Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
10. nov 2010

@lela1809 ja neviem ci pojdem ty ides??? mozno tak ako maxi ze pojdem okolo 😉
na vianoce ja kupujem malemu take ze my first tool box to je taky kosik s naradim suchoce to piska, hrka... strasne podarene to je asi len to ved maly vianoce vnimat este velmi nebude a zaplatime mu dalsi plavecky kurz ked sa mu to paci... ved to je dost penazi ked to clovek tak vezme. Aj nasim som tak povedala ze nech mu nic nekupuju ze ak chcu nech prispeju na ten plavecky kurz.... vybavene. na mikulasa som mu kupila take pekne hracky do vody

zrzulka
10. nov 2010

@lela1809 kam chodite plavat???do Moka???? my tiez ale my utorky a stvrtky chodime. sme v partii 4 chalani. mozno sa stretneme ne nejakej nahradke 😉
a ked ste boli s mm na particke kde ste nechali malu? ja tajne dufam ze k narodkam ci pod stromom najdem vstupenky na koncert 😉 muz sa ma pytal ci nechcem ist tak coby nie 😉 to bude ine sklamanie ked ich tam nenajdem 😠

lulu1983
10. nov 2010

@alllexa bezlepkovo-bezlaktozovu 😉
@maxara: ;) dakujem

lulu1983
10. nov 2010

ozaaaaj: strana 2010: v tomto roku sa nam VSETKYM narodili julovciatka 😉

mirka285
10. nov 2010

@ericica hod mi potom foto,ten portret by sa mi pacil,sice nie nasim,ale pre mna 🙂

lulu1983
10. nov 2010

Konecne som nahodila fotky aj sem na konika, ked budete mat chut, pozrite:

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lulu1983/alb...

merikac
10. nov 2010

@alllexa tak to ti ozaj nezavidim,,,je to do zufalstva, ked nevies ako pomoct, ale prajem vam,nech to coskoro ustupi a budete sa uz len usmievat 😵

merikac
10. nov 2010

dobre ranko bambulky-
precitam vas asi az k veceru, idem na urady-
Noc bola hrozna,,ale uz zacina byt lepsie,uz sa na mna to slniecko moje aj usmeje a nieje to ukoncene placom,,,tak som rada, ze uz bude kokncne zas dobre
....pekny dnik vam prajeme 😵

bambola
10. nov 2010

Dobre rano 🙂 strana 2010 😵

na slniecko to sice nevyzera ako pise lulu ale aspon, ze neprsi a da sa ist na vychadzku. mala si este gaga v posteli tak mam chvilku pre seba 😎 ale nenapada ma co by som mohla robit, tak si pokukam vsetky "svoje" stranky na nete akurat 😀

maxara
10. nov 2010

A ozik, este som sa zabudla pochvalit, ze som nasla super cistic na sklokeramicku dosku, aj som to hned vyskusala A skoncila som s mierne poleptanou rukou, kedze maxi nikdy nepouziva rukavice.. a toto bola zieravina.. Ale napisane to znie strasnejsie ako to v skutocnosti bolo.. Len mi trosku uschla vrchna cast pokozky na dlani a prstoch.. normlane som mala pocit strasne vysusenej ruky, ale kedze pocas toho umyvania som si ruku dost dlho umyvala studenou tecucou vodou, tak to chytilo len najvrchnejsie bunky.. A predstavte si, co mi na to zabralo.. dva dni som si to natierala nejakymi hydratakmi a mastnymi kremami na striedacku a NIC a potom raz vecer som si na to drbla holtov krem a do rana ruka ako nova.. Milujem holtov krem a sudocrem.. u nas dva najpouzivanejsie kremy 😀 aj mm ich Ninke kradne..

bambola
10. nov 2010

@lulu1983 si mi normalne spravila chut na vajicko 😀 ale ja by som si dala na makko resp. na hnilicku, myslite, ze to mozem??? viete salmonela a ine cervy

sarai
10. nov 2010

ahojte, mate niekto celovy teplomer? ja viem o tomto, ze je dobry http://www.najnakup.sk/Porovnaj_teplomery_TOPCO...
ale je dost drahy. nemate niekto lacnejsi?

maxara
10. nov 2010

@merikac a dala si jej nieco do ritusky? viburcol?

maxara
10. nov 2010

baby mna jebne o mur.. taka som nasrata..
Viete co sa mi stalo? Objednavala som si z ceskej vytrtkanej stranky autosedacku, fusak a taku debilinu. A oni mi vtedy napisali, ze autosedacku a debilinu maju skladom a fusak dorazi zaciatkom novembra, tak ze ci maju pockat alebo ako.. Tak som napisala, kedze bol koniec oktobra, ze v pohode pockam.. Tak ze FAJN. Ja cakam a tot 10.11. co je podla mna maximalny koniec zaciatku novembra, cize pisem mejl a urgujem si slusne svoju objednavku. A ta funa mi odpise, ze oni maju autosedacku a debilinu stale skladom a fusak im mal dorazit, ALE vyrobca poslal iba male mnozstvo distributorovi a na nich nevydalo.. cize dalsia varka dorazi az niekedy v decembri 😠 A ze ci teda cakam dalej, alebo co.. AKOZEEEEEEE jasne, nech mi FUSAK poslu v maji, NIE? Kua, a do coho ju zabalim dovtedy? a co ked posle vyrobca opat male mnozstvo? a opat na nich nevyda? imbecili pridrbani a to sa predpokladam az dnes dozvedela, ze im fusak nedosiel, ked mi to az dnes rano napisala.. a co je uplna perla, tak mi moze ponuknut v podstate hociktoru inu farbu okrem mojej fialovej... 😖 Tak mi to nemohla hned napisat? By som si vybrala inu, sa nedoserem.. aj tak v drvivej vacsine pripadov nemam to co chcem, ale to co akurat niekde maju a je mi to dobre.. tak co.. jeden blby fusak. Alebo nech ho vyciarkne a posle mi iba tu sedacku a debilinu, ved ten fusak maju vsade 😠

maxara
10. nov 2010

uz teraz som tam dala 30 roznych moznosti 😠 😠 😠

denisse
10. nov 2010

ahojte,
tak my sa asi trapime s hornymi zubami, noc hrozna ... nastastie sme rano nejak dospali ... 😝
baby, nemate nahodou niekto "homeopata na telefone"? ako dlho a ako casto mozem davat ten viburcol ... uz som sa o tom bavila tu s mirkou, tak som aj davala, potom urobila pauzu, ale uz by som zas rada dala, fakt nam pomaha ...

maxara
10. nov 2010

@denisse a nie je v pribalovom letaku napisane?

denisse
10. nov 2010

@maxara
nie ... uzivajte podla rad homeopata ... 🙂

maxara
10. nov 2010

@denisse 😀 jaaaj, no to je pekne.. tak skus napisat do nejakej online lekarne alebo zavolat

lulu1983
10. nov 2010

@bambola na makko aj ja lubim, ale neodvazim sa 🙂

denisse
10. nov 2010

@maxara
ono na nete som nasla, ze pre take babetka 1-2 cipky denne, ale nikde nepisu, ci sa moze napriklad mesiac v kuse ...

maxara
10. nov 2010

@bambola fuuuuuj na makko.. este ta hnilicka.. ale bleee, ja aj volske oko uplne opeciem, najlepsie z oboch stran 😀

bambola
10. nov 2010

@maxara maxi presne toto sa stalo aj mne, teda zatial len z polovice. objednala som si fialovy lodger v eniki beniki a volali mi ze maju vsetky farby okrem tej mojej a ze dodavatel im povedal ze MOZNO za dva tyzdne bude aj fialovy, tak som povedala ze pockam (lebo som dostala 10% zlavu) ale ak nebude o tyzden tak ich serem a objednam inde. ten fialovy asi fakt maju vsetci ked ich je nedostatok 😀

maxara
10. nov 2010

@denisse vies co, ak ti staci tuto info dat az poobede, tak sa dnes spytam u dr, ideme sa ockovat

maxara
10. nov 2010

@bambola ja som jej napisala, ech mi posle crimson, dala mi ho ako napr, tak som jej to odobrila... malinovoruzovy

bambola
10. nov 2010

@maxara nerob fuuuuuuuuuuuj na jedlo 😠 ja mam na makko rada ale tak raz za rok si to dam, asi prisiel ten cas tento rok 😀

denisse
10. nov 2010

@maxara
super, diiiky 🙂

maxara
10. nov 2010

@bambola 😀 ked bambi mne to ako jedlo nepride.. teda to na makko.. ale po tom, co som videla, ako mojho stryca zena vypila trojdecovy OMASTOK 😲 😝 predo mnu, ze mnaaaaam.. tak uz mozu vsetci jest predo mnou aj hovna..

maxara
10. nov 2010

@denisse nemas zac, este som sa nespytala 😀 teraz sa bojim, ze zabudnem

bambola
10. nov 2010

@maxara tak to je fakt FUJ , ble a ja som si myslela, ze najhorsie co som videla bolo starkej sestru ked si vychutnava kuracie rite (prislusne zvuky samozrejme k tomu patria 😠 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre