Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
24. máj 2010

mojalili pekna ciapka aj ja si ju objednam....dnes som si konecne zbalila veci do porodky,sice malej veci na mna cakaju do zajtra v pracke ale kozmetika a veci pre mna su uz tam,takze uz iba dolozit veci pre malu...ozaj na utieranie pre babo beriete tu vacsiu plienku alebo osusku???

mirka285
24. máj 2010

ja chodim do Tesca na Lamacsku,to mam blizko 🙂

kafoditka
24. máj 2010

Pomoooc, ranajkovala som cerstve fornetti sladke, obedovala lupačky s džemom a teraz tlacim tvarohovu tasticku do hlavy... 🙄

lenkaaninka
24. máj 2010

no taku tvarohovu taštičku bych si dala 😝

kafoditka
24. máj 2010

ja radsej pudingovu, ale co uz, ked inu nemali 😝

lenkaaninka
24. máj 2010

ja mám v ladničke zákusky zo svokrovej 50 tky idem tam nakuknúť čo robia 😀

kafoditka
24. máj 2010

BABY NEMATE NIEKTORA KONTAKT NA OACKU?? by sme jej napisali, co je s nou...

denisse
24. máj 2010

zeny, neukazuje ten konik o dve hodiny posunuty cas pri prispevkoch? prisla som na vas kuk a som sa vydesila, ze je sedem hodin 😕 😕 😕 😕

maxara
24. máj 2010

Ahojte kvakulky, som doma.. dnes som mala super den 😒 kym som nevysla z domu sa to dalo, to som bola tu.. potom som sla na poradnu. V cakarni so mnou sedela mierne vypatlana holka, asi po piatich minutach nasej "spontannej" konverzacie po tom, ako si vypytala odo mna papierovu servitku a pichla si ju do kabelky sa ma opytala, ci som tehotna.. 😕 Ked som doteraz tvrdila, ze to moc na mne nevidno, tak to bolo asi pred dvoma tyzdnami, teraz mam brusko zretelne tehotne.. No tak som jej povedala, ze ano a otocila som sa tak bokom k nej a ona s usmevom, ze "Ja vam to prajem.." a tak som na nu pozrela, co si ona nevsimla a na tvari mala uplne zurivy vyraz.. baby, ja som sa normalne zlakla.. tak som o tom nechcela moc rozpravat, ze bohvie co ma za sebou, len som si stelovala moj cerveny naramok, nech ho vidi a nech ma neuriekne.. ☹ Potom sme sa este cosi bavili, pyatala sa ma, kolko mam rokov, ze ona ma 29 ale na deti sa neciti a ma este cas.. ale vzdy sa potom otocila a strasne zlostne sa zatvarila, potom zase na mna usmev.. fakt ma desila.. uz som sa strasne tesila na kozu.. az som sa dockala. Dr ma vysetril pekne zospodu, krcok mam v pohode, ale kedze mi zistoval, ci je mala KP alebo hlavkou dolu, tak ma postlacal aj zdola aj brusko.. Akoze vsetko v poriadku, pekne ma vypisal na matersku, dali mi prenatal box s dvoma starymi casakmi mamina a dieta, brozurkou o dojceni, boli tam vzorky persilu a silanu sensitiv, weleda olejcek na strie, cumlik NUK, dva kupony na zlavu na plienky pampers.. a nejake letaky. No potom, ked som isla domov, ma zacalo strasne boliet brusko, az som sa zacala potit.. ledva som si dosla domov lahnut.. na varenie som sa vykaslala, cize som nic nespravila za cely den.. 😒 a k tomu mi dosla sms z tmobile ze mam zaplatit fakturu 208e 😲 a pritom ja uz asi rok neplatim telefon, lebo je napisany na firmu mm otca.. akozeeee.. snad nejaka blbost.. potom som sa kukla do penazenky, ze kedy to mam zajtra k tomu zubarovi ist a tam jasne svieti datum 20.5. 😲 😲 😲 co teraz??? tak som mu volala, ze moja tehudemencia si myslela, ze 25teho a on ze nic sa nedeje, akurat ze mam prist na najblizsi volny termin, teda 12.7. 😲 😲 😲 😲 😲 ved to rodim preboha?! aj som mu to povedala, tak potom ze ved ked budem rodit, nech dam vediet.. nakoniec sa nasiel jeden vsunuty termin 24.6. tak uz to mam velkymi pismenami na skrinke..
No a potom uz len perlicka, ze sa so mnou pocita na promociach mojej svagrinky (mm sestry) cca okolo 15teho jula 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 coze???? ved to je moj termin porodu.. no vraj to moze byt aj skor.. ze len zacula cca takyto termin, ale vraj moze to byt hocikedy od posl. junoveho tyzdna do 15teho jula.. 😖 vraj by bolo fajn, keby ma to chytilo tam, lebo to by sa rovno aj babky hned kukli na pravnucata jednym vrzom 😖

maxara
24. máj 2010

Kafko poslala som jej sms, tak snad sa ozve bud sem alebo aspon mne

maxara
24. máj 2010

ja sa uz k zraniu ani nevyjadrujem.. same sladke.. a ja pritom pred tehu ziadne sladkosti som nejedla, len som pila sladke malinovky.. inak nic

maxara
24. máj 2010

a do tesca ja chodim najradsej na zlate piesky.. obcas v PK, ale to je asi 1/5tesca na zlatych

oacka
24. máj 2010

Ahojte, tehulky! Ahoj, maxi, prepáč, robím bábovku v kuchyni a telka mi reve,aby som počula pikošky zo šoubiznisu,tak nepočujem mobil... Všetko úplne ok, nič mi neni, ale bola som už v porodnici na kontrolu minulý týždeň a odvtedy nechcem na porod ani pomyslieť,tak radšej nechodím ani na koníka. nechcem na to myslieť... mala som z toho trochu depky...
a inak tá laktačná poradkyňa nám hovorila to isté,čo písala tuším alexa - žiadne klobúčiky, žiadne podpiry, žiadne vložky do podpiry... som už z toho celého nejaká zmätená a vydepkovaná.... ☹

maxara
24. máj 2010

whoops oprava - na jedno pravnuca .. kde ste v prdke?

kafoditka
24. máj 2010

Maxi ahoj, no uz som myslela, ze sa dnes tvojho prispevku nedockam 😀 😀 😀
Celkom zaujimavy den mas za sebou, ja som bola pred chvilou v tescu sa prejst a aj to som zmokla, hlavne, ze cely den svieti slnko...

@lenkaaninka mas perfektny uces, vzdy bolo mojim snom sa dat takto vystrihat, ale ja mam okruhlu tvar, tak by som vyzerala asi strasne 😉 Ale tebe to sedi jak rit na serbel 😉

maxara
24. máj 2010

oacka ufff sme sa bali, takato panika.. davova psychoza.. No ale my sme tu prave na tie depky, aby nas pekne obchadzali.. 😉

kafoditka
24. máj 2010

@oacka prosim ta nestresuj, bude to v pohode, sama budes prekvapena, uvidis 😉

oacka
24. máj 2010

P.S. čo môžem použiť namiesto kypriaceho prášku??????
dikes, kafko. ja mám problém s lekármi....

denisse
24. máj 2010

oacka, jedlu sodu ... 😉

maxara
24. máj 2010

lenkaaninka veru, na to som zabudla, pochvalit ti uces, to mas asi pekne huste vlasky, vsak? ja kebyze mam taky uces, tak s mojou sisinou vyzeram jak majster propper 😖
kafko aj u nas uz dvakrat zahrmelo, aj par kvapiek spadlo, ale teraz nic, len vidno nad babou ciernavu, tak ocakavam nejaky lejak

mirka285
24. máj 2010

maxi takze dalsi den plny zazitkov mas za sebou 🙂 oacka nebo sa,vsak len jeden den to trva..a ja som mala nabeh na depku ale som to odohnala,ja som sa uz priklonila dokonca ku tomu ze idem rodit normalne a to je uz co povedat 🙂

oacka
24. máj 2010

v tako istom množstve? to je soda bicarbona?

maxara
24. máj 2010

oacka ano sodu bikarbonu

denisse
24. máj 2010

@oacka do coho to davas?

maxara
24. máj 2010

mirka az ma islo porazit 😒

oacka
24. máj 2010

no vyzerá to,že aj ja idem rodiť normálne.... a bojím sa,že som sa na to mala lepšie pripraviť, masáže hrádze a tak. mne sa nechce na sále bojovať s lekárom,že nechcem nástrih....aaa, nejdem na to ani myslieť.... 🙂

oacka
24. máj 2010

do bábovky

denisse
24. máj 2010

oacka, ja by som dala v rovnakom mnozstve ...

cigaretka5
24. máj 2010

baby tak ja som sa dnes stretla s kamoskou co rodila 31 januara, postavicku mala jak lusk a to vtehu pribrala 15 kil ,porod mala asi taky ze o 10.45 dosla do porodnice a o 12 bol maly na svete. Isla cisarakom lebo sa jej zacala trhat placenta................ No ked mi to hovorila skoro som porodila ale ona sa tavrila ze pohodicka a ked mi hovorila ze jej sestricky blahozelali ze dosla tak skoro lebo o chvilu by bol maly mrtvy . a ona sa iba chichunala, ze ona sa do porodky vobec neponahlala, ze sa este zballla, namalovala a az potom zavolala drahemu ze by mali asi ist, este sa zastavili kupit mu jedlo do tesca a az potom na antolsku. No niektory ludia su zvlastny, nie? ja by som hned ako by som videla tu zaplavu krvi ako hovorila ona mne bezala volat 112 ..................

oacka
24. máj 2010

dikes, denisse, idem aj ja dať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre