Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
7. mar 2011

@mirka285 - ja tiez radsej nosim kratsie, po kolena, kvoli vyske... Dlhe sa hodia vyssim babam:(

mirka285
7. mar 2011

@katty17 no vsetky dlhe saty co som si kedy skusala mi nepasovali...v kasine sme mali nadherne saty so swarovskeho kamienkami uplne priliehave ale dlzka pod kolena a ked ma v nich zbadal sef,tak povedal,ze okamzite skratit,lebo mi vraj uplne deformuju moju peknu postavu(ktoru som vtedy este mala 😢 )

mirka285
7. mar 2011

@alllexa ja nad kolena,aspon trosku,ale musia byt nad kolena...

jaruska8
7. mar 2011

@mirka285 Ja som úplne najstašnejšie vyzerala v tých nazbieraných sukniach pod kolená, vtedy som si ch skúšala desiatky, ale vo všetkých som vyzerala ako kandidátka do šou farmár hľadá ženu, už len vidly do ruky. 😀 😀 😀 😀

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 mne vyhovuje dlzka par centi nad kolena.. ziadna mini alebo pod kolena nehrozi

kafoditka
7. mar 2011

@alllexa tak ked budes mat nove foto, pochval sa 😉

katty17
7. mar 2011

@mirka285 -miri ja milujem hnedu farbu a rozne ine zemite odtiene. ale na @kafoditka si viem predstavit aj ziarive farby ako je tyrkysova, cyklamenova, ale najviac sa jej musi hodit krasna zlta farba 🙂

katty17
7. mar 2011
kafoditka
7. mar 2011

@katty17 🙂 mam dve syto zlte tricka na leto a veru rada ich nosim, ale vzdy na mne sedia vsetky muchy na okoli 😠
moje naj farby su cervena, biela, ruzova, fialova a petrolejova

kafoditka
7. mar 2011

@katty17 kocka si bola v nich, aj vlasky sa mi pacia 🙂

katty17
7. mar 2011

@kafoditka - domi dakujem. 🙂 este styri kila a som tam kde som bola 😀 . domi, inac ja som si dala sit saty. sama som si navrhla a kamoska mi usila. proste mam moje vysnivane saty 😀

katty17
7. mar 2011

BABY - ktoru farbu by ste si vedeli na mne predstavit? mam tam troje favoritky 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10393014
uz som pisala kocke ci ma aj velkost M a vraj ano. tak idem silno silno premyslat 😀

jaruska8
7. mar 2011

@katty17 Waw, iná kočka. A ty musíš zhodiť???? A kde prosím ťa, akurát ti ubudne z pŕs a to by bola škoda. 😀 😀 😀

katty17
7. mar 2011

@jaruska8 - to bola ale fotka tesne z pred tehu 🙂 to nieje aktualna 😀

jaruska8
7. mar 2011

@katty17 No, podľa mňa je naj tá hnedá, potom biela, ružová, žltá, no ale v modrej kombinácii sa mi tie šaty vôbec nepáčia, pôsobia gýčovo.

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri tak toto pre teba 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10396381&tab=1
a ver ze by sa ti hodili stihovo a aj k tvojej postavicke 😉 vobec by nevadilo ze nie si vysoka do nich.

jaruska8
7. mar 2011

@katty17 Jaj, tak ale, aj tak, určite to ani teraz nie je také ,,strašné". 😉

mirka285
7. mar 2011

@katty17 lubia sa mi v tom fialkovom,tyrkysovom aj zltom 😉

katty17
7. mar 2011

@jaruska8 - u mna vedu hnede, bleducke a zlte. ale v podstate sa neviem rozhodnut medzi hnedymi a tymi bleduckymi.

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri to by sa mi asi nehodilo. ta fialova a modra by asi nebola pre mna ☹

jaruska8
7. mar 2011

baby, malá mi otvára zásuvku pod postieľkou a ťahá sa na chodbu, musela som zavrieť dvere na spálni. 😉 😉 😉 Už je nebezpečná. 😀

mirka285
7. mar 2011

@katty17 jaaj Kati krasne su ale nevies aku podprdu by som si k nim dala?a bez podprdy si hladam cecky na zemi 😀 ja fakt bez podprdy nemozem nic 😒

jaruska8
7. mar 2011

@katty17 No, hnedá ti ide (podľa plesových) ale zase aj bledučká... Ale tie hnedé sú krajšie, tak by som ti vybrala tie. 😉

mirka285
7. mar 2011

@katty17 inak podla mna by tebe pasovali tie prirodne,co povies?

jaruska8
7. mar 2011

@mirka285 Ja bez podprdy tiež nič nemôžem, bez nej by som žiadne prsia nemala, teraz keď kojím sa cítim najsebavedomejšie, teda čo sa pŕs týka. 😉 😉 😉 😉

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri normalne by som rozstrihla podprdu a nasila by som to tam. vies ako to myslim. bolo by to akoby vypchate... 🙂 ja som to tak urobila na tych plesovych hnedych. a vobec to nebolo vidno. 🙂

denisse
7. mar 2011

baby, ona nie vzdy takto reve ... ale je to velmi nevyspytatelne dieta ... neda sa u nej na nic spolahnut ... akoze bude spat, bude kludna, mozeme niekam ist .. vzdy je to hop alebo trop ... a obcas sa postasti, ze pekne pospi, potom je dobra ... aj ked sa po dostatocnej dobe spanku zobudi vonku, tak vydrzi kym v klude dojdeme domov ... ale casto (velmi casto) sa zobudi skor a este potrebuje spat a nevie zaspat a asi to ju tak nastve, ze s takym strasnym nervom place .. to nie je lutostivy plac, ani plac ako keby ju daco boli .. to je nervny rev ... ona ma vtedy v sebe tolko zlosti, ze clovek by nepovedal, ze sa to jedneho maleho babetka moze zmestit ...
normalne som jej dnes sklopila strechu tak, aby som na nu nevidela a ani ona na mna ... a ona tam pod tou strechou revala a my dve s nelou sme kracali popri kociari ... aj nele to vadi, ten rev ...

a doma som ju kojila a dufala, ze pri tom zaspi ... ale kdezeeee ... je mrzuta, ale spat ani za svet ...

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri ved prave uvazujem nad tymi prirodnymi ale stale mi oci padaju na tie hnede 🙂

kafoditka
7. mar 2011

@katty17 tebe sa hneda hodi, aj podla tych plesoych siat, isla by som do nej..
@mirka285 take saty ako ti hodila katy si neviem na tebe vobec predstavit..

denisse
7. mar 2011

@miki060707
ja som aj prvu dceru mala taku revaciu .. takze kebyze beh s vrieskajucim kociarom je sutazna disciplina, tak mam dost natrenovane 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre