Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
6. jún 2010

Ahojte,
no ja som bola tiez vcera cely den sama - mm siel na cyklomaraton. No a dnes budem zase, lebo ide na opekacku z roboty. Stve ma to, lebo najprv vypraval, ze sa mu nechce a ze ked sa nebude dat vziat so sebou partnerku, ze nepojde. A dnes zacal s tym, ze ci moze ist. Tak ale nechcem byt taka, ze mu budem zakazovat...
Inak, okrem toho, ze sa citim ako velryba, tak mam po tom odstranovani znamienok cely krk posiaty bodkami. Myslela som, ze to prejde po 3 dnoch, ale vobec. Pritom si to stale pudrujem. Tak chodim von len v satke a na slnko moc nemozem:( Navyse sa kvoli tomu nemozem poriadne osprchovat a oholit, lebo to nesmie prist do kontaktu s vodou, co je fakt blbe, lebo jedno vypalene znamienko mam aj pod pazuchou.
Ale treba si urobit radost - ked vidite pekne topanky, kupte si ich! Aj ja som si kupila take v Danea na platforme.

mirka285
6. jún 2010

tak je tam zle tesnenie,treba ist kupit do Baumaxu nove ☹ Allexa ten moj zase ide na buduci vikend do Cicman aj s dcerou na sportove hry,takze cely vikend budem sama...mohla by som ist s nimi,aj sestra ide aj plno znamych s deckami,je to take oneskorene MDD ale ja budem akurat v 38 tt takze radsej ostanem doma,lebo sa bojim ze ma to chyti a budem musiet rodit v niakej malej dedinskej nemocnici ☹

maxara
6. jún 2010

Ahojte bambule..
Tak ja som vcera uz nezavitala.. poobede som hodila slofika a ked sme aj s mm vstali, isli sme na tu bazu. Mame taky super flek na starej ceste, ktora je uz asi 10 rokov uzatvorena, ale peso sa tam da ist, takze sme sa presli od hlavnej cesty (ktora tiez nie je zrovna frakventovana) asi 500 m a tam boli krasne kvety, vonali trikrat viac, ako tie pri ceste. Nastrihali sme za dve igelitky, lebo uz boli niektore aj odkvitajuce, takze dve sme ratali ako pol kvetu. Potom sme sa zastavili u nasich, mama mi slubila este nejake flasky na ten sirup.. No a zase mali nasi po nalade. Zas ten ich drbnuty sused mal vystup.. Baby toto je uz neunosne ☹ On je psychopat, cela dedina ho neznasa, vsetci ho maju za debila, ale on si mysli, aky je super uzasny a robi vsetkym peklo zo zivota.. Nasi vlastnia ten pozemok uz aspon 30 rokov, ak nie viac a oco sa tam fakt namakal (teda aj mama, ta obrabala 20 arovu zahradu da sa povedat, ze s malymi vynimkami sama), postavil tam dom vlastnymi rukami, ze nech su na dochodok na dedine a nie v meste. Konecne sa prestahovali a maju tu ovela viac nervov ako v panelaku (teda tam nervy nemali, oni nie su absolutne konfliktni, len chceli byt na vidieku, ich sen).. som z toho nestastna, lebo ich vyslovene donutil k nenavisti a odporu k tej nechutnej dedine a idu dom predat.. A pritom si ho vlastnymi rukami zveladili, to je des.. Teraz ich caka kolaudacia a potom to ponuknu CIGANOM. Nech ma ten dement radost. Vcera vraj povedal ocovi, ze aj cigan je lepsi sused ako on, tak som zvedava, ked nam vyjde ten kupec, co mame, tak neviem neviem, ci ten drbo nepride otca na kolenach prosit.. Veeelmi pocetna rodina s asi 4mi maringotkami a velmi sa im to pozdava, kedze ten pozemok je dost dlhy.. mozu si ho pekne rozparcelovat a kazdy "bacovat" na svojom 😒 . Ani z toho nemam radost, je to skor smutne.. tak ale komu niet rady, tomu niet pomoci..
Bola som z toho vcera taka rozladena, ze ma mm zobral na zmrzku do modry a domov sme prisli az o pol 10tej. Nalozila som bazu a caooo do postele.. Noc sa celkom dala, ale ze by som bola do ruzova sa neda povedat..Vcera som zacala puchnut uz od rana, tak som si dala moduretic a zda sa ze trochu zabral, tak aj dnes som prihodila.. Preto teraz chodim poriadne casto na WC ale som rada, lebo konecne mam pouzitelne nohy aj ruky.. No a kedze som sa vcera pekne vysrala na zehlenie, tak idem na to dnes.. A este jednu vec.. vcera som oslovila zopar aktivnych neprispievateliek, co maju nove a tak, takze zopar z nich mi poslalo info a su v tabulecke.. A ked uz som pri tom, tak Lenuliatko (chodila sem na zaciatku) a Dior, obe cakaju dvojicky, este su pokope, ale uz kazdu chvilku je to na spadnutie, tak len aby sa vedelo 😉

A PROSIM VAS, KUKNITE SEM A DO IP MI POSLITE AKTUALITKY, DAKUJEM
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

maxara
6. jún 2010

A este jedna vec, dnes som si zbalila tazku do porodnice, kedze sa nam to tu nejako rozbieha 😀

cigaretka5
6. jún 2010

@mirka285 Tak to je des s tym kutom. My ma uz 3 roky skoro podobny problem. Kupelna susedi s obyvkou a raz za cas nam zacne vlhnut obyvackova stena. Zistili sme ze to zacne praskat silikon medzi vanickou a stenou a z toho ide vlhkost do obyvky. Asi pred tyzdnom sme to nanovo silikonovali a cakame kym stena v rohu v obyvke vyschne aby sme mohli natriet. Som jej pimahala schnut tak ze som tam oblozila sviecky 🙂 a celkom pomohlo

kibuk
6. jún 2010

ahojte 🙂 davno som tu nebola neviem ci si ma aj niekto pamata 🙂 tak sa držim celkom fajn az na krče v nohach za noc aj osem krat krč 😒 som moc chudokrvna takze mame posilnene zelezo,magne B6 a do nedavna nam ujo doktor tvrdil ze cakame dievcatko-Danielku hoc som tomu nechcela velmi verit 🙂 a nakoniec minuly tyzden robil prietoky a v brušku sa ukryva chlapček Martinko 🙂 🙂 takže asi tak a rodit budeme cca 6.7 mozno aj skor
peknu nedelu prajem

strasska
6. jún 2010

@kibuk wow, tak to potesi 😉 aj moja kamoska cakala do 35tt Danielka a nakoniec ma Jakubka. Nie su tie Danielky nejake zakliate?

strasska
6. jún 2010

@maxara si sikulka, pekna tabulecka. A ja pridem niekedy tu bazovicu ochutnat 😉

kibuk
6. jún 2010

@strasska no neviem 😉 ale ja som od začiatku mala pocit na chlapčeka,takže ja som to brala z rezervou len mm a detičky by radšej sestričku 😅

strasska
6. jún 2010

@kibuk ake pocity su pri chlapcekovi? Mna sa kazdy pyta, na co to citim a ja teda vobec neviem 😀

kibuk
6. jún 2010

@strasska 😀 😀 😀 😀 no neviem ale ja to od začiatku chcela chlapčeka 😀 😀 😀 žeby vysnivany???????? 😉

maxara
6. jún 2010

@strasska 😉 oki.. zajtra rano ho urobim a ked vychladne ochutnam a dam vediet kedy mozes degustovat 😀

strasska
6. jún 2010

@kibuk 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je super, ze to aj vyslo!

strasska
6. jún 2010

@maxara pri nasej frekvencii navstev BA, kludne odloz nejaku flasu na buduci rok, pripijeme si na 1.rok nasich babatiek 😵

kibuk
6. jún 2010

@strasska no tak to som rada len som musela deti preorientovat ze predsa je tam braček Martinko a nie sestrička Danielka 🙂 aj ked moja Zuzanka sa stale Danielkuje a potom že prepač Martinko 😀 😀 😀 😀

maxara
6. jún 2010

@strasska 😀 ved ale ja nebyvam v BA 😀 😀 😀 som o 25 km blizsie k tebe 😀

maxara
6. jún 2010

@kibuk a co ked sa pomylil dr az teraz? 😉 mozno to bude predsa len dievcatko

denisse
6. jún 2010

zenusky, tak myslite, ze si mozem dat tie huby, alebo radsej nie? 😕 😕

@maxi, ale nas je .. ako hadov 😉 fajna tabulecka ....

@kibuk a to dievcatko ti potvrdili viackrat? a furt len jeden dr, ci viaceri? ma take zaujima, ze ako je to mozne, ze sa takto pomylia .. sranda
😉

kibuk
6. jún 2010

@maxara no určite nie lebo on ked si nie je isty tak radšej nepovie,prečo vtedy usudil dievčatko neviem ale teraz pri prietokoch ešte aj nožky dalo od seba 🙂 a dr sa ospravedlnoval že sa pomylil 🙂 že určite všetko do ružova nakupene 🙂 🙂

kibuk
6. jún 2010

@denisse to sa vyjadril len raz a jeden dr nemusela som inych co som zatial aj rada lebo dost dlho poloha babatka bola priečne a uplne stočene bruskom do vnutra a teraz je tak ako ma byt 🙂

strasska
6. jún 2010

@maxara tak tych 25km potesi. tak to uuuuuuuuuuuuuuuuuurcite prideme uz skor 😀 😀 😀

strasska
6. jún 2010

@denisse ak je svokor dobry hubar, tak ja by som okostovala. Nie vela, len pre chut 😉 ale to sa potom tomu asi tazko odolava, ze?

maxara
6. jún 2010

@denisse veru, ako hadov tu v Kucisdorfskej doline.. minule som pri dvoch krokoch na dvoch narazila, skoro mi vyskocilo srdce z hrude a uz aj som sa trepala na hradzu.. 😅 ja hady neznasam..
No a tie huby, urcite sa mozu, ked ich mas overene, ze nie su jedovate.. ak su to stopro jedle huby, tak kludne si daj.. ja sa bojim takto huby jest, vobec ich nepoznam, tak ani nezbieram a ani moc nejem a ani mi moc nechutia.. cize ked su niekde v jedle, tak sa neobesim, ale inak sa moc za nimi netrham..

kibuk
6. jún 2010

no žienky čo ja viem huby by sa v tehu nemali žiadne ani šampiony v konzerve by sa nemali no neviem

denisse
6. jún 2010

kibuk, jasne ... ja chodim k dr trosku inym systemom, tak preto sa pytam ...
ja mam svojho gynekologa, kam chodim do poradne, ale on mi okrem prveho vaginalneho uzv na potvrdenie tehu nikdy uzv nerobi, ani nema pristroj priamo v ambulancii ...
on je sucastou gyncentra a na vsetky uzv chodim inam a tam je jedna uzv ambulancia, kde maju jednotlivi lekari sluzby a podla toho, kedy som objednana, tak natrafim pri uzv vzdy na niekoho ineho ... takze mne dievcatko potvrdili uz 4 krat a traja rozni doktori ... tak tu je pravdepodobnost omylu asi mensia 🙂

maxara
6. jún 2010

@strasska oki, tak ta cakam.. ja to mam nahodou ku katke7777 do Talianska na umyvanie okien dalej 😀 tak bud rada, ze to mas len taky kusok.. a ozaj, vas nevytopilo? ako to tam vyzera, uz je lepsie?

kibuk
6. jún 2010

@denisse tak u teba určite to tak aj ostane 🙂
ja mam jedneho dr a som ozaj rada že ostavam až do konca tehu pri nom a sme sa aj dohodli že mi spravi sekciu 🙂 ze nemusim inych tych nasich.... nem dobra skusenost ale co uz

denisse
6. jún 2010

tak to ja huby zboznujem ... vo vsetkom, aj same 😉 ale odolala by som kebyze sa nesmu ...
kibuk a nevies, preco sa nesmu? man to napadlo len preto, ze su asi trosku tazke na zaludok, ale inak neviem, cim by mohli poskodit ...

petrap001
6. jún 2010

mne tiez len povedala zo sona ze je to chlapec.ja som ani nebola na 3D takze ja to tiez beriem s rezervou 🙂 ale citim sa uuplne na chlapca.ale aj tak je to uplne jedno co to bude,len nech je zdravucke.
inac ja mam upratovaciu naladu..ze nedela,den pokoja 😀 😀 mama by mi dala keby videla co stvaram 😀 😀
aj som si konecne zbalila tasku do nemocnice.vlastne su dve 😀 a postielku som presunula uz do nasej izby a pekne pripravila a aj vecicky pre maleho som si uz dala do komody jeho tak uz len periem a periem pokial slniecko svieti aspon to rychlejsie vyschne.
@denisse ja huby normalne jem a nic mi este nebolo 🙂

kibuk
6. jún 2010

ehm presne neviem ale to mi aj švagrina prizvučuje a je mudr 🙂 ale ja mam aj tak rada len v plechovke šampinony 🙂 do maska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre