Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
2. aug 2011

@bambola dobre to pokukam a rozmyslim si to,odradza ma jedine to,ze tych 30 stupnov mi tam nikto nezaruci a 25 je na dovolenku s malym dietatom pri mori jednoducho malo ☹

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 a nejdes na istotu do Tunisu? 😎

luminkasp
2. aug 2011

@mirka285 ja by som sla na dovolenku urcite v septembri, teplo este je, ceny su nizsie a hlavne turistov nie je vsade ako sardiniek 😉 , my ideme k moru tiez az v septembri, juzne krajiny su v tomto super, september je vlastne este leto.

teresinka je dielni marionet, dnes zacala, tak sa nebude cely august nudit, tento piatok konci plavecky, baby a ona uz takmer uplne sama bez nicoho plava.

albertik robi kroky iba v topankach a uz je riadne ukecany 😎

no a ja mam pocit, ze nic nestiham, kedze doucujem anglinu a som teraz na cely dom, decka a svokra sama, no ale zvladnut sa to da 😎

luminkasp
2. aug 2011

@mirka285 mirka a kedy v septembri chces ist, 30 stupnov podla mna v prvej polovicke septembra urcrite 😉

bambola
2. aug 2011

@mirka285 akurat kukam pri ktorom mori som bola 😅 tak normalne pri stredozemnom, ionske je juznejsie 😉 a fakt more a plaze krasne a ciste. s tym pocasim..... toto leto sa moze asi vsetko posrat 🙄 ale inak by som ti povedala, ze kludne tam chodte vtedy este bude takto teplo

denisse
2. aug 2011

tak som dala do pekarne upiect chlieb, lebo sme uplne bez peciva a asi dnes nikam nemozeme, kedze barca ma tu teplotu a mm pride az neskoro vecer ... tak som na to zvedava, ci to bude jedle ...
a hlavne som zvedava, ako to tu prezijeme bez prechadzky 😠

mirka285
2. aug 2011

@luminkasp Lumi no praveze az v polovici septembra mozme ist,preto sa bojim toho pocasia ☹ ale velmi sa mi paci ta Kalabria 🙂
@kafoditka ano Tunis mam istotu ale chcem mat aj nieco ine v zalohe a za pochodu sa rozhodnem...a inak kazdy si mysli,ze Tunis je lacny a prd makovy,rozdiel medzi Tunisom a Kalabriou je 300 euri na cely zajazd 😕

luminkasp
2. aug 2011

@mirka285 ja by som sa toho nebala, september je este teply 😉 napr tereska nastupuje do skoly az 12. septembra a to vzdy byva este horuco 😉

kafoditka
2. aug 2011

@mirka285 no ja viem, ze Tunis nie je lacny, ale zasa ziadna dovolenka letecky pri mori nie je lacny spas... pozri, ved aj tak idete last minute tak mas cas sa rozhodnut.. pozerala som foto a ozaj je krasna ta Kalabria..

aalexis007
2. aug 2011

@mirka285 my sme boli na svadobnej ceste v polke septembra v Tunise a tam bolo počasie nádherné. Boli sme tam v r. 2009. Boli sme v Mahdia Beach a bolo tam dobre. Veľký bazén pri hoteli a súkromná piesková pláž s lehátkami a slnečníkmi. Piesok a aj more bolo krásne, pokiaľ nebolo nejaké rozbúrené. Inak som do vody ani nešla. Dosť veľké vlny potom boli. Niekde ďalej na mori musela byť búrka a to sme potom aj pocítili. Trošku sa aj schladilo a nepáčili sa mi tie vlny. Rozbúrili piesok a už nebolo také krásne. Ale to bolo len nejaké posledné 2 dni, takže mi to ani tak neprekážalo. Inak strava aj služby boli v pohode. A keď ste už boli v Tunise, tak by som hľadala niečo iné.

cigaretka5
2. aug 2011

my sme boli v tunise a nikdy viac- Vsetko zle a najhorsie gastronomicke sluzby. Miri ak hladas svadobnu cestu podla mna famozeny je hotel utopiaworld v turecku, my sme boli prelom september oktober a mnam

cigaretka5
2. aug 2011

Baby tak my sme sa prave vratili z Kramarov, mala rano zletela z postielky rovno na hlavu 😨

kafoditka
2. aug 2011

@cigaretka5 jezis, a vsetko v poriadku s malou?

cigaretka5
2. aug 2011

@kafoditka no sme si porevali, najskor ja potom som nasla revat aj mm, absolvovali sme rontgen, neurologiu a poslali nas domov ze 48 sledovat. DOkina sa vyjadrila ze padov z postielky maju denne tak 10

adelaine
2. aug 2011

ahojte vospolok,

rano sme boli na prechadzke, aj som sa vytesovala, ze huraaa slnko a ono
ako na potvoru, ked som vyvesila po X dnoch pradlo konecne von, tak sa schova.....slno jedno protivne! 😠

@cigaretka5 fuu, to preliezla a tak vypadla?
a dufam, ze ste ok....robili vam RTG aj neurolog. konzilium?

aha uz vidim....ze ano 🙂

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka no ved to ze az tak na poslednu chvilu sa rozhodnut nemozem,napr. jeden let co som chcela do Tunisu je uz vypredany....ono hotely su volne ale nie je dostatok letov k dispozicii ☹ Domi ale tak vacsina ludi si mysli,ze Tunis je lacny a ono to tak vobec neni,na Chorvatsko kazdy nadava ze je drahe a k tomu nas vyslo ovela menej ako Tunis...a napr. tato Kalabria som cakala ze je ovela drahsia...

mirka285
2. aug 2011

@cigaretka5 ☹ ja verim,ze vsetko bude v poriadku

cigaretka5
2. aug 2011

@adelaine no neviem ako sa to stalo ale jedine vyliezla a bucla na zem , lebo inak si to neviem predstavit

kafoditka
2. aug 2011

@cigaretka5 fuuha, neboj, bude v poriadku 😉

adelaine
2. aug 2011

@cigaretka5 ja som sa tiez plasila, ked mi risi pleskol na zem, ale do bol este malicky, padol z gauca...
na kramaroch ho kukli a presne, povedali, ze je to caste...
ked nebolo nic na RTG a neurolog. bola ok, tak sa neboj... keby sa im nieco nezdalo, urcite by si ju tam nechali na pozorovanie, doma vy este odsledujete, nesmie vracat a byt velmi spava...ale to ti iste povedali.... vsetko bude ok

cigaretka5
2. aug 2011

@adelaine hej presne to povedali tak ju teraz v kuse ocumujem ked spi

aalexis007
2. aug 2011

Počuli ste už o niečom takom, že keď má matka "dobré mlieko", tak nemusí začať svoje dieťa do 1 roka prikrmovať ??? Nemyslím UM, ale zelenina, ovocie atď.....

mirka285
2. aug 2011

@aalexis007 poznam ten hotel,ten co mam vybraty ja je hned vedla,nasi boli tiez v Mahdii a ze super....inak Gabo v Tunise este nebol,iba ja s Tomasom a viem,ze on by si prisiel na svoje kedze je taky pasivny dovolenkar 😀
@cigaretka5 nemam rada Turecko,je tam otrasne more a ked mi niekto povie,ze tam je pekne more,tak potom este pekne nevidel 😖

aalexis007
2. aug 2011

Jedna známa býva v Košiciach a tam jej pediatrička povedala, že malej stačí do jedného rôčka aj čisto len jej mlieko. Som kukla na ňu, že čožéééé. Veď to nieje normálne podľa mňa. 😲 😒 A ona ju len kojí - už má 9 mesiacov. Že sem tam jej dá nejaké ovocie trošičku - aj to len šťavičku.

mirka285
2. aug 2011

@aalexis007 podla mna by dieta vydrzalo na mlieku ale skor by bol problem s tym,ze asi by dieta vymyslalo ked clovek zacne s prikrmami az po roku...

aalexis007
2. aug 2011

@mirka285 veď to, že Tunisko je len o leňošení na lehátku a vychutnávaní si nič nerobenia. Keď človek musí niekde cestovať a to sa ani nám nechcelo v tom teple, a nie to ešte s malým dieťaťom.

adelaine
2. aug 2011

@aalexis007 to co je za naturalistku pediatricku? ziadnemu dietatu nemoze stacit do roka len mlieko...
jednak sa nenauci prijimat tuhsiu stravu, zuvat...a po dalsie musi byt total chudokrvne....

cigaretka5
2. aug 2011

@mirka285 tak som asi pekne nevidela , lebo tvrdim ze more v Turecku je pekne. urcite krajsie ako Tunis ale to moj skromny cestovatelsky nazor

cigaretka5
2. aug 2011

@aalexis007 poznam take mami co do roka iba koja a deti su v poho

mirka285
2. aug 2011

@aalexis007 ved prave,ze nam by to vyhovovalo len vylihovat,mala sa pohra v piesku a navyse mi v Tunise za par dolarov poskytnu taky servis,ze drinky mi az k lehatku donesu 😀 jedlo tam bolo vyborne a plaze nadherne,jak na to kukam odzadu odpredu skoncim ja v tom Tunise..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre