Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. máj 2010

Kafko to ako v pamperske to hovienko vyzera inac ako v latkovke?? 😀

silvia.vesela
5. máj 2010

fuuuha, to je sila s tou plienkou... 😀
agi, chod na fotoblogy a kukni fotky na "latkujeme"

kafoditka
5. máj 2010

zrzulka.. na kurze na antolskej nam pani vravela, ze manzel moze byt s tebou stale... ALE ked budu mat fofry a bude 20porodov za den, tak muza zavolaju az ked budes na sale.. Sa mi to moc nepaci, lebo ja ho chcem mat pri sebe aj v prvej dobe porodnej, tak dufam, ze bud porodim v noci, ked je vacsi klud na oddeleni alebo v den, ked budu 3 porody vratane toho mojho 😀 😀

katty17
5. máj 2010

zrzi, v pondelok na prednaske nam vraveli ze moze byt manzel pri celom porode. na vsetkych fazach. ale vraj ak maju podozrenie ze to bude dlhsi cas trvat, vtedy posielaju partnera domov.potom ho vraj telefonicky volaju rovno ako porodnicku. ked to uz na teba ide 🙂 ale je to na kazdeho zvazeni. nemusi ist prec ak nechce. moze cakat. 🙂

kafoditka
5. máj 2010

Miri 😀

agika1982
5. máj 2010

holky, tie co cakate dievcatko,co si myslite o nausnickach? lebo lekari vraj neodporucaju nastrelit nausnicky skor ako od pol roka... a rozmyslam nad tym ze kedy dame nasmu drobuliatku my ....

zrzulka
5. máj 2010

kafo vdaka, no sesterka rodila v noci 😝 Prisla na prijem okolo 10 a porodila medzi 1 -2. nestihol to...
ja ked som rodila tak som tam bola sama na boxe... tiez by som chcela aby tam bol cely cas so mnou, ved to je nelogicke aby prisiel len na tlacenie.... fakt som z toho mierne v soku ako to funguje v praxi.... Musim sa porozpravat s porodnikom o tom a podla toho vyberieme porodnicu... A ked si zaplatis ten nadstandardny porodny box tak tam moze byt s tebou aj muz?... A ako je to s dulou ak by som chcela mat pri porode???? tu pustia od prijmu az po porod so mnou? nespominala jezikova?

zrzulka
5. máj 2010

katty tak ak je to na Kramaroch tak aj ked som nechcela ist na kramare ale radsej by som sla tam potom. pre mna je dolezite aby tam bol muz cely cas so mnou a nie aby trcal najprv kdesi zatvoreny a az potom ho pustili za mnou....

zrzulka
5. máj 2010

a co fotenie ako dopadlo? kedy budu fotky???

katty17
5. máj 2010

zrzi, toto bolo v ruzinove. kazdy pondelok su tam prednasky. teraz boli vseobecne info o porode a sestonedeli, o izbach atd. atd. a vraveli aj presne o partneroch pri porode. dalsie pondelky mame tusim o epiduralke, kojeni atd. atd. ... 🙂

zrzulka
5. máj 2010

katty kedy to byva??? to musim absolvovat ked by som s arozhodla pre ruzinov??? myslela som ze ty ides na kramare... uz som z toho pomylena. to tusim stanka s maxi idu na kramare

mirka285
5. máj 2010

s tymi nausnickami by to aj mna zaujimalo..co som sa vypytovala zatial tak mi povedali ze okolo tych troch mesiacov sa uz mozu...

katty17
5. máj 2010

zrzi, fotenie bolo vazne uzasne. som necakala az takuto pecku 😉 . licenie, vlasky, fotenie, pozovanie, ksichtenie sa... cele to bola velmi fajn. bude to hadam krasna pamiatka na brusko 🙂 musim povedat ze sa so mnou vyhrala fotografka. aj risi prisiel ku koncu za nami a dali sme si spolocne fotos 🙂 ale je dobre ze tam nebol so mnou, lebo by tam umrel 🙂))) inac musim povedat ze to je celkom makacka. sa nedivim ze fotomodelky si zapytaju take sumy 🙂

zrzulka
5. máj 2010

katty ako dlho si tam bola??? A kde to presne je?

kafoditka
5. máj 2010

zrzi, no jezikova vravela, ze vacsinou je manzel pri celom porode... A ked si zaplatis nadstandard box, tak to mas 100% iste, ze muz bude s tebou.. o dule rec nebola..

agika1982
5. máj 2010

to som si myslela aj ja....vcera som si kupila casak mama a ja a tam je podrobny clanok o tom.....ze nie je dobre skoro davat prepichnut uska,bo usnica sa stale vyvija.....je to tam pekne rozpisane...tak sme sa s priatelom dohodli ze minimalne po pol roku dame asi my....este uvidime....

katty17
5. máj 2010

stanka a maxi chcu myslim kramare. ja mam porodnicku poriesenu v ruzinove. prednasky su v pondelok od 13.00 hod.

zrzulka
5. máj 2010

ja mam sice babulu ale nausnice sme nedavali a teraz by som si uz netrufla... vsak by jacala jak pavian pri tom. ked bude vacsia a rozhodne sa ze chce tak jej dame prestrelit. to neboli... ono sa hovori ze lepsie je prepichnut ako prestrelit. Dierka je vraj krajsia... prirovnavaju to k tomu ze ked prepichnes papier ihlou a prestrelis tak rozdiel je vraj viditelny. ja mam prepichnute ucho aj prestrelene a rozdiel teda nevidim .... Az na to ze som mala 5 dierok a teraz uz len 2. Tri mi zarastli :o(

mirka285
5. máj 2010

juj ja uz by som chcela skorej...ved niekedy prepichovali usi priamo v porodnici ☹

zrzulka
5. máj 2010

kafo vdaka budem uz aj ja musiet ist za porodnikom.... Buduci tyzden sa snad podari.... nech si pozistujem ako to je...

katty17
5. máj 2010

zrzi ak to chces aj s vizazistikou a vlaskami, tak to je takmer na cely den. ale samotne fotenie sme zmakli za 4 hodky. 🙂 aj ked by sme este pofotili toho dost keby bolo viacej casu 🙂 atelier ma na dolnych honoch 🙂

zrzulka
5. máj 2010

Miri ja si tiez myslim ze cim skor tym lepsie.... aspon nebude mat malicka traumu z toho. Polrocne dieta si tieto veci uz skor uvedomi....
Pekne vecicky mas pokupene. ten zimny overal si aku velkost kupovala. ja som kupila jedne 74 a tri take prechodne 68 tak snad ich aj vynosime

kafoditka
5. máj 2010

miri ten overalik na zimu co mas v albume nema chybu! ja taky zhanam po obchodoch, ale kedze ide leto tak nikde taky nemaju.. dokonca ano v nexte.. 😒 odkial ho mas?

mirka285
5. máj 2010

ja dam urcite prestrelit,mam kamosku kozmeticku co to robi a slubila ze to malej spravi ze som to ja....ja som si usi prepichla sama v puberte,s najvacsou ihlou aku som doma nasla...

agika1982
5. máj 2010

ale zase k dievcatku mi idu nausnicky......je to roztomile.......musim sa na to popytat.....ja som mohla rodit na kramaroch,ale chvalabohu idem do trnavy....idem si lahnut....🙂)))

zrzulka
5. máj 2010

katty blby cas... To mi akurat mala spi vtedy ... Su povinne?

Uff ze 4 hodiny dakujem pekne, ale budes mat peknu spomienku....

drievko
5. máj 2010

Ja som malinkej dala prepichnut ked mala 1m ale bolo to strasne ako plackala! A teraz sa neviem rozhodnut ci prepichnut alebo prestrelit

stanka33
5. máj 2010

Ahojte...
no s tymi manzelmi pri porode..ja som lezala ne antolskej dva dni, muz mal dost casu na to aby prisiel ale pustili ho so mnou az na salu, takze na tej cakacke ci ako sa to vola s vami urcite nebude...ja som tam mala dost bolesti a musela som byt sama aj ked som sa pytala na to ci nemoze prist, a kamoska rodila v ruzinove a keby jej muz nebol onkolog a jej porodnik jeho dobry kamos tak by ho tiz iba pustili na salu...a na kramaroch je to asi rovnake...tj. vsetko co viem

katty prihod potom nejake foto...

zrzulka
5. máj 2010

kafo ja som kupovala prechodny v MaS pred mesiacom. je suprovy a stal nejakych 9€. No nekup to... Mala som uz dva ale proste som neoddolala lebo je fakt sqely. Cely sa da rozopnut. treba pozerat aj na praktickost. tie nextove ti neodporucam. Su nadherne ale kolko som sa ja natrapila kym som don malu obliekla 😀 😀 😀 Potom som mala aj vycitky ze som ho predala. mala som ho vysmarit....Ale bol krasny....

katty17
5. máj 2010

zrzi, jasne ze tie prednasky nie su povinne 🙂 ale pre mna su to vsetko nove info. a hlavne chcem riadne info o kojeni. dufam ze tam do horskeho parku pojdeme spolu 🙂
tie styri hodky ubehli neskutocne rychlo. vazne. 🙂 aj dnes by som sla 😀 . len skoda ze bude dlhsie trvat kym budu hotove :( ale ja si teda pockaaaaaaaam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre