Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
7. jún 2011

juj, ako som sa dnes rozpisala, asi preto, ze mi treba upratovat. Uz vam chcem len ukazat fotku mojho "maturanta"

zrzulka
7. jún 2011

@aalexis007
@aalexis007 River park
@kristip jasne na predstavenie pre deti ta prideme podporit 😉 😉 😉 ani som nevedela ze tu mame aj celebritu hmmmmmm 😉
@sunnygirl lenka je zlatulinka

kristip
7. jún 2011

@sunnygirl krasna je Lenka
@zrzulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pobavila si ma

denisse
7. jún 2011

koliesko som samozrejme nenasla, zajtra ma caka "vylet" metrom na opacny koniec prahy do servisu 😠

a na balkone mame obrovskeho nesympatickeho motyla, tak sa ho s nelou bojime a cakame na mm, kym ho pride zneskodnit 😀

merikac
7. jún 2011

@sunnygirl
@kristip krasne deturence,,,

@zrzulka pzerala som @maxara tabulku a vy nemate este zubky??????, 😲

baby, Emma zas zle znasa ockovanie,,teploty ma 39, je placliva nic sa jej nepaci, nic nechce,,to mi ani nevadi, len ma trapi, ze neviem pomoct,,vsetku tu bolest by som vzala na seba, len nech je ok

No a mam dotaz mate niektora v izbe kde spava aj vase dieta TV? a aky je vas nazor na to,, my mame v spalni taku malu televiziu a pravdupovediac, keby ju tam nemam , tak nevidim z tel.programu vobec nic,,ale v paci ma baby vystrasili ake je to zdraviu nebzpecene ..................... 🙄

zrzulka
7. jún 2011

@merikac mame 6ks 😉 nam rastu vzdy v paroch...

zrzulka
7. jún 2011

@merikac a Tv v izbe kde spi maly nemame ale kde spi miska ano, kedze mame 2 izbovy byt tak v izbe nasich deti bude aj TV. ale mame plazmu tak co ja viem ci je ta az taka skodliva. ja mam pocit ze skodlive boli len tie stare tv alebo mas na mysli elektrosmog ze kvoli tomu? ci ako si to vlastne myslela s tou skodlivostou? Ak mas na mysli elektrosmog tak to by si musela zruusit vsetko elektricke v izbe aj zasuvku... najlepsie prestahovat sa do jaskyne odkaz kolegovcom 😉

merikac
7. jún 2011

@zrzulka tak potom sup sup dohlasit udaje maxi,,,,,,,,, aj emme takto vysli zuby ale zatial mame od 6 mesiaca pokoj......citala som tvoj prispevok na fb o letnom dazdi,,a tak ma napadlo, ze skoda, ze sneh nevonia 😀

zrzulka
7. jún 2011

@kristip to by mal citat kazdy chlap

zrzulka
7. jún 2011

@merikac daj pokoj so snehom...milujem jar, leto jesen, ....zimu az tak nemusim .... 😉 🙂 si to uzivam momentalne

maxara
7. jún 2011

@kristip 🙂 ale cosi.. ja som tam napr tiez nikdy nebola a ani by som nevedela o nej, keby to tu baby nepisali.. teda minule som isla okolo nej, ale nezastavovala som sa
ked mi posles vsetky co chybaju, tak ta tam prihodim naspat.. mam to este odlozene..

maxara
7. jún 2011

@merikac n podla tabulky nemaju zrzulkovci este ani 9 mesiacov 😉 ale ja uz na tu tabulku seriem.. ked si najdem zavinac alebo IP pripisem, ked nie, tak bude prazdno.. alebo sa podobne ako kristip jedneho dna @zrzulka -ovci nenajdu v tabulke 😉 nebudu mi ju predsa spatit prazdnou bunkou, nieee?

zrzulka
7. jún 2011

@maxara tak tak zmizneme z povrchu zemskeho... ci konikovskeho.... 😉 ja maleho nevazim takze mozem len priblizne napisat miery. ale to radsej nebudem pisat lebo beztak som obcas v depkach ked kazdy ze aky je malicky. on nevazi ani 8 kg. V 10tom mesiaci co ho posledne vazili mal 7,5 😒

merikac
7. jún 2011

@zrzulka prosim ta ,,aky malicky,,ked som ho videla na posledy u maxi tak bol akurat k svojmu veku,,to ani neries co kto povie,,raz je emma baculata, pozom zase drobna,,,,,,,,,,je taka aka je a je moja a mne sa paci a basta,,,,,, 😉

merikac
7. jún 2011

@merikac no a stou TV, im to pekne vysvetlim,,,sa pustili do mna ako osy,,,,,,,,,,vrrrrrrrrrrrrrrr

maxara
7. jún 2011

@merikac jaj meri a TV v izbe.. my mame v spalni telku, spi s nami aj Nina tam.. ja som telku pozeravala pri uspavani na sluchatka, inak by som fakt chodila so sliepkami spavat.. tak takto aspon telku.. a co sa toho tyka, co je zdrave a co nie.. ked mas telku v obyvacke a decko je cely den tam napr ked vonku prsi, tak je to to iste.. a navyse mas doma aspon 30 ovela zdraviu nebezpecnejsich veci ako je telka.. a ani o nich nevies.. A dalsia vec je, my mame telku od noh asi tri metre a ked ma niekto spalnu hned vedla obyvacky a hlavu hned za telkou, tak uz radsej by mohol mat tu telku v spalmi pri nohach.. 😒

zrzulka
7. jún 2011

@merikac lenze on je naozaj malicky 😒 😒 😒 fakt ze co poznam rovesnikov v okoli su raz tak velky, tak potom nemaj z toho depky ked to kazdy riesi.... 😒 no ved uvidis 18 u maxi aky je drobec....

maxara
7. jún 2011

@zrzulka akoze nechcem byt blba, ale polka tabulky je len tak odoka.. a neviem, co riesis vahu.. raz taku ma, tak co teraz.. ked rastie, prospieva, tak neni o com.. co si oacka? uz aj mi to posli, lebo si tam ja vymyslim 😠

zrzulka
7. jún 2011

@merikac presne jak maxi pise neries tv, je ovela viac skodlivych veci a ludia ich pouzivaju a tvaria sa ze su zdraviu prospesne.... to sa fakt ze do teba pustili?

zrzulka
7. jún 2011

@maxara oki. ja reku nech tam ta nasa blsia vaha nesvieti. no ale tie zuby ...mam pocit ze som to aj pisala do ipcky ci len som chcela???idem kuknut na FB tam som to asi davala lebo uz si nepamatam kedy mu vysli prve kusy....

merikac
7. jún 2011

@zrzulka neries,,,je zdravy, prospieva, tak neni o com,,,,,,,,,,,,

maxara
7. jún 2011

@zrzulka len si chcela 😉

bambola
7. jún 2011

bry vecer damy 🙂
ja som dneska spackala skusku tak mam cely den naladu pod psa , este k tomu mala je cely den umrncana, pisti a zla je a to zato, ze nesla spat o 11 lebo som bola este na skuske. ale trosku sa mi vylepsila nalada lebo v meste ju kazdy chvalil ake je slniecko a krasna 😵 casnicky sa na nu cerili, kadernicka, aj cudzi na ulici....tak to aj jej vylepsilo naladu trosku 😉

prebehla som co ste pisali....
nasa spava normalne v celom overale ale odkryta. ona sa poti najma cez den lebo sa nezastavi ani na sekundu a hlavu ma uplne, ze horucu az jej z nej sala teplo 😕

nocnik mame klasicky aj doma aj v BB, taky mozno akoze trosku tvarovany aby sa jej tam dobre sedelo ale hlavne sme hladali s malou dierou lebo prvy co sme kupili mal velku a sedela na dne 😀

@sunnygirl vy fakt este nemate zuby? sranda 🙂

maxara
7. jún 2011

@bambola no to je radost spackat poslednu skusku.. ci to ni eje posledna? a spackala si ju definitivne alebo tak ze za D

bambola
7. jún 2011

@maxara hej bola posledna 😒 mala dve casti a obavam sa, ze som to nenapisala, ani jednu 😔 . nechcem sa vyhovarat na system ale to aj akym stylom to ona robi.... ale hlavne som mala totalne okno, vobec som nevedela ako zacat, black out 🙄 🙄

bambola
7. jún 2011

@maxara mne su znamky ukradnute, ja chcem len tu skolu dokoncit n

tutifruti
7. jún 2011

Caute baby... Tak dnes bol Šimon urevaný až strach... som nič nemohla pri nom urobiť, ked som šla prádlo vyvesiť, tak reval jak tur..... 😠 Proste len na mne zavesený je spokojný... také som na to mala dnes nervy, že až.... 😒

@bambola ani Šimon ešte nemá zuby 🙂

katarina7777
7. jún 2011

@zrzulka ja mam patka v pamati ako zive striebro... vaha neni vobec dolezita, hlavne je aby bol spokojny 😉

moja selma konecne spi... mala by som ist cvicit ale sa mi taaak nechce 😲

katarina7777
7. jún 2011

@bambola mozno motyka vystreli a ty si to spravila... jaaaj ti verim ze by sa ti nechcelo ucit na opravak... ze potesi viac ked nam niekto pochvali dieta jak ked chvalia nas? ja s malym chodim jak taka pavica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre