Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. máj 2011

krúúúúpy 😠 😖 ☹ 😕

cigaretka5
3. máj 2011

baby tak sa vbam idem pochvalit aka som sikovna. Vyberam veci z auta, iphone polozim na stechu. PO hodine ho zacnem hladat ale este predtym kedze tu je pred dazdom- idem zavret kufirna afte. A v tom nieco chruplo a ja kuknem a vidim iphonik medzi strechou a kufrom, rozbity displej a aj dotykova plocha....................... Tak so,m si zarobila 5 kileciek na novy fooooooooniiiik. Ma j...e

cigaretka5
3. máj 2011

inak co sa tyka pokrokov nasa mala sa plazi dava na styri ale pohyb anoi za boha na styroch ona sa radsej hned postavi ...................

katka55
3. máj 2011

@cigaretka5 gratulujem k novemu telefonu 😀 😉 to potesi... 😒

bambola
3. máj 2011

@cigaretka5 nuz tu ti nepomoze ani ten moj odreagovaci system do niecoho kopnut 😠 nasere 😖

noemarta
3. máj 2011

tak u nas uz je total tma a zacina prsat 😒

katarina7777
3. máj 2011

@cigaretka5 ja som si moj iphone asi pred pol rokom oprala a este som sa cudovala ze ake divne zvuky robi pracka 😠 no ale teraz mam aspon novy model....treba to brat s nadhladom... samozrejme po zahreseni sa ulavi 😝

kafoditka
3. máj 2011

@maxara Peti ako sa vola Frantisek priezviskom?? neviem, ci teraz nebol pozvany na JOJke, vravel o Alzheimrovi a popis na neho sedi.. 😉

macik27
3. máj 2011

@denisse takže beriem späť malá sa práve sama posadila 😀

bambola
3. máj 2011

@kafoditka domi sice neviem ako sa vola frantisek ale pochybujem, ze by niekto kto sa ti pozera do riti (chirurg) hovoril o alzheimerovi 😉

bambola
3. máj 2011

mala si predchvilkou tresla hlavu o skrinku a to som sedela vedla nej a davala na nu pozor 😕 😠

katka55
3. máj 2011

akurat hovoria v Damskom magazine o detskych topanockach, ale teda nic moc som sa nedozvedela 😒 len ze pevna pata min. do 3 rokov, otvorene sandalky kupovat o cislo vacsie... 😉

denisse
3. máj 2011

@macik27
blahozelam 😉

vierkaha
3. máj 2011
kafoditka
3. máj 2011

@bambola Mati ja som sedela vcera pri posteli, na ktorej sa hral maly a len na sekundu som sa obzrela a uz bol na zemi 😔

kafoditka
3. máj 2011

@vierkaha Vierka espiro metro mam a som spokojna, ale ten x lander mi je tiez velmi sympaticky 😉

aalexis007
3. máj 2011

Práve tu bola poriadna búrka. Len sa zrazu zotmelo a taký lejak sa spustil a k tomu ešte aj hromy-blesky. Rýchlo som len vypla hlavný istič - aby náhodou niečo nepokazilo 😉 😒 a s malým sme pozerali na okno, že ako prší - celý bol natešený, že čo to vonku robí 🙂 A ešte aj teraz stále prší a vyzerá to tak, že dnes asi budeme sedieť celý doma ☹

bambola
3. máj 2011

baby vravite ze sa oplati ist do rakuska na prasky a avivaz? a neviete po com su pampers premium care? v

katka55
3. máj 2011

akoze ja som rada, ze poprsalo, lebo vcera som bola balkonovy zahradnik, ale uz aj stacilo 😠 ideme my aspon do obchodu 😒

katka55
3. máj 2011

@bambola ja ceny neviem, ale prasky a avivaze vraj dostavaju v utorok, tak v pondelok tam napr. ani nechod a teraz su baby days -25% vraj na vsetok detsky tovar, tak mozno aj na plienky, a to by sa asi oplatilo. ale to neviem urcite, radsej si to prever 😉

maxara
3. máj 2011

@noemarta oki, ved o to ide, ze ked mas ty pocit, ze teba mysli 😉 a tata a baba nas nezaujima 😀

@adelaine @noemarta vsetci su vzdy strasne mudri, ked sa ich to netyka 😖 mne tiez kamoska cistila pravidelne zaludok za to, ze jej nezavolam, ale po prve ani ona mne a po druhe, fakt som bola rada, ze mam klud ked Ninka spala a telefonovanie by mi ju zobudilo 😠 nieee? takze.. kto chce, pocka, kto nie, nech ide do faka. ja uz vlastne nemam zo starych kamosiek ani jednu, co by som povedala, ze kamoska ☹

@kafoditka Domi, jasne ze sa to rata.. tak zalov v pamati, kedy to zahnojil prvy krat 😉

@bambola 😖 ano Bambi, na vlastnej kozke som ju zazila 😠 som sa vybrala len tak nalahko v satach letnych a balerinkach s Ninou plavat, este som si hodila pre istotu balonak a isli sme autom, lebo tomu nohy viseli a ked som vychadzala z plavania, taka burka, ze auto co som mala zaparkovane len cez jednopruhovu cestu som ltt videla. 😲 brutalne husto lialo az mi pribuchlo dvere, tak som chvilku cakala, ale kedze som nevidela ani skvrnku na oblohe a boli sme obe aj tak trosku "vlhke" z bazena, prebehla som tych 5 metrov, hodila som Ninu do auta aj s taskami, vsetkym som pritom ukazala rit, lebo mi dvihlo saty az na chrbat 😅 (boli tam dva taxiky hned za mojim zadkom) a zabuchla som dvere a utekala som z druhej strany na zadne sedadlo, aby som Ninu zapla. Potom zacalo este viac bubnovat a tak fukat, ze som myslela, ze pockame tam, alebo prejdem na predne nejako vnutrajskom, ale kedze som mala plne balerinky vody z mlaky v ktorej som zrazu stala do stvrt kolies a z hlavy sa mi liala voda, tak som si povedala, ze mokrejsia uz nebudem. Preliezla som a 30tkou som sa doplazila so stieracmi na maximum az do garaze. A doteraz tu hrmi, leje a to je uz asi 1 a pol hodiny 😒

@katka55 😀 si ma rozosmiala normalne.. inak haNbit 😉 inak aj ja som dnes na Ninu naziapala strasne, dokonca prvy krat tak, ze to malo efekt a zostala kukat, az sa zacala krivit puska.. ale tak ma strasne nasrala pred odchodom na plavanie, ze som ju chcela nechat doma a ist plavat bez nej 😠 ale teraz ju uz zase neskonale milujem 😵 😵

@denisse 🙂 ak ta to potesi, tak v nasej tabulke bude urcite riadne zapadnuta 😉 keby aj v inej vycuhovala

patatina83
3. máj 2011

ahojte maminy...moj drobec mi asi od 7 mesiaca ked ho podrzim skace ako maly klokanik,,je srandovny vydrzal by aj hodiny a skace a skace,,robi to este niektore vase dietatko.??..inak ma silu v nohach,obcas aj postoji ale potom padne..inak nelozime ani sa neposadime....no a pavuk sa mu tiez nepaci,,ako vravim on by len skakal 😀 😀 😀 😀

maxara
3. máj 2011

@bambola @cigaretka5 Cigi, mala si ho na Bambin styl totalne rozkopat na kasu 😀 no a? ved co s nim..

maxara
3. máj 2011

@kafoditka pytala som sa, ci tam nahodou nediskutoval, a vraj NIE (tak nie je taky multifunkcny ako Bambin Andrej 😀 )

maxara
3. máj 2011

@vierkaha ten prvy sa mi moc nepaci, ale tie dva su velmi pekne, take jednoduche, sikovne.. ale technicky som si ich nepozerala.. kedy prides do PK?

maxara
3. máj 2011

@katka55 @bambola Baby, ked nemate na zajtra program, co by ste povedali na kafe u maxi? mam este trochu kavy 😀

cigaretka5
3. máj 2011

dobra sprava nasla som tipka co mi to opravi a iba za 50 evri........... jupi, takze telefin je uz plne funkcny a mlademu to trvalo asi 2 minuty .............
aj skoda som sa tesila ze budem ma 4G al este chvlilu pockm ked aj na SK pridu biele verzie nech si nemylime s muzikom

cigaretka5
3. máj 2011

@patatina83 no nasa mala poskakuje tiez ale lezie aj pavuka miluje

lenuss84
3. máj 2011

ahojte.aj moja Ada skace ked ju dam na nozky ako klokan uz dlho.a musime sa pocvalit-pred tyzdnom sa sama posadila prvy krat.je to sikovnicka. ale vcera sa jej spustila nadcha-prvy krat od narodenia.mate nejake odskusane finty na nadchu?nasadila som jej hned fysiomer baby.prepacte neviem ako sa to presne pise.je to 100 percent morsk voda.myslim,ze jej to hnd zabralo.dnes jej este ziadny soplik nevytiekol.ale aj tak mi mozte dat vediet vase rady. a ozaj aj vase deturence sa tak rady liskaju ako ta nasa?ale len vtedy ked ma ona naladu...

bambola
3. máj 2011

@maxara ja som za ale @katka55 je sofer takze .... 😉 navyse tusim, ze ak bude zajtra tiez takto prsavo tak si katkin m vezme auto a dokavickovali sme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre