Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
3. jún 2010

@mima89 ja som mala pred tehu 53-54 kg pri vyske 166 cm.... takto som vyzerala tesne pred otehotnenim... dufam ze sa tak este niekedy uvidim 😝

kafoditka
3. jún 2010

@maxara jeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz sa tesim na ostatne 😉

katarina7777
3. jún 2010

no vidiet viac more jak mna ale z takejto vzdialenosti mam najlepsie fotky.... lebo sa tvarim zakazdym jak debilko 🙂

strasska
3. jún 2010

@katarina7777 😀
maxi, kafko, mirka: velmi krasne, normalne az sa mi slzicka vtisla do oci. Jedna krajsia jak druha a brusena prenadherne!!!!

katarina7777
3. jún 2010

som si vsimla ze junovky zapisali len 665 stran a my za chvilu zlomime 1000 .... inak to tu sype

maxara
3. jún 2010

@strasska a ides zlava ci sprava, ked vravis jedna krajsia jak druha 😀 😀

maxara
3. jún 2010

@katarina7777 mozno uz zajtra 😉

oacka
3. jún 2010

jooj, škoda,že nemôžme vytvoriť všetky taký dlhý rad brušiek a nnechať sa odfotiť.... o chvíľu o ne prídeme... 😉

strasska
3. jún 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 podla potreby, raz tak, raz tak. chudak Mirka, na tu to vzdy vyjde zle 😉 😵

strasska
3. jún 2010

@oacka aj my kosicanky, by sme mohli dat nejake stretko a mozno by sme aj dajaku dotecku spravili 😉

strasska
3. jún 2010

nie dotecku,ale fotecku

lenkaaninka
3. jún 2010

baby strašne že idem oddychovať ako som si lahla tak som vstala a zametala celú chalupu a vyvesila prádlo suché schovala... asi ma treba prilepiť o postel 😅 a ešte aj natierku rybaciu som urobila

lenkaaninka
3. jún 2010

@katarina7777 nápodobne 😉 s tou vzdialenosťou
krásne more tam by som hned išla inak ja som nebola nikdy ešte pri mori ale raz pôjdem ked budem veľká a bohatá 😎

agika1982
3. jún 2010

kocky chodite kadernicke aj teraz v tehu???teda ci si aj farbite vlasy

mirka285
3. jún 2010

jee krasne sme 😉 babule teraz trochu odveci,aj vy ste teraz take citlive?ja som pozerala spravy,ked ukazovali tu spust co narobila voda,ludia ostali bez domovou,bez vsetkeho,proste voda im zobrala vsetko..no kto im pomoze?nasa vlada dava peniaze lenivym grekom,ti si tam budu nadalej vegetit a kto pomoze tymto ludom postihnutym zaplavami?normalne mi bolo z toho nanic 😢

lenkaaninka
3. jún 2010

agika aj kaderníčke aj farbím na blond lebo inak to u mojej hrivy nejde 😉

mirka ani to ja nekukám ako náhle počujem povodne prepínam lebo sa rozbačím a hned mi idu slzy...

pepppe
3. jún 2010

@agika1982 ja som si dala farbit,,,dokonca mi najprv odfarbovala,,,potom mi dala farbu a este plus melir,,si myslim ze sa nemoze nic stat,,sice som bola za cele tehu u kadernicky len raz

agika1982
3. jún 2010

lebop ja potrebujem farbit vlasy ...a neuskodi to malej??????????,

dominikaa
3. jún 2010

@agika1982 tak ja som este nebola,ale uz sa velmi tesim po porode na kadernicku
a mirka aj ja som teraz az moc precitlivena ani modre z neba uz radsej nepozeram 😅

katarina7777
3. jún 2010

@lenkaaninka ta fotka je z Egypta, tu je take pekne more bud na juhu alebo na Sardinii, mne sa velmi more co mame tunak nepaci.

katarina7777
3. jún 2010

ja sa chystam na dalsi tyzden na melir lebo uz mam vlasy jak ciganka... dva cm vyrastene.... blee

dugyna
3. jún 2010

@katarina7777 no ja som mala pre tehu 53kg a meriam o cosi menej ako ty a nosila som velkost 36-38 takze snad sa este do toho vtrepem po pororde...

dugyna
3. jún 2010

@katarina7777 a tiez mam taku motyvacne foto z dovolenky z jula v chorvatsku 😉

adelaine
3. jún 2010

..kocky ja som bola pocas tehu 3x na melir, moja kadernicka pouziva farby bez amoniaku,
takze ani to nesmrdelo...m
nasim drobcom by farbenie uskodit nemalo, ak vylucim 1. trimester,
ide len o to, aby farba pocas tehu nezreagovala s pokozkou
a vlasmi inak, ako by mala...

a k tym teplomerom, najlepsi pre male deti je rektalny,
sice tie usne a celove su urcite pre dieta menej traumatizujuce,
ale mozu ukazovat skreslenu teplotu...treba ju odmerat asi viac krat za sebou,
ako to tu uz niekto spominal....
inak zase v zadocku po odmerani sa musi odpocitat 0,5 st.C,
ale je to najpresnejsi udaj.

dugyna
3. jún 2010

kocky a merikac uz rodila? nedla vam vediet?

adelaine
3. jún 2010

dugy, veru 😉
kazda ma asi taku motivacnu photos,
mne dodala vcera kamoska optimizmu,
pribrala pocas tehu 22 kg, z porodnice odchadzala
o 17 kg menej, ostatne uz hadam da nejako dole..
to musime dat dole aj my, nie? 😉

dugyna
3. jún 2010

@adelaine s tym teplomerom suhlasim ale aj tak sme dnes kupili te v lidli..ja si porovnam aky robi rozdoiel orpoti normalnemu a uvidim lebo pre mimi je to urcite jednoduchsie odmerat takto..
ono aj tie cumlikove mozu skerslovcat

dugyna
3. jún 2010

@adelaine vau tak to by som aj ja bral keby na porodnej sale ostalo aspon 80% tych kil co mam navyse 😉

dugyna
3. jún 2010

kuknite aku krasnu plienocku som bola vyzdvihnut na poste akurat 😉 budeme mat ruzovym satockam 😉

dugyna
3. jún 2010

tu je ta foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre