Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

any23
31. máj 2010

a od vcera mam pocit akoby sa nam malinka posunula dole nizsie-citim ju dooost nizko,nizsie ako doteraz...aj sa mi lahsie dycha a netlaci ma tak do zaludka,aj ked sa mi nezda zeby mi brusko kleslo...jaaaj uz aby bolo vazne po,nenahnevam sa ak by sa vypytala skor,tak koncom juna by to bolo idealne...vcera sa ma kamos pyta ci nechcem vydrzat do 15.7. Ze to ma narodky kuk som nanho asi dost skaredo bo druhykrat sa uz neopytal ha ha

any23
31. máj 2010

robika dakujem...tak ja doberiem toto balenie co mam,mam tak na tyzden este,a dalsie uz nekupim...

nebbia
31. máj 2010

Ahojte,nasa mala sa na sestricku tesi,stale rozprava ako sa budu spolu hrat.No som na to veeeeeeelmi zvedava.Ked bolo u nas moje krsna a vsetci sme sa tocili len okolo neho,tak chodila dookola,zazerala a vrchol bolo,ked mu od zlosti strhla ciapocku.Potom prisla za mnou a capla ma po bruchu.To som uz bola tehotna.Bolo to uz pred 7.mesiacmi,tak sme sa jej to snazili vysvetlit a mam ten pocit,ze to pochopila,ale ukaze sa to az v praxi.

ericica
31. máj 2010

ahojte kocky ako ste vikendovali v tomto hnusnom pocasi 😖
u nas je zase zatiahnute takze dnes to zase isti pc alebo telka 🙂 manzelik prebral za mna pecenie takze mam klud 😉

nebbia
31. máj 2010

Inak vcera som zehlila plienky a perinky ako o zivot az ma z toho boli cele rameno 😝 .Mala je v skolke a ja sa neovladam a vyjedam jej cokoladu,co dostala cez vikend od babky-normalne mam vycitky svedomia.Musim poobede zbehnut do obchodu a zahladit po sebe stopy 😀

ericica
31. máj 2010

@nebbia neboj to robim dost casto aj ja ale potom sa to nejko vykompenzuje ,lebo napr som vcera dostala chut na milku plnenu kavovu a zobrala mi ju a skoro celu ju schrupla 😒 🙂

drievko
31. máj 2010

@ericica no ako ste vcera poriesili den nakoniec? Ja som po tej burke vyhnala von mm s malou a chudence zmokli do nitky! 😉

any23
31. máj 2010

no to aj ja chodim vyjedat sladkosti...straaasne mi ide sladke,pri malom boli kukur.chrumky v kurze,teraz sladke a cim sladsie tym lepsie chi chi a uplne najsamlepsia je kakaova zmrzka mnaaam...

any23
31. máj 2010

drievko ty si priamo z nr?a ako sa citis?krcok uz poslucha?

nebbia
31. máj 2010

Ja sa snazim ovladat,ale ked sadnem pred telku alebo PC tak zbodnem co vidim (aj co nevidim).Najhorsie je,ked som sama doma,alebo ked spia,aspon nemaju priame dokazy-potom uz len nachadzaju po mne popieriky. 😲

meruska
31. máj 2010

u mna sladke neako nevyhrava, ale zato mm ho vyjeda za mna 😀 aj vcera si otvoril dezert a rano som tam nasla 2 kusky 🙂

any23
31. máj 2010

nebbia ja zahladzujem stopy 😀

drievko
31. máj 2010

@any23 ano primo z chrenovej!!

drievko
31. máj 2010

mne teda sladkosi vobec nechutia!!obcas nepohrdnem zmzlinou! ja by som si najviac pochutila na tataraku!ale ten nemozem!

any23
31. máj 2010

no my sme tiez z chrenovej,kusok od lipy byvame😅

oacka
31. máj 2010

jooj, ja pojem všetky sladkosti,čo doma nájdem! a tom prvé 4 mesiace nemohla sladké ani vidieť. teraz som sa dotrepala z Lidlu,lebo som myslela, že majú akcie na detské veci, a to až od štvrtka!!!! som so sebou vybabrala! ale aspoň som si keksíky nakúpila....

mojalili
31. máj 2010

NO kočky, tak som bola so svokrou na nakupoch. Kupila som si porodne vlozky z Tesca, pocula som na ne velmi dobre odporucania, ze su jemne... a mali vypredaj capaciek pre malicke deticky,t ak take namakane chlapske tenisky a hnede capacky som malemu zobrala 🙂 🙂 🙂 NO nekup to za 1,49€ no nie?
Mnam, kupila som si melon, jahody, jablka, a aj Twister, tak idem vyjedat skor, nez muz pride na obed🙂

Snazim sa chodit, pojdem drhnut kupelnu, bol by to cert, keby nic nezabralo. 😒

oacka
31. máj 2010

a ty už chceš vari porodiť, mojalili? škoda,že nemám tesco poruke... mne ešte treba tie malé rukavičky,aby sa napoškriabala a nejakú mini newborn čiapku. a podlžoku na prebaľovanie na komodu.

oacka
31. máj 2010

píšem ako hotentót!

drievko
31. máj 2010

ja bývam pri atletaku v tom dlhom! a budes rodit v nr? 🙂 mozno sa aj pozname ?! lebo sme casto boli pri lipe mali sme tam obchod!

drievko
31. máj 2010

@mojalili ja ja to uz chcem mat za sebou ale musim drzat pokope do koca juna ☹ hruza ako sa to vlecie!!!!

alllexa
31. máj 2010

@oacka - aj ja sa chystam vo stvrtok, robim si zalusk na ten kolotoc nad postielku. Inak aj ti plysaci su chutni🙂

alllexa
31. máj 2010

@mojalili - fiha, to su dobre ceny! A to v ktorom Tescu?

oacka
31. máj 2010

hej,ten kolotoč je za super cenu. ja chcem nejaké hygienické veci a možno aj tie vysielačky, pre istotu,hoci neviem,či nám ich treba. a to led svetielko do zástrčky, myslíte, že pri ňom v noci dačo vidno? namiesto malej lampičky?

oacka
31. máj 2010

drievko, vlečie? mne to brutálne uteká! šak už len mesiac!

lulu1983
31. máj 2010

Ahoj tehulky 🙂,

ako sa mate? Ja som celu noc tvrdo spala, dokonca aj na WC som bola asi len 2x 🙂
@janulienocka - krasna zahrada, o niecom takom snivam
@mojalili - uz asi hodinu spatne hladam v diskusii rady, co ste davali mirke, ked chcela vycistit ruru a neviem to najst, prosim posli mi typ, nech sa s tym netrapim veeela, len trosku ;)

Dnes mi potvrdila detska lekarka, co je asi 5 min od domu, ze nas vezme k sebe za pacientov, taka som rada.. neverili by ste.
Od zajtra mame 4 dni odstavku teplej vody :( :( :( neznasam to

lulu1983
31. máj 2010

oacka suhlasim s tebou, nie az mesiac, ale uz len mesiac, osobne som za to, aby maly v brusku vydrzal co najdlhsie 🙂 my sme svetlo k postielke poriesili tak, ze sme v ikey kupili lampicku, co vyzera ako mala mliecna gula s kvetinkovym vzorom a ide do nej 25 W ziarovka, vydava to prijemne svetlo 🙂

meruska
31. máj 2010

oacka a alllexa..normalne ste ma donutili vygooglit lidl katalog 😀

drievko
31. máj 2010

@oacka ale ja stale lezim a ležím a sa nudim uz aj veci do porodky mam zbalene a stale sa nudim! 😢

lenkaaninka
31. máj 2010

Ahojte dievčence...včera som to s upratovaním prehnala a dneska idem skapať ako ma bolia kríže...bola som v meste na nákup novej zeleninky a urobila som zasmažkovú zeleninkou polievočku a idem si vás prečítať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre