Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
26. máj 2011

@katarina7777 a nemyslim, ze to bolo az taketo drahe (alebo tam svokor uradoval 🙂 )

bellablonde
26. máj 2011

mno,
idem skladat tie puzzlaky, papa

maxara
26. máj 2011

@bellablonde Juli ale ta tvoja restika znie vyborne 😉

robika
26. máj 2011

@maxara Peti dakujem za recept na sirup, inak uz viem preco ten minulorocny nebol dobry, lebo svok. ho nevarila, ona to iba zaliala prevarenou vodou a tak to samozrejme vykvasilo....
ja som hovorila, ze to je divne, ale vraj takto ona robi cele roky...
ale tento rok bude urcite vynikajuci, teda dufam...
@bellablonde dobre som sa zasmiala 😀

maxara
26. máj 2011

@robika Mati, no aj moja mama prisla raz s uzasnym receptom na bazovu malinovku.. a tiez to bolo take skvasene, perlive, ale tam neslo tolko vela cukru.. to bola akoze finalna malinovka, par kvetov, citron a tak.. bleee 😝

robika
26. máj 2011

@maxara presne take sme mali aj my a vraj suuuper recept...

maxara
26. máj 2011

@robika akoze nasim to chutilo, ale mne bolo na tycku z toho 🤐

katka55
26. máj 2011

@maxara tak tie ceny su ako v Mole 😀 ale dakujem za pokus 😉 ale sranda, lebo zatial mam vyhliadnuty podnik hned vedla tohto tvojho. ma to agrofert a su tam tenisove kurty. ta BA je ale mala 😉 mam tam kamarata, takze to by bolo fajn, je to novo otvorene, pekne, len sa mi to zdalo take zasite, co zase moze byt aj vyhoda 😉
@bellablonde dakujem za tip. my sme tam boli na oslave sesterke a tiez sme boli velmi spokojni, takze mozno skoncime tam, lebo ta cena je super 😉

maxara
26. máj 2011

@katka55 😅 hej klopim usi, ja som si myslela,z e to nie je az take divoke.. 😝

bambola
26. máj 2011

@bellablonde no musela som sa naucit 60 lekcii collocations 😠 cize celu knihu, ale mam, za D, staci 😀
vodnik je super, ja som tam kedysi chodievala na kalamare v cesticku 😝 ale este by som k zachodom a malemu zivotnemu priestoru pridala neskutocne unudenu, otravenu obsluhu 😠 ale tie velke porcie... 😀
@maxara akoze, ja som tiez zaparkovala presne na opacnej strane a uz ako som vchadzala k stojanu tak ma napadlo, ze dokelu opacne 😀 a auto by som mala poznat lebo aj my mame fiestu 😀 ale na moju obranu, napriek tomu, ze jazdim uz 8 rokov som tankovala len dvakrat v zivote ,dnesok neratam, kedze tankoval chalanisko 🙂 a prvykrat asi pred dvoma mesiacmi 😀 proste doteraz nebola prilezitost 😅 😅

katka55
26. máj 2011

a viete co? uz mam usitu podlozku aj do golfaca 😵 ale ta bola lahka, lebo je bez bocnic a ziadne obluciky 😝 za hodku hotovo 😉

katka55
26. máj 2011

@bambola mati, ja som toto nase auto netankovala este vobec 😅 a uz ho mame 2 roky... proste mame velmi dobre auta, co jazdia sami 😀

bambola
26. máj 2011

@katka55 ja som videla ako sa nase tankuje 😀

maxara
26. máj 2011

@bambola @katka55 😀 inak ja sa priznam, ze tiez pomenej tankujem.. ale tak viac ako vy 😀 a kedze toto o sebe viem, tak teraz sa mm vyhovaram, ze s ninou tankovat nechcem, lebo ju nechcem nechat v aute samu a vyberat sa mi ju nechce 😅

koooonecne ma Evita pekny uces, co sa jej aj hodi

dugyna
26. máj 2011

@macik27 a naozaj saje alebo ta len cucka?

dugyna
26. máj 2011

@robika no aj nasa mala spi s nami takze v noci ani neviem.a inak mi je to jedno lebo v satke ju nakjim hocikde. a cisto z klasicke pohara nechce?

bambola
26. máj 2011

@maxara ja evitu moc nemam rada 😔 a ma divnu hlavu 😀
@dugyna jaj som sa chcela spytat, ze odkial mas to kojenie, ze aspon rok a pol. lebo vzdy sa hovorilo, ze aspon rok a podla mna po roku to z hladiska nejakej vyzivy a zivin nema moc zmysel (nehovorim o vztahu , pute atd.)

katka55
26. máj 2011

@maxara co Evitin uces... ale Vondrackovej nohy 😨

robika
26. máj 2011

@dugyna no z pohara by chcel, ale este nevie, bud je hned cely mokry, alebo mu zabehne a kucka... ale tak skusame

robika
26. máj 2011

@bambola sikulka ze sa Ti chce ucit, no ja by som na to teraz nemala ani cas ani velmi chut...

maxara
26. máj 2011

@bambola mne evita nevadi, ale teda hlavu ma ozaj divnu 😀 vobec sa jej nehodili tie vlasy dlhe.. furt mala nejaku scapeninu.. ale teraz sa mi normalne paci.. (ale ja ju necitam, ja ju len obcas vidim v adele)

@katka55 ja zas nemusim vondrackovu 🤐

robika
26. máj 2011

@katka55 ked si sila tu podlozku tie bocnice si sila zvlast alebo naraz? si sa nejako pustila do toho sitia, uz by si sa mohla s tym aj zivit 🙂

macik27
26. máj 2011

@dugyna no ona si najprv len tak cucká ale keď trošku rozťahá a tečie jej mliečko ( a to tečie poriadne rýchlo 😀 ) tak sa aj napije ale nemyslím si že je hladná ona ma len kontroluje či som tam no len také pohladenie jej asi nestačí

maxara
26. máj 2011

@katka55 jaaj ozaj, velka si sikulka a dufam, ze tato ti neuleti 😉

bambola
26. máj 2011

@maxara aaaaaaa ved ani mne nevadi, nechovam k nej ziadny vztah 😀 no idem sa kuknut co ma na hlave a aj vondrackovej na nohy 😀
aaaaaaa, tak nejdem, dieta place. tak dobru noc 🙂

katka55
26. máj 2011

@robika 😀 sila som to v jednom kuse a ked to bolo vyplnene vatelinom, presila som to na tom mieste, kde sa to ma prehynat. neviem, ci je to pochopitelne z tohto mojho opisu 😅

maxara
26. máj 2011

@katka55 http://www.zsr.sk/slovensky/o-nas/organizacne-u...
tu je link na nasu budu, kde som robila.. hned prva vlavo na sancovej je ta ubytka a teraz ma napadlo, ze na pravo prva je zase restika panonia a ta je ozaj na urovni.. vnutri je to pekne a maju rozne saloniky, rozne velke.. cennik neviem,ale viem, ze tam chodia aj papalasi papavat 😉

maxara
26. máj 2011

@bambola topruu

katka55
26. máj 2011

@maxara mne vondracka nevadi, ale teda take nohy som nemala v zivote, ako ona po 100 rokoch 😀 a ani mi nespominaj tu uletenu podlozku, lebo sa pocas letu a zametania chodnika tak zaspinila, ze to ani v pracke poriadne nevyslo 😠

dugyna
26. máj 2011

@macik27
@bambola
posdleny odstavec hlavne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre