Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
10. jún 2011

@kristip Kristi, podla mna je to znamenie a sup do auta.. ved pred ikeou sa dobre parkuje a teraz ani aut vela nie je 🙂 tak spravime si karneval mini?

@monline 😀 myslis kuracie prsicka znacky pangasius? ano, pangas a filee a tresku.. dokonca sa prekonavam na tuniaka.. ale oth ma napina

maxara
10. jún 2011

@medved no mna by znamy moc sumcom nepotesil.. bol aspon vykuchany? 🤐

denisse
10. jún 2011

baby, tak barunka mi spala 20 minut, z toho kazde dve mala zachvat kasla a skoncilo to vygrcanim mlieka s kopou hlienov ... ☹ a uz nezaspala .. teraz samozrejeme reve, lebo je unavena ... ach jaj ... uz neviem, co jej na tie hlieny dat a tak sa v stredu zdalo, ze je uz takmer ok a odvcera znova 😠

medved
10. jún 2011

@maxara vykuchany bol to by som sama nezvladla, bol to len taky mensi kus, ale mastny jak svina 😒 prave som ho dojedla, ale pravdupovediac pekne smrdel rybacinou🙂

katarina7777
10. jún 2011

@tutulka12 gratulka, pri dvoch detoch ... klobuk dolu 🙂

katarina7777
10. jún 2011

@maxara ty si taka zachranarka 😵 ... aj mm je taky ... raz sme zachranili na ceste polovnickeho psa a aj nam ostal... bolo vidiet ze ho tyrali chudacika a on je teraz v psom raji - u nas 🙂 teraz je z neho taky maly vychcanec 😝

zrzulka
10. jún 2011

baby potrebujem poradit. Skoncila mi platnost VP, resp pred 7 rokmi som si robila vodicak a zrejme po 2 rokoch bolo treba obnovit platnost.Chcela by som sa prihlasit na kondicne jazdy v autoskole a tak budem nutena obnovit si vodicak. Daju mi ho na pockanie? pripadne daju mi nejaky nahradny doklad aby som mohla jazdit kym mi ho nevydaju? Ako to je?Spravidla maju na vsetko 30 dni.a aky kolok treba?

zrzulka
10. jún 2011

@tutulka12 blahozelááááááááááááám, si sikula!!!!

katarina7777
10. jún 2011

@denisse aj leo sa mi vyhadzal z jahod tak mu ich nedavam... a tu je uz aj po sezone... teraz ficime na marhulach a broskyniach .

zrzulka
10. jún 2011

@medved my papame jahody, pato ich ma velmi rad....

@adelaine my davame piect tortu marcipanovu ale len kvoli fotke ...malemu urobim nejaku piskotovu s ovocim aby mohol aj on papat, resp.rypat sa v nej...

katarina7777
10. jún 2011

my budeme mat prvu narodeninovu oslavu uz buducu nedelu na slovensku ...a tortu spravime doma, asi smotanovu s piskotami a s ovocim lebo na oslave bude kopec deti , tak nech si daju.... a ja marcipan veru nemusim , teda vobec tie kupovane torty nemusim... ale pre fotku su efektne 😉

medved
10. jún 2011

@zrzulka tak som dala lucke jahodu, okrem totalne spinavej bodynky si 2x lizla a konec 😒

katarina7777
10. jún 2011

@denisse dufam ze jej to prejde nech pridete na stretko

denisse
10. jún 2011

@katarina7777
tiez dufam .. ono sa jej to dookola zlepsuje, zhorsuje ... boli sme aj u dr a povedala, ze to nic nie je, priedusky ciste ... len kvapky do nosa sme vyfasovali ...

este sa mi ju podarilo uspat ... ale ten kasel ju furt vyrusuje ... 😠

maxara
10. jún 2011

@medved 🤐 🤐 akozeee, skoro ma naplo ako to teraz citam pri obede 😀 hroza des pre mna.. 😝 🤐

@katarina7777 😵 ano, aj ja som taka trubelka, co vsetky zvierata naznasa domov.. chudaci nasi.. zacalo to davno, ked sme mali Benyho, toho sa nemal kto ujat a stryko ho mal na dvore a on bol ocividne zvyknuty dnu, cize cele dni sedel pri dverach do verandy a plakal, tak som preprosila nasich a vzali sme si ho.. potom som zachranila foxteriera (teraz sa vola Max 🙂 aka nahoda), potom samojeda steniatko malilinkate som nasla pod autom ☹ (Ori, vtedy isiel v telke sever a juh a sestra bola buchnuta do Patrika Swayzeho), potom ked som maturovala, tak nam sused veterinar ponukol tyraneho ratlika, tej sa ale skor ujal oco, lebo ma nahuckal, ze ked ju chcem, tak nech sa opytam mamy a je takaaaa kraaaasna, keby si ju videla 😀 (tymto operoval).. potom Beny umrel a ostala nam len Vinka (tych oth sme vzdy niekam dali) a zakratko sa tam, kde nasi teraz byvaju dotulala Siska. A normlane ostala u nasich byvat 🙂 , k nej sa pridalo stena zabludene Maxinka 😅 a spolu s Vinkou boli riadny trojlistok.. Maxinu si vzali susedia, ale v podstate je aj tak stale u nasich.. Siska isla sluzit k strycovi do Senkvic, chytila otraveneho potkana a zomrela 😔 .. potom zomrela aj Vinka a ja som nasim dovalila zrazenu macku, co veterinar zachranil a nemal ju kam dat.. ze na mysi 😉 (vola sa čiči) .. Medzicasom som si zaobstarala Laru (to este na sklonku Vinkinho zivota, ale Lara bola moja, tak som si ju brala so sebou sem). A uz tu, ked som bola, pribudol k Lare Bas a Ted (Lara si adoptovala 😀 ), Ted isiel typkovi, co nam robil chodnik a Bas nam ostal. Raz nam zazvonil sused, ze nasli krasne stena, obrovske a ci nechcem.. tak som volala nasim, ci nechcu.. Nero 😀 ale kedze bol strasne velky a akcny, tak iseil sluzit do Sastina k masiarovi 😀 ale teda nasi mali absolutne doskakanu fasadu, vsetko plastove na dvore mali rozdrvene a rozmetane po okoli.. drevene rozzute.. proste Nerinko. Potom som pri ceste nasla kokra fenku stratenu, ale to som ju odniesla veterinarovi, ten ju vratil majitelom. Potom sa Larinke narodila Ripka, ktora u nas zatial stale je a teraz tato Zojka. A to som zabudla niekedy davno pocas Benyho sa na zahradu k nasim dotulala Karolina, krizenec dobermana a vlciaka, naaadherna (toto nedokazem sestre zabudnut, ale bez mojho vedomia a suhlasu (mala som len nejakych 10) ju darovala nejakej krave, ktora ju dala o dva roky na to utratit 😔 ) a Rony vlciak, ktoreho si vzal tiez susedov brat do Bernolakova a tam mu ho zrazil vlak.. btw Rony vedel supat krasne kukuricu 😉

maxara
10. jún 2011

@denisse podla mna ju zahlienuje tvoje mliecko 😒

maxara
10. jún 2011
zuzik1983
10. jún 2011

baby mne je dnes normalne az zle,co sa tak rozculujem,uz mam riadne nervy s tej mojej malaj potvory,cely den ma vytaca,tak rano uspavam ju asi hodinu,co nie a nie zaspat,ale bude stale len mrncat,oci si suchat..ked sa mi to podarilo,tak si kychla a bolo po spanku.spala ani nie 5 minut 😖 teraz poobede to iste len s tym rozdielom,ze mi to trvalo 2,5 hodiny.no fakt.urevana je jak slak,spat ani v postielke,ani na rukach,ani vonku v kocari,jest nechce,no mam dnes dost a to den este neskoncil 😒

katka55
10. jún 2011

ahojte. vy toho tolko pisete 😕 😉 tak aspon na nieco idem zareagovat:

@maxara @denisse 😀 😀 ja som asi vasi manzelia, lebo som dnes akurat zacala zvlacat na stol veci, co berieme na dovolenku 😅 ale my to mame uz za 2 tyzdne, tak mozem, nie? 😀 a zoznam na chladnicke uz mam 2 tyzdne 😅
@maxara potom hod foto domceka 😉
@adelaine ja budem piect tortu sama. a kedze chcem taku komplikovanu (poschodovu, potahovanu), tak sa dufam velmi neprecenim, lebo to bude oficialna torta na oslave, kde bude 17 ludi... 😕 to bude iny trapas, ak mi to nevyjde 😅 ale ked ja sa na to tak tesim 😵 skus pozriet cukrarky na tortyodmamy.sk 😉
@medved moj svokor tlaci do Patrika jahody furt 😠 on mu da aj 10 naraz, oplachne ich len v studnovej vode a este ho aj celeho pritom zaspini 😠 take mam na to nervy...
@zuzik1983 vydrz to 😉

my dnes cestujeme, tak nas idem pomaly pobalit. v nedelu ma synovec oslavu (8. narodeniny), tak okuknem tortu 😀 mala by byt orechova v tvare lega 😉

kristip
10. jún 2011

@zuzik1983 moja zlata, musis byt strasne unavena. Ja som nervozna, ked Petka uspavam dlhsie ako 10 minut a nie toto.

Ikea sa nekonala, ani konat nebude, auto sice ostalo doma, ale bez dokladov a to si netrufam riskovat. Takze, ked Petko vstane, klasika Drazdiak, ihrisko a nakup potravin. Nejaka som leniva, nic sa mi nechce... 😒

maxara
10. jún 2011

@katka55 😀 😀 a potom si aj sama tie veci balis? alebo to nechavas na tm.. lebo mne mm robi taketo veci.. ze nazvlaca a ja mam nabalit.. najlepsie do jednej tasky.. 😖
a domcek nam priviezli, ale samozrejme rozlozeny a postavit ho bude riadna fuska.. a ako som pisala, hlavny montaznik svokor a asistent mm, cizee.. ale mozem ti hodit link

maxara
10. jún 2011

@kristip ja som minule isla inym autom, tak som kazala mm, nech mi nachysta doklady na kabelku kym obleciem Ninku a on mi ich nachystal, aj s mobilom, penazenkou a klucami a povedal, ze nasiel moje doklady v taske na plavanie.. cize som asi 2 tyzdne jazdila bez vodicaka a spol 😅 😅

medved
10. jún 2011

@katka55 svokrovci su niekedy sama radost co? 😀

maxara
10. jún 2011

@medved uz si doma?

strasska
10. jún 2011

ahojte, musim sa postazovat. ☹
My sa mame hrozne, mala grcia a hnackuje o 106. V noci sme svorne naspali mozno 3 hodky dokopy, adekvatne tomu vyzera u nas nalada. MM aj Julka sa prezliekali uz asi 12x, tretia pracka schne a 4 sa perie. Som unavena a velmi sa bojim, lebo vcera boli Miskovi gratulovat kamosi a vecer zacala grcoska, tak uz len cakam vyhrazne telefonaty od rodicov ☹
Dr. vravela, ze bud to bude viroza, alebo zuby, lebo ze sa jej tlacia vsetky 4 😢

strasska
10. jún 2011

a uz aj musim, pocujem zasa plac ☹

medved
10. jún 2011

@maxara cau peti uz hej 🙂 idem opravovat s mm defekt na kociku (uz zase) a potom opat stradovat von... ty ako?

maxara
10. jún 2011

jeeeej babyyyy, videli ste prave reflex? je tam nase pezinske plavanie 😵 😵 😵 deticiek.. aj s mojou instruktorkou

medved
10. jún 2011

@maxara videli sme, pekne to tam mate 🙂

maxara
10. jún 2011

@strasska chuudatko.. no nic, tak asi len vydrzat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre