Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
25. máj 2011

@maxara ok

monline
25. máj 2011

čaute baby
tak ja melón môžem aj aj...skúšala som včera Dankovi červený, ale ani ochutnať, ani za svet, len sa s ním hral..je problém dostať mu niečo do pusy, nechcem na neho tlačiť, tak budeme skúšať častejšie..veď ide letná ovocná zeleninová sezóna, snáď mu niečo zachutí...opadané drobné zelené marhulky vyberá z trávy a strká do pusy 😀

macik27
25. máj 2011

tak prvý pokus vyšiel 🙂 cucla si vodičky dvakrát sa ešte postavila ale som ju hneď uložila trochu pomrnčala ale skôr tak nervačila a spinká...som zvedavá dokedy 😀

robika
25. máj 2011

@maxara ja si tiez myslim, ze kazde babatko inak papa, ine veci mu chutia... keby som mala Filipka porovnavat s ostatnymi tak by som sa urcite obavala, ze nieco nie je v poriadku, ale myslim si, ze keby bolo nieco zle, urcite by som si to vsimla, myslim si ze aj ked su tie nase deticky este malicke, uz teraz vedia na co maju chut a ako casto chcu papat...

monline
25. máj 2011

@bambola tak si rozhodnutá nedať prso? hmm...ja si ešte netrúfam, keďže tak zle je..včera ked som s nikou bola na kramároch, mame nič moc nezjedol, myslela som, že bezomňa pocíti hlad a zje aj iné...inak- už pár dní úplne odmieta dudeľ, sám od seba, nechce ho ani ako kúsatko, ale dlhšie dudluje prso, to predtým robil len občas..čiže zase sme sa prehupli do iného horšieho extrému 🙂 ale zvládneme..stále kojím ráno, 2x cez deň, večer a raz v noci

robika
25. máj 2011

@monline netreba na neho tlacit ked nechce, ja som tak prisla na to, ze som Filipkovi davala na zaciatku hned velmi vela roznych chuti, hlavne ovocnych vyziv a nechcel ich a pritom som mala davat vacsie rozostupy medzi jednotlivymi druhmi ovocia...

monline
25. máj 2011

@dugyna @maxara @katka55 @bambola díky za rady ohľadom nosenia..vysvetlila som už katke čo je dôležité, Katka je taká šetrná žienka, nechcela veľa minúť ak nevie, či sa tam malému bude páčiť, ale keď sa na to pozrie brat, určite bude hľadať to najlepšie a nájdu vhodný typ...inak- je niekde v obchodoch možnosť skúsiť si to?

maxara
25. máj 2011

@monline to macik neda prs 😉 bambola az od roka

maxara
25. máj 2011

@monline tam kde predavaju tie liliputi, boooze niekde na liscich nivach v BA, tak tam som si to skusala 😉

monline
25. máj 2011

@robika ja zas mám pocit, že ho moje mlieko dosť zasýti, preto premýšľam, že by som aspoň to doobedné kojenie (pri uspávaní) vynechala..desiatu zvykne celkom pekne jesť, najhoršie mi jedáva obed, čo by mal byť základ

robika
25. máj 2011

@monline ja kojim tiez dost casto, ale kedze nechce velmi pit ani vodu ani caj, aspon takto ma dostatok tekutin, aj teraz cakam kedy zavola 🙂 , minule si pisala, ze Danielko je stastny ked uvidi cicik, aj u nas je to tak, ze Filipko je taky stastny ked moze pit z cicika..

monline
25. máj 2011

@maxara líščie nivy??? 😕 hej, všimla som si, že bambi od roka chce odstavovať...a macikovi malá pije každých 40min v noci, ale chcem len tú noc obmedziť..chápem to dobre? 😉

monline
25. máj 2011

@robika veru, úplná radosť ked dvihnem tričko..no chlap 😀 😀 Daniel pije vodu z pohára, dosť dobre mu to ide

dugyna
25. máj 2011

@monline v obchodoch....jedne obchod je zivica na vysokej / neviem co za zanacku satiek maju/
a aona je odkial? a maly ma kolko?
na leto by sa zisla ak sa rozhodne pre staku tak didymos alebo elevil su pridusne. hopezid neni dobra v lete v tej by im bolo teplo.

dugyna
25. máj 2011

@maxara
@monline no ale neviem aky tam maju personal teraz kamoska spominala ze ked tam bola moc sa nevyznali...

monline
25. máj 2011

@dugyna malý má 6 kíl, dva mesiace má..chce to využiť najmä teraz v lete..dnes pozerala jeden nosič v senci, ale bol až od 4 mesiacov..a je to moja susedka 🙂

bambola
25. máj 2011

@monline tak ako maxi pise, na tych nivach tusim je stranka http://www.latkovky.sk/kontakt , oni za poplatok aj zicaju na odskusanie 😉 inak ak by katka chcela som ochotna pozicat na odskusanie nasu manducu 🙂
zatial som pevne rozhodnut ale obavam sa toho, ale niekedy je to pre mna bohuzial uz neunosne a hlavne teraz v skusovom ma to obmedzuje, aby si chapala proti kojeniu nic nemam, len nech spava sama a nezaspava na cicke, ale kedze to ma s tym spojene tak to inak asi nepojde len odstavenim. uvidim ako bude ked dojde na lamanie chleba

bambola
25. máj 2011

@monline @robika to nebude chlapom lebo by ste mali vidiet to stastie a nadsenie a vyskanie ked ja zdvihnem tricko 😀

dugyna
25. máj 2011

@monline nosice potrebuje do nich novorodencecku vlozku..do tych 4-6 mes. satku moze pouzivat uz odteraz. a nocici jej mozno bde teplo v tele...ta satka je super..no ja mam doma oboje takze viem porovnat...
a satku na leto musi kukat zatkanu s bambusom alebo konope...najlespie ak by si kupila didimos indio, alebo nejaku elevil. ti su priedusne a vhodne na leto.
nech skusi kuknut na bazari, aj na ceskom tam byva viacej.

dugyna
25. máj 2011

@macik27 a ty chces malu odstavit ci preco si jej daval vodicku?

maxara
25. máj 2011

@monline to je v ba ako je hotel nivy
a ja ked som tam bola, tak je fakt, ze dieru do sveta slecna vedomostami neurobila, ale akoze su mili a ochotni a co vedia poradia.. a daju aj odskusat v predajni, pripadne za poplatok normalne poziciavaju na par dni na skusku ako bambi pise
idem chrnet, bru

robika
25. máj 2011

no tak Filipko je uz napapany... 🙂
ja dufam, ze postupne sa odstavi aj sam a nebudem ho musiet trapit, ale to je iba moje zbozne prianie..

robika
25. máj 2011

@maxara dobru noc

dugyna
25. máj 2011

@robika a ty uz chces maleho odstavit?

monline
25. máj 2011

@bambola
@maxara
@dugyna díky kočky..odkážem Katke
idem spať i ja..dobrú noc @robika

robika
25. máj 2011

@dugyna este nie, urcite este cez leto nie, aby mal dostatok tekutin, lebo nevie pit z flasky, ale keby vedel spinkat celu noc tak by som sa potesila. inak kojim podla mna dost v noci asi 3 alebo 4 krat a cez den 3/4 krat zavisi kolko zje, ked malo tak mu cicik ponuknem...

robika
25. máj 2011

@monline dobru noc

bambola
25. máj 2011

dobru noc, idem aj ja

katka55
25. máj 2011

tak teda dobru... 😅

ja som sa doteraz babrala vo photoshope, chcela som spravit patrikovi narodeninovu pozvanku a nic sa mi nepaci ☹ take gycove to vzdy bolo... no nic, idem aj ja spat a rano precitam, co ste to tu tolko vela pisali. postrehla som len melon a nosice 😀

gabika41
26. máj 2011

Dobre ranko sa praje.....mala mi tu uz demoluje miestnost....pripajam sa k tym co miluju cerveny melon a zlty veru tiez nemusim......prajem pekny a pohodovy dnik.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre