Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
13. nov 2010

dobre ranko,mne maly teraz zaspal vonku je uuuuzastne ved ako inac,dva stupne a leje waaaw 😠 vam je ale fajne ze mate teplo ☹
@mirka285 ja som to raz robila a maso som davala uz uvarene,pretoze ty to do rury davas prakticky zapiect.
dnes sa ale chystam do prace na kavu,ze co nove,hoci moje kolegynky mi uz vsetko vykvakali,lae tak musim sa sefke ukazat a kus pokecat,ze kedy sa planujem vratit a tak ☹ ked ja nechceeem ist do prace este,sice to su este skoro 3 mesiace,tak mozno dovtedy mi tu zacne hrabat a budem sa aj sama pytat do prace 😀

mirka285
13. nov 2010

@petrap001 cau Peti,som si to aj myslela,tak som pozrela recepty a jasne ze opecenym...to pocko ti teda nezavidim,ale aj u nas uz bude zachvilu konec tymto peknym dnom.. ☹ ..

oacka
13. nov 2010

@mirka285 lasagne sa plnia opečeným,nie? ja by som aj tie naplnila opečeným.

@petrap001 nazdar petrap. v KE počko tiež nič moc...

bambola
13. nov 2010

@mirka285 mirka, neviem ci ti uz niekto poradil ale masko treba trosku osmahnut na panvivi 😉 ak som pochopila robis canneloni 😉

mirka285
13. nov 2010

@bambola ano canneloni budu zajtra na obed,mnam...to moj Gabo ma tu poplietol ze surove,ale jasne ze musi byt opecene 🙂

bambola
13. nov 2010

@mirka285 moja mamca ma na to aj take fajne zapekacie misky, joj to mam strasne rada 😝

lulu1983
13. nov 2010

@tinaki1275 po 16 hroznych nociach, sme sa konecne vyspali normalne a aj dnes je ovela lepsi.. vdaka za tip na chamillu 😉 DAKUJEM pekne

bambola
13. nov 2010

@lulu1983 gratulujem 🙂

bambola
13. nov 2010

prihodila som nove fotos ak by mal niekto zaujem 😉

monline
13. nov 2010

@maxara ja som tie grafy spravila už včera a nie je pre mňa problém aktualizovať ich podľa poslaných údajov, ak mi dáš vedieť, kto ti poslal zmenu 🙂 zatiaľ ich mám u seba, šlo len o to, že som zisťovala, či vôbec to niekoho zaujíma, či to nebude niektoré viac stresovať..oacka napísala, že ona ich bude ignorovať 🙂

alllexa
13. nov 2010

Dievcata, neviete mi poradit, co dat malemu proti nadche? Stale ma sopliky, odsavam mu ich, aj Nasivin davam, ale zda sa, ze to nepomaha.

denisse
13. nov 2010

@alllexa
ja som vzdy pred odsavanim dala libenar . ten sa moze niekolkokrat denne na rozdiel od nasivinu, ten davam len na noc ...
a inak len vydrzat, moze to trvat 7-10 dni ...

denisse
13. nov 2010

inak caute ..
u nas zase zubna katastrofa .. v noci celkom spime vdaka viburcolu, ale den je hrozny, inak ako na rukach ju neuspim, ma zachvaty placu, je mrzuta, do vsetkeho kuse .. chudatko moje ... aj ja som dnes dala chamomillu ... neviem ako sa davkuje, dala som 3 gulicky riedenia 15CH ... na noc asi zase dam viburcol ...

tinaki1275
13. nov 2010

@lulu1983 joj to som rada 🙂)nech vam to vydrzi😉)my ho tiez zase pouzivame, a vidim ten rozdiel..sice uz nemame koliky ako predtym len kazdy treti -stvrty den ale aj tak..

alllexa
13. nov 2010

@denisse - dakujem! On to ma asi 5 dni a pocujem, ze tak potahuje noikom a uz je aj trochu zachripnuty. Nemam s nim ist lekarke? Myslela som, ze netreba, ked nema teplotu a soplik je bezfarebny (biely).

tinaki1275
13. nov 2010

@denisse dobre si dala ,mne radili pri zuboch ze to mozem dat 1- 3x denne takto ..

kafoditka
13. nov 2010

Ahojte 🙂 Ja som bola dnes pozriet v praci kolegovcov a zaniest kolegyni nejake veci po Filipkovi. A vytesujem sa, lebo som akurat objednala malemu tie sanky, co ma Mirka 😉 Som zvedava... drahy sa ma pytal, ci ich vyuzijeme tu v BA, tak som mu povedala, ze ak nenapadne sneh v Blave tak u nas na Kysuciach bude urcite a sanky vezmeme so sebou 🙂
Som sama doma, je vecer nieco dobre v telke??
@mirka285 das nam aj dnes nejaky tip??? 😉

mirka285
13. nov 2010

caute,to dnes kde ste vsetky?
@kafoditka no mozem vam dat tip zajtra na prechadzku do stareho mesta,dnes sme to absolvovali a bolo supeeer 🙂 ja proste milujem Bratislavu...kusok od cafe cafe su postavene trhy,maju varene vinko,lokse,strudle a kadejake ine speciality,do rytmu hraju rozne kapely na ludovu notu 🙂 fakt sme dnes mali krasne poobedie,dokonca este boli vylozene niektore terasy,tak aj kavicka bola,no eno nuno...kupili sme si nakladany encian ktory zlupneme na veceru 😝 a taka zaujimavost,kazde druhe golfky co sme dnes stretli boli maclareny a Gabo skonstatoval,ze podla neho su teda nic moc co sa tyka dizajnu,vraj maju dizajn ako kociky pred 20 rokmi 😀

kafoditka
13. nov 2010

@mirka285 jaj dobry tip len mne sa samej veru nechce spacirovat a peto je zajtra v praci 😒 verim tomu, ze ked bude mat teraz volne dni tak ako naschval bude skaredo... Miri pocuvaj, ja si na ten sportak nemozem zvyknut. Pride mi taky obrovsky, neohrabany 😕 🙂 Doteraz bola pevna korba taka sikovna a zatial sportaku nemozem prist na chut.. ale chce to este par dni a zvyknem si. 😉 A fajn foto, Lindusa aka modelka nahodena, presne ako jej rodicia 🙂 Miri ja sa ti priznam, mne sa strasne lubi ako sa Gabo oblieka, ja by som nieco take na Peta nikdy nenatiahla 😎

mirka285
13. nov 2010

@kafoditka jaaj Domi no Gabo je veru model,jemu musia este aj ponozky a slipy ladit,on je v tomto trosku na hlavu 🤐 a sportiak sa aj mne zda velky,ale mala je cez cely kocik,takze si mensi neviem predstavit 😕 ale to aj preto ze ho mame cely roztiahnuty na lezato,ked bude mala sediet tak to uz nebude taky tank 😀 a v pondelok ma byt este pekne,to ma Peto volno,nie?este odporucam cokoladovnu Bon Bon,kupili sme par bonbonov no a nebicko v papuli 😝

karinnka
13. nov 2010

Dobry podvecer.Jej Vy v Ba uz mate trhy?U nas v zapadakove na konci sveta zacinaju az na Mikulasa 😠
Hned by som si dala trochu prevareneho vinka a loksicku 😵 Dnes bolo vonku pekne aj ked fukalo🙂
Malej asi zacinaju rast zubky,zlosti sa ako cert...Aky gel ste pouzivali na dasienka?Viem,ze ste tu o tom pisali ale som leniva to najst,dakujem 😵

petrap001
13. nov 2010

@karinnka ahoj hmm aj ja by som si dala take vinko fajne hmmm 😝 ja mam masticku ci gelik ci co to je bonjela,ale mam to z irska takze neviem ci na sk je tiez taky,ale pocula som,ze je velmi dobry,ze pomaha.ale my zatial nedavame,lebo zubky neviem kde su,ale slinta vkuse a ruky ma neustale v ustach,nestiham mu menit podbradniky 🙂

dnes sa mi maly po tyzdni vykakal konecne,juj ale sa natrapil chudacik,az cely cereveny bol ☹ ale nemal by kakat castejsie,kedze ho uz aj prikrmujem?
dnes sme sa vybrali na prechadzku aj do obchodu,lebo konecne neprsalo a vyzeralo,ze nebude..ale jasne ze na pol ceste taky lejak ze konec,nechapem z coho prsalo.a vyjdem z obchodu a krasne slnko svieti..no ako naschval 😀
@mirka285 moj palo je presne taky isty,az mi to obcas ide na nervy.lebo niekedy ja ja skor vytrepem z domu aj s malym a za nim sa samozrejme caka 😀 no strasne.ako nejaky model ci co 😀 😀 😀

kafoditka
13. nov 2010

@mirka285 veruze taky dobry bonbon by som si dala, najlepsie s visnou a likerom vo vnutri 😝

karinnka
13. nov 2010

@petrap001 a Vy tam mate u Vas nejake trhy,ci ani nie?

karinnka
13. nov 2010

Pozeram malej stolicku na vianoce,co hovorite na nieco take?
http://www.kocik4u.sk/kocik4u/eshop/3-1-STOLICK...

Inde som ju nasla aj za 70eur 😉

petrap001
13. nov 2010

@karinnka no asi,neviem,lebo ja uz som spat v irsku ☹ ☹ ☹

mirka285
13. nov 2010

@karinnka to este nie su vianocne trhy,to len tento vikend mame,oslava mladeho vina sa to vola,ale vianocne trhy zacinaju velmi skoro v BA,uz buduci vikend,dnes akurat stavali vianocny strom....
@petrap001 ja som pravidelne skor vyrichtovana ako on,a to ja aj malu obleciem,vsetky veci nabalim,cakam ho vzdy dole pred domom,a ked sadneme do auta tak zisti ze si zabudol doma telefon 😠

mirka285
13. nov 2010

@karinnka baby spominali calgel a mundisan...stolicka je inak prakticka ale mne to bytu by bola moc velka....

oacka
13. nov 2010

@karinnka mojalili veľmi chválila mundisal. myslím,že je o ňom aj diskusia,vraj je fakt najlepší. aj my smme dnes boli vonku,pekne sa vyčasilo. chodíme v šporťáku, trošku ho nadvihnem a kráľovná sedí jak na tróne. a dokonca aj zaspí!!!! 😀

@mirka285 aj ty už používaš šporťák? máš tam aj ty po bokoch medzery? tá strieška sa nedá nejako napevno spojiť po celom obvode s ležacou časťou? či to len ja som dačo domrvila?
tak naša kráska dnes spala ako vzorové bábätko. a navyše o piatej som ju okúpala,nakrmila a od trištrte na šesť chrní.

oacka
13. nov 2010

@karinnka aj ja som uvažovala o takej multifunkčnej stoličke,ale potrebujem to vidieť naživo,či to neni nejaká opacha nestabilná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre