Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
15. feb 2010

bellablonde ano bioparox si mozes davat, ale mozes aj homeopatikum homeogene 9..mne pomohlo od bolesti hrdla..a kloktat slanu vodu..a florsalmin

denisse
15. feb 2010

inak ja mam v posledne dobe nejaku averziu voci kuraciemu masu .. odkedy som sa dozvedela, ze od narodenia kurcata po jeho predaj v obchode uplynu len tri tyzdne!!! ... ze je to vselijakymi hormonami urychlovane a teda o tom, ze je to zdrave maso sa da s uspechom pochybovat 😒 tak ma to mrzi, lebo mam kurcata rada .... aj ked pocas prveho tehu mi priserne smrdeli, som to vobec nemohla .. teraz mi nevadia ... ale samozrejme, ze si dame ...
sice mam od svokrovcov plny mrazak kralikov ... co je teda urcite zdravsie, lebo viem, ci boli krmeni 😉 ale kurca je kurca 😀

liluu
15. feb 2010

tak dievčatá, keď ma bolí bruško tak si možem dať spokojne magnézium a mi pomôže?? 😉

dugyna
15. feb 2010

dievcata som sa dobre pobavila na tych historkach a detickami..juj parada..ale verim tomu ze ked ste svedkom nieco takeho ako mamina tak vam urcite nie je do smiechu..

liluu sumive magnezium si v klude daj a skus si trosku polezat..

sunnygirl
15. feb 2010

LILUU:
mne tiež povedal Dr., že keď pobolieva bruško, tak magnézium môžem, ukľudňuje maternicu. Ja to beriem aj na búšenie srdiečka. Teším sa, že to búsšenie prestalo.

DUGYNA:
ty študuješ medicínu?

oacka
15. feb 2010

joj, kočky, tie králiky vám závidím, šak to je u nás nedostatkový tovar. a moja mamka z toho robí takú fajnu polievočku. len otec to nechce jesť...

zuzik1983
15. feb 2010

ahojte dievcata,ja som tiez nejaka chora,citim sa uplne pod psa,co si mozem dat na bolest hlavy a do nosa,pinosol mozem?a na tu hlavu netusim,ide mi ju roztrhnut...

denisse
15. feb 2010

oacka, my polievku vobec nerobime 😕 to je na sposob kuracej?

oacka
15. feb 2010

áno,je to ako kuracia, ale chutí lepšie.
Zuzik,ja si na hlavu dávam homeopatikum Cephyl, dúfam,že to môžem. a do nosa mám sprej, čo môžu aj tehotné, volá sa to Panthenose, obsahuje eukalyptový olej, je to dosť silné,ale mne to super pomohlo!

oacka
15. feb 2010

ja som si predtým každý deň striekala sprej do nosa,,asi tri roky! Závisláčka! Ale vedela som,že v tehotenstve sa to nemôže. mamka mi kúpila tento eukalyptový a po pár dňoch užívania si do nosa nemusím striekať nič, prestal sa upchávať.

carrie84
15. feb 2010

Caute babule 🙂
Kralikov mi tu, prosim, nevarte!!!!! Ja mam doma jedneho na mojkanie a nie na jedenie 😀 Ale ak ma niekto recept na rychlu kuraciu polievku (taku, kde sa daju hodit len kuracie prsia a nie cele kurca) - tak poprosim 😀
Zuzik - mne doktorka povedala, ze mozem Paralen - ale dodrzat casove odstupy a do nosa nejake kvapky z morskej soli - tusim sa volaju Quixx. Pinosol neviem, ci sa moze - pozri pribalovy letak....

zuzik1983
15. feb 2010

no budem musiet zavitat do lekarne.a tak som sa pekne drzala.celu zimu nic a teraz,ked uz pomaly konci,tak ma to chyti...

zuzik1983
15. feb 2010

ked ja nevladzem ist z domu ☹ nechce sa mi,ten paralen by so aj mala.idem kuknut ten letak

janatt23
15. feb 2010

no babule, tak spaci vak som nekupila. je to dobra cena, ale mne sa ani moc nepacil a bol le v ruzovom. a ak by to bol nahodou chlapec.... 😒

janatt23
15. feb 2010

inak v novej maminke su kupony na zlavu v OC v raci. ten obchod brendon, kde maju aj ten angelsounds. celkom ok zlavy. 😉

sunnygirl
15. feb 2010

čo vravíte, alebo aké máte skúsenosti s detskou kozmetikou BUBCHEM ?????

ericica
15. feb 2010

ahojte zelam vam pekny den 🙂
mojalili malej zelame skore uzdravenie....ja som dostala od muza kyticu tulipanov bordoych 😵 😵 😵
mojalili tie cesnakoe slimaciky poznam a velmi miu chutia....
miki neboj sonka z toho vyrastie....nasa mala zase pomalovala uz skoro vsetky steny co mame v baraku nedajboze nechas vonku farbicku ci fixku....koneeec 😠
a minule mi pomalovala pistaciou sedacku aj parkety ciernou centro fixkou na cd juj ale som bola nasrata neslo to dole az so savom 😔 😔 😔
akurat odisla od nas architektka ide nam robit nakresy podkrovia a v aprily sa do toho pustame uz sa nenormalne tesim....dnes este skocim do banky kvoli pozicke...aby to bolo co najrychlesie v juli uz musime byt v novom 😝 😝 s
sunygirl nepouzivala som bubchen pri malej som mala babylove a na zadocek sudcrem a nedam na ne dopustit ale teraz uz pouzivam sebamed a budem aj pri bejby..... 😵

denisse
15. feb 2010

sunny, my sme skusali aj johnson, aj bubchen, aj babylove .. na zadok najprv rybilku, neskor az doteraz sudocrem ... ked ma dietatko v pohode pokozku, tak hocico z toho je ok ... niektorym detom mozu niektore zlozky vadit ...
v kazdom pripade moja skusenost je taka, ze som toho kupila (a neskor aj dostala) ovela viac, nez som spotrebovala ... nasu nelu sme ani ked bola mala a ani teraz ju denne neumyvame mydlom (okrem zadku) .. inak cistou vodou a mydlom tak raz za tri dni ... takze urcite nedoporucujem kozmetiku do zasoby .. idealne, ak by sa dali zohnat male vzorky, nech skusis, co vam vyhovuje ... moze sa totiz stat, ze budes mat zasobu a nakoniec zistis, ze ti staci aviril baby krem a olejcek 😉

oacka
15. feb 2010

Tak kočík nebude... 😢 😢 😢 nemajú také farby,ako chcem... veď ja si naňho počkám! 😠

izira
15. feb 2010

Ivkafu
tak som sa dopracovala k tvojej odpovedi. Zatial este rozhodnuta nie som. Kamaratka ma nahovara na Terasu - je tam detskou lekarkou na novorodeneckom. Takze zatial este len uvazujem. Asi sa pojdem do kazdej nemocnice pozriet a rozhodnem sa potom 🙂

strasska
15. feb 2010

oacka skoda, ale sak casu este dost. zrzulka my sme chceli Jane velmi, ale vtedy to bolo nad nase moznosti, teraz ked som nasla canu na o-baby.de, tak som skoro odpadla, Je este lacnejsi ako nas 😲

izira, ak mozes tak si pokukaj vsetky moznosti, abo pocitaj na nete. Na kazdu budes pocut aj dobre, aj zle. Takze si len stanov priority a potom sa rozhodni. drzim palce 🙂

oacka
15. feb 2010

A ty sa kam chystáš rodiť, strasska?

strasska
15. feb 2010

Ja idem zasa do Novej, kebyze nieco je babu, tak ho odvez do Novej, nasim znamym sa tak stalo...rodili v Saci a malu hned previezli, ale mamicku nie, lebo nemali miesto.
A na rastislavke nemoze byt partner v prvej dobe porodnej, co bolo pre mna dolezite

karinnka
15. feb 2010

Ahojte.Som sklamana...Minuly tyzden v pondelok som bola u svojho lekara po vysledky triplee testov a poslal ma hned objednad sa na Morfologicky ultrazvukk Dankovcikovi,tam mi vraveli,ze mi zavolaju kedy bude volny termin a teraz mi volali,ze vsetko do konca marca maju obsadene....
Neviete da sa aj inde v KE ist na Morfo?Mam sprievodny listok...

strasska
15. feb 2010

mne sa zda, ze aj MUDr. Rozpravka robi morfologicky, niekde v Starej Nemocke, ale vraj je to za 100eur. Ale nie som si ista. a mala si zle vysledky, ze ta posiela na morfolog. UZV?

oacka
15. feb 2010

Karinnka: doktor Dosedla v Šaci a doktor Beserméni v Novej. ani mňa už k Dankovčíkovi nezobrali,tak mi moj gyndoš poradil tých dvoch. ale som sa u nich neobjednala. musím ísť na morfo, keď podľa mojho je všetko ok?

oacka
15. feb 2010

karrinka: dnes je taký sklamávací deň... ja nemám kočík, ty nemáš morfo... nechodíš náhodou aj ty k Hoppanovi?

karinnka
15. feb 2010

Aj mne hovoril,ze je vsetko Oki,ale ze on zasiela vsetky...Tak neviem ci maju nejaku kamaradsku dohodu ci co...
Vraj pre istotu....som myslela,ze chodia vsetky.... 😝

strasska uff 100eur je dost...u Dankonvika by ma to stalo 23 eur so sprievodnym listkom...

aj som sa tesila,ze mi predsa skor povedia pohlavie....tak sa ho pojdem asi opytat ci mam ist niekde inde no..

oacka
15. feb 2010

ja sa možno objednám k tomu Dosedlovi do šace,nech vidím, čo sú tam zač, keď tam chcem ísť rodiť. Mne povedal,že morfo nie je nutný,ale že ak chcem, tak mi dal lístok. len už to asi aj tak nestihnem...

karinnka
15. feb 2010

oacka...prave si to zistujem v teme Porodnica SACA 😉 Mas v Saci nejakeho lekara,alebo len tak?Premyslam tiez nad porodnicami tak zhanam info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre