Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
26. mar 2011

@maxara ... no ako po party?....

monline
26. mar 2011

@denisse
@mirka285
@leanax
@tinaki1275
@noemarta ďakujem baby, aj ja dúfam, že sa malému rýchlo polepší..on má normálne kruhy pod očkami! ☹ teraz spinká, bez teploty, keby sa zobudil v dobrej nálade, možno by sme šli na chvíľu von na terasu....variť sa mi nechce, Niku mám v Pezinku do pondelka, muž príde poobede a chápe, že je malý na mne zavesený, že som všetko odložila stranou, takže mu nevadí, že nebude navarené, spravíme si niečo rýchle večer..a ja na obed vyjem chladničku 🙂
Ráno malý zjedol 5 lyžičiek kaše, z toho tri "klamacie", to sú také, kedy si myslí, že mu už dám lyžičkou čaj..nebudem to siliť, tak kojím..

@denisse tak aj ty sa trápiš s Nelou a chorobou..držte sa, nech už vyzdravie...naozaj nie je nič horšie ako choré dieťa @mirka285 všimla som si, že si tu menej, tuším budeš mať úplný prehľad o tom, čo je v telke, pozerala si šéfku včera? ešte ťa to baví, či už ani nie? a ozaj- nevšimla som si, aké párty mala maxi včera, napíšeš v skratke? 🙂
@luludi tiež nerada behám po shopingoch, vlastne baví ma to len kým si vyskúšam tri veci, čo mi nesadnú, potom ma chytí taká vnútorná zlosť, že idem niekam jesť a domov 🙂 ale napr do ikey, nábytkov či rôznych stavebnín chodím rada..
@tinaki1275 tuším ťa svokor zaskočil, ale to je milé, že nezabudol na sľub..treba nejakú kočku nájsť a nech ju platí..na prázdniny ti pošlem niku 😀
@leanax gratulujem k všetkým sviatkom...od rána mám chuť na zákusok, tuším by som sa aj pozvala na niektorú z osláv 😀
@noemarta ono ten diazepan nie je na horúčku, ale proti febrilným kŕčom pri vysokej horúčke, ktoré sú veľmi nebezpečné

monline
26. mar 2011

http://primar.sme.sk/c/4116573/skutocny-pribeh-...
tu v tomto odkaze sú aj rady ako zvládnuť horúčku u detí, odporúčam prečítať si

mirka285
26. mar 2011

@monline Moni sefku som pozerala vcera,tolko sprostych ludi na jednej kope sa nevidi len tak 😀 ja neviem,co Maxi vcera mala,bola nejaka tajomna a podrobnosti nepisala,teda aspon som nepostrehla...a veru ti poviem,ze ja az tu telku tolko nepozeram,este stale cvicim alebo sa venujem Gabovi,prisla jar,tak sa vo mne prebudili hormony,a vyberame domcek 🙂

kafoditka
26. mar 2011

Ahojte 😉 Maly mi akurat zaspal bez papania, protestoval, nechcel ani flasu, ani vyzivu, ani ovocie, som zvedava, ci bude papat, ked sa prespi..
@monline ☹ joj dufam, ze sa Dankovi polepsi, chudacik..
@mirka285 a mate uz nejake horuce typy domcekov - napr. 3-4 a rozhodujete sa medzi nimi ci stale len hladate to prave orechove? 😉

maxara
26. mar 2011

Dobre ranko,
tak som konecne uspala Ninku, ktora s nami nezurovala, cize vstavala pekne vo svojom hroznom novom case, tj 5:50 😲 ale nastastie moj drahy m vstal a zobral ju dole. Teraz chrape on, dom ako po vybuchu.. chcela som ist na tie preteky lezunov, ale navsteva nie a nie odist, tak nehrozi.. ohlasila sa mama, ze k nam planuje nejakych znamych dotrepat, neviem vlastne ani preco, ale v poslednej dobe chodi svojim znamim robit prehliadku nasho domu 😅, tak teraz budu asi sklamani, lebo poriadok sme vyprevadili s navstevou..
Bolo super, prisli dve spoluziacky a dvaja spoluziaci, dve sa na to vydrbali.. a plus mm bratranec s frajerkou (ti tak zdlhavo odchadzali) a Brano. Ale vlastne nespoluziaci isli dusit nejake strielacky a my sme ostali spolu a poohovarali sme komplet celu triedu, co kto o kom vie a tak.. zaspominali sme aj na nejake hlasky profakov a aj nase hlasky.. uplne sme sa vyrehotali a mali sme si teda co povedat 😵 A to ked si predstavim, ze napr s Cecom sme sa mooooc nemuseli.. A teraz mi nahodou vobec nevadil. Ale musim povedat, ze mal na mna sexualne poznamky 😀 a toto si teda vobec neviem predstavit, ze by sa stalo 😀 😀. Potom Rudo bol taky standardne v pohode.. a ostalo mu to, trosku pribral a vyzera teda urcite lepsie. Macho (Zuzka) ta bola moja najoblubenejsia, to je ta, co som pisala, ze sme sa na seba pozreli a presne sme vedeli, co si myslime, co mame povedat, co sme si vsimli.. proste super.. A Sona, tak ona neskutocne pomaly rozprava.. @tinaki1275 dava asi 5x rychlejsie tempo 😀 Ja neviem,ale ja kebyze rozpravam tak pomaly a monotonne ako sona, tak ja by som asi 20x zabudla, co sa chystam povedat 😀
No kazdopadne som sa veeelmi pobavila. Ninka nam zalomila o 18:30 a o 20tej ju mm len taku oblecenu preniesol hore, co sa vobec nezobudila. Ale ked som isla ja spat o tej pol druhej, musela som ju ist prebalit, lebo sa prebrala a mrkala. Mala total plnu plienku, studenu razpusku z toho 😒 a mm jej potom zarobil mliecko, pritom zaspala az do rana do tej 5:50 .. No ked sa posunie cas, budem chvilku asi KO, ale aspon bude vstavat o 7mej 😖

@katka55 no ani sme sa moc nefesakovali, ved len tak do pohodlna, nech sa nam dobre chlasce 😀

@mirka285 no Misko ma nechal spat do 9:30, isla som spat o pol druhej ozrata zo 4 frtanov fernetu.. a potom som este ochutnala nejaky ekrazit (lemon vodku) a to uz som nezvladala.. 😀 Bolo fajn, zasmiali sme sa..

mirka285
26. mar 2011

@kafoditka Domi mame asi 6 domov a rozhodujeme sa ktory...no a este sa nevieme rozhodnut ci montovany alebo tehlovy,to je asi najvacsia dilema ktoru mame ☹
@maxara tak ste mali super vecer,moja Linduska dnes vstavala az o pol osmej,takze som vyspata 🙂 baby potrebujem poradit,ked chcem poslat peniaze do Ciech,co potrebujem okrem cisla uctu? @denisse nevies poradit?chcela by som to previezt z mojho uctu,ale tomu,co chcem poslat peniaze ma ucet v Ceskej sporitelni a neviem ako sa to robi??

maxara
26. mar 2011

tu su nejake fotecky.. na prvej su krasne pukacke, ake sme dostali, kazda jednu 😵 Potom je hromadna pri stole, kde sme vsetci spoluziaci, Ceco je tam iba temenom, takze dalsia foto je Ceco s Machom, potom vsetci pri sieti a ja dnes rano 😒

maxara
26. mar 2011

@mirka285 ano to sme mali veru.. Miri neviem presne ako to funguje, som to este nikdy nerobila, ale viem, ze mi na take pripady davali s banke k cislu uctu SWIFT a IBAN a nieco s nimi treba urobit 😒

kafoditka
26. mar 2011

@maxara Peti, super akciu ste si spravili 🙂 sa mi paci, ze ste obaja s tm taki spolocenski 😉
@mirka285 nepozerala si tu stranku modrastrecha.sk, co tam hovoria vo fore o montovanych domoch? Alebo nemate niekoho, kto sa tomu rozumie, aby vam poradil? Mne vcera vysvetloval podstatu montovaneho domu mm a vravel, ze by sa nebal ist do takeho domu, ze aspon budete ovela rychlejsie byvat, keby ste sa pren rozhodli 🙂

tinaki1275
26. mar 2011

No dosla som so supermarketu a bola som hned za mm v nemocnici mrknut..oz ked ma sluzbu v sobotu tak sa na lavicke opaluje 😀 a akurat tam dosiel jeden znamy co robi instalatera a jeho zena uradnicku nemocnici al ema len do polky aprila zmluvu a nepredlzuju ich kvoli krize a hned mm napadlo lebo ta jeho zena -ma cca 40 dobre sa pozname ma dve deti 10 -14 rokov..robila 10 rokov v materskej skolke a zboznuje deti ..ze ci by ona nechcela..tak jej muz sa tvaril velmi pozitivne a ona je velmi mila a fajn ..a hlavne ma skusenosti .a pozname ju velmi dobre...teda teraz na zaciatok na maj by som to mozno skusila s nou @monline ja by som Niku fakt brala lebo ja by som chcela niekho mladeho k malej aby sa s nou hlavne hral a tak ,ze by som ich napr.nechala na 2 hodky na plazi ked robim a pod...a to klasicke maminy co chodia opatrovat tuna nerobia.. 😒 musim najprv poriesit ten zaciatok ..ale do konca aprila sa rozhodnem co a ako ..
a ano baby mam strach o malu ..(ako hovorila @denisse) nenormalny ..celu noc som nad tym rozmyslala..ale zaroven sa tesim ze pojdem robit a ze svokor pomoze (ma z coho ),lebo inac by sa mi pomaly ani neoplatilo robit ...a hovorim si ze ved budem v hoteloch len od tej deviatej do tej jednej a potom max.este hodku v kancli aj to nie kazdy den..a niektore dni odbehnem aj vecer na dve hodiny do hotelov..ale zase nie kazdy den..takze ked to nebude ze 8 hodin v kuse z domu tak si hadam zvykne..a od novembra do aprila budem zase s nou ..a potom uz pojde do jasiel
a my mame dnes 24 stupnov 😀 jar prisla definitivne..tak sa moja depka vyparuje 😀

mirka285
26. mar 2011

@kafoditka my vieme o montovanych domoch vsetko,mame cloveka,ktory ich montuje a napriek tomu sa nevieme rozhodnut,vsetko ma svoje za a proti,uz sme boli rozhodnuti,ze ideme do toho montovaneho aby sme mohli uz tento rok byvat a dnes rano mi Gabo hovori,ze este nie je o tom stopercentne presvedceny,ze si to chce este cee financne prepocitat a poriadne nad tym pouvazovat 🙂

tinaki1275
26. mar 2011

@mirka285 no tak to je super ze ste uz tak daleko a uz vyberate dom ..moji znami maju montovany a su velmi spokofon (@maxara 😀 ) ja by som tiez bral montovany aspon rychlo byvas..a ja som posielala cez internet banking prachy do svk a potrebovala som swift a iban ..tuna mi to vyhodilo hned na mojej stranke kde mam zkoze ucet ci chcem poslat do zahraniacia alebo v ramc grecka..a tam si to potom samo ziadalo ..neviem ako to mju slov.banky ..al tu to bolo sakra drahe za 250 eur som zacvakla extra 18 eur... 😒
@maxara dik za kompliment 🙂 rychlost bola vzdy moja silna stranka 😀 (skoro vo vsetkom,co je niekedy aj na skodu .. )
@denisse aka stara bola Nelka ked si ju dala do skolky ?

maxara
26. mar 2011

@kafoditka ano super bolo

@mirka285 tak tehla je tehla, ale aj montovany ma vela vyhod.. tazko povedat.. to sa musite rrozhodnut vy. Mne vadilo, ked som bola v jednom montovanom dome, ze je dost pocut chodenie na poschodi, ale kedze chce bungalov, tak pohoda.. a ze bolo dost pocut vsetky zvuky v tom dome.. akoze hudba z izby, telka z obyvacky cez zavrete dvere.. ale neviem, ci je to standard, alebo to mali nejako zle spravene, lebo som bola len v jednom a to dost davno.. takze mozno sa technika uz zdokonalila.. a u mm v robote, mali nadstavenu jedno poschodie take a tam som nic take nepocula, ale neviem, ci tam bolo proste ticho, alebo co..moc som sa tam nezdrziavala 😒

kafoditka
26. mar 2011

@mirka285 tak predsa len, dom je na cely zivot a treba si riadne premysliet do coho pojdete ale verim a viem, ze sa rozhodnete urcite spravne 😉

kafoditka
26. mar 2011

@maxara strasne ste zlate s Ninusou na tej foto s kvietkovymi sponkami 😉 mala ma uz poriadne vlasky..

denisse
26. mar 2011

@tinaki1275
15 mesiacov ... a straaaasne revala ... ale teraz ked isla do skolky tak to bolo o to lahsie ...

denisse
26. mar 2011

@tinaki1275
15 mesiacov ... a straaaasne revala ... ale teraz ked isla do skolky tak to bolo o to lahsie ...

noemarta
26. mar 2011

@mirka285 to je pravda, v montovanom dome je total vseetko pocut...
@maxara peti, ninka tvoja dcera na rozdiel od teba tam ma velmi pekne momentky 😉 😉

katka55
26. mar 2011

@mirka285 urcite budes potrebovat IBAN a SWIFT kod a najlacnejsie by si to mala, keby si to poslala v EUR, sumu do 50000e. vtedy by to mal byt stardardizovany prevod a stalo by to par centov. tusim to takto plati do vsetkych krajin v EHP 😉 alebo kukni pre istotu na nete, ake podmienky to musi splnat 😉 a ja som pozitivna na montovane domy 🙂

denisse
26. mar 2011

@mirka285
veru neviem .. mozno IBAN ako pise maxara ... ale mozno ani nie .. viem len, ze nejlepsie je to cez CSOB, lebo ta je aj v CR aj na SK a tym padom je to aj s mensim poplatkom ...
ja ked som posielala peniaze na slovensko, tak som to nakoniec urobila postovou poukazkou, lebo to bolo lacnejsie ...

maxara
26. mar 2011

@noemarta nechapem zlatko.. na mna teraz bez inotajov prosim .. akoze vyzeram tam hrozne, ano? to viem 😔

mirka285
26. mar 2011

ok baby dik,tak idem zistit ten swift a iban....a som rada,ze ste sa do mna nepustili kvoli montovanemu domu,lebo na Slovensku ma vela ludi este nedoveru voci nim 😖 este sa na to par krat vyspime a rozmyslime si to,no idem uz odtialto,musim sa obliect a ked sa Linda zobudi ideme do mesta,pa

kafoditka
26. mar 2011

no fasa, v Petrzalke uz prsi 😠

noemarta
26. mar 2011

@kafoditka neeee dufam ze to sem nedojde, my ideme na oslavu, ktora je pod altankom.... ☹
@maxara noooo ta jedna momentkaaaa.... h ihi ta vysla....aleeee to si myslim, ze uz si mala asi v sebe tie fernety, aspon teda tak tam vyzeras,.... 😀

noemarta
26. mar 2011

@mirka285 ja montovany vobec neodsudzujem, aleeeeeeeeeeeeeeee....... tehla je tehla 😉 😉 vies, nahodou pridu sem tie hurikany, tak tehlu neodfukne.... 😅
pekny den v mesteeeee prajem.

maxara
26. mar 2011

@noemarta ak myslis tu s Nonkou, tak tam som triezva 😅

kafoditka
26. mar 2011

@noemarta Maci, no tu je uplne zatiahnute, az taka nechutna tma a ochladilo sa... tak dufam, ze vam to pocasie na oslave vydrzi 😉

noemarta
26. mar 2011

@kafoditka tu sa tiez zatiahlo, ale zatial neprsiiii....
@maxara myslim na tej co si drzis rukou tvar......
paaa idem sa chystat na oslavu.

vierkaha
26. mar 2011

Ahojte, dnes mám celý deň nejaký rozlietaný, tak som vás len tak zbežne preletela
@mirka285 na prevod do čiech budeš potrebovať IBAN a SWIFT a pokiaľ posielaš do krajín, kde je € ako mena tak ťa to vyjde rovnako, ako prevod vrámci SR, pokiaľ posielaš do iných krajín je to zahraničný prevod a bude ťa to stáť podľa cca 13 € ( záleží od sumy a banky) ak by si zahraničný prevod robila cez IB tak je to o polovicu lacnejšie a budeš potrebovať aj adresu príjemcu ( toto tak isto závisí od banky ) 😉
A čo sa týka montovaného domu, kamaráti majú montovaný bungalov a pokiaľ sú kvalitne urobené tie panely = steny a dáš kvalitné dvere tak je hlučnosť bežná ako všade inde. A začali stavať v marci a koncom augusta už bývali a to ani nehovorím o tom, že do neho investovali toľko čo my a dom majú komplet hotový a my ešte stále dorábame.

aalexis007
26. mar 2011

Dole 3 a hore 2 zúbky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre