Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

booklover
16. dec 2010

@booklover o SP sme mali prezentaciu. pohladam, ci to nahodou nemam

booklover
16. dec 2010

@bambola a ty co studujes?

bambola
16. dec 2010

@booklover ja mam AJ a kultura- preklad/tlm 🙂 takze poznas stream of consciousness, myslela som, ze vtedy budem snad vrazdit 😀 😀

aalexis007
16. dec 2010

Dobré ránko. Tak to zase bola noc 😉 Môj malý má asi budíky v brušku. Papá presne každé 2 hodiny ☹ A dnes v noci si medzi tým ešte aj pomrnkával a nechcel spať. Takže som hore už od 2:15. 😖 😖

booklover
16. dec 2010

@mirka285 mne povedala dr aj kamosky, ze schudnem az ked prestanem chudnut 🙂 a ked prestanem kojit 🙂

booklover
16. dec 2010

@bambola no je tam viacero veci, ktorych citanie som si nejak extra neuzila. a to som "booklover" od malicka 🙂 Moll Flanders, Frankenstein, Waiting for Godot, Colector, Moby Dick, Slaughterhouse 5, no a vsetka poezia- ta je nocna mora. ked si vytiahnem na statniciach dake basne, tak to mozem rovno zabalit ☹

cigaretka5
16. dec 2010

Ahojte dievčatá, tak som v utorok úspešne ukončila doktoranske štúdium, tak snáď teraz bude viac času na kona. Kocky ak dávate prikrm ? Za koľko potom dáte mliecko hneď? Mne mala spapa fľašu mrkvicky- tu malú a potom by si podľa mna aj cuckala , len jej moc
nechcem aby negrckala, tak čakám aspoň hodku

gabika41
16. dec 2010

@merikac ja som tiez priamo z PE.byvam na Bernolakovej ( Strkovec ) 🙂

booklover
16. dec 2010

@luludi s Annou zo zd si mi pripomenula ZS casy 🙂 ja sa odvtedy snazim zohnat Osudny omyl, ale beznadejne... tak som si ju vtedy vychutnala a teraz jej niet ☹

gabika41
16. dec 2010

cigaretka5 preco davas z flasky,pokial nie je ziadny problem,tak skus lyzickou 🙂

booklover
16. dec 2010

@cigaretka5 ja dam malej tak, ako chce. ked pri grgnuti trosku vygrcne, to nic...

booklover
16. dec 2010

@luludi o tej zavesnej sieti rozmyslam aj ja... kupovala si v bazari, ci novu?

booklover
16. dec 2010

@ywett my kupeme stale vo vanicke, kym sa zmesti 🙂
na vianoce malej nic nekupujeme- jej sa kupuju veci priebezne. myslim, ze nema sancu si to este uvedomit, co je to darcek a vianoce. ona bude stastna, ked bude mat mliecko nablizku a to je najkrajsi darcek 🙂

katty17
16. dec 2010

@sunnygirl - sunny aj my sme to mali pred casom. boli to take malicke priesvitne "krystaliky". tiez som sa zlakla ze co toje. ale mali sme to len dva tri krat a potom uz vobec nic. neviem vdaka comu to zmyzlo. sandra pije vodicku aj cajik.

cigaretka5
16. dec 2010

@gabika41 nedavam y flasky, samozrejme ze davam lyzickou, ln na mnozst je to ta mala flaska-poharik, v ktorom to kupim

katty17
16. dec 2010

@ywett - my sme uz davno vo velkej vani a malej sa to hodne paci. trepoce a pohybuje sa po celej vani 🙂 strasne sa pri tom rehoce 🙂

noemarta
16. dec 2010

dobre ranko,
vidim ze uz vas je viacej hore...
nooo tak chvala bohu uz sme bez teploty, dufam ze to aj tak ostane. Vecer mala 37,5 tak som jej dala paralen a ten hned zabral a aj pekne spinkala.
No ja idem dnes tomu lekarovi, tak mi drzte palce aby som sa tam uz dnes dostala. 😉

@sunnygirl take krystaliky ako ked sa narodila??? lebo nela sem tam tiez este take ma, podla mna to nic nie je....

bambola
16. dec 2010

@booklover no moby dicka mam tiez tento semester a kedze som to musela citat pred par rokmi tak druhykrat odmietam 😉 moll flandersova sa mi praveze celkom pacila 😉 uz bez ohladu na jej charaker 😀
@cigaretka5 tak gratulujem 🙂
@ywett my este vo vanicke, u nasich sme doteraz v umyvadle 😀 (maju take obrovske fakt asi ako detska vanicka 😉 ) ale minule sme uz vo vani. od januara uz budeme len vo vani aj doma lebo vanicku posuvame dalej 😉 aj tak nam tu len zavadzia

noemarta
16. dec 2010

@bambola pocuuuj vcera mi dosla ta vonavka giorgio armani, je neskutocna, uplne sviezaaaa, sa tesiiim. 😉

booklover
16. dec 2010

citam, ze tu bola debata o zehleni a prani. my malej od zaciatku perieme veci v eko pracom gele, ktory vyrabame doma. namiesto avivaze trochu octu. na oblecenie trochu batole balzamu na pradlo. zehlila som len ked mala mala zapareniny tu cast plienky, ktora isla na zadocek, inak nic. z toho eko prasku nema mat aku alergiu na chemiu, takze zatial sme to nepotrebovali. a inak zehlila som spodne pradlo mne a muzickovi, ale to len vtedy, ked som mala daku plesen na intimnych miestach. inak nezehlim nic. koselu mm mal iba na svadbe a potom na krste, takze netreba zehlit 🙂 neznasa slavnostne oblecenie, jedine na ples ked ideme.

booklover
16. dec 2010

inak, ja som si pod stromcek od manzelika pytala uz pred 3 mesiacmi vytuzenu knihu. vsak co ine si ma pytat booklover? 🙂

booklover
16. dec 2010

@bambola a citavas v anglictine? lebo ja, co mozem tak citam v SJ a cestine... je to hanba ja viem, ale to sa neda take kvantum knih, co musim precitat... a kazdy rok pridavaju do zoznamu aj tie, co som ja nepreberala- ale na statniciach budu ☹ fuj.

bambola
16. dec 2010

@noemarta este ze aj tebe sa zda svieza 😀 aj si si ju predtym skusala ci ti drzi?
je fakt dobra ale ja som si ju v istom obdobi nekupila len preto lebo ju pouzivala kamaratka a odvtedy som mala zatial vzdy ine 🙂
@booklover ako ktore, mali sme citat aj take, ktore nemali preklad tak tie som v AJ ale v podstate mi nevadi citat original ale musi to byt po anglicky a nie v nejakej predpotopnej AJ, preto aj teraz do SP, moby dicka a mohykana nam povedala, ze mozme citat normalne v preklade a aj vypisky co mame z knihy robit mozu byt v jazyku akom sme to citali, len nas komenty k tomu su v AJ. ale tiez vacsinu citam v preklade 😉 hlavne teraz pri malej sa to inak neda lebo kolkokrat citam v posteli pri kojeni a pod.

mirka285
16. dec 2010

ranko...tak ja saskujem hore od siedmej a chytam malej moc do skumavky,lebo dnes som mala posledny den kedy to trebalo odniest k doktorke a nemohlo to byt do tych sackov voli kontaminacii to chcela rovno do skumavky 😕 keby ste ma videli,no hotova komedia,nakoniec mi nacikala jednu tretinu skumavky,ale vrak to staci 🙂 takze dnes som ranne vtaca 🙂
@cigaretka5 gratulka 🙂
@booklover ja nekojim od zaciatku,takze ja neviem kedy schudnem,ale spon mam z toho cvicenia dobry pocit,a snad do leta aj nejaky efekt bude 😀
@noemarta ty hybaj uz doktorovi,nech si cez sviatky v poradku...

mirka285
16. dec 2010

ranko...tak ja saskujem hore od siedmej a chytam malej moc do skumavky,lebo dnes som mala posledny den kedy to trebalo odniest k doktorke a nemohlo to byt do tych sackov voli kontaminacii to chcela rovno do skumavky 😕 keby ste ma videli,no hotova komedia,nakoniec mi nacikala jednu tretinu skumavky,ale vrak to staci 🙂 takze dnes som ranne vtaca 🙂
@cigaretka5 gratulka 🙂
@booklover ja nekojim od zaciatku,takze ja neviem kedy schudnem,ale spon mam z toho cvicenia dobry pocit,a snad do leta aj nejaky efekt bude 😀
@noemarta ty hybaj uz doktorovi,nech si cez sviatky v poradku...

luludi
16. dec 2010

bre ranko, mame za sebou tazku noc, risi teplotoval a nozicky ho boleli, takmer som nespala.. dnes nerobim nic, co nie je nutne

@tinaki1275: nie, my mame vacsiu siet, taku malu, ako mas ty, som nenasla nikde za rozumnu cenu + sa mi zdala na moje vellke dieta mala ;)

@booklover @tinaki1275 kupili sme tuto

http://www.maxus.sk/index.php?option=com_virtue...

@kafoditka: ako? kamilky aspon trochu zabrali?
lacnejsie som nikde nezohnala ;)

noemarta
16. dec 2010

@bambola bola som ju vyskusat v parfumerii a nenormalne dlho drzala a aj mi pasovala.

@mirka285 miri idem na jednu. veru na vanoce musim byt v poradku, ved nech mam sex aspon na vanoci 😀 😀 😀 😀

denisse
16. dec 2010

ahojte baby ... tak my sme vcera boli nele v skolke na vianocnej besiedke .. mm na sluzobke, tak som sa tam trepala cez park pesi v polmetrovom snehu za vydatneho snezenia .. barunka kukala jak puk, som jej dvihla opierku, mala som strach, ze bude protestovat proti plastenke, ale nastastie to dobre zvladla a stihli sme to ...
hodinu a pol som ju drzala na jednej ruke a druhou fotila, ale stalo to za to, nela mala radost ... kuk, ak chcete 🙂
nela uplne vpravo ...

https://www.youtube.com/watch?v=tjS20nbjMzI
mirka285
16. dec 2010

@noemarta tak tak,ja som si sexla vcera vecer aj za teba 😀

luludi
16. dec 2010

@alllexa pisala na fb, ze ich konecne pustia domov ;) hurra hurra ;)

mirka285
16. dec 2010

@denisse Nela je krasne dievcatko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre