Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka ved preto ti to pisem,z jednej strany je sustakova a z druhej latkova...je to ten styl co nosia americky skolaci,taka popisana...
@alica26 aj ja uz kupujem body v HaM lebo maju spevneny krk a neni to po oprati cele roztahane a pyzama v Tescu,nam nevadia,ze su uzke,ale co mi vadi,ze nohy su jej vzdy velke a rukavy kratke 😕

maxara
18. feb 2011

uz tri rozmyslam, preco sa mi zdaju ti nasi psi taki skaredi.. teraz som im ostrihala ksichty a hned su to moji krasavci 😵 😀 😝

alica26
18. feb 2011

@mirka285 škoda, že tie HM-kácke overaly nemajú nohy... 😀

mirka285
18. feb 2011

@alica26 satocky teraz dostali aj v Nexte nenormalne,akurat,ze do kocika nie su saty moc vhodne,lebo medzi nohami zapina bezpecnostne pasy a potom to vyzera cudno,ale ked nam zacnu decka chodit,tak tolko siat nakupim ze v kazdej farbe 😀

tinaki1275
18. feb 2011

@mirka285 joj to ti zavidim Linduska uz zacala spat aj cez den ? no to je fakt dokonale dieta.. 😉

mirka285
18. feb 2011

@maxara ostrihala si im ksichty????

alica26
18. feb 2011

@mirka285 ...to ti verím, na tých babských veciach sa dá riadne vybúúúúúúriť... 😀

mirka285
18. feb 2011

@tinaki1275 Mati dnes sa prekonava,ale vecer zacala vymyslat odkedy je Gabo doma...

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 teskacke pyzama presne ako hovoris - nohy dlhocizne a rukavy ma po lakte 😒

denisse
18. feb 2011

vidim, ze vam deti spinkaju .. tak bara dnes dala doobeda az 15 min ... a teraz som ju zase uspala, tak som zvedava, ci aspon standardnu pol hodinu da ...
najneradsej mam pracu, kde vynalozena snaha je absolutne neadekvatna dosiahnutemu vysledku .... a uspavanie mojho dietata je presne tento typ prace 😀

katka55
18. feb 2011

kolacik konecne hotovy 🙂 to je hrozne robit ho na 100x, kedze medzi tym sme sa 2x uspavali, papali, prebalovali atd. 🙂 vyzera dobre, tak dufam, ze aj chutit bude 😉 inak, ja som dostala zo Zary bodinka a tie boli uplne hrozne. akoze dizajnovo krasne, ale zapinanie na chrbte a podobne kusky 😠 a tusim boli aj mensie nez uvedena velkost 😒

alica26
18. feb 2011

@denisse my sme tak naučený, že spinká od 12 do 15...

denisse
18. feb 2011

@mirka285
@kafoditka
ja mam tescacke pyzama este po nele ... tj tri roky stare a su v pohode ... teraz som nekupovala a nastastie mam dost, lebo ako tak citam, tak su odveci ... 😕

denisse
18. feb 2011

@alica26
tri hodiny vkuse mi nespi ani v noci 😀

alica26
18. feb 2011

@katka55 ano, aj ja som si všimla, že Zara má menšie číslovanie... kupovala som 9-12 akože dopredu a sú mu teraz akurát.. 😖

denisse
18. feb 2011

@alica26
ja som asi neschopny "ucitel spanku" ale ani jedno moje dieta sa mi nepodarilo "naucit" zaspavat same a ani dobre spat ... nela naozaj doteraz nezaspi sama (bude mat v juni 4 roky) a dost zle spi aj v noci ...
a nehovorim, ze som to neskusala .. presne ako pises... okupat, obliect do pyzamka, napapat a do postielky ... ale ten rev som dlho nevydrzala ... tak nastupilo hojdanie a nosenie ... spala od narodenia velmi malo a velmi zle a to som uz bola taka vycerpana, ze som robila cokolvek, len aby aspon chvilu spala ...

mirka285
18. feb 2011

moja Linda sa dnes prekonava uz spi 2,5 hodiny 😕

alica26
18. feb 2011

@denisse ...musím priznať, že má na tom zásluhu moj muž...ja som začala mať mesiac po porode zdravotné problémy až také, že som sa o malého nemohla starať, len som navigovala ocka, ako čo... a v noci, ked začal plakať, mi nedovolil vstal, tak si pomrnkal a spinkal dalej... ale tak isto má od malička prísny režim, od ktorého sme sa asi len raz odlonili, nechodíme s ním zatial velmi mimo a ked má íst spinkat, vždy sme doma...

denisse
18. feb 2011

@mirka285
miri a ked sa zobudi, tak uz jej to bude stacit do vecera alebo este raz ju das?

bellablonde
18. feb 2011

caute 🙂
Alex spinka uz cez 2 hodiny... akoze wau 😵 mohla by kazdy den mat takychto dlhych slofikov 😀
zase v noci je pokladik, spinka az do rana 7mej, zvycajne s 1 pauzou na mlieko

@alica26 presne tak ako ty ukladam spinkat aj ja, polozit do postielky, pohladkat, este pustim kolotoc, zhasnut svetlo a spinka
sice teraz ma take burlive vecerne zaspavania, ale vseobecne sa jej dari zaspat aj bez placu
klop klop, nech nezakriknem 🤐

nasa zboznuje vsetky spievajuce hracky, ma mazlickov, ktori jej vyhravaju, s nimi si vzdy pokeca, no zlata 🙂

mne sa najviac lubia disney bodynka, tie su jej akurat ani dlhe ani siroke 😉

bambola
18. feb 2011

ja kupujem v tesku a nam vyhovuju, hlavne niesu drahe a neni mi tak luto, ze z nich rychlo vyrastie 😉 ale je pravda, ze niektore kusky su na dlzku fajn a siroke, aspon ma priestor na brucho 😀
@kafoditka v detskom kenvele ale maju len od nejakeho cisla, teraz neviem nejako okolo 86. mamina malej kupila velmi pekny kabatik s takymi velkymi gombikmi, najmensi aky mali ale to bude mat az na jesen, ale je velmi pekny 😉

adelaine
18. feb 2011

kocky, teraz som kukala letak z hypernovy co mi dosiel do schranky, maju tam akcie na detske body
aj na vyzivy, ale su ceske od Hame, mate niekto skusenost?
ja som davala malemu obcas Hipp,
a tie su o polovicu ak nie viac drahsie ako mmt tie od Hame

bellablonde
18. feb 2011

@alica26 hehe, mame podobne zvyky
ja som najspokojnejsia, ked sa mala vyspi doma
preto kolkokrat radsej ozeliem nejaky vyjazd alebo nakup a zostavam s nou doma, lebo viem, ze spat v kociku alebo autosedacke nebude za ten svet. Mam dusu na mieste, ze sa vyspinkala v pohodli svojej postielky 🙂

Osvedcilo sa mi, ze cim lepsie spi cez den, tym jednoduchsie zaspava na nocny spanok

bambola
18. feb 2011

@bellablonde ano tie disney su dobre 🙂
inac ja do nextu a do zary uz vobec nechodim, lebo drahe a iba by mi bolo luto, ze nemozem jej kupit 😠 ale ked ohlasite zlavy tak pojdem 😀

denisse
18. feb 2011

mame za sebou dalsi 15 minutovy spanok ☹

@alica26 "pomrnkal" nepoznam ... len rev na celu bytovku 😀 😀 😀 ty nekojis?

alica26
18. feb 2011

@bellablonde ..musím ale povedať, že každé dieťa je iné a niektoré sa ani pri najvyššej snahe samé spinkať nenaučia...

bambola
18. feb 2011

@adelaine treba pozriet zlozenie, do tych slovenskych davaju moc vela skrobu 😠 a ovocie nikde. hippky su preto fajn, ze to je skoro same ovocie a zelenina

alica26
18. feb 2011

@denisse kojila som do tretieho mesiaca, ale potom sa to už nedalo vydržat a musela som začať brať silné lieky, takže som dokojila,,, ☹

strasska
18. feb 2011

ahojte,
tak hlasim aj u nas choroby...maly uz od utorka a Julka zacala v noci. taku hroznu noc sme este nemali. budila sa kazdych 20 minut, furt sa pretocila na brucho a zacala revat...o 2. rano ma to pretalo bavit, tak az do 6 spala na prsniku a ja tiez.
Aj ked som uplne dolamana ☹
a dnesny denny spanok tiez hroza ...2x30 minut ☹
uz sa tesim na noc 😠 😠 😠

bellablonde
18. feb 2011

@adelaine tusim mame doma nejake hamanky broskyna, marhula, ale este som ho A. nedavala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre