Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
14. jún 2010

@sunnygirl a ty budes mat teraz? alebo si mala? 😨 a kedy?

@petzi 😉

petzi
14. jún 2010

@agika1982 Ak ti zistil candidu, tak tvoj partner uz ju davno ma, ono sa to prenasa pohlavnym stykom, lebo staci, ked sa kupe a ty ides po nom do vane....Ale na to sa neumiera.väcsina ludi ju ma, ani o tom nevie.su to vlastne hlieny, plesne v organizme, preto mas napriklat zanesenu plet, alebo pupacky po tele....Horsi zrak, alebo tak.zatazuje to vsetky organy
@maxara cervicky su cervicky ale nie v hline ale v nas.,,,take parazity, vies??...Ja uz teda nemam,ale papam liecky aby mi nevznikli.Ma ich tak isto kazdy, ale o tom nevie....Jednemu panovy ich zistili, co sa bol dat merat a tak mu nasadili kvapky a antiparazitka a tak pri velkej potrebe s neho sli aj 2metrove.....Ale nelakajte sa, oni nas nezjedia, ale ja by som asi odpadla....

drievko
14. jún 2010

@maxara budem len rada ak sa pekne stretneme 🙂 Inak do BA chodim casto tak mozno sa tretneme este skor tam!

maxara
14. jún 2010

@petzi 😕 fuuuj, a myslis, ze to ma fakt kazdy? 😕

maxara
14. jún 2010

@drievko tak dobehni 16teho, sa ti neda?

ywett
14. jún 2010

Ahojte kocky,
ako sa mate? konecne je pocasie normalne a ja mozem dychat.
Casto mi teraz tecie krv z nosa, mavate to aj vy?
Ako travite posledne tyzdne?
Ja som oficialne od soboty na materskej 🙂
Pekny dnik

drievko
14. jún 2010

@maxara vies ja ete lezim koli tomu krcku a chcem to potiahnut este aspon 2-3 t. inak by som tam uz bola nalozena neboj! 🙂

petzi
14. jún 2010

@maxara nemyslim, viem....Mne robili merania na cervickov, no uz som bola tehu asi 3tyzdne a ja som teda vyliahnute nemala, ale dozvedela som sa, ze je najlepsie sa zbavit toho, lebo ono to potom prechadza do deti, ked su zeny tehotne.Ja sa zaujimam o taketo strasitelne ale pravdive veci co sa tyka ludskych organizmov....lebo clovek nikdy nevie....Ale vazne sa neboj, nespapaju ta....

agika1982
14. jún 2010

@petzi no pekne...ale ak to ma aj lubko, nerobi mu to problemy...chvalabohu....ja len som chcela vediet reku ked budem rodit normalne a budem to mat stale,ci to nechyti mala

meruska
14. jún 2010

no a búrkaq dorazila i na východ....hromy, blesky

mojalili
14. jún 2010

Ahojte kočky,
dobehla som prave ze Tesca, maleho nachvilku strazil manzel....chybaju nam vecicky č.56, vsetko mam od 62, tak som sla pokupit bodynka a overaly...

Od rana sa Danko nemohol ulozit, tak som houby porobila, bolo mu teplo,asi som ho prehriala,ale co ked stale kychal....tak potom reval ako tur, myslela som,ze ma teplotu aj. Az o 11 hod si riadne prdol,pokakal a je to OK, uz spi....a ja bezim vymenit LILI satnik, lebo ma caka este varenie a nas satnik, konecne menim svoj, aj ked mam este bandero....

oacka
14. jún 2010

meruska, k nám to práve teraz doráža. Ty si doma? aspon bude voňať vzduch po daždi. ale ja som chcela ísť vybavovať veci do mesta...

sunnygirl
14. jún 2010

@maxara budem mať v auguste, ešte ďaleko,

meruska
14. jún 2010

@oacka doma 🙂 o chvilu to máte i v KE

sunnygirl
14. jún 2010

@alllexa neboj buď len rada, to znamená, že je Oki maličké, ja som rada, keď takto kopká, lebo keď sa dlho neozve, tak začnem stresovať, potom si začnem hladkať bruško a prihovárať sa mu a ono reaguje. Som hnusná, ale takto ho vyprovokujem, aby som vedela či je oki 😉 Inak niekdy celý deň sa takto mrvinká a niekedy v noci sa mrvinká a vlní a nenechá maminu spinkať 😀

petzi
14. jún 2010

no ona to bude mat,ak sa nevyliecis, ale nic sa jej nestane.TO JE ZAHLIENEKY ORGANIZMUS::::TO JE TA CANDIDA: do kelu preco ti to nevysvetlili?? Zbytocne vas strasia....ma to kazdy....Ako a citi?? Neboli ta pecen?? Alebo volaky organ? Nevrbi ta pokozka? Alebo nema pupacky? Ak ano , to ma candidy.A candida je jedla.... mastneho chipy, pecene meso, sladkosti atd.nemaj strach.Ak mas vytok, taky mliecky ,zase candida....atd...
A ako ti na to prisli mi povedz ty nasi odbornici?? viteru? ze by sme mali doma uz takych profesorov?? Aj ten co ta liecil mal candidu, dego....Prepac, ale normalne nechaju pacientku v druhom stave odist s info, mas candidu, dovi, alebo co?? Bez vysvetlenia, ze co sa ma uzivat a co a nesmie jest??? Hruza

maxara
14. jún 2010

@sunnygirl si levik, ci panna.. teraz neviem, co sme sa tu vtedy bavili.. ☹ skleroza
meru, oacka veru, je to mile taka rychla, letna burka.. sa vam trochu ulavi..
my tu mame taky vetrik a 20stupnov

sunnygirl
14. jún 2010

Ták už som reštartla a nič nejde to
@maxara ono mi vlastne nejde kliknúť na možnosť "pridaj fotku" 😖 I don´t now 😉

denisse
14. jún 2010

@mojalili ahoj .. chcela som sa ta opytat, ci po kazdom kojeni (aj v noci) nechavas danka odgrgnut a ci mu to ide rychlo 😉
my sme nelu po kazdom kojeni nosili na pleci 30 minut a hlavne v noci to bol zabijak 😝

kafoditka
14. jún 2010

Ahojte kocky, tam som uz doma..
ALEXXA - bola som na odber krvi koli EPI, bez toho ti epi nepichnu..

Baby ja som total hotova..nevyspata, napuchnute nohy.. Brusko mi zas narastlo, uz mam co nosit a som pekne neohrabana, sak pozrite :

sunnygirl
14. jún 2010

@maxara pannička, prvý deň znamenia 😉 komplikované znamenie, hlavne muži 😒

sunnygirl
14. jún 2010

@kafoditka aj jamám takéto bruško 😵 vééééééľkéééééé

sunnygirl
14. jún 2010

skúúúúúúúúúúúúúúúúšam, nejde pridať ani takto, no neva, tak sa nepochválim novou komodou 😅

denisse
14. jún 2010

@sunnygirl aky mas prehliadac? explorer, mozillu, operu ... ???

sunnygirl
14. jún 2010

neviem prečo mi zrušili fotku 😖

maxara
14. jún 2010

@kafoditka aaale prosim ta, krasna si..

@sunnygirl no s tou fotkou teda neviem, co by to mohlo byt..
no a panny muzi, mas pravdu, neskutocneeee, neviem s nimi moc komunikovat.. zeny este zvladam v pohode, hoci niekedy neviem, co si mam mysliet, tak ale ja som vseobecne doverciva, takze verim v to, co hovoria, ze je fakt.. ale muzi, to je des.. masky

sunnygirl
14. jún 2010

@denisse jóóój .....................myslím že google chrome, ale doteraz mi to išlo 😢

agika1982
14. jún 2010

@petzi nooo ono tych candyd je tusim viac druhov...u nas v robote bola candyda v ranach....ale tam sa davali inak silne atb a preplachy ran....a to je ine ako tato candyda....mne brali vyter z posvy....a je tam candida albicans a staph.koag.negat....... ja som mala casto s tym problemy....ked som mala 15 r,chytil ma slepak...operovali ma ....ja som sa nevedela postavit ani na treti den z posteli...a sestricky mi nadavali...este aj po madarsky,hovno som im rozumela ale boli neprijemne.....na zachod som presla ledva s mamou...hrozne bolesti...na piaty den bola velka vizita,mli ma pustit domov....ale jak mi nahmatali brucho, pustili tri stehy a mne zalialo cele brucho hnisom....dalsi mesiac som bola v nemocnici...3x denne cistenie a atb....sadlo mi to aj na vajecniky a tak....mala som tam vsecek mozny sajrajt....ed ma prepustili domov, chodila som este na cistenie do amb....raz tam nebol moj dr ale iny co ho zastupoval a ten mi zasil ranu..o dv dni ma na rukach museli niest na pohotovost...bol tam moj dr a ten ked videl ze to mam zasite skoro odpadol....nanovo cistenie a tak....ale uz mi to tk zle urobilo,ze som mala zapalene vjecniky, vytoky a tak....mam za sebou aj laparoskopiu pre vzrasty...tie narobili tiez svoje....lekri mi povedali ze budem mat obrovske problemy s otehotnenim a vynosenim....otehotnel som hned ko sme cheli mat babo....vsetko je ok len sa neviem zbavit vytoku...furt tam nieco mam....ale to uz bude asi stale.....a to cele pre sprostu GALANTU::::

sunnygirl
14. jún 2010

@maxara áno, veľmi zlé znamenie pre mužov, viď FICO 😀 😀 😀

sunnygirl
14. jún 2010

ale ja to tu celé nemám oki, prehadzuje mi príspevky a na teraz mám pod príspevkom že toto: (Dnes o 11:30 • čaká bábätko, termín má v júli 2010 (35. tt) • Odpovedz)......................... 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre