Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
13. jún 2011

@denisse tak to ste sikuliaci, ja som zacala davat pata spolu s miskou na serbel , on tam akoze sedi ale len sa chichuna.akoze funny. zatial tam neurobil nic, len si ponatahuje penis kedze je bez plienky. Neviem ci to ma vyznam, ci este pockat. mama ma atakuje nech ho davam pretoze ja uz som bola v roku bez plienky. No ja som rada ze starsia je konecne bez plienky na den (na noc a na poobednajsi spanok este davame. )sikovne mas kocky veeeeeeeru...ked si nelu odplienkovavala tak kedy si presla na mod ze aj na von si jej prestavala davat plenu? lebo miske na von davam tie papierove gatky pre istotu ked ideme autom niekam.

maxara
13. jún 2011

@kafoditka no mozno poobede, teraz cakam na toho svokra a potom musim zbehnut do mesta (PK) a potom pojdem zalomit s Ninou.. teda ked vyvesam

bambola
13. jún 2011

@maxara @medved baby podla toho kedy pojdete 🙂 lebo nic extra nepotrebujem ale chcela som tam ist este kuk, ale tento tyzden mam toho mrte 😔 tak uvidim. vidite zajtra nemozem, ale mnou sa neriadte 😉
@mirka285 aj my ideme zajtra ockovat 😕 snad to prebehne tak ok ako tie ostatne 🙂 zase dostanem zdrba za moc 😠 co uz 😅

katarina7777
13. jún 2011

@maxara vsetucko naj 🙂

mirka285
13. jún 2011

@maxara no mame 19 topanocky a su jej uz LTT 😒 @kafoditka Domi ja som teraz objavila super vyber datskych topanok v Deichmane,najviac sa mi pozdavala Elefanten znacka ale mali aj kopec inych,tak ja tam pojdem kupit...a papuce od Raka nedavam,malej sa v nich total poti noha,nie som s nimi vobec spoko 😒

mirka285
13. jún 2011

@bambola Mati my sme zvladli doteraz ockovanie super,tak dufam ze aj tentokrat,ale clovek nikdy nevie ☹

monline
13. jún 2011

@maxara Všetko najlepšie k narodeninám drahá 🙂
@bambola hej, tričko je moja výroba, tak narýchlo som to písala 🙂 a díky..teším sa
@zuzik1983 nechcem to urieknuť..ale malý mi doteraz negrcal..ani mlieko, ani jedlo..vyšlo mu len kým bol menši, ale tak za dva glgy..

idem na kafe k našim, práve volali, neskôr si vás prečítam, pekný dník baby

kafoditka
13. jún 2011

@mirka285 Miri tu znacku poznam,je na vysoky nart, skusala som tam Filipovi par topanok a sedia mu, len ako na potvoru mali vtedy maly vyber a ked som jedny pekne objavila, nemali zas jeho velkost 😒 ja skusim pozriet dnes na sustekovej a ked nie, tak zajtra ideme do avionu kupit Petovi koselu s kravatou na svadbu, tak kuknem tam v Deichmane

zuzik1983
13. jún 2011

@monline no mne ona od malicka 😒

kafoditka
13. jún 2011

inak baby mame novinku - Filip sa mi vcera hodil dvakrat o zem, ked som mu vzala nieco zakazane z ruk 🙄

zuzik1983
13. jún 2011

@kafoditka zda sa, ze uz zacina trucovat 😉

kafoditka
13. jún 2011

@zuzik1983 hmm ze by bol z neho maly rebelik?? tak ale zatial s tym u mna nepochodi, odignorovala som to..

mirka285
13. jún 2011

@kafoditka Domi Elefanten maju tak premakane tie topanocky(studovala som to na nete)ze normalne si stiahnes ich sablonu,a topanocky oznacuju este pismenkami s,m,w my potrebujeme s to su topanky vyrabane na uzku nozicku 😉 a podla sablony,teraz sme s Gabom merali malej nozku,potrebuje uz topanocky cislo 20...

zuzik1983
13. jún 2011

@kafoditka inak u nas je to podobne,ked jej nieco nedovolim,zacne sa rozculovat a dupotat nohami 🙂

kafoditka
13. jún 2011

@mirka285 to fakt? posles mi tu sablonu do ip? dakujem 🙂

kafoditka
13. jún 2011

@zuzik1983 zuzi, uz sa prejavuju tie nase deturence, len dufam, ze takyto styl ich prejde 😉

katka55
13. jún 2011

ahojte. tak my volajako teplotujeme 😕 ale to zvladneme 😉
@bambola vitajte doma. a patrik nic nenatahuje 😀
@maxara peti, aj od nas vsetko najsamlepsie 😉 😉 😉

tinaki1275
13. jún 2011

Dobre ranko ...ja som dnes nasrata.... 😠 ked robim tak chrape mala aj do deviatej a to ja o osmej uz utekam prec,a ked mam volno tak akoze vstala o 6,30 !!tot nech mi niekto vysvetli ..preco kazdy pondelok vstava aj o dve a pol hodiny skor ako zvycajne..som uz zufala ,jedniny den ked mozem pospat trochu a ona proste robi cirkus..a to nehovorim ani ze spavat chodi o pol jedenastejaz jedenstej ,to je jej nova hodina,skor nema vyznam ani sa pokusat ...a mm ktory je akoze na materskej miesto toho aby ju zobral a isiel sa s nou hrat vedla si chrapal aj ke d ona ujukala vrieskala a absolutne ho nezaujimalo ze ja mam jediny volny den v tyzdni ...ja som taka nasrata..a podarilo sa mi ju ulozit pre 20 minutami ...uvidime dokedy to vydrzi ..
a to ma este odrana otravovalo blbi turisti .. 😖
a zajtra ockovanie ako vy baby @bambola @mirka285 , uz sa "tesim "...
@mirka285 presne elefanten som obdivovala v zime v deichmane,zdali sa mi uplne super prepracovane ,hlavne zvnutra a idem ich teraz mrknut na nete hadam ich najdem aj tu ..my tiez mame 19tku sandalky na doraz.. 😒 a to som ich kupila pred mesiacom a zdali sa mi velke..
@maxara vsetko naj naj naj .. 😵

tinaki1275
13. jún 2011

@mirka285 ako mozem poprosit tu sablonu aj ja..som pozerala na stranke elefanten ale neviem ju najst ..som asi slepa.. 😒

aalexis007
13. jún 2011

@mirka285 aj Filipko má sandálky Elefanten a sú fakt perfektné. Super sa obúvajú a malý ich nosí najradšej. Už mu budú o chvíľku malé a ďalšie mu kúpim určite len tejto značky. Tieto dostal od bratranca po jeho malom, ale on ich veľmi nezničil. Takže ja tiež odporúčam značku Elefanten.

merikac
13. jún 2011

@maxara ...krasulka, mrzana, babizna, krasotinka, mamina, manzelka, sestra, dcera a neviem co si este komu,,,ale hlavne je, ze tebe Pete, nasej julovej mamine krasnej Ninky prajeme s Emčou a aj Denisom vsetko naj, naj, nie len v tento den, ale tie ostatne nech su krasne a nicim neprijemnym nenarusene,,,,,,, a teraz bozkavacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵,,

merikac
13. jún 2011

cavte,,tak konecne som vas docitala,,dnes pohoda v praci,,na polovicu spim, lebo o 1 v noci som bola mm, zaviezt este do prace, odchadzal na noc,,tak som nevyspata........juu, tak by som si rada po obede schrupla, keby sa ovsem malej chcelo spat vtedy 🙂
@zuzik1983 netusim co pisali ostatne baby, lebo to berem postupne,,ale uz by ti mala nemala grckavat, ak je to caste,,tak sup sa poradit s lekarkou, iste to nebude nic vazne,,,skor len nejaka intolerancia na mliecko mozno,,,,,,,
@bambola tak presne tie bozkavacky si pamatam z cias este ked ja som bola dieta a viem si vybavit aj ten pocit ako som sa doslova bala a este aj ten pach tych starych ludi,,,,,,,,,, 😖 ..
@denisse tiez mala takto zacina s celymi kuskami, ovocia,,,ale uz sa naucila ho aj konzumovat,,,,a akosi postupne sme tene pred1 rkom presli ku kostovaniu vsetkeho mozneho ( inac syry moc nechce..ale oddobne )
@mirka285 ja som s vyberom topanociel podla velkosti nastvana, tiez 19 su LTT palec ma na doraz,,ale 20 su este velke 😕 .tak teraz neviem a pritom vyberam podla vnutornej dlzky,,,
@kafoditka......no zlate su tie deturence, skusaju co na nas zaberie,,a ze take male este nerozumie....... 😀 my mame iny problem v obchode cusi len pri hrackach a potom nechce od nich,,alebo ju musim vlacit len na rukach, lebo inac reve na cely obchod, ze mama, mama,,ale tak akoby ju z koze drali,,,,,,,nechapem co vymysla,,,,,,,,,,,,,

mirka285
13. jún 2011

@merikac tie sme na tom tak,19 tky nadoraz a v 20 tkach sa potkina....ja jej este take dva tyzdne necham tieto a potom kupim nove.... baby inak som celkom sikovna dnes,aj som poutierala prach a povysavala,Linda prave zaspala,tak idem pocvicit...

bambola
13. jún 2011

@katka55 to ma pocestovnu horucku 😉

strasska
13. jún 2011

@maxara maxi vsetko naj, a vitaj v klube 🙂
@tutulka no tak to ti nezavidim, nastastie my sme to mali postupne, dnes zatial ziadne grcky ani hnacky 😉 A okrem toho som na nich nebola sama ale s MM, aspon nejaka vyhoda, ze je doma 😀
@mirka285 dik za link, super. Aj Miskovi sedeli elefanty ako uliate, musim zase pozriet, ci nieco pre neho nemaju.
My sme teraz tak dopadli so sandalkami pre Miska. MM ich kupil pred dovolenkou, na dovolenke ich ale nemal a ked sme prisli domov tak sme mu ich obuli na vylet a zistili sme, ze su mu uz male. Ked v nich stal, tak nebolo nic vidiet, ale ked zacal chodit, tak mu prsty vytrcali vonku. Cize ani ich vratit, lebo su uz spredu okopane, ani ich nemame komu podarovat. Tak ostanu Julke, lebo su take univerzalne

denisse
13. jún 2011

@strasska
uz daaavno som zabudla reagovat na tvoj prispevok ... 😕
ja mam k stihlosti veeeeelmi daleko, dokonca k plnostihlosti dost daaleko ... takze vzadu medzi autosedackami sa samozrejme tlacim ... 😀 sice mame dost velke auto, ale aj tak sa mi tam pohodlne nesedi, ale je to pre mna lepsie ako celu cestu pocuvat rev a kvikot 😀

strasska
13. jún 2011

@denisse ja aj napriek tomu, ze som uz od januara schudla 20 kil, tak este furt sa tam tlacim, takze podla mna bude chyba v tych autach 😉 😉 😉

meruska
13. jún 2011

@strasska fiiiha, ja ta este spoznam? 20? mas pevnu volu 😉 len tak dalej

denisse
13. jún 2011

@strasska
ty si uzasna ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre