Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
14. jún 2011

@mirka285 s tym suhlasim ,najlepsei ke si das poradit od niekoho kto tam, uz bol ..lebo to opisuju cestovky v katalogu je vacsinou ma hony vzdialene realite..inac Nmeci maju superstranku www.holidaycheck.de a tam fakt skoro kazdy turista napise svj dojem na dovolenku ,je tam kopa hodnoteni a je to fajn, moji klineti mi uz hovorili ze najprv citaju kritikyna danje stranke a potom vyberaju hotel..tak aspon vedia co ich caka..

bambola
14. jún 2011

@sarai mne osobne to nevadi ked pisti moje dieta ani ked pistia ine. to proste k detom patri, samozrejme ked je starsie treba pekne dohovorit ale takto s tym asi nic nenarobis, mozno ju skus niecim zabavit, nieco jej dat do ruky (do ust 😀 ) ale ak to nepojde tak rozhodne by som tam okolo nej neskakala a nepssstkala a neviem co, lebo mozno prave to sa jej paci 😀 proste by som si ju nevsimala a ona prestane po par razoch

bambola
14. jún 2011

@tinaki1275 @mirka285 baby ja tiez necestujem kym neocekujem hotel 😉 ja pozeram tuto stranku www.tripadvisor.com , ja som tam tiez uz pisala recenziu 😉

zrzulka
14. jún 2011

....cumel pohodlnost rodicov???? 😕 tak potom aj plienky a vsetko okolo nie? u nas starsia este pije z flase s cumlom ale nemyslim si zeby to svecalo o nasej pohodlnosti. je pravda ze uz par krat som sa snazila jej ju nedat ale proste ked som videla ako sa kvoli nej trapi tak som jej ju vratila, pokusy uz boli rozne aby zabudla. skusali sme to s muzom robit tak ze do flase len cistu vodu a do pohara dzus a podobne ale neuspeli sme,ona radsej nepije. nepomaha ani dohovaranie typu ze je velka a ze z flase piju len babatka. mam pocit akoby sa vratila vo vyvoji vzad kedze zacala opakovat po patovi, dava si veci do ust (co ani ked bola babo nerobila) dava si cumliky do pusy a ked minule nasla patov z cias kojeneckych tak ho dudlala. no snad ked zbada ze pato pije z pohara a uvedomi si to tak s tym prestane. hmmmmmm robime co mozeme ale asi sme prilis makki. sranda ze to coho sa nevieme u nej zbavit, pata radsej ani neucime, podla mna je dudlovanie zavislost a nejde to zo dna na den. treba mat pevnu volu, ved ani taky fajciar si neodvykne od cigarety za den ale trva mu to dlhsie.....

zrzulka
14. jún 2011

@bambola bambi a vy ste boli v prahe na vikend vtedy davnejsie? rozmyslame ze by sme vypadli tiez na vikend niekedy ale nie je to maaaaaalo?

bambola
14. jún 2011

@zrzulka no ak chces vidiet celu prahu tak je to malo 😉 ideme aj teraz koncom jula a to pojdeme uz asi na dlhsie, nejaky predlzeny vikend od stvrtku. podla mna je najlepsie ked si niekde dva plne dni, ze jeden den prichod, nieco pokukat,najest sa, druhy a treti den full a stvrty pobalit, nieco okukat a sup dom 🙂
ja uz sa strasne tesim lebo na jeden cely den pojdeme do prazskej zoo 🙂 a chceli by ste do prahy?

zrzulka
14. jún 2011

@bambola hej hej bud praha alebo olomouc,lebo co chodime tak to len terapie a hajde domov....v prahe chceme tiez zoo a aquapark a v olomouci v podstate to iste....ciiiiiiiiiiize zvazujeme. tiez som toho nazoru ze aspon 4 fuuuuuulky. v podstate ist na vikend znamena byt mimo dom len jeden cely den 😒 😖 😝 ale zase ked ma ist clovek na tyzden volakam a chce aj nieco vidiet tak to ho vyjde pomaly drahsie ako all inclusive pobyt pri mori....tak sa rozhodni 😝

kafoditka
14. jún 2011

Caute, uz sme doma 🙂 Nakupy v celku uspesne, ale plavky nemam 😒 Zato nove kratase a tricko ano 😉
@mirka285 @noemarta baby mne to ockovanie proti kiahnam spominala lekarka tiez, ale my sme rozhodnuti, ze ho zaockovat nedame.. presli sme si tym aj my a sme tu. Okrem toho si myslim, ze aj tymto bojovanim tela s kiahnami sa posilnuje imunita dietata ( ci?) Okrem toho sa to ockuje na dvakrat, prvykrat zaplatite 50eur, zaockuju ju ale je stale 50% pravdepodobnost, ze ked dieta pride v tomto obdobi do styku s "nakazenym" dietatom kiahnami, tak ich tak ci tak dostane. po urcitom case sa davka zopakuje, zasa 50 eur a to uz je 100% istota, ze dieta nikdy kiahne nedostane..
@zrzulka tebe som chcela napisat, ze nas jakub bude mat 8 rokov a este stale mu babka natajnasa ked je u nas zaraba kakavko do flase s cumlom 😕 doma si to nedovoli, lebo svagrova by ho hned zrusila, ale ked spi u nas, tak je to pravidlom.., dokonca aj moj svagor pijaval mlieko z flase este ako 5 rocny 😀 . cize ked ma miska 3 roky a pije z flase caj, tak by som z toho taku tragediu nerobila 😉

kristip
14. jún 2011

Baby, ja sa priznavam, ze som z flase pila kakao celu zakladnu skolu 😀 😀 no fakt. To som si uz potom sama robila noznicami vacsie dierku na cumel, aby mi to slo rychlejsie. Mne to proste tak chutilo najviac, malo to inu chut ako z poharika. A s cmulanim palca to bolo takisto. Normalne ja som uz bola ako fajciari, kt. chcu s tym prestan...
Ale Petko pije z poharika uz teraz, tak on asi nebude taky psychopat ako ja 😝

bambola
14. jún 2011

@kristip 😀 😀
ja som nikdy mlieko ani kakavo rada nemala tak u nas s tym problem nebol 😉 inac ale mlieko a kakavo mi totalne zhnusili v skolke lebo vzdy bola navrchu supa (grcajuci smail x5)

@kafoditka mne ho nasa ani neponukla, ale ani rotarix mi predtym neponukla. ona asi celkovo bude za tie povinne a dost 🙂

kafoditka
14. jún 2011

@bambola 😝 😝 😝 moja svokra tu kozku miluje 😲

kristip
14. jún 2011

@bambola kozka - mnam 😝 Ono to z tej flase malo uz asi taku zatuchnutu prichut, ked som mala este aj poriadne stary cumel... a z pohara to chutilo tak nudne. A je pravda, ze odkedy som s tym sekla,teda cca v 14, mlieko nepijem takmer vobec.

zrzulka
14. jún 2011

@kafoditka veeeeru babky 😀 ja ked som bola prednedavnom napevno rozhodnuta ze flasu zrusim a neobmekci ma ani pohlad psich okalov tak som vsetkym v rodine oznamila ze oddnes len pohar. mama na mna kukla ze co ju trapim 😝 takze v praxi to vyzeralo tak ze doma som na tom trvala len ja, muza obmekcila hned. mama jej davala samozrejme do flase 😠 a otec ani neviem, uz si nepamatam ale kedze on na nu neda dopustit tak urcite jej tiez lial do flase. takze moja snaha vysla navnivoc a ked som potom povedala ze mna v tejto rodine nikto nerespektuje tak mi mama oznamila ze moj oco pijaval kakavko tiez este ked chodil na zakladku. hmmmmmm no nic cez leto to este nejako pretrpim ale ked bude chladnejsie tak ideme nekompromisne oducat. v tej dobe uz aj pato bude pit z naozajstneho pohara tak ma smolu. mna osobne to ze pije z flase dost stve, nielen kvoli tomu ze to cudne vyzera ale hlavne kvoli tomu ze si tym nici zuby. co nikdy nemala cumlik tak teraz si to znici cumlom z flase.... 😝

zrzulka
14. jún 2011

@kristip to vazne si do 14tich pila z cumla???tazko aj uverit 😀

maxara
14. jún 2011

@bambola @kafoditka fuuuj vy nechutacky.. mne mama musela kakao cedit 😀 a hlavne po tom, ako som si v skolke isla vylovit kozku na kraj poharika a vytiahla som taky kentus, ze mi v pohari ostalo asi pol cm mlieka na dne 😝 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 asi 5 deciek vratane mna vylozilo obed na tacky 🤐 🤐

kristip
14. jún 2011

@zrzulka ano a vsetci si zo mna utahovali, nevedeli to pochopit, ved ja to vlastne tiez nechapem. Chvalabohu (klop klop klop), ani zuby mi to nejako nekazilo. Ale priznavam, ze som ich mala krive, no to mohlo byt aj dedicne...neviem

bambola
14. jún 2011

@kafoditka @kristip fuuuuj , az mi spatne prislo

ale poznam na to jeden taky nechutny vtip 😀

kafoditka
14. jún 2011

@maxara 😝 😝 fuuu moj drahy by takto vylozil obed na stol, keby si ho ponukla vtacim mliekom 😀 alebo strapackami nasladko s kapustou..

bambola
14. jún 2011

jaaaaj baby tak ja som mala krive zuby od palca, to u nas ficalo 😀 do 6 rokov som cmulala palec a od 8 som uz musela nosit strojcek 😉 dufam, ze moje dieta palec neobjavi 😕 🙄

kristip
14. jún 2011

@bambola to ja tiez potom asi od palca, tiez som ho cmulala do cca 12? 😀 😀 😀 Boze, k comu sa dnes este priznam... 😝

maxara
14. jún 2011

@kafoditka tak vtacie ani ja.. 🤐 🤐 ale strapacky si obcas rada dam

kafoditka
14. jún 2011

@maxara ja to strasne lubim, z cerstvej hlavkovej kapusty, na karameli, ale mm ani pocut..

sarai
14. jún 2011

@bambola neviem, ci sa chapeme. keby len pistala, ze sa bavi, tak to mi vobec nevadi. ale ona krici, ze sa hneva a niekedy sa hodi o zem. to je praveze krik, teda ziapanie z uplnej nervozity. niekedy az ocervenie. a kym nedostane, co chce, tak krici a krici. ustupovat nechcem stale, lebo potom si vychovam rozmaznane decko, co mi bude skakat po hlave a to fakt nechcem. no teraz neviem, co mozem s tym robit. ked bude vacsia, tak sa bude dat dohovorit a budem vediet, ze to chape. aj ked neposluchne. no teraz si mozem hovorit, co chcem. ☹

mirka285
14. jún 2011

@zrzulka podla mna je to tiez pohodlnost rodicov ak ma trojrocne dieta cumel...ale Misku by som tam neratala 😔 fuj baby vy co mate za debatu?kozka z kakaa je pekny hnus 😝
@sarai ja ta chapem co myslis,proste sa ti to nezda v poriadku to vrieskanie malej...skus to polozit ako novu otazku sem na konika a mozno ti poradia alebo sa ozvu kocky s rovnakym problemom

macik27
14. jún 2011

baby pomóc biele nohavice a fľak od mrkvy 😲 žlčové mydlo nezabralo
@sarai aj moja to občas robí keď niečo chce a nedám jej to... vždy sa ju snažím zaujať niečím iným a pokojným hlasom jej vysvetlujem prečo danú vec nemôže dostať či chápe neviem ale zatiaľ to celkom dobre funguje 😉

minizu
14. jún 2011

@sarai aj mne to zacala mala robit v poslednych tyzdnoch. doteraz nic a zrazu s tym jedneho dna zacala. niekedy sa ukludni sama, inokedy jej skusam rozpravat, hrat sa s nou ale zial, vacsinou zabera prsnik, co mu nie som dva krat nadsena. Mam pocit, ze sa dostala do mamickovskeho obdobia. Vacsinou zacne, ked jej nemozem venovat 100% pozornost alebo zacne strasne vrestat, ked si dovolim odist na zachod 😒 tiez ma pekne stve, ze vacsionu jej ustupim. Nerada by som tiez mala doma malu rozmaznanu babiznu 😎

maxara
14. jún 2011

@kafoditka ja ich lubim len ked mam na ne chut.. ale dokazu mi aj nesadnut.. 😒

minizu
14. jún 2011

inak, baby, vam uz vase deticky prespia celu noc? lebo zuzka este neprespala od narodenia ani jednu noc. stale sa budi na kojenie (tak 2-4krat) a uz naozaj niekedy nevladzem... ☹

denisse
14. jún 2011

@minizu
barunka mi samozrejme noc neprespi a budi sa presne ako tvoja zuzka ... starsia nela mi prvykrat prespala celu noc, ked mala dva roky a tyzden 😀

minizu
14. jún 2011

@denisse dva roky? to nemyslis vazne....ved dovtedy mi vsetky vlasy vypadaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre