Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
24. jún 2010

ja mam svokra Pavla, muza Pavla, aj maly je Palko, a den po nich mam 30-tku, buduci tyzden bude vela oslav 😵 😵 😵

katarina7777
24. jún 2010

@maxara maxi aky si mala vysoky tlak ked ti nasadili lieky? Ja som mala vcera vecer okolo 155/95 , potom mi drahy masazoval nohy jak divy tak mi to kleslo.... a to som bola poobede na hodinovej lymfodrenazi 😠

maxara
24. jún 2010

@noemarta ja som chcela dnes varit zapekane plnene zemiaky (cize skor zapekat ako varit) je to dobrotka, ale nemam tvrdy syr ani slaninu, tak to drbem.. urobim len nejaky zeleninovy salat pre mm a tie zemiaky si upecieme bud vecer, alebo on sam, ked is ma tam nechaju... 😒 a predvcerom som uvarila dokonalu sosovicovu omacku, vcera som nejedla ine len to s volskym okom (a vecer tu pletenku) a dnes som sa paradne vykakala 😉 do lahucka

@23bambuliatko ja som chcela dat meno Peter, keby sme mali chlapca, ale mm je razne proti, lebo som mala byvaleho Petra a este pred nim asi 3 byvalych Petrov 😀 😀 😀 mozem za to, ze ich je jak hadov?

katarina7777
24. jún 2010

Inak aj moj tatino je Pavol a sestra Paulina 😉

maxara
24. jún 2010

@katarina7777 Katka, ja som mala na poradniach spodny vyse 100, ked mi daval lieky, mala som nejakych 142/98 a v pondelok 151/112 ☹ to ma chcel poslat do nemocky. A asi som mala doma zly tlakomer, lebo vcera mm doniesol od svokrovcov a na nom som mala tiez vyssi.. 😒 ale dnes rano mam uz 125/79 uz od rana kazdu hodinu.. tak hadam sa to upravilo

maxara
24. jún 2010

@katarina7777 ale Paulina ma inokedy ako my 😝

23bambuliatko
24. jún 2010

Ja dnes idem kuchtiť čske nardné 😀 joj ja lubim kapustu 😵

izira
24. jún 2010

@maxara nieee...otec ma zajtra narodky...🙂 tiez rak

izira
24. jún 2010

tak ja odchadzam off - do poradne 🙂

katarina7777
24. jún 2010

@maxara hej sestra mala meniny pred par dnami, vidim ze sa bude vela oslavovat najblizsie dni 😉
Ja mam odsledovane ze ked som neni velmi napuchnuta, tak mam tlak v norme ale vecer ked som cela zaliata tak mi hned vyskoci... cakam na vysledky krvi a mocu ze ci je vsetko ok 😒

hodila som foto vandlika do albumu, mm mal vcera chut ma fotit, prave ked som musela utekat na masaz ...

noemarta
24. jún 2010

@maxara dik za typ, presne na nejake zapecene zemiaky som myslela, alebo francuzske.
idem do obchodu, lebo ako pises, nemam na to ingrediencie.... 😒
zatim pa

maxara
24. jún 2010

@izira ano som pochopila, ale len ci nahodou nie je aj Peter 😀

@katarina7777 Katka ano, ked si naliata mas vyssi tlak. Ja som teraz odpuchla a zas mam tlak celkom v pohode.. no ja neviem.. ale mne hovoril, ze aj s opuchmi, ak su mrtne, tak si ta nechaju v nemocke na odpuchnutie

katarina7777
24. jún 2010

baby tie francuzske zemiaky by som si dala hned, len dneska mam prikaz od mm lezat v posteli, takze nic nevarim.... lebo ze ked budem mat vysoky tlak alebo bolesti dneska so mnou do nemocnice nepojde.... futbal je futbal 😀 som zvedava ako to dopadne 😝

katarina7777
24. jún 2010

@maxara ja chcem ist do nemocky az rodit a nie lezat, tak sa radsej zacinam setrit... ja som vlastne stale opuchnuta, len ide o to ze ci "normalne" alebo "extremne" a nic mi na to nepomaha mozno len lezat s vylozenymi nohami ... takisto musim byt opatrna a vela nepit lebo ked naraz vypijem vela vody hned to mam v nohach 😠

dugyna
24. jún 2010

katarinka ja som od PIA nabrala do vcera 2kg dnes som sa radsej nevazila lebo posledne 3 dni extremne na beram vodu....som spuchnuta

dugyna
24. jún 2010

@maxara maxi kafko uz je domka z nemocky?

maxara
24. jún 2010

@katarina7777 Kati mne na to vylozene nohy nepomahaju.. ale uplne som vynechala bublinky a to mi dost pomohlo.. pijem len cistu vodu alebo bazovy sirup, ked mam chut na sladke.

maxara
24. jún 2010

@dugyna dugy netusim, mne nedala veru vediet nic, ani ze maly je uz na svete.. s Mirkou je v kontakte. A myslim, ze vcera Mirka pisala, ze v utorok mala ist domov, ale maly ma zltacku, tak sa prelozili na nadstandard, aby tam mohol byt s nimi aj jej manzel. Takze neviem.. nechcem ju otravovat. Som jej poslala sms, ale napisala mi az na tretiu, ked uz som sa fakt bala, ze co je s nimi, kedze som bola v tatrach a tu som si nic nemohla precitat.. Tak asi ma vela roboty s malym. 😒

maxara
24. jún 2010

@dugyna a ty ako statnice?

denisse
24. jún 2010

ahojte ...
tak som doma z prvej poradne v nemocnici ...
mala je stale priecne, doktorka nevie, preco ... vraj pricinou moze byt vrodena vada maternice (ktoru ale nemam, kedze mam za sebou jeden uspesny priprodzeny porod) alebo viacpocetne tehotenstsvo (napriklad sieste ... co tiez nie je moj pripad) ...
zobrali mi ster na kultivaciu a pre istotu aj krv a moc na predoperacne, keby nahodou akutny cisarak ...

pani doktorka mi povedala, ze mam OKAMZITE prist, keby sa cokolvek dialo ... aj 5 slabych kontrakcii, tak hned ist ...
ked sa nic nebude diat, tak o tyzden kontrola ...

denisse
24. jún 2010

tak dopijem kavu a idem si zbalit tasku 😕

dugyna
24. jún 2010

@maxara diky maxi..ja som jej pisala este kym sa maly nenarodil..vtedy odpisala ale nechcem ju teraz otravovat..urcite ma vela toho teraz s malym ...

a statsnice na tu jednu som maxi nesla lebo som sa nestihala ucit v tych horucavach....a bola som velmi unavena...a na tu druhu..som nesla lebo som bola cez vikend v nemocke sme maly plany poplach...takze si ich soravim v aguste alebo v budu.skol.roku...

tutifruti
24. jún 2010

@denisse ja som mala obe baby priecne... pri Alžbetke mi skusali prirodz. pôrod, ale nevyšiel... tak bola sekcia... dokonca bola tak povykrúcaná / to sa mi ju snažili pretočiť v maternici/, že ju pri sekcii porezali na tvári....

denisse
24. jún 2010

@tutifruti a teraz mas babo hlavickou dole?
mne len stale vrta v hlave ze preco je to tak a ci to neznamena nieco zleho ... ale tak snad to bude ok ...
mne dnes povedali, ze samozrejme ak sa neotoci, tak planovana sekcia .. ale na tu je este skoro ..

dugyna
24. jún 2010

@denisse deni to proste niekedy tak je a neda sa to vysvetlit....preco je babatko otocene inak ako ma byt..hovori sa ze nejaka vada na maternici alebo myom..alebo to moze byt velke babatko po pripade geminy-cize dvojicky...a viac plodov..
ja tiez nemam nic z tohoto a malcika je KP proste babatko sa niekedy neotoci..ostane tak ako ako sa dobre citi..lebo sa tak dobre citi..

dugyna
24. jún 2010

@tutifruti boze tuti to by som asi nieco nepekne povedala tomu lekarovi keby mi porazal pri sekcii malu.... 😠

23bambuliatko
24. jún 2010

@tutifruti to myslíš vazne že malu porezali na tvári??? 😲 pre boha chuda malinké

tinka349
24. jún 2010

bre ranko prajem,

to tolko ludi je tu narodenych v juli? ja mam narodky 22.7. 😀 a mala by sa mohla narodit 7.7. 😀 mam rada sedmicky....

s muzom stale nekomunikujem a do porodu ani nebudem, a ani ho nepustim k malej, nech trpi aj on...
akurat som mu dnes poslala sms, ze zajtra poslem otca pre peniaze co potrebujem na nemocnicu a na epiduralku a ani neodpisal

maxara
24. jún 2010

@dugyna no tie statnice, to je mrzute.. 😒 ale tak v auguste to vyjde, neboj..

@tutifruti 😲 😲 😲 ja odpadavam..

@tinka349 ani sms mu neposielaj, som na teba pysna 😉

adelaine
24. jún 2010

@alllexa trosku mi ta tepla sprcha pomoze,
ale iba tak na pol hodinku, potom mam boleti zase...
mam take polhodinove intrervaly....ale ta bolest netrva kratko, je to so mnou cudne...
ved uvidim, mozno sa to naozaj uz rozbieha, a este vas tu v rodeni predbehnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre