Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
17. dec 2010

@luludi tazko povedat co citam, za prve som uz davno nemala na nic ine okrem povinnej literatury cas a za druhe si ked si potrebujem spomenut ani na potvoru nespomeniem 😠
Ale napriklad tu Zonu nadsenia som citala a to sa mi velmi pacilo, ja mam rada romany, ktore zobrazuju roky okupacie 😉 a citala som aj vela Vieweghoviek, tiez ester predtym ako sa stal moc znamym, potom to s nim uz slo dole vodou. Citala som Roberto Saviano- Gomorra, jedna z mojich oblubenych je Animal Farm- George Orwell a kedysi som dost citala aj Johna Grishama 🙂 takze asi ci sa mi bude pacit ci nie zavisi od jednotlivej knihy, neviem povedat konkretny zaner alebo autora. Jaj a co moc nemusim tak su evitovky 😔 ja necitam ani casaky. som si kupila Evu kvoli diaru a diar som si vybrala a Eva je este stale v obale nevybrana 😀 😀
@maxara vsak sa pridaj 😉

tinaki1275
17. dec 2010

ahojte baby ,idem sa hned postazovat .. 😒 nanutil sa mi tu dnes na navstevu svokor..vedela som ze na dobre to nebude.. 😒 svokra sa stazuje ze jej nenosim dost casto malu a ze druha nevesta k nej chodi a nosi jej maleho (na druhu nevestu jej mm sere zvysoka a je chudera furt sama, je z tesalonik a nema tu nikoho a ani kamosky kedze je trochu "divna")ze vraj tam mam chodit a robit jej spolocnost ..ja som im uz velakrat povedala ze nech dojdu kedy chcu len nech predtym zavolaju a ale ona je leniva, a asi nechape ze mi radsej ak ideme von ideme fakt von a nebudeme 4 hodiny sediet u nej v kuchyni ako si to ona predstavuje a rozoberat jej kucharske umenie..ze vraj mam prist o desiatej rano a ostat tam az do tretej a potom nech dojde hned ,mm na obed.. 😠 mne az do smiechu bolo ..my si nemame co povedat ani polhodinku ..teda ona ma..v kuse ma diriguje a ja som len ticho ..nema vyznam sa s nou hadat ..ja tam chodim aj s mm raz do tyzdna-ozaj len s povinnosti aby sa nepovedalo ..ale ked ju ku mne hnusna? vzdy nejako podrypne..a pocuvat jej sproste rady typu daj malej obhryzavat koziu kost na zubky , a staznosti typu ..ja som bola na 3 deti sama a nemala som ani pracku a ani pampersky 🙄 fakt sa citim na to dost stara aby som si sama vybrala s kym budem travit svoj cas a s kym nie..a moj svokor vie velmi dobre ako mi ublizuje a stale mi len hovori ty si ta vzdelana musis to brat jednym uchom dnu druhym von ..no nebudem vam tu pisat romany ..(tie nechavam na maxaru 😀 su aspon optimistickejsie..)len som si potrebovala ulavit.. 😔

monline
17. dec 2010

@luludi už i ja som písala maxi, že by mala mať blog....teba kde nájdem? blogy na sme čítam dosť veľa

monline
17. dec 2010

@tinaki1275 kašli na to..to sa utrasie...keď si malá zvykne na svokrinu spoločnosť, ked podrastie, tak sa zdržíš o hodinku viac..a je to...ako daleko je svokra od vás?

maxara
17. dec 2010

inak aj ja som hodila nejake fotocky do alba https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

maxara
17. dec 2010

pri prilezitosti Ninkinych vcerajsich 5mesacnin

tinaki1275
17. dec 2010

@monline 4 km ..ja ale fakt nemam na nu vobec chut a nervy ..ved sa premaham kedykolvek tam idem..preco mam stale ustupovat ja?to co mi robila po porode v nemocnic bol horor.. na to nikdy nezabudnem..a celych 9 rokov co sme s mm spolu ..

tinaki1275
17. dec 2010

@maxara blahozelame !!!joj sme na ninku zabudli 😢
@kafoditka aj vam blahozelame..

maxara
17. dec 2010

@tinaki1275 ☹ ja by som sa na nu vysrala.. ved si rob, co ty chces.. akoze ja sa dokazem nutit niekam chodit na navstevu zo slusnosti, ale nie casto.. a co je najhorsie, ze ak je to len nejaky moj blok, tak sa to upravi a nakoniec nevadi, ked tam musim ist.. ale ak je to skutocna nenavist, tak sa to zdvojnasobi.. cize ja ak by som moju svokru tak neznasala ako ty svoju, tak ja v ramci zachovania ako tak dobrych vztahov by som k nej nechodila 😒 to by som akoze tie obcasne navstevy natolko rozdychala, ze by som bola schopna dalsiu navstevu absolvovat..
no ja som vcera pisala, ze ma Ninka 5 mesiacikov, ale tak ved okruhliaky to nie su 😀

maxara
17. dec 2010

@monline @luludi baby tak som pozerala na ten sme blog, ale ja sa nehrabem na niektorych 😒 ani neviem, co by som pisala.. a este ani ten pseudonym pre mna nie je oslobodzujuci.. ☹ cize neviem ani o com by som tam mala pisat..

kafoditka
17. dec 2010

@maxara a co tak tvoje teorie na rozne veci? 😉
@tinaki1275 ja by som teda na navstevy k nej nechodila, ved to len vzdy mutnu vodu narobi-teda vo vasom pripade...

tinaki1275
17. dec 2010

@maxara ja som vcera citala na skakacku a 5 mesiacov je normalny okruhliak🙂) a mas pravdu nebudem tam chodit len povinne raz za cas..

maxara
17. dec 2010

@kafoditka akoze napr moja teoria HORUCEJ KASE? tu mam velmi rada.. 😀 😀 😀 len je dost zlozita a tak nad jej pisanim sa budem musiet zamysliet a sperkovat ju na viackrat.. no ale mozno.. uvidim. asi najprv nieco napisem a potom..

@tinaki1275 tak ja som ju interne odfotila a dostala pusku a ja pruh 😀

kafoditka
17. dec 2010

@maxara no napriklad 😀 😀 alebo tvoje 100za a 100proti pri jednej konkretnej veci.. 😀 alebo..sak ty vies 😉

maxara
17. dec 2010

@kafoditka 😕 neviem.. este porad 🙂

cigaretka5
17. dec 2010

Baby až sa hambim sa to opýtať, aby som nevyznela ako osoba zijuca v úplnom svinciku...... Čo sa mi stalo ...... Asi po mesiaci som sa musela dotrepat s malou do ba. Došli sme, upratali sme byt, vysali, vymyli utreli prach. Mm tu mal nejaké veci na pranie, tak som zapla pracku, vyvesila pradlo- nejaké som dala na radiator, že reku- aj to rýchlejšie vyschne aj sa nám bude lepšie dychat.
Dnes ráno sme si dali malú medzi seba a ja kukam, že čo čierne to má v nosteku.......... Vzala som vatovu tycinku a chuda mala nostek plny prachu. Na skúšku som to iste urobila aj so svojim nosom a výsledok rovnaký ako malá........ A teraz som skladala pradlo a to čo sa susilo na radiatore total čierne od prachu..... A to som radiator umyla ešte pred tým ako som tam to pradlo zavesila.... no skratka des. Teraz mame byt asi cistejsi jak Adrian Monk........tak mi kocky poraďte ako zabrániť aby mi nala ten skrytý prach dychala......keď sme v dome rak nič a to skoro každý večer kurime v krbe.......

kafoditka
17. dec 2010

@maxara no napr. ja by som si ta vedela predstavit ako glosatorku... vies - clanok o neviem com a ty by si k tomu dala nejaky ten svojsky koment.. lebo glosovat do telky by sme ta asi tazko dostali 😀 😀 ci?

monline
17. dec 2010

@maxara nemusíš sa predsa hrabať na všetkých...ale mala by si určite čitateľov, lebo píšeš sviežim štýlom..však skús pozorovať články na sme, čítaj si, popremýšľaj..a možno zistíš, že je ta nejaká oblasť, kde sa chceš realizovať práve ty...pred mesiacom si aj kamoška vytvorila blog, použila mamine priezvisko, lebo nechcela svoje..a píše 🙂

monline
17. dec 2010

@cigaretka5 zrejme horúci vzduch z radiátorov rozvíril prach usadený kdesi hlboko..

monline
17. dec 2010

@tinaki1275 čo ti spravila po pôrode?...ako pristupuje k návštevám muž?

denisse
17. dec 2010

ahojte .. tak nela kasle ako tuberak a ma 38 .. bola u dr, tak priedusky chytene nema, len viroza ... a barunka cely den place, som ju nezlozila z ruk, aj spala mi len na rukach dvakrat pol hodky ... som KO 😝

kafoditka
17. dec 2010

@tinaki1275 davam malemu tu chamomilu uz treti den ale zatial vzdy na noc, len raz som dala aj cez den.. ako dlho to mozem davat? tyzden a potom pauzu?

luludi
17. dec 2010

@maxara @monline : maxinka na blogu pises pod vlastnym menom, pod pseudonymom len vo vynimocnych pripadoch. Ja som sa tiez nechytala na tych dobrych. Ja som pisala, ked som bola chora skor z terapeutickych dovodov ;) Uz som nepisala dobre 2 roky. 😉 Musim pohladat adresu ;)

@bambola: no evitovky necitam ani ja, ten diar mame spolocny 🙂 to nevies, ze eva sa necita, ale len listuju sa obrazky. 😀

mirka285
17. dec 2010

caute...a com klabosite?a som bola u segry na kave,trosku som vyluftovala malu,teraz drieme v postielke a ja sa nudim...
@cigaretka5 to si vobec neviem predstavit ako je to mozne,Maxi nemas nejaku teoriu?

mirka285
17. dec 2010

@tinaki1275 ta svokra nic moc,ja by som ju teda nasilu navstevovat nechodila,nebudes sa predsa jedovat ked nemusis 😒

luludi
17. dec 2010

@maxara vsetko najlepsie NINKE patvymesacnikovi 😵 😵 😵

noemarta
17. dec 2010

@maxara ninus je zlatunka na tych fotkaaach, posielam cmuk
Tak chvala bohu asi je uz dobre, mala sa dobre vyspala, pohrala sa, najedlaaaa a teraz pred chvilou zalahla znovu, asi dobieha noc, a jaaa??? 😝 😝

luludi
17. dec 2010

@noemarta 😵 😵 😵 aka pekna foto. vyloz nohy a oddychuj

maxara
17. dec 2010

@monline no ale ja neviem ani o com zacat.. mozno raz napisem, ked budem mat klud, tu teoriu horucej kase a potom si ho zalozim a tymto zacnem... lebo ja sa poznam, ked zacnem citat inych, tak sa necham ovplyvnit.. a ja nechcem pisat srdcervuce bachorky o veciach, ktore ludom lezia na dusi.. skor iba ak na odlahcenie.. 😒

@luludi no ale ja som praveze chcela pseudonym a ani keby som ho mala by som sa necitila zverejnovat moje nazory.. vies, co ak nie su "dobre".. akoze ja viem, ze kazdy ma vlastny, ale ja ani necitam knihy ani nic, ja neviem tak pisat, tak "spravne".. ☹

@mirka285 mozem porozmyslat nad nejakou, ale zatial nemam 😀

maxara
17. dec 2010

@mirka285 ale pre teba urcite vymyslim nejaku teoriu ciernych susnov 😀 😀 😀

maxara
17. dec 2010

@noemarta aj ja som smejdila po tom tvojom.. a napodobne.. Nelinka je super.. my nemame ziadne take kvadro sviatocne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre