Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
5. feb 2010

ozaj este to spavanie na bruchu, moja najoblubenejsia poloha, ked som potom po porode uz mohla spat na bruchu, som bola neskutocne stastna, ale teraz uz spavam len na boku, aj ked mi to moc nevyhovuje 😖

zrzulka
5. feb 2010

Ryban a kde si kupila tie polodupky???? ja ich nikde neviem najsat. Malej som kupovala v Mothercare a v HaM ale tam som ich nevidela. je pravda ze som tam bola naposledy pred mesiacom. uz len to my chyba a sme komplet s vybavou co sa tyka oblecka na prve mesiace....

rybaanka
5. feb 2010

dnes som bola v obchode predeti a naaahodou som jedny(posledne) vyhrabala
take tyrkysove..malulinke 😵 .....ale co som naposledy bola v HaM, tak tam som videla, aj v Mothercari...

rybaanka
5. feb 2010

bola som povodne kukat kociky ake maju, no ale des, bola som sklamana, teda hlavne tymi velkostami vaniciek ☹

dugyna
5. feb 2010

maxmara nemas kontakt alebo webovu stranku na toho fotografa?alebo kde vo velkosklade ste kupovali tie kvety?
sak pezinok neni tak daleko od BA.dakujm

dugyna
5. feb 2010

zrzulka polodupacky maju aj na www.babyport.sk

zrzulka
5. feb 2010

skusim pokukat, uz aj mame som povedala keby videla nech zoberie v nejakej neutralnej farbe a ked poviem jej tak to bude mat krpec najmenej 5 ks....Co so mnou ked sa mi taaaaaaaaaaaaaak nechce behat po obchodoch....

Inak s tym spanim ja spavam na boku... Obcas zaspavam na bruchu (ked drzim malu za rucku) A sranda ze mala je presne ako ja. tiez spinka na boku, a drobcek na ultrazvuku to iste. Bol na boku ked do neho dr stuchal tym cudom.... 😀

maxa gratulujem k prvym pohybom... tak predsa ....to nase male sa hybat nechce, alebo to asi cez tu placentu necitim....

idem aj ja spat tak sa lucim a zelam pekny vikend vsetkym keby som sa neukazala....

zrzulka
5. feb 2010

jej dugy ahoj ...🙂 ani ty este nespis?🙂)) vdaka za link, ja ale rasdej kupujem v kamennych shopoch lde si mozem vsetko ochytat (kvalitu a tak).... cez net velmi neobjednavam.... teraz som si objednala jednu teho tuniku. je nadherna ale mne velkaaaaaaaaaaa.(((( skoda lebo je super....

zrzulka
5. feb 2010

Ryban o kocikoch ani nepis. ja uz mam dalsieho kandidata...
http://www.forbaby.sk/kociky.php?id=8&product=195

celkom sa mi pozdava....

rybaanka
5. feb 2010

zrzka no kocik by bol ok, ale nema hlboku vanicku a tie tasky prenosne, aspon co som pozerala nazivo, su hrozne uzke 😲 😨 😒

zrzulka
5. feb 2010

ejha, takze to nie je dobre??? a celkom sa mi pozdaval... no ja neviem v com budeme drobca vozit... nemam este celkom jasno co sa tyka kocika...ty mas aky vyhliadnuty???

rybaanka
5. feb 2010

zrzka nemam nic vyhliadnute, len my mame peg perego uno, ako sportovy je super, ale ked som pozerala tie tasky do toho, tak sa mi to zdalo uzke a nemame vajicko, takze ja by som potrebovala hlboky +vajicko a to malokde maju a akurat pozeram toto, je to celkom lacne a mozno by mi to aj stacilo....
http://www.kocikovo.sk/product/candida-hlboky-k...
az na tie farba, sa mi moc nepacia, ale sak uvidime....pojdem s mangelom kuknut, uvidime co on povie, mozno zbehneme niekedy aj do rakuska pozriet....

maxara
6. feb 2010

Ahojte babulky... hladam prave na internete nabytok do detskej, kedze nemam ani jednu skrinku a chcela by som si kupit uz mozno pomalicky nejake tie oblecenicka... len ich nechcem skladovat v igelitke...
neviete mi poradit nahodou, co je v detskej izbe pre novorodeniatko nevyhnutne? akoze prebalovaci stolik s policou nad nim, postielka, nejake skrinky resp. komody na oblecenie, vanicka a?

zrzulka, ked si chces ohmatat oblecko, skus zbehnut k tej kocke, co som minule pisala... v PK na Stefanicke medzi gastropasazou a VUB bankou... je velmi zlata a rada poradi...

dugy - toto je link na fotografku, dokonca som tam nasla rovno aj moju svadbu (ten link, to sme my aj s kyticou)

http://lolla-f.com/portfólio/category/10-svadby...

maxara
6. feb 2010

a este tie kvety... kupovala mi ich kamoska kvetinarka v Curelovi... ani neviem kde to je a ci este je, lebo som ho hladala na nete a neslo mi nic otvorit... ale su rozne velkosklady, len asi tam musis mat zivnost alebo minimalny odber... ale asi ako kde... my sme kupovali zaroven aj na stoly a tak sa dalo...

maxara
6. feb 2010

a inak baby co hovorite na tento kocik

http://www.kocik.sk/bebetto-vulcano-p220/

ja ho mam doma, v strieborno-zelenej farbe, ta tam nie je vyobrazena...
je krasny, je sice polsky, ale ma vsetko co som chcela... zafixovatelne predne otacacie kolieska (dost prakticke, da sa s nim manevrovat jednym prstom a netreba pri otacani nadvihovat cely kocik), navyse nafukovacie a dost velke, hlinikova konstrukcia (je lahucky aj na nosenie po schodoch) a ma ten nacvakavaci system, ze vsetko je zvlast... aj vajicko aj vanicka aj sportiak... ma rozne modifikacie... paci sa mi...na tomto linku je rozne poskladany, pokukajte

http://www.bebetto.pl/sk.htm

maxara
6. feb 2010

jeeej u lolly som nasla este aj nase predsvadobne foto z atelieru, sranda (prvych 8 foto)

http://lolla-f.com/portfólio/category/8-ona-a-o...

pepppe
6. feb 2010

baby my uz mame vybraty kocar,len ho treba este kupit 😀 ak chcete pozrite www.leviroo.cz

mojalili
6. feb 2010

Ahojte kočky,
teraz som sa vratila z pohotovosti, mam anginu, ale nie hnisavu, tak lekar nechcel nasadzovat ATB, vraj do 3 dni by to malo prejst, ak nie, potom sa nasadia. NEchcel riskovat kvoli dietatku. Sranda, moj kamarat, rovesnik ma osetroval, pomaly nechcel, aby som sa vyzliekal do pol pasa🙂))
Noc bola hrozna, kaslala som, potila som sa, v krku ma drape akoby som tam mala pílku. Hlava ma boli, točí sa mi ako kolotoč.
NO nic, dnes ples nehrozi, aj ked mam saty doma ☹ ☹ ☹ Sice mozno by mi to trosku ustupilo po celodennom lezani, ale riskovat nebudem. Strasne som sklamana, tesila som sa na moj prvy ples... ☹ 😒 ☹ Ale zdravie je prvorade.... 😒

lenkaaninka
6. feb 2010

no mojalili ja to už mám za sebou takú chorobu pred dvoma týždnami a brala som aj penicilin lebo som mala horučky 38.5 hrdlo ani preglgnúť ako mátoha som bola ....treba to poriadne vyležať.. 🙂

maxara
6. feb 2010

peppe - velmi pekny kocik... dokonca je tusim pekny aj v kazdej farbe... aky chces ty?

maxara
6. feb 2010

mojalili - fakt nezavidim, asi by ma porazilo, ja neznaaaasam chorobu a hlavne ked boli hrdlo a hlava, takze sucitim s tebou... vyskusaj slezovy caj, ten tak obaluje sliznice a velmi sa mi vzdy ulavilo od driapania v hrdle

kafoditka
6. feb 2010

Mojalili, prajem skore uzdravenie!!

Kocky, tie co uz mate deti, poradte nam prvorodickam, co nam treba na prve 2-3 mesiace na oblecenie? Na fore je vela dobrych linkov na oblecko, ale neviem, co pokupit, aby mi to babenko aj vynosilo a nelezalo to zbytocne v skrini?

Zrzulka, pisala si, ze uz mas skoro komplet vybavicku na oblecenie pre babenko, co vsetko si pokupila? Taketo rady su na nezaplatenie 😉

kafoditka
6. feb 2010

halooooooooooooo, kde ste vsetky?? 🙂

meruska
6. feb 2010

maxara...velmi dobry nabytok do detskych izbiciek je na
http://www.tegel.sk/index.php?m=search&keyword=...

pepppe
6. feb 2010

maxara my chceme ten tyrkisovy,,,uz sme sa rozhodli nasli sme este pekne ale uz sme rozhodnuty,uz len pockat na ten spravny cas a kupit ho 😉

maxara
6. feb 2010

Peppe, bola si uz ho aj ohmatat v obchode? Alebo len cez net? Pytam sa preto, lebo ja som bola v kocikove uz po vybrany model, ze ale pre istotu sa idem na neho kuknut, ked uz to mam po ceste domov a bola som straaaasne sklamana, ani som ho nekupila... mal strasne zlozity system skladania a vymeny tych roznych casti... mam na mysli vanicka, vajicko... vsetko malo take nastavce, co sa vzdy pri skladani muselli vybrat, dat dole... 😝 no som sa rozhodla, ze este pokukam a dobre som urobila.... vsetky tie farby sa mi pacia. Ty budes mat chlapceka?

maxara
6. feb 2010

Meruska, dakujem, uz som poslala link drahemu, nech sa kukne, ci sa mu tam nieco paci... ja by som si dokazala vybrat

zrzulka
6. feb 2010

Kafo ja zatial len oblecko kupujem i ked zatial nevieme pohlavie ale tak ja nikdy neoddolam ked mi nieco udrie do oka a este je to aj za dobry peniaz...... A mam vela znamych aj v rodine cakame okrem nasho drobca este jeden prirastok takze budem mat komu posuvat.... Co sa tyka vybavicky tak okrem kocika asi nekupujeme nic lebo som odkladala po malej. A este take ako odsavacku kupujem novu aj sterilizator, flasky to je jasne (ale az neskor) vanicku alebo kyblik a potom uz len drobnosti... Pri druhom je to jednoduhsie lebo vela veci ostane po prvom babetku... aj ked niektore som povyhadzovala a nakupim nove... v dnesnej dobe tie materialy za vela nestoja... vydrzia fakt len jedno dieta....

denisse
6. feb 2010

ahojte .. ja som tu mala cely tyzden nasich, teraz ich manzel odviezol na nocny vlak ...
tak od zajtra zase bacujeme sami ...

ani som vas nestihla precitat, ale uz sa polepsim 😉
tak dufam, ze ste vsetky ok aj drobcekovia v bruskach a prajem pekny sobotny vecer ... 🙂

denisse
6. feb 2010

a co sa tyka nakupov, tak ja zatial nekupujem nic .. vela veci mam po malej (tie velke ako kociar, autosedacku ... mam vsetky) ... takze ja si pockam na pohlavie a podla toho potom nieco dokupim 😉
odsavacku, sterilizator a flase zatial nekupujem, to az keby sa mi nedalo kojit, tak potom dokupim ... pri malej som vobec nemala ... tak dufam, ze sa mi to zase tak podari ... ale pocitat treba so vsetkym ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre