Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
23. feb 2011

@mirka 285 s tym zaspavanim je to asi tak,ze chlapi i myslia,ked sa zacnu hart,ze to urychlia ale urobia vlastne uplny opak,lebo ani ja nemozem nechat mm uspavat,malu akurat tak rozjasi a je po pohode..... 🙂

@bambola@monline mohla by som vidiet aj Vase fotky zo stretka?dakujem 🙂

baby poradte,co mam robit mala mi vobec rano - cize prve krmenie o 6tej nechce mlieko,co by som jej mohla ponuknut namiesto neho,lebo mi pride ze jest potom o9tej je dost dlho a v mlieku asi problem nebude,ked vecer o 18tej mi vypije 230ml a o 23tej 150ml...... 🙂

tinaki1275
23. feb 2011

@luludi ja mam aj o nu obavy ,ona predtym spavala od deviatej do osmej s jednym papanim ,teraz ledva naspi po castiach 6-7 hodin ,to jej nemoze stacit....ale cez den mi spi normalne ako predtym..teda dvakrat po polhodinke a p otom poobede 2 -3hodiny vkuse..a to sa hovori ze ked spi dobre ced den vraj bude aj v noci ..no neviem,ja sa skor bojim ze to tak ostane aked si predtsvim ze za dva mesiace idem do prace.. 😒 to nemam sancu zvladnut.. ☹

mojalili
23. feb 2011

@tinaki1275 Mne Danko dovrsenim 6. mesiaca prestal spavat a mala som podobné scény v noci ako ty.....cele noci uz 3 mesiace nespim, s vynimkami nocí, kedy sa konecne zubky prerezali.... dala som Danka spat a do pol hod hore a potom kazdu 1/2 hodinu ci hodinu. Taky rev, zobrala som ho aj na ruky a este viac rev, natahovanie, nie a nie zaspat....bohuzial to trva dodnes. Vynimka dnesna noc...predtym noc som bola s nim do 4:hodny rana hore. Poddla mna su to zubky, ja ked ich nevidis, oni rastu pod dasienkami aj, len naraz potom zacnu vykukat...

tinaki1275
23. feb 2011

@gabika41 skusala si mliecku kasu ? alebo jogurt ? mne mala salie za jogurtom ..

zuzik1983
23. feb 2011

@tinaki1275 mne spi mala 2-3hodiny za cely den...my mame tiez trochu problemy so zaspavanim,lebo mala nech je akokolvek unavena,oci suha,ziva,tak proste ju dam spinkat,lenze ona sa hned otaca na 4 a zacina sa splhat po postielke,stavat a je po spanku,uzneviem,ako ju mam uspavat,len na rukach a potom ju polozim,alebo ju v postielke drzim,nech sa nedokaze pretocit

tinaki1275
23. feb 2011

@mojalili no tak toho som sa obavala ze to neprejde tak rychlo .. 😒 uz su to 2 tyzdne..a este sa to zhorsuje..ako to zvladas? hadam si zvyknem.. 😒 ale bojim sa fakt toho ked budem pracovat ..

mirka285
23. feb 2011

no vidim,ze moj chlap nie je jediny,ktory nevie uspat dieta a potom je este aj musry,ze co som nervozna 😔
@gabika41 co tak riedku kasu do flase ochutenu?

adelaine
23. feb 2011

ahojte, akurat som sa vratila z rehabilitacie,
maly sa tam potrapil, vyreval a uz doma spi, tak mam cas vas
precitat a kuknem avizovane fotecky 😉
@vierkaha aj mne risi spi bud na bruchu alebo na boku s hlavou total zaklonenou 😀
a s nohami vylozenymi na mantineli, a takuto akrobaciu rob odvtedy odkedy sa
vie pretacat
@mirka285 v lekarni je dostupna 1 tableta canesten, je to sirokospektralne ATB,
takze by mala zabrat, viem, ze maju take balenie tejto tablety a masti, skus..

mojalili
23. feb 2011

@tinaki1275 mas jedno dieta, tak spi cez den. Ono to bude rozdielne, raz bude tak raz tak, ako pojdu zubky. Ono lezu den dva, potom sa zastavia a potom o par dni zase lezu, take bude i vase spanie. Nemusi to byt tak u kazdeho, ale asi tvoja princezna je citliva na bolest ako moj Danko.
no ja som si zvykla spat 3-4 hodiny denne, bohuzial, lebo cez den mam LILI... 🙂

tinaki1275
23. feb 2011

@zuzik1983 mne tiez robi to iste pri zaspavani ale na ruky ju neberiem,len ju proste zo stoja polozim nazad..vcera som to urobila asi 6 x..ona nakoniec zaspi ..vtedy mi ani neplace..len je proste nepokojna..ale po tych4-5 hod.spanku zacina cirkus... 😒

mojalili
23. feb 2011

@mirka285 u nas to je naopak, muzovi sa to dari lepsie ako mne, lebo kym ja chytim tu malu vydru 10 kg, ktora sa mece. MM je chlapisko ako hora, zobvere ho do ruk, trosku prituli k sebe a uspi ihned. 🙂

tinaki1275
23. feb 2011

@zuzik1983 a tiez som ju vcera pridrzala aby sa nepretocila ☹ uz som si pripadala ako sadistka.. ☹

bambola
23. feb 2011

@gabika41 gabi poslala som ti ziadost o priatelstvo a potom si mozes kuknut fotos

tinaki1275
23. feb 2011

@mojalili joj ako to zvladas..ja som s jednym dietatom a uz mi sibe.. 😒 uz mi radili zacat davat zase homeopatikum chamomillu,ale este pockam..ja cez den ked spi sa snazim aspon co to porobit lebo ona sa sama zabavat nebude tak sa cely den zaoberam nou ..kolkokrat ani na zachod nestiham ist kym nepride mm.. ☹

bambola
23. feb 2011

moje dieta najnovsie musi spat s nohami vylozenymi a absolutne nezakryta, cize jej pod nohy davam perinu lebo inak si ich vyklada na mna 😀 a v noci aj kolkokrat sa pretoci a spi na poloboku polobruchu a hlava vykrutena dohora, ale tak vydrzi najdlhsie bezo mna 😉

mojalili
23. feb 2011

@tinaki1275 nam to nepomohlo...ale skus, na kazdeho inak zaberaju homeopatika. DOkonca Viburcol nezabera nam,,,
My uz lietame v choditku, tak ho dam tam ked potrebujem nieco porobit.

tinaki1275
23. feb 2011

@mojalili nam niekedy viburcol zaberie niekedy nie..ale chamomilu sme brali na koliky a zaberala..do choditka som zacala davat ale este len tam stoji aj to tak 5minut.. 😒 a v ohradke sa stavia a otrepava zase a potom po takych 10 padoch reve.. 😒 no uz sa zobudila z polh.spanku idem ju skuist zobrat aspon do supermarketu ..ak nebude vyvadzat v autosedacke..-to je tiez novinka ☹

adelaine
23. feb 2011

@tinaki1275 presne ako pises, ja sa tiez cez den nemozem pohnut od risiho,
je to narocne, lebo sam sa hrat nechce, lozit este nevie, tak mu je dlho na deke
s harckami....je to vycerpavajuce, ked je upistany cez den a este aj v noci je cirkus...
ale u nas nebol az taky dramaticky ako u vas 😖 ☹ a u nas zabral viburcol

zuzik1983
23. feb 2011

@tinaki1275 uz si tak tiez pripadam niekedy,ze co jej robim.uz aj ja ju davam do choditka,niekedy tam vydrzi,inokedy tam vobec nechce byt

adelaine
23. feb 2011

tu je nieco o fyziologickom spanku deti, ak budete mat cas, kuknite,
mozno to niekomu z vas pomoze 😉 nie je to metoda "vyrevania sa"
http://weissbluthmetoda.wordpress.com/

mirka285
23. feb 2011

baby tak poslala som Tomasa do lekarne pre ten Canesten tabletu,zatial som si dala mast,tu som mala doma...na obed som spravila vyprazany syr a zajtra uvarim svieckovu na smotane...a Linda mi teraz pekne hodinu spinkala,dnes ma dobru naladu,uvidime dokedy 😀 jaa a este som chcela vediet,kolko ma dieta mliecnych zubov?volajako mi to vyfucalo z hlavy...

adelaine
23. feb 2011

@mirka285 10 hore, 10 dole, deti maju kompletny chrup po zuby. c 5
zuby sestky rastu ako prve trvale zuby v tom cca 5-6 roky zaroven s trvalymi hornymi jednotkami,
vela mam si mysli, ze su to este volajake mliecne zuby, ale sestky nemaju svojich mliecnych predchodcov

mirka285
23. feb 2011

@adelaine Mati a mam uz malej umyvat zuby,ma ich 7...a ak ano s akou pastou?

adelaine
23. feb 2011

@mirka285 Mirka, akurat som napisala prispevok na konovi v teme "aku pastu na prve zubky", kuk 😉

kafoditka
23. feb 2011

@adelaine daj link na tu temu pls 😉

gabika41
23. feb 2011

@bambola ....dakujem... 🙂

@mirka@tinaki1275 ....lenze kasu davam na olovrant ale ked sa inak nebude dat,tak budem musiet zase prehodit....dnes som jej skusala dat jogurt a nic moc,tak som jej dnes kupila taky tvarohovy dezert a inak sa mi zdalo,ze aj chlebik s masielkom by bodol,ale my este nemame zuby a mozno je to vsetko z tych zubov..... 🙂

denisse
23. feb 2011

ahojte ...
my sme dnes v noci spali nejak blbo, furt sa mala prehadzovala na brucho a naspat, vytlacala ma z postele ... a je tu strasna zima, ale ked chcem, aby poobede pospala, tak s nou musim von ... tak dufam, ze nezmrzneme ...

a dnes som jej dala prvykrat na obed spenat so zemiakom, zajtra jej k tomu pridal zltko, este nemala ...

@gabika41 tvaroh by deti do roka vobec nemali ...

gabika41
23. feb 2011

@denisse ..ked som bola na poradni minuly tyzden,tak som sa specialne pytala na tvaroh a povedala,ze diet od 7 mesiaca moze....tiez som neni nadsena,ale ked mi zacne totalne odmietat mlieko ( ze aj moja starsia sestra to tak mala od 6 mesiaca ani kvapka ) tak jej nieco dat budem musiet dat....

adelaine
23. feb 2011

@gabika41 gabika, ak som pochopila, ona ti papa o 18.00 o 23.00 a potom uz nic?
a teraz ti odmieta aj to ranne mlieko?

mne risi totiz tiez odmietal ranne mlieko o 7.00, skoro nic nevypil, tak mu davam az desiatu,
ovocie. U nas to bolo tak, ze mlieko postupne vynechaval, prosto ho odmietol,
mliecne davky mame iba na olovrant a veceru a samozrejme v noci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre