Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
26. feb 2010

Hm, prid na nu. RObila som dnes aj strudle...makovo jablkove a orechovo-jablkove. A este syrove jednohubky- take pagaciky. Zajtra na cestu. LEn ma tu sere manzel, od rana 7 hod je v robote, prisiel domov a stale sedi za PC...ani bavit sa s nim neda, lebo sa rozculuje nad robotu....
NEchce sa mi ist na tu lyzovacku, najradsej by som ostala sama doma. Od rada som sa diet do 21 hod nezastavila. Robota, nakupy, domov...varenie, pecenie, pranie, vysavanie, dcerka, balenie, zehlenie..no mozem sa na vsetko tak uz vysrat. MAm toho plne zuby.... 😠

mojalili
26. feb 2010

Rybanka, aj ja mam placentu vzadu a je na tom nieco. PRi dcerke som mala placentu na prednej stene a kopance boli menej vidiet.
Fuuuuuu Eri....mam toho sladkeho....zmrzliny....plne zuby....az mi je z toho zle... 😝

ericica
26. feb 2010

no to ti verim moja ale ja by som isla rada na tvojom mieste...len keby to balenie a pripravovanie nebolo 🙂
mnaaam a neprovokuj tou strudlou lebo ma tam mas ako na koni 😀
takze vam zelam na zajtra stastnu cestu a davaj pozor na babulky 🙂

ericica
26. feb 2010

tak ju nejeeedz ale posli mi ju,,,ja ju rada zbastim 😀 ked ti nechuti to je zbytocne plytvanie 😀

ericica
26. feb 2010

inak chystate si na rano budicek na hokej????
dugy ty urcite nebudes pozerat ked mas svoj velky DEN....co? 😵
budeme na teba mysliet,aby ste ho prezili v zdravi a pekne ste sa zabavili a uz sa tesime na fotky 😉

miki060707
26. feb 2010

no ja mam placentu vpredu a pri malej som mala vzadu, juuuj, tie hranolky by som si dala, ale jaaak, ja som robila jablkové pyté dnes, bolo super a z chladničky ešte supernejšie, ale teraz tak pizzu alebo hranolky, to máme chute, čo a o toľkej hodine

ericica
26. feb 2010

ja som robila perkelt ze hrivy ustricovej na veceru ale pak som jedla tu udenu sunku so syrom 😝

ericica
26. feb 2010

mojalili kde si ????balis mi tu zmrzku na cestu 🙂

mojalili
26. feb 2010

JEjda Dugyna ma svadbu, super....veru nech pekne dopadne 😵 😵 😵
Ericica - strasne rada by som pozerala hokej, ale mne robi veeeeeeeeeeeelky problem vstat. NO uvidim, len nechcem manzela moc budit, aby sa vyspal na cestu.
Bojim sa cetovania, pred rokom sme boli v lete s LILI v Tatrach, a ona dostala cestovnu horucku,prisli sme do TAtier, dostala 38,4 teploty a vracala..ked sme sa na druhy den vratili domov, tak bolo vsetko ok, tak snad zajtra to bude ine...

miki060707
26. feb 2010

no ja nebudem pozerať hokej, ale manžel si dal budiček, tak on bude....

ericica
26. feb 2010

to dufam ze bude uz len kvoli tomu aby ste to tam prezili v klude 😝
a aj moj problem je vstavanie tak si radsej pozriem uz iba vysledok 🙂

ericica
26. feb 2010

miki aj duri si dal budicek a pytal sa ma ci ma budit aj mna 😠

ericica
26. feb 2010

ja som si uz umyla zuby ale neodolala som a spapala som kinderko po malej takze idem na to este raz.....

petrap001
26. feb 2010

no aj mna tak silno kopka a moj mily sa s NIM rozprava ako keby uz vedel ze to bude chlapec tak ked sa dotkne brucha tak prestane kopat 😕 tak sa smejem ze je to urcite dievca a sa urazila ze si mysli ze je chlapec 😀 😀 a vcera som si teiz tak pozerala na brucho ako sa nadvihuje 🙂 velmi aktivne bolo vcera

miki060707
26. feb 2010

a duri aj spí, lebo Kiki už spí, a on je zvyknutý vstávať tak skoro, on vstáva pred 4 každý deň, preto tak skoro zaspí večer..

rybaanka
26. feb 2010

no babulky, moj muz tiez dava budicek a ja uvidim, mozno vstanem....netusim...a uz su hotove hranolky, tak idem sa vystriet pred telku s hranolkami v ruke, tak sa majte a nieze zapisete zase vela stran, lebo to potom nemam sancu precitat 😀

ericica
26. feb 2010

petrap a moja mala kope vzdy ked ma chyti melancholia ze preco neni chalan 😉 a take silne dzugance urcite sa aj ona hneva ze sa jej netesim 🙂
miki kde by spal on kuka telku a este idem robit tortu policajnu fabiu 🙂 takze bude spat az dako okolo polnoci 🙂

ericica
26. feb 2010

ryban prijemne lenosenie....a neprezen to s tymi hranolkami 😉 dobru noc zelame 🙂

ericica
26. feb 2010

miki bola si s malou u pediatricky kvoli tym zachvatom...???)
a prosim ta ked budes mat vo stvrtok vysledok tak prosim v tom momente sms ok?
a ja zas v sobotu posielam tebe ci nam nahodou nenarastol pipik...
inak ta kamoska co sme spolu rodili nase kocky predvcerom porodila a ma aj druhu babu....tak to mame asi sudene 🙂
ale ty by si sa asi babe aj potesila co? 🙂

miki060707
26. feb 2010

dobrú eri, ty ideš ešte robiť tortuu??? panebože erika, ty si ale akčná a rybaanka, s čím máš hranolky, ja by som si dala s kečupom.. 🙂

ericica
26. feb 2010

opravujem sa on ide robit tu policajnu fabiu pre policajta.... 🙂 ja som ju obalila do marcipanu a onn ju ide dokoncit 😉

ericica
26. feb 2010

kde steeeeee?to ste ma tu nechali samu ☹ tak si aj ja pojdem citat 😒

katarina7777
26. feb 2010

Prestante s tymi hranolkami.....ja som sa akoze uspokojila so zelenym jablkom, lebo keby sa teraz napcham tak nezaspim 😒

katarina7777
26. feb 2010

idem aj ja skusim spat a nastavim budik na hokej a uvidim ci sa zobudim.... dobru noc .....slovensko do toho!

ericica
26. feb 2010

tak dobruuuuuuuu...ked tu nikto neni idem aj ja....
rano to prevezme sunny 😉 😉 😉 bre ranko sunny 🙂

katkaking
26. feb 2010

meruska, gratulujem a tesim sa s tebou ze je vse ok...

ja som mala pri malej placentu vzadu, a tie kopance teda za to stali...neskôr bolo normalne vidiet kade presla nozickou, rucickou...a tak. Teraz mam placentu vpredu, citim poriadne kopance, ale o dost jemnejsie a zatial to moc nevidno...inak ani brucho nemam az take velke ako pri malej...asi je to babo nejako vnutri vo mne schovane 😅 alebo co, ale uz vidiet ze som tehu... 😅

katkaking
26. feb 2010

vy mate ale chute...ja som bola dnes asi po sto rokoch na pizzu...vzdy sme si objednali domov alebo ked sme tam uz boli, dali sme si ine jedlo...dala som si dnes tu s morskymi priserkami...mnam mnam, tak som si pochutila a k tomu capovana kofola, no neodolala som jej...ale skoro cely den som nejedla. Len som obedovala.
Inak mam skoro stale masove a kysle chute...tak neviem neviem co to bude...

katkaking
26. feb 2010

dugy, myslime na teba a drzime palce...a nech vam neprsi...tesime sa na fotecky 😉

katkaking
26. feb 2010

dnes som sa tu nejako pozabudla...tak prenechavam stafetu sunny...sunny, dobre ranko a pekny dnik 🙂

inak ostatnym dobru noc 😀 😀 😀

dugyna
26. feb 2010

jaruska s tym by som nesuhlasila..kja by som j´tej dr na tvojom mieste povedlala ze si nezelam aby tam boli..

maxi ja tak chodim spavat bezne takze v poho 😉

maxi oacka uz sa velmi tesim dnes som bola na nechtoch prvy krat vb zivote 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre