Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
24. nov 2010

@zrzulka
este stale kanavit? 😕 ja som davala jednu kvapku tyzdenne do 12 tyzdna a koniec .... teraz uz len vigantol ...

monline
24. nov 2010

@maxara večer ked mi zaspí, tak zaktualizujem graf...teraz mi sedí na kolenách, tak môžem tu byť cca 5min 🙂

tutifruti
24. nov 2010

Tak baby, ak uz ja nebudem mat šťastie... sa mi podarilo rozbiť tanier, misku, šálku a pohár....

@denisse kanavit dávam dve kvapky mesačne... vždy 20-teho ako sa Šimon narodil... má sa dávať pokiaľ kojíš.... ked začneš s UM treba prestať, lebo to už K-čko obsahuje....

denisse
24. nov 2010

@tutifruti
mne doktorka kazala prestat po 12. tyzdni 😕

merikac
24. nov 2010

@tutifruti ja tiez davam presne na den, ked sa Emma narodila, - ccize 1x mesacne-2 kvapky,,

baby,,ja mam taku silnu ovulku,az sa mi trasu nohy od bolesti ☹ - co si mozem dat,ked kojim od bolet?!- malu som okupala,,idem jej dat cucnut a spinkat,,,,a lahnem s nou aj ja,lebo nie som des schopna nicoho

tutifruti
24. nov 2010

@merikac mozes paralen
@denisse no mne kázala dávat a skončit, až ked začnem prikrmovat... a kontrolovali mu aj krvný obraz a mal vyššie krvné doštičky a aj tak kázala dávat

robika
24. nov 2010

tak my sme ten kanavit ani nebrali, vobec nam to doktorka nepredpisala, tak teraz neviem, ze ci jej mam zavolat, ale nie je uz neskoro zacat ho brat?

tutifruti
24. nov 2010

@robika a kojíš... lebo ak ste na UM tak nemusíte....

strasska
24. nov 2010

@robika ja som Miska iba kojila a aj teraz Julku a nikdy som kanavit nedavala 😨

zrzulka
24. nov 2010

@robika a kojis?

@denisse kojenym detom sa dava do tych 6 mesiacov asi....zatial dr kazala davat ale na poradnu ideme az teraz po 2 mesiacoch tak sa jej opytam ze ako to presne je lebo pri malej si uz nepamatam....ja pre istotu davam... sice nie nacas lebo furt zabudnem ale ked si spomeniem tak mu supnem

baby a to vsetkym detom robia krvny obraz lebo nam vobec tak teraz neviem, ani moč mu nesledovali...pri malej furt ale tak ona bola iny pripad....

tutifruti
24. nov 2010

@zrzulka No mne Dr. povedala, že sa berie všetkým v 3. mesiaci + -.... ale vraj nám ho skontrolujú pre tie krvné doštičky... pamätám, že aj s Alžbet a Dory som bola

oacka
24. nov 2010

@robika naša doktorka kanavit nedáva,lebo vraj sú štúdie,že podporuje neskôr vznik rakoviny... a povedala,že to sa dáva jedna kvapka raz za mesiac deťom,čo majú problémy s krvácavosťou. naša mala krv v stolici, tak jej na poradni vždy kvapli do pusy.

noemarta
24. nov 2010

caute babule,
@tutifruti ja tiez iba kojim a kanavit berieme jednu kvapku raz do tyzdna.
a a co ma nieco s dostickami??? lebo ja mam, ja ich mam pod normu, ale mala to nastastie nezdedila, ta ich ma az az. 🙂
@oacka normalne si ma teraz vystrasila, ze rakovina, kurnik, to co lekarka, to iny nazor, ine praktika, ina teoria, kto sa ma v tom vyznat 😒 😒 😠

oacka
24. nov 2010

@noemarta moja je moc hipisáčka, tak ju treba tak brať... 🙂 ale vidíš,mojej dcére kanavit kvapla, asi to s tou rakovinou nebude také urgentné. 🙂

oacka
24. nov 2010

kočky, aké máte skúsenosti s čelovým a ušným teplomerom? Kika mala pred hodinou 38,5 a teraz už 37,3..... od obeda je nervná,večer plačkala, aj zo sna sa budila s plačom, dala som jej mundisal,tak zatiaľ spí... čelo mala teplé, ale teraz už nič. to môže teplota len tak zmiznúť?

strasska
24. nov 2010

@oacka aj Misko mal sem-tam take stavy, ze horucka a potom o par hodin nic. ale na usny/celovy by som sa velmo nespoliehala 😖 nechces jej radsej zmerat v zadocku?

oacka
24. nov 2010

@strasska nechcem ju budiť, ke´d horko ťažko zaspala.... teraz v uchu 36,8 a nna čele 38.....čelo má horúce aj na dotyk

tutifruti
24. nov 2010

@noemarta ja kvapkám raz do mesiaca.... dve kvapky.... a Šimon má podľa krvného obrazu viac.... Vraj je to u detí bežné... ale mu to skontrolujú....

tutifruti
24. nov 2010

@oacka nie je jej teplo... ?ked má teplotu... ja som vzdy menej obliekla počkala, niekedy to bolo aj tým.... Inak ten čelový teplomer je podla mna na prd... vzdy mi inak nameral... lepsie v uchu.. z troch meraní spriemeruj... este lepsie v ritke.... lebo ako píse @strasska tak ani ten ušný nie je moc spoľahlivý... a v ritke sa odratáva pol stupna...

maxara
24. nov 2010

kanavit? mne ho dr na prvej poradni kazala davat presne na den raz do mesiaca (prvy mesiac raz za tyzden a potom mesacne jednu kvapku) do 6teho mesiaca veku babatka, ale len kym je plne kojene.. cize som jej ani raz nekvapla, lebo mne ju uz v nemocke nakrmili bebou a potom aj ja som prikrmovala..

maxara
24. nov 2010

kam ste zmizli? tak ja ponocujem kvoli vam a vy nikde? 😠

strasska
24. nov 2010

@oacka tak ju nebud.., ja mam tiez ten celovy/usny, lebo Misko mi uz v ritke merat nedovoli a pod pazuskou mu to este nejde. Ale ja s nim vobec nie som spokojna, vacsinou teplotu neukaze, hoci tam je. a ja tiez meram 3x ako @tutifruti, ale ja beriem do uvahy najvyssiu nameranu 😉
no ale niet nad meranie v zadocku 😉

robika
24. nov 2010

maly je plne kojeny, ale uz nam raz doktorka robila krvny obraz a mal ho v poriadku, tak dufam ze mu ten kanavit nechyba, ten krvny obraz nam robila este pred ockovanim....

strasska
24. nov 2010

@maxara ja som tu, svatka 😀 cakam kym sa krpec zobudi, bo si chcem ist umyt vlasy a nemam chut kojit s penou na hlave 😅

noemarta
24. nov 2010

@maxara ty chod len pekne spinkat, lebo..... 😉 🙂 🙂 🙂
aj ja uz idem aby som bola zajtra svieza. 😉
pa dobruuuu

maxara
24. nov 2010

@strasska 😀 pocuj, vsimla si si , ze o Ninku prejavila zaujem dalsia svokricka? 😀

maxara
24. nov 2010

@noemarta ano ano.. idem idem.. ale este nieco riesim.. (zerem jogurt)

tutifruti
24. nov 2010

Baby taktoto je nasa krásna návsteva... Ninka a Šimonko... 🙂
Majú viac holatých.... za tie nás raz dajú do domova dôchodcov.... 😀

noemarta
24. nov 2010

@maxara ja som ho akurat do jedla, hi hi (monteeeee) 🙂

maxara
24. nov 2010

@tutifruti Tutiiiii 😀 😀 😀 co to vytahujes.. no daj viac, nech vidim nasich krasnych..

@strasska to Ninka nie je taka promiskuitna, to mama ju donutila sa fotit so Simonkom 😀

@noemarta ty pazraveeeec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre