Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
16. apr 2010

uz som spat len so pisala IP , denisse strasska mate IP 🙂

monline
16. apr 2010

maxi- skúsim lacalut i ja..tú práve doma nemáme..dcéra má rada elmex, tak ich kupujem vo väčších baleniach..
robika- a veruže aj som hrdá mamička..mám skvelú dcéru..
dnes som jej dobila kartu, že- vreckové na mesiac- a už mi ukazovala na nete topánočky, ktoré chce..na asi 6cm opätkoch..no neni úžasná? .-ˇ))) potvora vypočítavá...kam vynosí také lodičky? 🙂

tinka349
16. apr 2010

maxi - 4 fotecky sa posielaju, poslala som 2,3,4,a 5tu v albume. A ocino ked uvidel tu fotke kde si len zakryvam prsia sa pozrel na mna a mi hovori: ''to nemyslis vazne? take odvazne fotky? 😕 a maminkin komentar - fotograf ta videl nahu ? 😀

dugyna
16. apr 2010

tinka paradontax je hrozna- som sa z nej skoro pogrcala.. mne pomohla pasta z DM znacky WELEDA ratanova fakt je vyborna stoji okolo 5 eur, ale pomohla

tinka349
16. apr 2010

monline - no to mi aj fotograf hovoril, ze : ''a teraz si predstavte ako drzite na rukach vasho synceka'', a ja na to ze nie nie, nepredstavim, ze to bude dievcatko 😀

tinka349
16. apr 2010

dugy - no ja som si zvykla na tu divnu slanu chut, ale vooobec mi nepomaha , presedlam na ten odporucany lacalut....baby vam by tu mali platit za to, ze robite paste lacalut taku reklamu 😎

robika
16. apr 2010

tinka: tak urcite ked to porovnam s predchadzajucimi rocnikmi, u mna si number 1. Mne sa velmi paci, ked zo zeny vyzaruje materstvo a akokeby ta zena ziarila...
Dugy: gratulujem k diplomovke... dufam ze Ta uz nic stresujuce v skole necaka...

dugyna
16. apr 2010

tinka a vitamic C mozes pocas celjho tehu v pohode

a ta pasta aj celkom dobre chuti 😉

monline
16. apr 2010

tinka- mne sa páči veľmi prvá fotka..tie ďalšie sú krásne mamičkovské, plno pokory je v nich..ale tá prvá- je taká neskrotná, plná vášne..super..

dugyna
16. apr 2010

robika dakujem
tinka aj moj mm si dal omylom tu paradontax a povedla ze je to iny grc..takze skocila..prec ..
weleda je prirodna kozmetika..a chutovo je ta pasta v pohode a dasna mi prestali krvacat 😉

tinka349
16. apr 2010

robika - ked som nenalicena tak tak neziarim 😉 som obycajna ako kazda ina, nicim vynimocna, akurat svojou vyskou...vdaka nej ma nikto neprehliadne,a le keby si ma videla nenamalovanu tak by si ma asi nespoznala 😀

tinka349
16. apr 2010

monline - no presne taka som bola, neskrotna, divoka, a ked som otehotnela zrazu nastupila u mna pokora 😕 je to take ine obdobie, taky pocit mam ze som konecne dospela,a ani mi nejak nechyba vystrajanie po diskotekach do rana...od toho uz mam dve mladsei sestry 😀

dugyna
16. apr 2010

zuzik k tej plodovej vode..zavisi o kolko menej jej mas..ci len sam mu zda a ma podozrenie...cize ta bude castejsioe kontrolovat..tvoj dr
ale ak by si mala 600ml a menej tak uz je to oligohydramnion, problem byva bud v tom ze sa ti malo tvori alebo rychlo resorbuje
ale pri tomto uz zeny citia pohyby babatko bolsetivo, male brusko-pretoze maternica je mala, riziko byva ze byvaju defotmity na detickach- skolioza, deformity hlavicky....

monline
16. apr 2010

tinka..v tvojom veku som mala dvojročnú dcéru a vyhodila som manžela z domu..žili sme odlúčene..dva roky na to som podala žiadosť o rozvod..musela som sa rozhodnúť a zotrvať v svojom rozhodnutí..musela som sa postarať o dcéru a žiť iba s ňou (rodičia mi pomohli..ja som pracovala, mama mi dcéru varovala)..nikdy som to neoľutovala

monline
16. apr 2010

dala som si do albumu jednu starú fotku, kde som s mužom (aktuálnym) a dcérou, tak kuk 🙂

tinka349
16. apr 2010

monline - no ja som na to podobne s muzom...zijeme oddelene, teda odkedy som tehotna 😒 doooost vela problemov s nim, ale stale ssom s nim....snad sa zmeni ekd sa mala narodi a ked nie, tak potom bduem radikalne konat....teraz sa snazi poslednych par dni sekat dobrotu, mali by sme byvat spolu tak o 2 mesiace, tak uvidime... som s nim tak hodinu denne, akoby sme spolu len chodili, ani spolu nespime, skoro uz 2 mesiace, vraj mu to pride nemoralne voci malej v brusku....ale tak zajtra nas pozval znamy na chatu, tak po neviem akej dlhej dobe budeme v jednej posteli 🙄

tinka349
16. apr 2010

monline - sympatak manzel 😎

tinka349
16. apr 2010

tak toto je moj muz......a aj krstna dcerka

monline
16. apr 2010

tinka- čítala som o tom ako si to tu písala..ty mu dávaš stále šancu, čo je na jednej strane dobré, pretože ľudia sa menia a občas si uvedomia, čo by mohli stratiť..ja som exovi dala dva roky šancu..ibaže on už sa nesnažil vrátiť k rodine..ty sama najlepšie musíš vedieť, čo máš spraviť, rady ti nepomôžu..akékoľvek rozhodnutie musí prejsť tvojou hlavou- i srdcom...nezdá sa mi, že by si mala teraz toľko odhodlania starať sa o malú sama, koľko potrebuješ k tomu, aby si sa s ním rozišla..takže- ostáva mu veriť..partneri si musia veriť..len to nesmie byť slepé..držím ti palce, aby si neľutovala ako sa rozhodneš

dugyna
16. apr 2010

tinka sak uvidis..ci budete spolu za tie 2 meiasce byvat..ako sa k tomu posavti a ako sa bude chovat ked bude spolu byvat..
a on chcel babatko?

monline
16. apr 2010

tinka- si jeho krásnym úlovkom, ktorým sa pýši..podľa fotky sa nedá asi viac posúdiť..miera lásky, či zodpovednosti..

dugyna
16. apr 2010

monline suhlasim si to pekne napisala

tinak aj sance maju svoju hranicu...a ty jednina si musis dat dolu ruzove okuliare a povedat si realne ci vidis na nom ze by sa nejak zmenil..ako k lespiemu ci ma vyznam dat mu sancu..alebo nie..sak uvidis ci dodrzi slovo stym ze ze 2 mesiace budete byvat spolu..a a ko sa bude chovat ked budete spolu byvat..podla mna tam uvidis..

tinka349
16. apr 2010

no mam toho dost teraz, jednak dokoncit 4.rocnik na vyske, zit s rodicmi a verit muzovi ze je po nociach slusny a verny muz ked ma donesie domov o 7mej vecer 😒 on ked nieco vyvedie, tak sa stale snazi...tak ako teraz, zrazu uz aj pohladka brusko, aj sa s malou rozprava...to sme spravili chybu, ze zijeme oddelene.....a som zvedava ako to bude v spolocnom byte...a ja som este mlada naivka, takze stale verim na zmenu k lepsiemu 😖

idem spinkat mamusky, ocka mi len tak blikaju ako ziarofky 😀 dobru nocku aj drobcom v bruskach

tinka349
16. apr 2010

dugy - babo som chcela ja uz dva roky dozadu a on mi hovoril, ze nemoze predsa vychovavat dve deti - mna a aj dieta....a potom som mu povedala ze si myslim ze on ma vskutocnosti nemiluje a zobral si ma len strucu po troch mesiacoch aby dokazal jeho ex ze nie je na nej zavisly, ako mi hovorilo spusta jeho znamych...A on sa ma na to opytal, ze ako ma presvedci? a ja ze babo je dokaz lasky....a potom mi povedali ze mam polycysticke vajecniky, hlupe zdravotnictvo v uk a samozrejme ze ochranu sme nikdy nepouzivali, len si ''daval'' pozor...a jedneho krasneho vecera som mu ukazala // palicky 😝

kafoditka
16. apr 2010

bru nocku tehule a sladke sny...
ja som zajtra cely den na zahrade tak nieze popisete 20stran - aby som vas aj docitala, ked sa vratim 😉 Paaaaaa

dugyna
16. apr 2010

ninka prepac..ale co sa ma co zenaty chlap flakat po nociach a este k tomu ze ma tehotnu manzelku a tu mu veris?fuha...
trosku silna kava.. a este ked hovoris ze je previnily..suknickar suknickarom ostane takeho chlapa nezmenis..nikdy.....
predpokladam ze budes neustale sama doma..
ma byt doma pri tebe a pri malinkej...

a neboj sa skolu zvladnes aj s malinkou ta ti bude fandit a povzbudzovat ta..

dugyna
16. apr 2010

kafko dobru len aby ti neprsalo..

tinka ..fuha to bolo od neho dost blbe ked ti povedal ze nebude vychovavat 2 deti...a potom si ta po 3 esiacoch zorbal..mam pocit ze to dieta je on...

monline
16. apr 2010

dugyna dík..mám to priamo zo života..veľmi dlho som i ja premýšľala, či mám právo vziať dcére otca..rozhodnúť za nás všetkých..trvalo to niekoľko mesiacov, kým som sa rozhodla..a to rozhodnutie bolo definitívne..prišla som večer z práce a pobalila mu veci..a musel odísť..mali sme pokazené auto, tak argumentoval, že nemá ako- tak som mu zohnala aj odvoz 🙂 urazil sa a prestal chodiť pravidelne za dcérou, čiže tým prístupom ma celkom presvedčil, že to nebol omyl..trvala som ale na pravidelných schôdzkach a robila mu k tomu ideálne podmienky...po rozvode to nabralo na akejsi oficiálnosti a s exom sme sa stali priateľmi..s dcérou má pekný vzťah, dcéra ho ľúbi, a to som chcela dosiahnuť..aby svojho otca mala rada, aby sa s ním stretávala, aby sa on stretával s ňou..a odkedy žijem s druhým mužom- obaja sa rešpektujú..muž musí akceptovať môjho bývalého ako otca mojej dcéry a ex musí akceptovať moju novú rodinu..ex býva pozvaný aj na dcérine oslavy, ja ich nakŕmim všetkých pri jednom stole aj s mojimi svokrovcami..a čo? tak to má byť, nie? 🙂)

tinka349
16. apr 2010

ved prave ze ked budeme byvat spolu, tak budem vediet aky je, kde vlastne je, kedy chodi domov, kedy odchadza z domu, teraz mi sice vola, ale niekedy aj tak pochybujem...no momentalne sa snazim byt optimistkou, nechcem uz dalsie stresy, uz som toho narevala dost, a malinka bude uz az az uplakana 😕 aj do formulara miss tehulka som dala , ze pri pohlade na moje zagulatene brusko ma prejdu vsetky negativne myslienky, co je aj pravda, ona je uz teraz moja malinka ziariaca hviezdicka 🙂

tak bru noc kocky, a vyspinkajte sa do ruzovucka 😵

monline
16. apr 2010

tinka- a kde teraz býva muž? prečo nemôžeš byť tam s ním, alebo on u vás?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre