Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
19. apr 2010

Dobre ranko koceny 😉 Sunny hlavne nezabudni ze ked bude babo nosit 68 bude zima,tak nie ze nakupis letne saty 😀

dugyna
19. apr 2010

sunny ..ten nas nema vanicku ale v tvare vanicky fusakotasku..
ale na zimu si kupime aj fusak..lebo suseda z vchodu ma koncom jula narodene babtko..a este ked bola kosa som ich videla a maleho male vo fusaku..asi narstalo...
a ta fusakotaska mi pride tak ze nam nevydrzi az do konca zimy..ze malinka z nej vyrastie..

ako pises finencne narocne je ma v dnesnej dobe dietatko...takze ak sa da vacsinou nakupujem v akciach..
56 moc nemusis kupovat z toho vyrastie rychlo..
ja musim pretriedit vsetky vecicky ze kolko mam eakch velkosti z coho..

a na prepravu v aute by som pouzila urcite to vajicko....keby sa stala autonehoda tak sa ti ta vanicka prevrati a mel vypadne...

mirka285
19. apr 2010

a v tej vanicke mozes prevazat iba ked ma nato certifikat a splna normy Eu..ale to asi ta tvoja nema ☹

dugyna
19. apr 2010

mira spravne pripomienka..

sunnygirl
19. apr 2010

Mirka: oki, neboj myslím na to 😉

dugyna
19. apr 2010

miri prepac..mne sa tam vopchal skriatok a ukradol mi k...to malo byt mirka..nemozmeto prepisat?☹

mirka285
19. apr 2010

Dugy v poho 🙂 pomooc mne sa tak nechce dnes upratovat,ale musim..a este Tomas si nakazal na obed granatir...a aj vlasy mi treba umyt..vsak ja mam kopec roboty dnes..

dugyna
19. apr 2010

maxi ..tak potom to urcite nie je zo sirupu...je homeopaticky sirup na kasel ale neviem jeho nazov..takze ten si kup v learni..a este ti poradim nastruhaj 1cibulu vytlac 1 ctron pridaj med cele to zmiesaj a po lyzickach papaj..to ti pomoze urcite..
a pi vela tekutin.cajiky ovocne s medikom...a inak jeden salok zazvoroveho caju si teiz mozes v pohode dat-ten ma vzdy postavy na nohy..ci uz pri kasli alebo hrdle..fakt dobry
pocuj kukla som ti pripaboly letak skoroceloveho sirupu a mozu ho aj tehotne-takze ten ti odpocucam ako prvy si kupit.....ja som mala hedelicx odma raz a nic moc...

dugyna
19. apr 2010

mirka ani mne sa nic nechce a musim doupratovat zo vcer, odlozit velkonocnu vyzdobu a pozehlit..nejak som vcer uz nevladla..sa nejak rychlesjie unavim

sunnygirl
19. apr 2010

Mirka: hop-šup odchod vlásky poumývať, navariť upratať....bež 😉

Dugy: 56 už nebudem vôbec kupovať, 62 ešte neviem. Chystám sa skôr na tú 68 a 74. Kým pracujem. Nejaké tie bundičky, čiapky, ponošky a proste teplejšie oblečenie 🙂

jaruska8
19. apr 2010

Čavte baby, ja dnes varím morčacie stehienko s karí ryžou. Mňam. Ja mám toho dne s tiež veľa v pláne. Musím vytriediť topánky, vešiaky. A teiž aj vecičky pre malú, že čo ešte chýba. 😉 Mám toho dosť. Aspoň sa nudiť nebudem. 😉 Inak, čo sa týka váhy, tak ja mám na sebe 5,5kg, už tri týždne ani gram naviac, odvtedy, čo diétujem. 😒

kafoditka
19. apr 2010

Ahojte kocky! Vratila som sa z poradne, trochu rozcarovana... Tak moj doki mal v piatok dovolenku a dosli mu do ordinacie vymenit novy ultrazvuk za nejaku staru rachotinu a kedze dnes dosiel do prace a ja som bola jeho prva pacientka, tak na tom vobec nevedel robit! Lezala som na koze pol hodiny a on na tom stroji stukal ani nevedel co, takze vobec neviem vahu maleho, ani dlzku, ani ci ma ciste prietoky... Takze dokopy nic... ☹ Len mi povedal, ze poloha je dobra dole hlavickou a zodpoveda velkostou 31+2tt. Som sa nasrala a vyziadala si, aby ma este tento tyzden zobral pekne krasne do druhej pobocky, kde ma tiez ordinaciu a tam ma poriadne vysetril... Takze v stredu poobede idem znova 😉 No uznajte!!! To platim 100eciek rocne za toto????

sunnygirl
19. apr 2010

jaruska: to tu ani nehádž také čísla, že si pribrala 5,5 kg, ta ja 13kg, pred 3 zýždňami, takže tak 😖

kafko: dobre si si vyžiadala, aj ja som bola presne takto minule vyšetrená a potom nahnevaná 😖

vierkaha
19. apr 2010

Ahojte, uf konečne som vás dočítala po víkende.
MAxi na ten kašel, skús Stodal sirup - je to homeopatikum, ja som mala taký kašel ako ta asi pred mesiacom a v poho mi zabral.
BAby aj na vás idú také hniezdiace nálady? Ja by som posledný mesiac upratovala každý deň a stále sa mi zdá, že je to bordel. MM sa mi už vyhráža, že mi zamkne vysávač lebo ja vysávam aj 2krát denne. A furt utieram prach ..... no preplo mi 😀 A to som predtým bola riadne lenivá som vysávala, až keď už to bolo fakt nutné.

jaruska8
19. apr 2010

Hej, j Vierka, ja by som zase všetko chcela mať naporiadku, také prkotiny a tak ako sa teraz starám o kuchyňu, tak to predtým nebolo, aj mne prepína, neboj!! 😉

lenkaaninka
19. apr 2010

tak baby nafotila som zatial všetky vecičky čo mi prišli poštou a tá suprava z pampu je sto pero parádne hrubé je to hniezdo ako super spokojnosť...
a vajco mám za 17 eur po dvoch detoch ale je tak zachovalé že som sama prekvapená 😵

lenkaaninka
19. apr 2010

baby ale na zimu a jesen netreba toho vela lebo kupiť jeden overálik a fusak a deku a hotovka ...takže moc toho netreba...ja počkaám kým budem vedieť aky bude malý velky a to poriešim až v septembri nejako...

Vierka aj ja každý den ...neboj to asi každá...ibaže ja som bola taká aj predtým takže u mna to asi tak skoro nezmizne.. 😉

dugyna
19. apr 2010

maxi aj moj chodi obcas kuknut konika 🙂 ale ja mu tiez hovorim ze co sme pisali 🙂

a s tym zbalenim..zase moj mm by vedel co mi ma zbalit do porodky v pohode..

dugyna
19. apr 2010

ale inak podarene ze by ti kupil odsavacku a umyl kocik 🙂

dugyna
19. apr 2010

kafko tak to by ma nasralo..a oinak odkedy mas tu vychdzku? ci sa ti nechce ist von..ked je tak pekne sa prejst 😉

vierkaha
19. apr 2010

Aspoň, že nie som sama, len u mňa je to otoč o 360 stupňov, mm sa ma pýtal, že či nie som chorá ( lebo u nás bol on skôr ten na poriadok).
AKurát som zistila, že si už nemám pomaly čo obliecť, máte nejaké typy na tehu oblečenie ?

dugyna
19. apr 2010

vierka aj ja furt nieco upratujem..ale nevladzem vsetko naraz co by som chcela
a tsmy oblecenim to poznam...

maxara
19. apr 2010

Vierka dakujem ... asi zbehnem teraz tajnym vytahom do nemocky a dole v lekarni kupim.. tak ani neodidem z prace a zaroven si nakupim v lekarni 😉 dobre vymyslene, co?
Inak baby ja mam na vas uz dlho take otazky, co si hovorim aj, ze mozno nevhodne a nic ma do nich, ale...
dugy - co robi tvoj m? vies, ze som si myslela, ze je politik a pobavilo ta to, ale mne teraz furt vrta v hlave, ze co teda asi???
sunny - kde ty pracujes? resp ako co?si spominala nejaky archiv..

kaficko - tak to mas pravdu, tiez by ma to nasralo, keby sa mi toto stalo aj keby som si nic neplatila.. 😖

kafoditka
19. apr 2010

Dugy dnes nie, len dovarime a ideme po nakupoch a dnes a zajtra musime najst nejaku vhodnu komodu pre maleho vecicky.. Mozno by sme to vsetko vybavili aj dnes, ale dlhsie ako 3 hodinky behat po obchodoch nevladzem, bo ma strasne bolia nohy zo spodu..

maxara
19. apr 2010

vierka ja sa este zmestim v pohode do triciek aj do pulovrikov.. tie nohavice akurat.. tie mam len dvoje, tak furt dokola len tie, uz mi lezu na nervy..

mirka - ja som sice pribrala len 2 kg, ALE!!! ja som pred tehu bola urcite tazsia, ako ktorakolvek z vas teraz, co mate plus 10 - 15 kg.. takze neboj, ziadna modelecka zo mna urcite nebude 😀

kafoditka
19. apr 2010

lenkaaninka... ty mas tusim tu istu sadu do postielky ako mam objednanu ja. Je kremova??

maxara
19. apr 2010

kafko a kam idete? a inak 😀 😀 😀
cigaretka - este ty si ma napadla zo vcera.. ja idem na Kramare a pupocnikovu krv nejdem riesit.. je to bohuzial pre nas dost vela penazi.. a okrem toho, uuuplne mam z toho pocit, ze ak je ta krv naozaj taka dolezita pre liecbu roznych chorob (mozno jedina moznost niekedy), tak by ju mali odoberat a uskladnovat automaticky a zadarmo, ako prevenciu.. urcite by to vyslo tym padom vsetkych lacnejsie, aj poistovne, nemuseli by tolko liekov a drahych operacii a liecby preplacat.. (v dlhodobom horizonte), takze dufam, ze nijako sa nebudem ruhat, ked napisem, ze zas niekto raz vymyslel hnusny biznis, zalozeny na nestasti niekoho ineho.. az ma to stve.. ja by som rada tieto peniaze "vyhodila" (v zmysle, zaplatila za tu krv a najradsej nikdy ju nepouzila), ale bohuzial, dovolit si to nemozem.. 😒

vierkaha
19. apr 2010

Ja tričká oblečiem v poho, ale už mi začínajú byť krátke, lebo všetky mám také len do pásu a mám aj jedny tehu rifle, ale nestačí to budem si musieť kúpiť aspoň jedny nohovice a nejaké dlhšie tričká, alebo tuniky. A nebaví ma stále chodiť len v teniskách a mikine, by som sa ccela aj občas vykočkovať a vytasiť bruško, aby ľudia čo ma stretnú nemusel rozmýšľať, že či som taká tlstá alebo taká tehotná 😀 😀 😀 občas mám chuť niektorým povedať, že som tehu keď na mňa civia 😀

lenkaaninka
19. apr 2010

jasné kafko teraz som si spomenula že si ju ty ukazovala že je pekná že si ju objednáš len ja som si nepametala či som to tu objednala tak hej je to ona a je peknučká... 😉

ja vam len tíško závidím nákupy s mm lebo ten môj mi nič nepomôže a berie všetko ako automatiku ked ja všetko zaobstarávam...ani sa nepozrie kolko krát čo nám prišlo donesie a ide preč a hotovo...zlostí ma to na šlaka...

dugyna
19. apr 2010

maxi hej stodal sa vola ako napisala vierka 🙂 uzma osvietilo xixi
maxi 😀 politik to ta ako prosim ta napadlo 😀 dobry for..

inak kocky neotvorime si sukrommnu temu? tu nevidi nikto ..

kafko tak nevadi nabuduce..

maxi ..moje tehu gate neviem ci vydrzia az do porodu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre