Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
10. okt 2011

Ranko 🙂
@luludi Luci ja uz asi tyzden stretavam maminy s lodgermi, ved on bez tej teplej vlozky funguje ako deka, a vonku je fakt dnes kosa.. inak ja som uz vcera nadavala, lebo ked dam malemu obyc. deku do golfaca, tak mi nema na com drzat, lebo madlo je vysoko a deka stale pada, ked maly sedi alebo mi ju sam zhodi 😠 hodilo by sa mi nieco take ako ma @mirka285 ten buggysnugel ci ako sa to pise, ale je to sakra drahe..asi pozriem nejaku lacnejsiu verziu toho

rolak
10. okt 2011

ahojte! a dávate už zimné vetrovky? nech nie som vonku za debila... u nás svieti slniečko krásne ale asi je kosa. ja by som malej aj dala nánožník,ale pochybujem,že vydrží 30 sekúnd...

tatianka.g
10. okt 2011

krasne ranko, @kafoditka a aky mas teraz kociar, pamatam sa ze ten co mame rovnaky sa ti rozletel?

kafoditka
10. okt 2011

@rolak Ludi my sme boli vcera na zahrade na madaroch a tam dost fucalo, tak maly mal aj pancusky a tensiu zimnu bundu..predsa len ma stale sopel, tak som nechcela, aby ho prefuklo..
@tatianka.g Tani ja mam stale ten golfac, mm ho opravil...

sunnygirl
10. okt 2011

@merikac ...ach tie svokry...

sunnygirl
10. okt 2011

dobré ránko maminky,
musela som reagovať na merikac lebo od kedy mám Lenku aj u nás je to na .... 😠
Prajem vám pekné písanie a keď bude viac času napíšem 🙂 🙂 🙂

tatianka.g
10. okt 2011

ja som golfac uz zazimovala, prave periem vsetko co sa dalo z neho odobrat a vybrala som x-lander, samozrejme ze aj s nanoznikom
@rolak ludka ja davam jesennu vetrovku, podtym mame svetrik, tricko s dlhym rukavom a tielkove bodynko a tiez sme uz dali aj pancusky

bambola
10. okt 2011

ahojte 🙂
@luludi lulu my chodime s lodgerom uz asi tri dni 😉 ale fakt tu bola strasna kosa a vlhko a vcera do toho este aj fukalo 😠
@rolak ja zatial pouzivam len prechodnu budnu ale tym, ze je v tom lodgeri tak je to ok 🙂 ma pod tym body s dlhym rukavom a mikinu, a samozrejme pancuchy a teplaky 😉

inac teraz ako je kosa tak malej sa ani nechce z fusaku tak tam len cumi a sedka si pekne v teplucku 😉
za to ja tu mam len jednu poriadnu mikcu a sustiacku, takze ja hodim na seba vsetko mozne ako cibula 😠 esteze ideme v piatok do BB

mirka285
10. okt 2011

ranko baby....ja davam zatial jesennu bundu,pod to ju dostatocne obleciem a aj pancusky dam...
@kafoditka buggysnuggle je super vec,ja by som chcela teraz ten ciernobiely ale nchce sa mi predavat ten co mam,lebo veru drahy je jak fras a kym ho predam a kupim druhy aj lodger vytiahnem 😖 ale pozri ci Emitex nieco take nevyraba... inak ma sa oteplit a bude este okolo 19 stupnov,som pzerala v spravach....som inak zveava aka bude tent rok zima,neviete?

kafoditka
10. okt 2011

@mirka285 nooo tak teraz som posadila maleho do golfaca aj do teutonky a dala som mu nanoznik a vydrzal na kociku asi 10sekund, pokial ho hned neskopal dole a este sa jedoval, co mu to tam davam 🙄 a kedze ja mam kaiser fusak, ktory je super teply, tak musim poriesit asi toto v cervenej farbe, do golfaca akurat...ziadna krasa, ale postaci
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

kafoditka
10. okt 2011

@mirka285 Miri a veruze neviem, aka bude tato zima.. 😕 myslim, ze tento emitex mozem vyuzivat aj pri teplejsej zime, pokial bude maly dobre obleceny..

tatianka.g
10. okt 2011

@kafoditka a ty planujes jazdit s golfacom aj na jesen a zimu? inak mne sa ten fusak paci

mirka285
10. okt 2011

@kafoditka presne ten som myslela,ale nazivo som ho nevidela...

kafoditka
10. okt 2011

@tatianka.g no celu jesen este urcite, a potom aj do shopingov ci k lekarke na rychly presun, ja ho na zimu neodkladam...

kafoditka
10. okt 2011

@mirka285 maju ho v enikibeniki tak tam asi zajtra vybehnem..

bambola
10. okt 2011

@tatianka.g ja kedze iny kocik ako golfac nemam tak ho budem tiez pouzivat aj v zime 😉

bambola
10. okt 2011

inac vcera vecer mi zaspala do 10minut s trochou placu, v noci sa raz zobudila ale presla po styroch k nasim noham tam zaryla nosom do periny a tak zaspala 😀 potom nad ranom sa asi zase postavila a rypla dole ale zatial spime len na mattracoch takze nie vysoko 😉 ale to som ju len vzala pohladkala a dala vedla mna a spala dalej a rano ked vstaval andrej o 6 sa len uisitla, ze som tam ja a spali sme dalej do 9 😵 😵

tatianka.g
10. okt 2011

@bambola ja som podla tvojich rad dnes v noci nedala UM a tiezsa to dalo celkom zvladnut, maly len trosku mrncal ale trapia nas aj sopliky takto mohlo byt aj z toho.
inak obdivujem vase deticky, ze spia do 9??? my sme hore od pol siedmej a uz mame za sebou aj ranny spanok.

davate detickam po byte papucky?

jaruska8
10. okt 2011

Ahoíjte baby, vidím, že odstavujete poniektoré, my sa kojíme len ráno a večer pred spaním, takže by som ešte chcela potiahnuť do 1,5 roka, uvidíme, malá našťastie nepapá v noci, takže sa to dá. Inak, včera ma svokor nasral, lebo mal poznámku, či ju chcem kojiť do 15 rokov, to na margo toho, že manžel povedal, že nemôžeme ísť na jednu akciu, lebo ešte kojíme. 😒 😒 😒

denisse
10. okt 2011

ahojte ...

@jaruska8
ja tiez este chcem kojit aspon celu jesen tak do roka a pol ... jednak pre to, ze som tak kojila aj nelu 😀 , jednak preto, ze sa trosku bojim odstavenia a sa mi do toho nechce a aj preto, ze dufam, ze aspon teraz v tom hnusnom pocasi ju trosku viac ochranim pred chorobami, co nela donesie zo skolky ... 🙂

denisse
10. okt 2011

a tiez mam len golfky ... teraz s nanoznikoma pripadne dekou, potom nainstalujem fusak ... 🙂

bambola
10. okt 2011

@jaruska8 z toho si nic nerob, moja mama tiez teraz povedala, ze dobre , ze som uz odstavila, ze ved nebudem robit dojku 😠 pritom keby mi naozaj v noci spala a kojila by som tak ako ty tak by mi to vobec nevadilo

bambola
10. okt 2011

@tatianka.g tak u vas celkovo aj to odcicikovavanie prebehlo hladko 😉
ale musim povedat (klop klop) ze ja som u nas cakala o dost horsie a nakoniec ziadna strasna drama, dufam, ze uz ani nedojde 😕

bambola
10. okt 2011

inac baby co vase decka ohryzaju ked ich kvaria zubky? lebo mata si zuzle pravy ukazovak a niekedy ho ma taky uz riadne napuchnuty ako sa kuse ☹

tatianka.g
10. okt 2011

no my mame cumlik na spanie a nas Tominko ho uz uplne prekusol, niekedy don kuse z velkou zlostou az s manzelom rozmyslame co to ma za neurozu, ale tak snad je to len zubami. zatial ich mame 12

luludi
10. okt 2011

@bambola varechu a na ocne zuby najviac zabera take to drevene cudo na med, to si vie fajne strcit, kde treba

mirka285
10. okt 2011

@bambola Mati no Linda si aj snurky na topankach rozviaze a tie okusuje potom 😠 baby ja som este dnes nic neurobila,len vyprala a vyvesala pracku...cakam kym mala zaspi a musim poupratovat,zase tu mame kopec prachu 😒

rolak
10. okt 2011

@bambola u nás sa kuše všetko,čo by sa nemalo,najnovšie vedie antiperspirant Fa. 😝 drevené kocky sú dobré, šnúrky od topánok, ruky, bábiky, vetrovka,keď sme vonku, traky na nohaviciach... vrchnáky od PET fliaš...

denisse
10. okt 2011

@rolak
vrchnak sa nebojis, ze sa pokusi prehltnut?

rolak
10. okt 2011

@denisse to sa teda bojím, preto jej ho hneď beriem, keď to zbadám.... ona má práve aj také malé kocky rada na okusovanie,čo celé strčí do úst, a ja nerváčim...ale tatovi to nevadí... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre