Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
7. sep 2011

...a ešte naša Lenka ovocie žiadne výživy horko ťažko ale zeleninu na tony....

sunnygirl
7. sep 2011

...a mäso áno, to je po mamine....

denisse
7. sep 2011

@strasska
jogurty urcite nevynechat ... ale smotanove a tvarohove kremy podla mna nemusia ... ako pribinaci, milacik a tie take .. to podla mne nie je pre deti nic moc ... kyslomliecne vyrobky su podla mna v poriadku, tiez davam jogurty a davam ochutene ovocne, lebo biely nechce ...

denisse
7. sep 2011

@sunnygirl
mlieko jej nenut ak nechce ... davaj jogurty, syr ... a pripadne do varenia davaj plnotucne kravske mlieko ... detom to nevadi ...

katty17
7. sep 2011

baby v akej forme davate tvaroch?

luludi
7. sep 2011

@denisse @strasska: tak teda nas bubo je tusim dlhodobo najtazsie julovciatko a to papa len ovocie, zeleninu, masko, biely smotanovy jogurt a zo syrov hlavne mozarelu, takze jedlom takyto fajnovy nebude 😀 ale piskoty a brumiky a spol mu davat nebudem, ani nie kvoli vahe, ale podla mna to detom nic dobre nedava, takze budem odolavat, kym to pojde 😉

katty17
7. sep 2011

Baby, kukali ste spravy? padlo lietadlo v rusku a bol v nom asi aj DEMITRA :((((((((((((

noemarta
7. sep 2011

@katty17 akurat som to isla napisat...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

katty17
7. sep 2011

@noemarta - este je mini sanca zeby sa pozabudol v nejakom ruskom bufete na letisku.... ale to je asi nepravdepodobne :((( v maji sa lucil s repre a dnes asi navzdy odisiel do hokejoveho neba .

adelaine
7. sep 2011

fuuuha...
to je zlee :((((

luludi
7. sep 2011

ach :( 😢 😢 😢 😢

kafoditka
7. sep 2011

baby cafte, bola som vonku s kamoskou, teraz som sa vratila a svokra mi hovori, co sa stalo s ruskou posadkou lietadla... normalne mam zimomriavky, a Pali Demitra... 😢 😢 😢

noemarta
7. sep 2011

@kafoditka no ved to, ze prave on...... 😔 😢 😢 je to strasneeee...

kafoditka
7. sep 2011

@noemarta Maci ale co tie rodiny a deti, co po nich ostali, ved to su vsetko mladi ludia a maju maju vacsinou male deti.... ach jaj 😔 to je strasna tragedia

katty17
7. sep 2011

babule, a co jeho manzelka. ona uz prisla o jedno dieta a teraz este o manzela :( je to proste smutne. ale nejedna sa len o tuto tragediu. takych je nesmierne vela :(((((

noemarta
7. sep 2011

vidite, tolko mal zarobene a hovno z toho, ani si tie prachy nestihol uzit.... 😔

noemarta
7. sep 2011

smutne televizne spravy.... 😢 😢 😢

sunnygirl
7. sep 2011

@denisse ďakujem za radu, práve som sa nad tým dnes zamýšľala, že načo ju nútiť keď nechce a po jogurtoch baží, ale zatiaľ jej dávam activiu, tk neviem či aj smotanové, alebo zatiaľ len mliečne?

sunnygirl
7. sep 2011

@katty17 ja som rozmixovala tvaroh s trochou vanilkovou activiou a trochu vanilkového cukru 😒

katty17
7. sep 2011

@sunnygirl - to ma teda nenapadlo. ale dnes mi @adelaine poradila tiez dobry napad. do tvarohu zamixovat ovocie. napr. tvaroh s bananom a vyslahat to na penu 😉

katty17
7. sep 2011

@mirka285 - mirus uz sa ti to krati 🙂 uz je trosku nervozity alebo to pekne zvladas? ;)

mirka285
7. sep 2011

@katty17 celkom v pohode,zajtra si musim este nohy oholit,a celkom sa tesim na vecernu zurku co mame s kamosmi po svadbe 🙂 a v stredu odlietame na Rhodos,takze som rada,ze si trosku predlzime leto 🙂

katty17
7. sep 2011

@mirka285 - takze rodos je zabestelovany? ja som tam uz bola. velmi sa mi pacili celodenne vylety na miesta Lindos a na Simi. vrelo odporucam... krasne zatoky a nadherne more. Zurka po svadbe bude kde? v Sali?

mirka285
7. sep 2011

@katty17 ano Rhodos zabestelovany,planujeme si pozicat auto a cely ho pobehat 🙂 musim sa pripravit nato,ze greci su lenivci ale pri malej som aj tak upustila z narokov,takze mi asi ten grecky spomaleny svet bude aj vyhovovat 😀 zurku mame v Sali vecer 🙂

katty17
7. sep 2011

@mirka285 mne sa tam velmi pacilo. jedine co mi trosku vadilo bolo ze tam bolo sice horuco a slnecno ale veterno. v ktorom meste budete ubytovani. my sme byvali priamo v meste Rhodos.

mirka285
7. sep 2011

@katty17 my budeme v Kolymbii,to je 25 km od Rhodosu a hotel je situovany v zatoke a udajne dobre chraneny pred vetrom...tak som zvedava,ved potom zreferujem 😉

katty17
7. sep 2011

@mirka285 - uz teraz sa tesim na fotky a to nielen z dovolenky. aj na nevesticku som neskutocne zvedava 😉

mirka285
7. sep 2011

@katty17 no len ja nebudem mat profi fotky,ved vies,ze mne sa tie nastajlovane fotky moc nepacia ale fotografa co to zdokumentuje budeme mat,tak hadam vie aj fotit(Gabo zabezpcoval} 😀

mirka285
7. sep 2011

baby inak Linda mi nechce jest vobec ovocie ani surovu zeleninu ☹ ostatne jedlo papa super,a ja jej davam normalne aj tvarohovu aktiviu alebo tvarohove mliecne dezerty... a vsimla som si ze vasim detickam pekne narastli vlasky len moja LInda ich ma stale kratke a to som ju uz aj raz ostrihala a nic ☹

katty17
7. sep 2011

@mirka285 - miri nesmut ze linduska ma este kratke vlasky. to pretoze napr. sandricke nevypadali prvotne vlasky uplne. aj linda ich bude mat o par mesiacov aspon na pukacku 😉 a buduce leto uz aj na gumicku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre