Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
30. máj 2011

@mirka285 joj prave citam tuto stranu a ze si aj zo zubkov trosku vybila... chudatko nech sa jej rychlo bobo zahoji, esteze sa neboji chodit dalej...

booklover
31. máj 2011

@monline tesim sa, ze je Nika ok. tiez som bola na laparo, mala som vtedy 16 rokov. drzim palce, nech sa rychlo zotavi.
je fajn, ze sa rozhodla pre ergonomicky nosic, lebo klokanka by asi nebola naj.
pekny den!

gabika41
31. máj 2011

Dobre ranko zienky....vsetkym zranenym zelam skore uzdravenie a to je tiez moja nocna mora,ze kde sa mi spadne....dnes hadam vyskusam ten bazenik....prajem pekny a hlavne pohodovy den.... 🙂

maxara
31. máj 2011

@katka55 Kati ja som myslela, ze ked si pisala, ze ste sa vykyblili na Kuchajde, tak ze spadol.. 😅 tak preto dezinformujem 😀

@cigaretka5 super si to vymyslela, by ma nenapadlo dat si taky skvely darcek 😉

@robika supeeer 😵 som zvedava ako ti vyjde.. ked budes sypat ten cukor dnu, tak miesaj varechou a musis citit odpor, a to mnozstvo kyseliny citronovej co som dala ja , 100g na to mnozstvo, tak je to take kyselkave, ale velmi svieze a vonave

zuzik1983
31. máj 2011

dobre ranko,kukam,ze tu bola kopa padov,tak nech sa detickam bolacky rychlo zahoja 🙂 aj nam nikolka uz popadala,ale zatial sme sa zaobisli bez krvi.klop klop 😉

maxara
31. máj 2011

@strasska ako ste dorazili? vsetko ok? zabudli ste si u nas plienky 😒 a biele topanocky .. idem ti napisat tu basnicku do IP a hlavne sa ozvi, ci ste ok a aka bola cesta

maxara
31. máj 2011

@zuzik1983 aj my sme zatial bez krvi, ak neratam skrabanceky na nosiku, od jej vlastnych nechtov. Inak vraj do 6.6. maju cas to prist zobrat a keby nie, tak treba volat na mestsky/obecny urad

zuzik1983
31. máj 2011

@maxara akurat som ti isla pisat,ze u nas uz vcera boli to zobrat,takze o nas uz vedia 😅

maxara
31. máj 2011

@zuzik1983 no pekneee a celu stredu nebudem doma (mozno myslela az tuto stredu ze pride)

zuzik1983
31. máj 2011

@maxara ved uvidis,ked tak,tak zavolas na mestsky urad 😅

katty17
31. máj 2011

dobre ranko babule.
takze predsa to bola siesta choroba s tymi horuckami. sandrusa uz je cela vyhadzana. baby mozeme chodit kludne von aj ked je vyhadzana? to je uz v pohodicke?
baby, sandra uz vobec nekaka do plienky. 😉 uz asi tri tyzdne kaka len do serbliku. vcera som s nou bola dlhsie vonku. napriek tomu ze bola napapana, cajiku pila dost, nebola ani unavena tak bola nervna a nervna. tak po pol hodke nervacenia som s nou sla domov. supla som ju na serblik a v tom monente sa vykakala 😀 . babula si chcela pockat az bude na serbliku. ked som jej ho ukazala neskutocne sa zacala tesit. akoze huraaaaaa serblik??? 😀 pred chvilou to iste. nekakala dovtedy kym som ju tam neposadila. vykakala sa a vykotulala sa mi z neho von. samozrejme to cele prevratila a paradne sa mi v tom vymachala. 🙂

katka55
31. máj 2011

ahojte. my sme uz po ockovani a uz 2 hodiny spime 😕 nejako ho to zmohlo. a plakal statocne, chuda moje. tak uz len nech nemame teplotu 😒 von vraj mozeme v pohode ist, len nie na slnko samozrejme, tak uvidim...

a dr. sa pytala, ci uz vsetko papame, a ja ze napr. tvaroh este nedavam a vraj uz mame davat uuuplne vsetko, aby sa dieta naucilo co najskor poznavat vsetky chute, ale ze tak max. zarovnanu cajovu lyzicku...

@maxara to ja som blbo napisala s tym vykyblenim 😉
@mirka285 tebe som zabudla podakovat za topankovy prispevok 😉

gabika41
31. máj 2011

....prave som vylupala vedro hrasku a tento tyzden bude mozno uz aj jahodovy dzemik.... 🙂

adelaine
31. máj 2011

ahojte. my sme mali akcne dopoludnie, najprv rehabilitacia, tu sme ukoncili...uz nebudeme chodit, a potom ORL, stale mame trampoty s uskom :-\ a nakoniec sme kupili este jedny topanocky v protetike pre riska 🙂

denisse
31. máj 2011

ahojte ...
tak mam synovca ... vola sa denis, narodil sa cisarskym a je velky chlap : 4500g 52cm 🙂 🙂

katka55
31. máj 2011

@denisse ze gratulujeme 😵 chlapisko paradny. a nech su zdravi 😉
@adelaine tak super, ze uz nemusite na rehabku. to potesi 😉
@katty17 my sme nemali siestu chorobu (3x klop), tak neviem 😒 a teraz uz budete chodit aj na prechadzky so serblikom... 😉 😀

maxara
31. máj 2011

@katka55 😉 tak potom neposielam hojive fuu 😀

@denisse 😵 😵 jeej gratulujem Katke, pozdravuj ju a zelame vela zdravia stastia.. a malemu poslusnych rodicov 😉

@adelaine Mati, a ty ako s rukou? uz je lespie?

katarina7777
31. máj 2011

caute baby, mame sa super az na to ze mi zacali puchnut clenky 😠 😠 😠 co moje telo nevie ze sa puchne len pocas tehu? 😕
@katty17 sandra je cistotna slecna ked si nechce nakadit do plienky, len jej treba vysvetlit ze to neni krem na telo 😀
@denisse gratulka, riadny chlapisko 🙂

gabika41
31. máj 2011

@denisse gratulacia,nech su obidvaja zdravy... 🙂

maxara
31. máj 2011

@katarina7777 a co to? preco? 😕 zeby si bola tehu? 😀
Inak mne dnes dosli pre Ninku slnecne skulky s gumickou, su bohovske, vyzera uzasne 😵 😵 a uvidime, ci ich znesie.. a dosiel mi aj ruksacik za 1e, doma sity nejakou tetou a tiez je krasny. Uz si do neho "upratala" jezka a hrkalku.. Sme sa smiali, lebo ked mal mm 2 roky, tak boli na dovolenke a on sa strasne na nieco nahneval a povedal rodicom, ze on od nich odchadza, ze ide prec. A oni ze dobre, tak chod teda, co s tebou.. a priviazali mu na palicu do vreckovky jablcko a on s tym akoze odisiel . 😀 😀 Tak Ninka ma uz batoztek.

katarina7777
31. máj 2011

@maxara no to teda netusim preco 😠 a tehu som urcite neni... zeby staroba? 😨 .... a budte k ninke dobri lebo sa zbali do batoha a odide 😀

cigaretka5
31. máj 2011

baby musim sa pochvalit a vliat vsetkym kusok optimizmu, ze zli ludia nevymreli. Potrebovala som dnesx nieco vybavit na krajskom sude v TT a tak som si to naplanovala tak ze to vybavim cestou do BA a teda beriem aj dieta. Nahodicka kusok od sudu sa nmi podarilo najst parkovacie miesto a vedla mna este jedno. Tak som sa zacala nakladat, tak ze som blokovala aj to druhe miesto. Zrazu sa zastavila audian ismicka, teda prachac a bnolo jasne ze ide parkovat tam kde mam ja kociok s malou. A z A8 vystupil mily taky cca 45 rocny chlapik, ze pohoda spokojne sa zbalte ja mam cas potom si zaparkujem. No kukala som jak puk, ale slusne som odparkovala dieta na chodinik a zacala s i balit ostatne veci na sud. A on si pokojne zaparkoval a potom ku mne dosielm ze prepacte kukam na SPZ ze nie ste z TT , toto nie je parkoanie zadara musite si kupit kartu lebo doobeda to chodia kontrolovat policajti a hned na to sak ja vam tu kartu donesiem, Za sekundu bol pri mne so sirokym usmevom mi pdoal parkovacku a nechcel za to ani cent- hej stala iba evro - ale aj tak, Mily ujo. Hned som mala krajsie vybavovacky

maxara
31. máj 2011

@katarina7777 staroba? Pockaj kuknem aj ja clenky.. nie, staroba to nie je, ja mam clenky v pohode 😉

maxara
31. máj 2011

@cigaretka5 no mne sa to zda ako pozitivna story, nie? ...kusok optimizmu, ze zli ludia nevymreli... 😕

mojalili
31. máj 2011

@cigaretka5 tak to sa nestáva každý deň a naozaj to krásne zdvihne náladu 🙂

cigaretka5
31. máj 2011

@maxara jasne ze optimisticke , normalne ze zazobany typek a mily . to je podla mna ukaz a este mal aj BA znacku , normalne sa mi to zda neuveritelne

cigaretka5
31. máj 2011

@mojalili som ta minule videla v dm , vyzeras vyborne ale hlucha si asi tak ako ja 🙂

mojalili
31. máj 2011

@cigaretka5 mala si do mna kopnut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 NO vidis, skoda, ze som fakt taka hlucha, mohli sme skocit na kavu 🙂 Do DMky chodim casto 😉

cigaretka5
31. máj 2011

@mojalili nlo asi tak casto ako ja. no sak kavu dat mozme niekedy buduci week budem v senici

maxara
31. máj 2011

@cigaretka5 no hej, len si napisala, ze zli ludia este nevymreli 😉 tak som cakala, ze je zly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre