Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. apr 2011

ahojte,tak my sme dnes mali krasny den v ZOO,vobec nebolo hnusne,ani ziadny vetrisko tam nefukal 🙂 idem dat doporiadku malu a trochu cvicit 🙂 pekny vecer

tinaki1275
9. apr 2011

@denisse u nas nehrozi,ked ona nespi nieco urobit.. 😒 som rada ked stihnem nalozit a vylozit mycku ,alebo aspon pripravit rychlo nieco na obed..ona sa sama normalne bavit nebude..alebo ze sediet v stolicke,nehrozi.. 🙂tak max.15 minut ked papame ,potom sa uz derie von ..v ohradke vydrzi tak 20 minut ,aj to s nou rozpravam a robim opicky a pod.. a je prilis nebe\zpecne nech at ju bez dozoru volne na podlahe ..otrepava sa na dlazdiciach .... 😒

bambola
9. apr 2011

Dobry vecer,

mne uz mala spi pretoze ako posledne dni aj dnes odignorovala poobedny spanok 😠
den sme mali pekny, boli sme sa konecne prejst tutok do lesa co mame za domom 😀 ale fukalo jak besne, evidentne treba chodit s @mirka285 -ou lebo kde je ona nefuka 😀

bellablonde
9. apr 2011

caute kocky,
prisla som vas pozdravit,
my sme sa dnes boli pospacirovat po viedni,,, hlavne lakadlo pre petulka bola cesta vlakom a potom jazda v koci,
uzili sme si, ale som aj dost unavena

mm mi namiesal cuba libre, tak sa hned s vami lucim a ideme si drinkovat a lebedit 😵 😵

p.s. fukalo 😀

meruska
9. apr 2011

ahojte
@adelaine @aalexis007 my mame veceru vzdy o 18-tej a striedam jogurt, ovsene vlocky s ovocim, ryzovu kasu alebo chlebik s maslom...o 19-tej sa kupeme a priblizne 19:20 pijeme 210 ml mliecka a spinkame ...teda u nas ide i kasa i mlieko

bambola
9. apr 2011

@mirka285 miri este ma napadlo, ze vcera som v auparku videla velmi pekne saticky, biele so slaboruzovymi pasikmi do kocky na hrube ramienka a cez ramena osobitne bolerko biele. na svadbu velmi pekne a ktomu by si dokupila nejake biele lakovky 😉 to ma napadlo ked som to tam vcera videla tak ak nahodou by si chcela tip 🙂

mirka285
9. apr 2011

vy traposky,vsak ja netvrdim,ze nebol absolutne ziadny vietor,ale teda taky ako to tu vy od vcera opisujete ze pomaly s detmi von nejdete,aby vas neodfuklo 😀 tak taky urcite nebol....ja neviem,tak mozno bolo v ZOO nejake zvlastne zavetrie,ale naozaj nijak moc nefukalo....
@bambola musis pribrat a neodfukne ta 😉

mirka285
9. apr 2011

@bambola Mati pre mna ci preLindu?

bambola
9. apr 2011

@mirka285 no ja som truba 😀 bolo to v mothercare cize pre lindusu 😀

mirka285
9. apr 2011

@bambola asi som ich aj ja videla v Eurovei,a Gabo ma zrusil,ze saty mam pozerat ked to bude aktualne 😠 tss no koceny,inak som dostala dnes kramy,takze idem sa ulozit k telke,zajtra rozmyslam ze by sme mohli ist poobede peso na Devin..

bambola
9. apr 2011

@mirka285 aha, a ja ze to je aktualne 😕 no ved on vie 😀 aj ja rozmyslam zajtra nad devinom alebo nad studienkou 😉

mirka285
9. apr 2011

@bambola no ved je ,ale az v septembri,tak mam casu a casu,mozno Linda zavratne vyrastie alebo priberie 😕

noemarta
9. apr 2011

ahojte holky,
my s nelou sme pred chvilou dosli z oslavy, akoooo chuda uplne bola k.o. ale doooost vydrzala. MM samoska este ostal a chlasce...
Fuuha, tak som sa napraskala, dobre menicko mali, mnaaaam, a tie kolace, uplne ze super domaaace. 😉

adelaine
9. apr 2011

babenky a este k tym kasiam sa chcem opytat....ked robite hustejsiu na papanie lyzicou, davate tam viacej
"prasku" ako je udane na krabici, nie? lebo nech robim akukolvek ( u nas nemliecne alebo sinlac) tak ked ju robim podla navodu je riadka, vodova, taku risi nechce, tak musim menit pomer, to ho zase zapeka 😖
ja som z tych kasi na nervy....
preto to riesim takto intenzivne, lebo mne potvorka mlieko odmieta, neviem ho nakrmit, ani cez den,
stale mi uteka, sada si, zaujima ho kadeco ine a vecer zatne usta a mlieko nevypije...tak sme aspon na
kasi, len neviem nastavit taky akurat pomer ☹ ☹

noemarta
9. apr 2011

@adelaine mati, ja robim kasu total od oka, a robim taku hustejsiu, ale my ficime iba na ryzovych kasiach, mliecne a ine jej zatial nedavam, a vlastne ona chce iba obycajnu ryzovu, ziadnu ochutenu, ja jej tam potom davam este dets.vyzivu, alebo nastruham jablko. Cize u nas bez navodu, od oka. 😉

denisse
9. apr 2011

@adelaine
aj ja robim od oka ... myslim, ze aj na navode je napisane, ze ak sa zda riedka, tak pridat prasok, ak sa zda husta, tak pridat vodu/mlieko ....
a do coho mu ten sinlac ci nemliecnu kasu zarabas?

bambola
9. apr 2011

@adelaine ja malej na veceru zarabam nemliecnu s asi 50ml MM a robim to odhadom, vobec som este nekukla na navod 😅 dam tam tolko aby bola hustejsia a do toho namixujem jedno cele jablcko, ked sa mi zda moc riedke tak este dosypem prasok 🙂 ja som jej nikdy ani do flase nedavala lebo ona z flase nepije.

adelaine
9. apr 2011

kocky, ved to, maly mi flasu cize mlieko odmieta....ked vidi flasu reve, to znamena ze
my musime vsetko lyzickovat a ked tie kase boli podla pomeru riedke, aj na tom sa
rozculoval, nechutilo mu to... a aj ja ked som to sypla od oka, aby bola kasa naozaj kasa, tak je zapeceny ako hrom,
je nafuknuty a vykadit sa nemoze 😠 aach jaj
@denisse
nemliecne co sme mali od Nutrilonu a od Hami som mu zarabala do bezlaktozoveho mlieka,
lebo bolo v navode, ze treba pridat mlieko, ta sinlac je z karobovej muky, ta sa zaraba iba do vody

bambola
9. apr 2011

@adelaine skus mu spravit nemliecnu ryzovu sunarku, nam sa este nestalo, ze by ju zapieklo, vsak ryzovy vyvar sa dava ked dieta zapecie

tinaki1275
9. apr 2011

no babule ja uz dve hodiny marne ukladam Leiu 😒 to je neuveritelne co ona robi ..uz som dala aj pre polhodinou viburcol a nic... 😕 a nevytlacila ho lebo som cakala 15 minut..proste je stale na nohach ..uz sme si s nou lahli obaja a ona sa stale len otaca ,sada si ,taha nas za vlasy ..pripadne sa smeje..ked ju ulozim tak sa zlosti ..no to bude zase noc.. 😖

adelaine
9. apr 2011

@bambola ryzovy a mrkvovy odvar sa dava pri hnacke 😉 ale mozno u niekoho ma ryza iny ucinok, risiho zapeka...
Mati ja som skusala ryzovu nemliecnu od nutrilonu, z tej ho bolelo brucho, dost v noci z nej plakaval,
tak som prestala s kasou, ale chcem opat zacat, lebo on je schopny vecerne mlieko odignorovat
a potom v noci v polospanku by chcel aj 3x jest 😒
hadam to nejako vyriesim, aby som bola spoko ja a aj risi 😕

adelaine
9. apr 2011

@tinaki1275 tak ju skus vybrat na chvilu z postielky, nech sa vyburi inde...
mne ked risi zacne takto nacvicovat v posteli, vidim, ze chce spat, ale este fici z poslednych sil,
tak ho vyberiem na chvilu na koberec, staci 10 min, tam sa pogula, povala, vyzlosti, potom ho zase ulozim a odkvecne ako spargla...

bambola
9. apr 2011

@adelaine aha, tak som si to s tym ryzovym odvarom zapamatala blbo 😅

maxara
10. apr 2011

Ranko damy
predchvilou som Ninu vytiahla zo psej misky s plnou pusou granul 😲 😀 . Davala som prat a ona sa zrejme plazila za mnou a zaujalo ju toto. Vsetko som jej z pusy vytiahla, ale bolo to naslintane, tak neviem kolko toho pojedla. 😒

noemarta
10. apr 2011

@maxara chuda ninka, musi granule jest.... 😀 😀 😀
Ze dobre ranko prajem... Nela je od 6,30 hore, tak uz sme sa aj naranajkovali, co to upratali a tusim dnes to vyzera na krasny den.
@adelaine skus tu ryzovu s inej znacky, napr. tu sunareku, neurob ju az taku hustu a uvidis, musis skusat... 😉

noemarta
10. apr 2011

@denisse mas krasne fotky a este krajsie deturence, Nela nema chybu s tymi kudrnami 🙂 🙂 🙂

gabika41
10. apr 2011

dobre ranko sa praje.....ja som bola vcera v karantene,lebo ked som prisla z vychadzky,tak ma zacalo boliet cele telo.....typicky nastup chripky,tak som nasadila Coldrex.....a mm mal na starosti malu....normalne som od porodu mala prvu noc taku,akoze som tvrdo spala.....a Lucka jasnacka spala celu noc.....dnes idem na navstevu k rodicom....majte pekny den 🙂

katty17
10. apr 2011

dobre ranko babule.
@noemarta, @maxara-mam velku chut ist s vami na chalupu. kazdy den to mam v hlave a riesim ako sa tam a spat dostat. @maxara- peti, nemusim si vziat kocik? keby daco mas nejaky na pozicanie? 🙂 vzala by som iba vajco a nejako sa tam dopravila...
@adelaine - mati ja robim ryzovu kasu od nestle alebo nutrilonu a samozrejme hustejsiu a uz nie podla navodu. podla navodu je brutalne riedka. davam ju sandre lyzickou. spraska tolko kolko urobim a to este aj otvara usta. ale tak to vieme ze Sandra je neskutocna vsezravka. 😀 150 ml kase zje len taky fukot. urcite by dala aj 200 ml 😉 Mati, dnes chcem vyskusat tie vlocky aj ja. som zvedava ci jej to bude smakovat 🙂 v pondelok po plavani ti volaaaaaaaaaaam. dojdeme na kaficko 🙂

mirka285
10. apr 2011

caute baby,vyspinkane?ja tiez robim kasu od oka,ale robim hustu,taku ma Linda rada...ja nedavam kasu na noc,ale na olovrant okolo piatej,vecer uz len mlieko...som dnes sikovnica,polievku mam uz na sporaku,vyvoniava mi tu po byte,pracka perie,Linda sa hra a Gabo sa rozhodol od dnej chodit zase do posilky,tak hlada veci 😕 dnes to vyzera na pekny den 🙂

adelaine
10. apr 2011

dobre ranko vospolok, dnes je naozaj krasny den, hadam sa nam podari celej rodine niekam von vypadnut 🙂
@katty17 super, tesim sa na vas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre