Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
2. jún 2010

@karinnka myslim sa ze nebude 🙂
mna len serie to ze vybavujem na prvu dcerku starostlivost od dieta tj,nejakych 25% z rodicovsekho,mam na to aj potrebne dokumenty len ked som odovzdavala papierena socialke tak tam mi povedali ze ten jeden papaier co mi k tomu chyba (ten co odhlasujem malu z rodicovskeho)mi poslu az o mesiac orazitkovane.....ale dufam ze mi to spetne vyplatia,lebo aj ich potom este musim zaniest aj na upsv....boooze kolko vybavovaciek kvoli par euracom 😠

oacka
2. jún 2010

karinnka,ty ideš z PN na materskú? mne sestrička povedala,že skôr ako v deň nástupu by mi to aj tak oficiálne nemohla dať. a zamestnávateľ má 8 dní nato,aby zahlásil zmenu v sociálke,tak asi v deň nástupu je to ok.

lenkaaninka
2. jún 2010

@karinnka nevadí oni majú stejne 30 dní kým ti pošlú rozhodnutie ja som im ho dala 28 a nastupujem až 9.6 lebo poradnu mám 15. a touž je dosť po nástupe na MD. Tak radšej skôr som išla ale im to je aj tak jedno. A tuším prvé peniažky za jún dostaneme v júli na účet tušim okolo 12 teho chodia a okolo 20 teho na poštu.

sunnygirl
2. jún 2010

@lenkaaninka asi máš pravdu o tom srdiečku, ja sa len bojím, či moje srdiečko bude oki pri pôrode

ericica
2. jún 2010

@oacka neboooooooj da sa to ak chytis dobry personal tak este aj srandovat pri nom budete 😀
a ked bude mat mala rok uz bdes chciet durhe tehu....ja mam cele tehu aj porod ten najemotivnejsi zazitok v celom zivote 😉

sunnygirl
2. jún 2010

@oacka ani nie tak na pôrod sa tešíš ako na maličkú Kikušku 😀 😀 😀

lenkaaninka
2. jún 2010

neboj sunny oni ti to odsleduju ale kukni sa či to máš v tehu knižke nejako zaznačené nech na to pri príjme myslia a pripomen im to ved aj budeš cítiť ked sa zrýchli tep nad 110 alebo že ti zrýchli srdiečko tak jasné že im povieš..uvidíš možno to bude ok a nie možno ale určite to bude ok 😉

ericica
2. jún 2010

baby som zvedava preco bola vcera maxara taka nabrusena.....????zas ju niekto vytocil????

ericica
2. jún 2010

cakam kedy sa ukaze,nech sa vystazuje chuda moje 😒

mirka285
2. jún 2010

dobre ranko 😉 tak aj u nas leje,a je mi to uplne jedno,ale vy co mate male deti vas uplne chapem ze je to na nervy byt s nimi zavrete doma ☹ ja dnes trosku poupratujem,na obed spravm granatir k omu len kysle uhorky a je to vybavene..a zajtra idem na Kramare,zoznamit sa s mojim porodnikom,tak som uz zvedava co mi povie..

sunnygirl
2. jún 2010

@ericica to si pekne napísala oacke 😉

adelaine
2. jún 2010

dobre ranko,
aj ja musim stale mysliet na mojalili,
ja nam sa to krati...mozeme ist rodit hocikedy a hociktora,
terba uz mat asi vsetko nachystane 😒

..ja sa o chvilku chystam do poradne, som zvedava,
co bude, co mi doki povie....

zatial papa

sunnygirl
2. jún 2010

mne skôr maxin príspevok pripadal smutný ako nabrúsený, ale možno sa mi to len zdá 😨

sunnygirl
2. jún 2010

@adelaine tak sa držkaj 😀

oacka
2. jún 2010

no veru, sunny, na malú sa teším!možno je aj lepšie,že sme prvorodičky,že nevieme, do čoho ideme. 🙂
dúfam,že maxara je ok, mne sa tiež zdala skôr bez nálady a smutná,čo je u nej veľmi nezvyklé,aspoň tu na koníkovi...
u nás dnes ešte neprší,ale včera celú noc, celý deň, a zas v noci. chudáci tí vytopení ľudia...

ericica
2. jún 2010

@sunnygirl no mozno som to ja zle napisala....ale mne sa zda ze bola nasrata,ale vsak nam to povie sama ked sa ukaze..... 🙂
no a aj ja sa na ten porod tesim,len mala mi bude asi chybat 🙂 ☹

ericica
2. jún 2010

@oacka vsak aj ty si z vychodu u vas neni potopa???

ericica
2. jún 2010

oacka a sunny vy sa vlastne ako volate menom ,lebo ja vas poznam len z prezyvok...???
a mirka ty si miriam ci miroslava???

oacka
2. jún 2010

v Košicicach neni potopa,iba v priľahlých dedinách, meruska je tuším z nejakej,tak dúfam,že u nich všetko ok. my bývame na kopci na sídlisku, pod nami Luník IX..... a naši bývajú na dedine,ale tiež na kopečku... ale do záhrady sa už veru nedostanú, voda vobec nevsakuje do zeme... mamka plače,že je´j všetko pohnilo...

drievko
2. jún 2010

Ahojte!!!MOJALILI DRZIM PALCE!!!!
No normalne som v soku ze mojalili ide rodit?!
Inak ale vypisujete ked je vonku skaredo!!! Nestiham citat! &ja som pouzivala kalciovu mast ale nebola dobra mne pomohli az klobuciky!!! Ale teraz som si kupila tu od AVENTU tak som zvedavá aká bude!!!

mirka285
2. jún 2010

Eri ja som Miroslava...akurat mi dosiel mail ze mi posielaju moju objednavku,co som objednavala pred tyzdnom,aj som vam zabudla povedat,nasla som paradnu stranku na ciapky,viete ze ja som maniacka a nakupujem do blba capice,tak mrknite,maju aj dobre ceny a fakt pekne www.styloveciapky.sk 😉

oacka
2. jún 2010

ja som Ľudmila, a ty Erika?

janulienocka
2. jún 2010

cauko baby, mojalili zatial nevieme ako vsak? aj mne sa maxara zdala vcera smutna, ktovie co sa stalo 😒 ja som mala vcera vecer teda veselo, chytili ma take bolesti akokeby slabsie kontrakcie, hadam kazdy 10 mi ztvrdlo brucho a mala som bolesti, som to predychavala a cakala ked ustane, no mala som to hadam do pol noci, tak som upovedomila draheho ze ak bude horsie, mozno pobezime do nemocky, normalne ma to vylakalo. Ale do rana uz bol klud, tak uvidime ako bude dalej ...

ericica
2. jún 2010

@oacka Tesi ma Ludmilka a ano ja som erika.......
mirka super ze uz veim aj tvoje meno 🙂 no my zatial zajradu nemame potopenu ale ceresnicky na skoro vsetky popraskali a to sa mala na ne taak tesila a jahodky budu do tolkej vody asi hnit ☹ ☹ ☹ ☹
mirka idem kuk link 🙂
inac mne dnes dojde z bessu supravka potom hodim fotos 🙂

ericica
2. jún 2010

@mirka285 fakt su styloveee 🙂 a komu si objednala velkemu fesakovi ci malej princeznej???

aalexis007
2. jún 2010

@mirka285 tak tie ciapky su fakt super - normalne rozmyslam ze si idem nejaku objednat - su pekne niektore

lenkaaninka
2. jún 2010

pekné čiapočky ale mne sa zdajú byť drahé ja som v detskom dve čiapky babatkovské za tu cenú kupila slov. výrobu.. tak neviem...

sunnygirl
2. jún 2010

ta ja som si bola len umyť jahôdky a zasypať cukrom a ej ale toho pribudlo 😉

alllexa
2. jún 2010

Ahojte, neviete nahodou co je s Katty17? Dlhsie sa tu neukazala...

sunnygirl
2. jún 2010

@ericica však sme spolu oslavovali meninky 🙂 (Erika)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre