonku.. to keby ta trapilo uz dlhsie, tak vtedy vie zila vyliezt a to uz je na operaciu..

noemarta
24. okt 2010

caute baby, tiez som tu nebola cely vikend, sme chodili po navstevach, my sme mali v piatok navstevu, takze sme onavstevovany, hadam dnes budeme travit den v trojici 🙂
@mirka285 Miri, ani mi nehovor, nas s muzom vcera od poobedia tak brutal prehnalo a strasne krce, ze az ma zadok bolel. 😝 ale dnes je klud, som sa bala aby malej nic nebolo.
Pocuj, a nejes nahodou zelezo, ze ta zapieklo , alebo nejake jedlo ta zapieklo a preto to islo aj s krvovou?? lebo mne sa to stalo hned asi dva tyzdne po porode, ze som nabehla na zelezo a pri stolici krv, a brutal bolest. Tak som to na chvilu vynechala a je dobre, alebo skus viac pit, aby ta nezapekalo. Neviem, zlata zila by to asi nie je..... Ale viem o com hovoris, zazila som to... 😒
Takze ziadne stretko nebolo cooo, a my uz sme sa tesila na foto tigriceeee 🙂 🙂 😉

kafoditka
24. okt 2010

@noemarta Marceli, s tym prehananim a krcami asi bude nieco vo vzduchu, lebo ja som mala cely takyto tyzden 😒 uz som sa bala aj jest.. ale jedine pozitivum su 2 kg dole 😉

oacka
24. okt 2010

ja som asi opila svoje dieťa!!!! od svadby vyspevuje a rozpráva! to sa jej ešte nestalo. dala som si asi 5dcl vína... asi moc,,čo????? 😝

mirka285
24. okt 2010

ale malo pijem,to je pravda,ja ked vypijem za den 7 deci ekutin tak to je vela.....
@noemarta no stretko nebolo,proste mi to nakoniec cele nevychadzalo ani casovo,a hlavne mi bolo na prd a ist niekam ubolena sa mi uz vonkoncom nechcelo...co moj kamos Orech?este sa nevyzvedal nic?

mirka285
24. okt 2010

@oacka ale nebrala by som to nejako tragicky,vsak vino je zdrave a cez mlieko sa ku nej nedostane,neboj....baby varim malej mrkvicku,vcera som jej dala prvykrat ochutnat,tvarila sa tak nijako takze ani neviem ci jej to chutilo 🙂

noemarta
24. okt 2010

@kafoditka tak to je potom ozaj nieco vo vzduchu... lebo teraz sme sa naobedovali, kura a ryza a a akosi zacinam mat znovu krce, fasaaaa... 😒
@mirka285 moooja, tak sa donut viac tekutin do seba dostat, to moze byt aj tym... 😉
Orech sa zatial s mojim mm nestretol, ale za hodku ideme na vychadzku, takze mozno sa stretneme, tak keby daco, dam vediet... 😉
@oacka ved nech len pekne vyspevuje, keca, aspon sa jej rozviazal jazyk 😀 😀

monline
24. okt 2010

@mirka285 možno to budú hemoroidy..vo vnútri konečníka, preto tlak na ne spôsobil krvácanie..predtým si nemala problémy? ak by sa ti to opakovalo, kúp si nejaké čípky v lekárni..na začiatku sa to zvykne veľmi dobre preliečiť..musíš skôr, kým ti tá žila vylezie

monline
24. okt 2010

@mirka285 možno to budú hemoroidy..vo vnútri konečníka, preto tlak na ne spôsobil krvácanie..predtým si nemala problémy? ak by sa ti to opakovalo, kúp si nejaké čípky v lekárni..na začiatku sa to zvykne veľmi dobre preliečiť..musíš skôr, kým ti tá žila vylezie

mirka285
24. okt 2010

@monline no mne ta zila aj niekedy vylezie,mam to este po prvom porode,ale len raz za cas,ale teraz mi nevyliezla len mi to krvaca a bolima to normalne pri chodzi ☹ ja tu pisem teda veci,ale ved komu sa mam postazovat ak nie Vam 😉

denisse
24. okt 2010

ahojte ...
moje dieta spi na balkone, cakame navstevu ale jednohubky aj kolac su nachystane, tak mam chvilku ...

@monline
mojej nele vysli prve dva zuby ked mala presne 5 mesiacov a od konca tretieho ju to uz trapilo ... preto si myslim, ze aj barunke to uz zacina ... a mojej neteri vysli prve dva ked mala 3,5 mesiaca ... celkovo tie nase deti maju skoro zuby, dvojrocna uz mala davno vsetky aj posledne stolicky ...

baby, v utorok by som mala ist s barunkou na ockovanie ... ALE nie som si ista ci je zdrava ... akoze vobec nic jej nie je, dycha pekne nosom, odsat nejde nic, iba nadranom a rano v nej akoby chrci .. neviem, ci jej za noc postekaju do hrdla nejake hlieny, tie pri rannom kojeni poprehlta a cely den je dobre ... myslite, ze ju mozem nechat zaockovat? uz by som to velmi chcela mat z krku ...

monline
24. okt 2010

@denisse môj takto chrčí od narodenia, len ráno, potom to prejde, celý deň je v poriadku..ževraj to je len opuchnutá sliznica zo zatečeného mliečka, keďže nedávame v noci odgrgnúť...
ja som práve pozrela nikin album, mala pol roka keď jej začali rásť zuby, behom mesiaca mala tri zuby

monline
24. okt 2010

@mirka285 mňa bolieva len keď ju mám fest vonku a je podráždená, inak ma nikdy pri chôdzi nebolí, aj keď krváca..no- však pozoruj a skús tie čípky a ak sa nezlepší, tak asi aj lekára...(radím ti, ale pritom som s tým ani ja nebola u lekára, pritom mama mala nádor na konečníku a v hrubom čreve a skončila s vývodom 😒 )

zuzik1983
24. okt 2010

ahojte,chcela som sa spytat,je tu niekto,kto uz nekoji a este nema menstruaciu?

miki060707
24. okt 2010

ahojte,
.....tak ja davam namiesto nutrilonu malému hami, zatial je to ok, dufam, že to aj tak zostane....je to drahšie a už si nemôžem dovoliť kupovať nutrilon, na bud. mesiac ideme splácať pôžičku...
tak ak vas môžem poprosiť, keby ste sa zaregistrovali na hami a došla by vám vzorka mlieka, neposlali by ste mi, za poštovne?? je to len taký pokus, ale možno bude stáť zato...
no idem žehliť..

meruska
24. okt 2010

@miki060707 ja som sa zaregistrovala, teraz mi ho poslu? ak ano poslem ti

tinaki1275
24. okt 2010

@zuzik1983 ja som dostala predvcerom ,prvykrat a prestala som kojit pred msiacom a pol ..ale este cca pred tyzdnom som odsala nejakych 60ml ..teraz uz nemam nic..

tinaki1275
24. okt 2010

@oacka chcem sa t opytat zajtra sme objednani na ultrazvuk bruska a obliciek..ty si s kristinkou na to bola ze ? vies mi popisat ako tozhruba prebieha a ako dlho to trva..aby som vedela co nas caka..

tinaki1275
24. okt 2010

baby nestiham vas citat este ze ste nenapisali odvcera vela..😉my sme vcera boli necakane na krstinach+svadbe..mm mi to povedal rano ,zabudol mi to povedat skor 😒na nervy ..a bolo to v Heraklione(170 km) cely vecer hroza..o desiatej som zaliezla na hotel.izby co mali ti znami co krstili lebo mala rycala ako o dusu ..nechcela tam byt ani za nic.. 😒ale nevadi..tak som svadbu presedela na hotelovej izbe a o ako bonbus som o jednej ramo soferovala 170 km nazad,kedze mm bol veeelmi unaveny.. 😠este ze mala zaspala a nechapala ani ze je v sedacke a prelozila som ju doma tretej do postele a spala do pol osmej rana..uzasne.. 🙂
a potom o jednej zobral mm malu do mesta na prechadzku a mala som 3,5 hodiny!! klud..a upratovala som ,uz davno som sa necitila tak super ze mozem dobre upratat bez toho aby mi mala mrncala poza chrbat..
dnes mi dojde kamoska tak neviem ci stihnem prist na zad ale hadam v noci 😉

izira
24. okt 2010

@miki060707 uz som sa registrovala aj ja. Ak pride vzorka, dam ti vediet...🙂

izira
24. okt 2010

@denisse moze to byt aj podrazdena sliznica zo sucheho vzduchu v byte...Ked sa zacne kurit, deticky (aj dospely) takj zvyknu reagovat

maxara
24. okt 2010

Ahojte kvakule,
tak my sme vcera boli u tych nasich susedov a moja meta bola splnena.. potykali si s nami ti dalsi susedia, ba co viac, este dalsi.. bolo nas tam 5 parov z nasej ulice a vedlajsej, takze parada.. dost sme sa vyrehotali 😀 darcek co sme dali Borisovi, sadol ako uliaty.. bolo to tricko s obrazkom muza odmietajuceho poharik chlastu s vetou NIE, RADSEJ KNIHU ! 😀 a to je pre neho uplne typicke, cize.. trafili sme.
Dnes nas svokrovci zobrali na divinu do Oresan, mnaaam, dala som si kukuckin steak s volskym okom. Potom zacala byt Ninka nespokojna, plackala a nechcela ani prso, ani nosit sa, ani dudel.. nic.. tak sme zaplatili a isli domov. Po ceste v aute bola v pohode, ale ked sme dosli domov, spustila hystericky plac a nie a nie sa utisit.. nijak.. prso ked zbadala, tak v momente vreskot.. nakoniec zobrala navela navela flasku s mliekom, vypila asi 80ml, zase plac {cele to trvalo hodinu a pol}a potom som ju uhladkala v mojej posteli, a za mojho spevu zaspala. Zatial este buva, ale uz sa asi budi.. snad to bude ok. ☹

@monline s primarom si stale piseme, ked je v robote.. celkom je mily.. mam ho pridaneho na FB, cize uz som aj fotky videla, dokonca sa rozkecal a prezradil, ze je v rozvodovom konani a podla tych jeho slov mam z neho pocit, ze mu to je velmi luto.. ma tri deti a strasne mu chybaju. Cize mozno aj preto mi to napisal, ze som cudzia a zrejme ma pocit, ze ho v tomto momentalne dokazem pochopit. Takze zatial takto, ale uz mi potvrdil druhy krat to pivko, len neviem kedy.. 😉

meruska
24. okt 2010

@miki060707 ak sa niekto zaregistruje automaticky mu pride vzorka?

adelaine
24. okt 2010

ahojte,
chcem sa opytat, tie co mate deticky na UM, papaju vam rovnake davky?
mne maly odmieta aj toto druhe mlieko 😒 pije o polovicu menej za den ako predtym,
ale este stale je chory, je to mozno aj tou virozou...teda dufam.

inak ja sa tiez v tychto dnoch dost trapim, mame dole 1,5 kg ani neviem ako 😖
chudne cela rodina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre