Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sarai
12. jan 2011

@maxara dakujem

maxara
12. jan 2011

@sarai daj si nejaku fotku, hm? 😉

mirka285
12. jan 2011

caute baby...tak uz som konecne doma...no musim vam povedat ze Frantisek fakt sympaticky fesak,prijemny,zapotila som sa hned ako som ho zbadala,ze jezis co tento so mnou bude robit 😀 tak sa mi posparal v konecniku trosku ,predpisal mi vsetko mozne a v pondelok mi spravi retroskopiu...aj ked som sa hanbila jak pes a este to najhorsie ma caka,som rada,ze som tam sla,aspon budem mat istotu ci je vsetko v poriadku..takze tymto dakujem @maxara Petke,ze bola akcna a hned mi to vybavila,inac by som tam urcite zase nesla 😒 a co sa tyka zaludka,vrak to je viroza dnes mi je uz dobre,hlavne ta hlava ma neboli a zaludok citim uz len malinko 😉 zastavila som sa v Tescu a ked sa nieco oplati kupit tak je to spodne pradlo,kupila som si dve podprdy aj nohavicky uplne skoro ze zadarmo a naozaj pekne sexy tigrovane a fialove 🙂 na hippky je taka o nicom akcia,v detskom tovare tiez nic zaujimave..

denisse
12. jan 2011

ahojte ...
tak ja tu mam od vcera mamu, hned je mi veselsie, ked na to nie som sama ...
len stale riesime, ze mala nechce byt v kociari a ja potrebujem chodit po nelu do skolky .. vobec neviem ako to urobit, mm ju uz kvoli praci nemoze vyzdvihavat ... tak budeme buduci tyzden skusat spolu s mamou a snad nieco nacvicime ...

zajtra ideme do poradne a na ockovanie ... uz sa desim, ako tam dojdeme, ked mala bude vrieskat v kociari a berieme aj nelu, ta sa ide ockovat proti kliestom ...

@maxara
diky, ja tu knihu poznam, som si ju zaobstarala este pri nele, ale mne sa ta metoda nepaci, ide o kontrolovane vyplakanie dietata (aspon podla nazvu je to ta kniha), ja na to nemam psychicky a ani sa mi nezda, ze je to dobre pre babetko ... v jednej casti tej knihy pisu napriklad, ze dieta moze plakat tak strasne az sa z toho pozvracia a aj napriek tomu to netreba vzdavat, je to normalne ... mam znamych co to so synom urobili, mamicka sedela na zachode so zapchatymi usami a plakala spolu s dietatom, otec chodil podla navodu hladkat maleho ... mne to cucanie zatial az tak nevadi, ked nemusim byt hodiny hore a nosit na rukach ... takze ja do toho urcite nejdem ... ale dik 😉

miki060707
12. jan 2011

@mirka285 tak si dobre Miri pochodila, ja som mala asi tiež niejakú virozu, ale už mi je lepšie, žalúdok štrajkoval a samé žlč išla zo mňa, fuuj, ....

bambola
12. jan 2011

@mirka285 tak uz nie si ritkopanna 😀 😀

denisse
12. jan 2011

@aalexis007
ja malej uz par dni robim kasu .. ale odstriekavam svoje mlieko (cca 50 ml sa mi podari, viac nemam sily), do toho jej davam par lyziciek ryzovej nemliecnej neochutenej kase a davam jej to lyzickou .. ale nie tesne pred spanim .. tak okolo 19.00 a spat chodi az okolo 21.00 ...

luludi
12. jan 2011

@bambola ze ritkopanna... sa tak smejem, az mi slzy tecu 😀 😀 😀

sarai
12. jan 2011

@denisse a pomaha to na spanie?

denisse
12. jan 2011

@sarai
ja neviem .. dieta nakoniec asi rezignuje, ked zisti, ze rodicia jeho plac ignoruju ... a nejak asi vycerpanim nakoniec samo zaspi ... ale ja ti neviem, mne sa to zda drasticke nechat dieta, nech si mysli, ze na jeho volanie rodicia nereaguju ...
ale je pravda, ze ja asi nie som dobry priklad, nasa nela dodnes nezaspava sama 😀

monline
12. jan 2011

@mirka285 tak to máš za sebou..a k tej rektoskopii potrebuješ nejak upraviť črevá, či to vyšetrí aj tak? mama chodieva na kolonoskopiu, a to musí piť roztok, ktorý jej vyprázdni črevá...takže F je sympoš? 🙂

monline
12. jan 2011

@denisse ani ja by som tú metódu nezvládla...akože- keby bol v pohode, neplakal, len trocha zamrnčal a upokojilo by ho, že sa k nemu vrátim a pohladím a zaspal by - možno by to bolo do budúcna dobré.....ale teraz som spokojnejšia, ked spolu ležíme a on je rád, že sa pritúli a kľudne zaspí..z toho mám oveľa lepší pocit aj ja..

maxara
12. jan 2011

@denisse ano myslela som si, ze je to ta metoda popisana.. lebo mi ju poslal kolega, ktoreho som pocas 15 minutoveho telefonu upozornila niekolko krat ze maly (nema este ani dva mesiace) mu brutalne place, ze preco a on ze keby bolo na nom, tak ho vezme, ale Lucia ho uci zaspavat ☹ ja dakujem Bohu, ze mam Ninku spachtosku..
ja len ze ci nechces 😉

@mirka285 😀 nemas zac.. ja som sa ho pytala, ze ci mi budu musiet robit to vstupne predoperacne vysetrenie, to co preventivne strcia prst do riti a potom napisu do spravy, ze na rukavici hneda stolica 😀 a on ze ked chcem, moze mi ho urobit, ale nie je to nutne 😀 😀 trupik.. ale vsak je zlaty.. a potom sa nespot a nekokci ako dement..
a pradlo viem ake si kupila 😉 to fialove sa mi straaasne pacilo, ale nebolo mi dobre.. ☹

@bambola 😀 to co je za vyraz? 😀

mirka285
12. jan 2011

@bambola no veru uz nie som ritopanna,skoro som zomrela od hanby on sa mi este aj do zatku pozeral 😕
@monline ano aj ja musim vypit predtym taky roztok a v nedelu mam jest len tekutu stravu,no ca vam poviem,chcem to mat uz za sebou a dufam,z mi tam nic vazne nenajdu...
@miki060707 Miri to aj ty si mala urcute tu virozu,vraj to trva jeden az tri dni baby idem s malou von lebo ja neviem ako to Gabo robi,ze jemu vvzdy spi,mne tu skrieka,nic jej neni dobre,normalne sa tvari akoby bola na mna urazena ze som ju nachala s Gabom...

mirka285
12. jan 2011

@maxara velmi je zlaty,tak ale radsej nech sa mi v riti spara pekny chlap ako nejaka stara zakomplexovana doktorka 😀 a schudli mi cecky,uz som si musela kupit 75 C ☹ alebo skor ovisli 😢 😢

maxara
12. jan 2011

@monline poslem ti F fotku? 😉

@denisse ale mozno je ta kniha na nieco dobra.. teda ja som necitala ju, ale mozno sa v nej pise nieco, napr podla nadpisov som videla, ze druhy spanku a rozvrh spanku a tak.. ze co by ti pomohlo nejako najst inu metodu.. mozno ty si extrem, ze vam nic ine nepomoze, neviem, ale mozno.. chapes, co chcem povedat, ze napr zistili nejake fazy spanku a tie spoznas podla niecoho a vtedy nesmie byt dieta nijako vyrusene ...a pod..

maxara
12. jan 2011

@mirka285 😀 no mne nastastie len v bruchu.. som ti chcela vtedy do telefonu este povedat, ze marcipan zboznuje (mi pisal) a ze uz to je zjedene.. to bolo asi vtedy ked som ti volala.. 😀 cize kratko po tom, spapal to hned.. takze super vyber..

maxara
12. jan 2011

@mirka285 😀 ved jasne ze sa ti tam pozeral, ved musel nie? sak to sa len podla hmatu neda, ci?

monline
12. jan 2011

@maxara niee, nepošli..ja som sa práve na minútu zamyslela, či by som aj ja nemala F ukázať svoju prdel..uff...ale prešlo ma to 🙂 teraz sa má moja zlatá (žila) lepšie, tak som návštevu u lekára odsunula

sarai
12. jan 2011

@denisse za to nie som ani ja moc, aj ked uz mi kamaratky vraveli, ze u nich to pomohlo. ja by som asi nemala to srdce. no ja som sa skor pytala na tu kasicku, ci ti po nej dlhsie prespi. ja som ju skusila tiez dat. najskor tak pred spanim chvilku, taku redsiu a potom aj 1-2 hodky pred spanim a neviem, ci to pomohlo. pred spanim aj hej, to mi vydrzala aspon do 12 spat a potom sa uz budila kazde 2 hodky. ale ked som ju dala akoby na olovrant alebo veceru, tak to bolo zbytocne.

luludi
12. jan 2011

@monline @denisse pre mna tato metoda nie je urcite

maxara
12. jan 2011

@monline 😒 ale mala by si.. hlavne ked to mate v rodine take.. kakane.. ved nemusis ist k F 😀

monline
12. jan 2011

@mirka285 neboj nenájdu..len ti to diagnostikuje a nasadí správnu efektívnu liečbu a bude..

mirka285
12. jan 2011

@maxara no tak sme spokojni obaja 🙂 dufam,ze my tam nic nenajdu,ale povedal,ze operovat to asi nebude treba,lebo mne sa to vlastne vzdy schova ale ze mi chce urobit tu retroskopiu nech vieme co a ako...tak uz som oblecena a letim von,caute zatial..

maxara
12. jan 2011

@mirka285 som pisala mm, ze si bola u F s tou ritusou a ze si sa hanbila.. a on ze preco, ved pokial jej tu zilu necuckal .. 😀 😝 ja sa asi rozvediem 😀

monline
12. jan 2011

@luludi ten váš pocit z noci verím, že bol krásny..aj my si to tak uvedomujeme a užívame..a aj malý je určite rád, že spí s nami..do postieľky ho dávam ked má tvrdý spánok, inak sa preberie..včera som ho prekladala o polnoci a spal mi tam do rána, cca do piatej..ale kým bol chorý, stále spal so mnou

monline
12. jan 2011

@maxara ja viem..určite niekedy pôjdem

maxara
12. jan 2011

@mirka285 no tusim nejako rad robi tie rektoskopie 😀 to bolo prve co mi napisal, ze ake pikosky tam mava

monline
12. jan 2011

@maxara ten tvoj má hlášky 😀 😀 😀

monline
12. jan 2011

@maxara a pikoška spojená s rektoskopiou? má nejakú? alebo samotný úkon považuje za pikošku?

maxara
12. jan 2011

@monline som sa ho este davno pytala, ze ake nechutnosti robieva.. a on mi ako prve napisal rektoskopiu a potom vyrezavanie znamienok 😀 ale povedal, ze sa mu uz stalo, ze mal typek zle "vyplachnute" creva.. a dokonca, ze niekedy pride taky akut, ze musia robit aj bez klystiru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre