Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. máj 2011

@bambola no ved to, ze aj ja si myslim.. ale skor sa obavam nie to, ze by som si akoze nemohla inu najst, ale to, ze ked teda idem robit, tak sa mi ta rodicovska rusi aj v tej povodnej robote, chapes?

maxara
10. máj 2011
noemarta
10. máj 2011

@maxara vidis, to som ani nepocula golonku a presne aj ja som to tak myslela, boli slabi po fyzickej aj psychickej stranke...
Samoska ze mozes ist robit aj mimo svojej prace, ale vtedy iba na dohodu, lebo nemozes byt zamestnana u viacerych zamestnancov... a dalsia vec, je teraz uplne zbytocne aby si sa zamestnala normalne, pretoze odvody za teba plati stat, cize vyhoda pre zamestnavatela aj teba je dohoda a tych mozes mat viacej, myslim u viacerych zamestnavatelov.

maxara
10. máj 2011

@noemarta aha, no super.. tak dobre vediet.. a preco nemozem byt u viacerych zamestnavatelov? 😕

cigaretka5
10. máj 2011

@monline neviem ci uz mas odpoved, ale v co sa tyka dohody vysku rodicaku nijak neovplynuje a odvadza sa 1,05 percenta spolu - do garancneho a este jedneho foncu a samzrejme zrazat ti budu aj preddavok na dan

mirka285
10. máj 2011

dobre ranko....no vidim,ze sa tu riesi zase hokej ☹ @bambola mimochodom sami hraci si priznali po zapase ze nehrali dobre 😖 si tvrdila,ze ta hokej neberie,tak asi nemas prehlad co bolo...a nikto im ego nehladka,normalne si ma nasrala ☹

cigaretka5
10. máj 2011

@maxara subeh pracovnych pomerov je dovoleny , tam nie je problem

cigaretka5
10. máj 2011

@noemarta jasne ze mozes mat viacerych zamestnavatelov, subeh PP je v SR dovoleny , tam sa potom riesi iba to ci nema zamestnanec v sucte vymeriavaxce zaklady nad maximum ale to zamestnanaca nemusi trapit

bambola
10. máj 2011

@mirka285 hraci ano, ale ked si pocuvala rozhovory komentatorov a lintnera tak kolkokrat nepovedali, ze to bolo zle len sa tam omielala sama smola. kedze mm pozeral tak som kukala aj ja. ja suhlasim s petou, ze ich fanusikovia nepodrzali ked mali. nechcela som ta nasrat hned takto zranky 😅

mirka285
10. máj 2011

@bambola nechajme to tak,kazdy jeden koment a rozhovor som pocula minimalne dva krat,Gabo si vsetko nahraval a povinne som to musela pozerat,takze prehlad mam viac nez dobry....

cigaretka5
10. máj 2011

@maxara to je hlupost ze nemozes mat viacerych zamestnavatelov, to mozes, len ako hovori
@noemarta je ze pre zamestnavatela je vyhodnejsia forma dohody kedze neplati dovod 37 percent ale iba 1 percento. Pocas rodicovksej je to fajn, ale potom je to pre zamestnanca nevyhodne, kedze mu zamestnavatel neplati odvody na PN ani do fondu pre pripadne podporu v nezamestnanosti...................

cigaretka5
10. máj 2011

@mirka285
@bambola najlespie je mne , tentor ok bol hokej mimo mna

maxara
10. máj 2011

@mirka285 prepac, ze som vytiahla tuto temu ☹ som aj ja chcela k tomu nieco dodat.. ja ked som tu, tak tu nikto nie je a ked aj napisem, tak na mna nikto potom nereaguje 😒 ☹ 😢

@cigaretka5 vdaka Luci, ale uz sa opat nechystam ist robit, len toto mi nebolo jasne. Ze ci z povodnej roboty mozem ostat na rodicovskej a zacal pracovat inde.

cigaretka5
10. máj 2011

@maxara no ale ty si sa v mejlio pytala na szco. To je urcite v pohode,co sa tyka subehu PP ak si v jednom na rodicovskej dovolenke a v druhom chces zacat robit, to ti zatial neporadim ale zistim , tu bude problem s odvodmi, kedze teraz si v rezime ze plati stat a ked zacnes ako zamestnanec v inej praci prihlasia ta do systemu a budu platit oni...............Podla mojho nazoru by to aj tak malo byt OK , len aj tak si myslim ze je obojstranne vyhodnejsie ist pracovat na dohodu, dostanes viac penazi , strop tam na zarobok nie je a pre zamestnavatela je to tiez vyhodnejsie

bambola
10. máj 2011

@maxara vidis, ja som reagovala a takto to dopadlo 😀

maxara
10. máj 2011

@cigaretka5 ano ja viem ,ale aj szco ma zaujimalo 😉 teraz som sa dopytala aj toto, lebo ma to napadlo pri Mon 😉

@bambola 😀 tak vo mne je potom problem 😀 😀

bambola
10. máj 2011

@maxara aaaaaa ved to su hovadiny, ked nejde o zivot ide o hovno 😉 navyse teraz su na slovensku minimalne 4miliony odbornikov na hokej 😀 😀

bambola
10. máj 2011

@maxara aaaaaa ved to su hovadiny, ked nejde o zivot ide o hovno 😉 navyse teraz su na slovensku minimalne 4miliony odbornikov na hokej 😀 😀 po bitke je kazdy general 😠

bambola
10. máj 2011

kua, dvakrat 😀

gabika41
10. máj 2011

@maxara ...nevies kde na nete by som mohla najst nejake receptiky na parny hrniec?dakujem 🙂

maxara
10. máj 2011

@bambola bola som s ninou plavat a isla som okolo troch krciem a vsade sami generali po bitke 😉 😀

@gabika41 Gabi, veru netusim, ani som nehladala, lebo si neviem predstavit taky recept.. akoze co mas na mysli? co sa da kombinovat alebo ? lebo teda vsetko co sa da varit a nakoniec sa je bez vody, tak sa to da aj parit. Ci co presne myslis..

maxara
10. máj 2011

😀 fiiiiha ako ziarim
davam vam sem kuk moje babatka aktualne.. od stvrtka uz nebudu u nas ☹

bellablonde
10. máj 2011

ahoj kocky
bozinku tie steniatku su chutneee 😵 😵 😵 vsetky sa rozchytali??
a skoro idu od maminky,,,,ci sa mi to len zda....
peti ziaris ako zena za volantom 😀 😀 😀 (sorry 😎 )

2kusy deti spia, 1 pozera bambulku

otazka:: Ked sa povie "vnat" mysli sa tym stonka a listy, heej? nazbierali sme trocha salvie a v mudrej knihe pisu, ze mam ususit vnat 😀 tak sa len chcem uistit

vierkaha
10. máj 2011

Ahojte,
@bellablonde áno 😉

Baby idem sa vám pochváliť (aby som po tej dobe čo som tu nebola začala pozitívne ) akých ja mám doma šikovníkov 😀 tak mm má zo skúšky A a Maťko sa vie sám krásne posadiť a presunie mi sám z obývačky do kuchyne a už sa mu podarilo aj na chodbu prejsť a skúšal sa štverať na schody 😵 - je to síce štýl, že jedna nha vpredu a druhá vzdahu a šúcha sa po zadku, ale tak sa z toho vytešuje no podarený je dnes od rána takú malú futbalovú loptu. A ešte vie urobiť tani tani ( v preklade tancuj tancuj ) - normálne sa začne pohupovať 😵
teraz vás idem dčítať, lebo mám absťák no ale aspoň do piatku mám prístup k pc.

vierkaha
10. máj 2011

@maxara krásne. Som ich ukazovala mm a on hneď, že ale veď sme chceli labradora 😅

maxara
10. máj 2011

@bellablonde 😉 vsak? som paradna.. inak som ti odpisovala hned na tu vnat, ale ma vyhodilo na isty cas z kona.. 😖 jeto len makka cast stonky (ak nahodou niektorym rastlinam drevnatie (polokrom)) a cele listy.. nepatria tam kvety.. cize ak si uz ostrihala kvitnucu salviu, tak kvety by vo vnati byt nemali..

@vierkaha no ozis su to sikovnici.. ani neviem, ktory viac 😉 a inak steniatka su uz rozchytane.. vsetky.. dala som inzerat a len tak sa zaprasilo ☹

bellablonde
10. máj 2011

diky za rady
otrhala som listky, a kusky makkych stoniek, kvety som nedavala 😉

psiky idu na dracku 🙂 v sobotu sme mali doma na navsteve mini jazvecika kratkosrsteho celeho flakateho ... neviem presne nazov plemena, ale bol roztomily... pocet kmitov chvostom za sekundu sa nedal spocitat 😀 😀

@vierkaha gratulka tvojim sikovnym chlapom, nechaj tm, aby si oddychol od ucenia, nedaj mu pocitac minimalne do konca tyzdna
ja by som brala ako rodinneho milacika pudlika... vraj neplznu a su moc inteligentni (?) 😀

baby porazi ma, este aj mravec, dalila, stefan kozka a este dajaki herci mudruju nad hokejom 🤐 mudri jak radio vsetci dokopy

denisse
10. máj 2011

ahojte baby ...

tak som dnes aj ja bola v Kik-u ... kupila som nele nejake trika a barunke capacky ... ale sa mi zda, ze v nich nema patu az na "dne" ale to asi pri capackach nevadi ...

ja som nastvana, lebo som kupila citacku kariet (kedze mam pozicany otcov fotak, lebo moj je pokazeny a k otcovmu nemam kabel k PC) ... citacka mi nefungovala, tak som ju reklamovala, bez problemov mi ju vymenili, ale nejde ani ta druha ... a problem je s mojim operacnym systemom .. ta citacka funguje len v XPckach, aj to len v anglickych ... ma asi porazi, musim ju vratit a vybrat si nejaku inu .. 😝

nelu som dnes vyparadila do skolky, lebo sa fotili, dokonca som jej vcera este sila opasok do riflovej sukne a rano ucitelky zahlasili mm, ze deti sa budu fotit v skolkovych trikach s bobrom 😀

barunka sa uz krasne rychlo vie postavit v postielke aj hocikde pri nabytku, ked sa ma coho dobre chytit .. kroky zatial velmi nerobi, ale uz vie aj zliezt ... bud opatrne na zadok, alebo na kolena .. sa to nejak naucila po niekolkych padoch
😉

denisse
10. máj 2011

@maxara
strasne zlate su steniatka ... 🙂

maxara
10. máj 2011

@bellablonde ano Juli, vraj neplznu a su inteligentny, ale to aj vraj yorkshiraci, oni nemaju chlpy, ale vlasy 😕 a su intosi.. ale ruku do ohna by som nedala za to, ze to je dobra vlastnost na psovi 😅 lebo vychcany pes, to je radost fakt

@denisse 😀 tak bude Nelka bobrikova, no boooze 😀 ved aj tak si vsetci vsimnu len vlasy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre