Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
21. apr 2010

kocky, ja som asi blond...please, kam maxi pridala ten zoznam potrebnych veci ?
ju uz asi nezastihnem, asi uz zduchla 😒

zrzulka
21. apr 2010

Maxi drzim palce nech sa to nejako vyriesi... aby si mohla chodit na kona....

Inak baby ved sa ozvite. ja by som v buse kludne niekoho postavila keby mi bolo zle.... Sam od seba sa asi nikto nepostavi. minule sa nad tym akurat rozculovala segra ze aki su ludia lahostajni ked mi nikto nepostavil v buse.... Ale mne zle nebyva ja vzdy stojim pri kociku... ked potrebujem pomoct s kocikom poprosim niekoho (ak sa nikto neponukne) zatial nikdy nikto neodmietol a to chodim pomerne casto s busom a kocikom....
A dnes ma pustil jeden pan na policii dopredu.... Isla som vybavit pas pre malu. Bolo tam asi 10 ludi pred nami... pan ktory bol na rade ma vola nech idem dopredu.... (co som bola vdacna lebo mala uz dost vymyslala) Nikto z tych zvysnych 9tich ani necekol ... tak som bola rada....vsak mala by im to tam zdemolovala kym by sme prisli na radu...

oacka
21. apr 2010

adelaine,choď na fotoblogy a hľadaj fotoblog julovky 2010, nájdeš rýchlo. a tam to je vyfotené.

adelaine
21. apr 2010

oacka, dakujem ti 🙂
uz to budem vediet najst.

alllexa
21. apr 2010

Ahojte, mne sa predvcerom prvy raz stalo, ze niekto pustil sadnut si. A dnes som stala pri 3 mladych chalanoch, ktory si v pohode sedeli dalej...

kafoditka
21. apr 2010

Ahojte babule, tak som naspat z poradne, maly ma 1530g, vsetko v poriadku a na matersku idem 21.maja. Tak som rada, ze maly je v pohode 🙂 Dnes bolo v buse uplne full a jeden starsi pan sa postavil a pustil ma sadnut. Prvy krat!! 😉

alllexa
21. apr 2010

No super, Kafko🙂
Inak diky za tie info ohladne vybavovaciek!

Ja zase nervy v robote, kvoli sopke a zablokovani lietadiel sme nedostali tovar, vcera vraj nas riaditel kvoli tomu vykrikoval (esteze som bola vtedy u lekarky, inak by som si to zase zlizla), uz len dva dni a som na materskej.

kafoditka
21. apr 2010

allexa, v pohode, mne taketo informacie velmi pomozu, kedze neviem co a ako, tak preco by som ich neposunula dalej? ked to pomoze viacerym, tak preco nie? 😉
a nestresuj sa, ved dva dni este vydrzis 🙂

janka_michal
21. apr 2010

ahooooojte..Zajtra ideme na 4D sono do BB, veeeeeelmi sa tesiiiime...bola na tom niekora z vaaaaaaaas?ake mate dojmy z toho???

ivka8255
21. apr 2010

4D je super, pre mna to bol zazitok vidiet crty tvaricky a ako kope nozickami, ale mne ho robili pocas hospitalizacie v nemocke, takze to nemam ani na CDcku, ale ani mi to nechyba. mam dve fotecky, jednu tvaricky a na druhej mame gulky 🙂

ivka8255
21. apr 2010

a s prednostou to teda ludia ani tu neprehanaju, v pondelok ma dokonca taka mala standa (pardon za vyraz) este aj predbehla, aby nesla posledna do busu, neviem co jej to pomohlo ked bol natrieskany 😝

dugyna
21. apr 2010

jej ja ze kto to tu pise a to je sunny v novej fotke...
no kocky mi mame chlpy v celom vyte vysavame kazdy druhy den..
nas pes nesmie ani na sedacku ani na postel..je previdelne stvrtrocne odcervovany..a je vhodny tym padom aj k detom..

a polozte si ruku na srdce co mate parkety to predtym ako sa pojde vase dietatko lozit tak poumyvate..alebo ako?

tym ze je dieta zviknute od malicka natie "strasne chlpy " ako tu pisete tak predchadza aleriam a roznym ekzemom a ..ked uz toho psiak tolko chudaka ohovarate dietako si buduje prirodzenu imunitu..

viete kolkokrat si vase dietatko da spinave rucucky do pusinky a vy si to ani nevsimte..

pokial je pes pravidelne ockovany a chodi na prehliadky a pravidelne odcervovany je vhodny k malym detom..ci uz s psychologickeho hladiksa..dieta ma svojho nemeho kamara s ktorym si vytvara puto a maju vlastnu rec..a vytvara si snim vztah..moze sa snim hrat....a nehovoriac ze ten psik mu to vie aj opatovat..a niekedy je to lespie mat psika ktory vas na cokolvek zobudi ako hocijaky dychovy monitor...

a prepacte ale 4-5 dnove novorodeniatko..ked uz hovorite o imunite ze oblizne havino....a vy viete ci vam v nemocke na babo nekychne nejaka sestricka...alebo ktokolvek...
a tomu havinovi ho predsa nebudete podavat pozri babatko oblizni si ho...

carrie84
21. apr 2010

Babule - uplne odveci otazka: mate niektora skusenosti s andreashop.sk? Ideme kupovat spotrebice do kuchyne a dost sa desim pripadnej reklamacie 😒

oacka
21. apr 2010

dugy,trochu si ma ukľudnila. ale podľa mňa sú aj také maminy,čo kvôli pekným fotkám pchajú mimino k psíkovi... niektoré fotky sú fakt podozrivé - bábo v zajatí psa na gauči a podobne. aj ja všadde čítam,že pre deti je dobre vyrastať so zvieraťom,tak uvidím,ako to poriešime.
carrie,nemám skúsenosť.
zrzi, mirka, asi koľko stánkov bolo na tom veľtrhu v Inchebe po minulé roky????????????

mojalili
21. apr 2010

Uf , vas docitat, to je nieco.... 😒
Prisla som o 18 hodine z roboty a som strasne unavena.
Vidim, ze rozoberate temu zvierata a male deti.....to je tazko, kazdemu sa ine paci....nech si to vyskusaju vsetci ako to maju doma a potom sa mozu zariadit, ak sa im nepaci kombinacia dieta - zviera.....Ja doma nemam zvieratko, tak sa nemozem k teme vyjadrovat, nikdy som nezazila, ze by dcerka bola v malickom veku so zvieratkami. Teraz je, svokrovci maju aj zajacov, aj sliepky, ma rada kone....ved ruky drhneme stale... 🙂

Dugy - mozem ta i ja poprosit do utajenej temy? Dakujem moc... 😉

Lucim sa s vami, zajtra mam vystupenie s folkl. suborom a ucim este 3 hod, dokonca musim hrat na akordeone a sprevadzat deti, nakolko mi ochorel muzikant. Tak maly bude mat diskoteku 🙂
Ved budem vas viac citat, ked budem na materskej, slubujem 😉 😉 😉

dugyna
21. apr 2010

maxi to co sa debila tam mate..co mam prist a vyrazit ho 😀
a mimochodm ak stahovakl nejake filmy alebo si pustal nejke vieda alebo kukal panelka..atd..tak v pohode mohol minut za 1,5 dna tolko giga...neni problem

my mame nestastie neobmedzeny..takze pohodicka

a k tym tvojim hafom tak ti drzim palce...nechsa tonaucia...

zrzulka vdaka ze tu ma trsoka niekto podobny nazor ako ja na psa....proste neviem preco by mal pes olizovat novorodenca pokial mu to nedovolite..sam sa k nemu nedostane
nas pes malinku bude urcite zboznivat lebo deti ma strasne rad...prsote labradosrka povaha..nie nadarmo sa vyuzivaju na kanis terapiu...a nas detom dovoli cokolvek..ked su u nas muzove dcery..ta tie sa snim hraju cely den..a ten si od nich necha vsetko...
takze absolutny problem v tom nevidim..ja si skor myslim ze on bude malinku strazit..ze to bude taky nas monitpor dychu a babysiter-to vysielacky 😉
po byte ma pes volny pohyb..ale ako somuz spomenula na postel a ani sedacku nemoze ist...

vierkaha
21. apr 2010

Carrie ja som odtiaľ kupovala len chladničku - najprv som chcela elektrolux - mali na ňu super cenu, ale čakala som na ňa 8 týždňov a keď už som tam volala, že chcem zrušiť objednávku tak mi ponúkli whirlpool a dali mi na ňu zľavu cca 30 s tou som zatiaľ spokojná a zatiaľ som nič nemusela reklamovať. Inal ja mám dobré skúsenosti s tpd.sk tak skús sa pozrieť aj tam

vierkaha
21. apr 2010

Teraz mám ja takú od veci otázku, kočky čo už máte deti myslíte si že je dôležité aby sa športová časť kočíka dala nasadiť aj protismeru jazdy? Lebo som našla super kočík na nemeckej stránke a je lacnejší o 200 € ako na slovensku a toto je jediná vada na ktorú som prišla .

dugyna
21. apr 2010

mojalili uz mas pristup 🙂

a este k tym havinom ruky si umyvame,..

a kocky inak co hovorite v panelaku - k tej marii sestricke..som mala pravdu 😉 ze ta herecka je tehu..a inak uz je v nejakom 3-4 mesiaci 😉

tinka349
21. apr 2010

ahojte tehusky, dnes mam takuuu radost, kamoska dosla z anglicka a pokupila mi nejake vecicky na malu ale take nadherneee 😀 😀 😀 😀 budem musiet nafotit 😀 😀 v noci som spala len 4 hodiny a som ako zdochlinka takze dnes zalahnem uz asi o 10tej

karinnka
21. apr 2010

ahojte,vierkaha pre mna bolo ako prvorade mat sportovy kocik aj oproti tvare,pretoze som chcela mat kontakt s malou..je to podla mna fajn,ked s dietatkom na prechadzke mozes komunikovat a este aj vidis co robi...

stanka33
21. apr 2010

ahojte...

baby vy peknych mackov uz nosite cc1500 g super dufam ze aj my budeme v norme

co sa tyka psov, moj nazor v rodinnom dome ano ale v panelaku nie....
a mne sa stalo asi pred vyse mesiycom ze ma pustila taka mlada baba sadnut, a to som mala este hrubu bundu a o dost mensie brusko ako teraz, nechapem ako to videla..a teraz nikdo nepusti hlavne rano ked chodim k dr.... ni nech si sedia minule dokonca taky stary dedko ma poprosil ci ho nepustim si sadnut a naokolo sedeli sami mladi a nik sa nepostavil.. no co pustila som ho ledva stal na nohach

inak ja vas fakt nestihma citat aj ked by som chcela...

stanka33
21. apr 2010

vierka na skocik sa da dat iba v smere jazdy, ja som s tym problem nemala ani maly, som sa sem tam zastavila a poukazovala m, povysvetlovala a sli sme dalej..

adelaine
21. apr 2010

dugy, smiem aj ja?
😉

dugyna
21. apr 2010

jasne idem ta pridat 🙂

zrzulka
21. apr 2010

Dugi my sme istu dobu hladali psika pre malu na canisterapiu :o))))) tak mozno preto mam taky nazor... nasa mala ma strasne rada psikov ... Akurat pred 2 tyzdnami bol muz u kamarata aj s malou a mali tam psa. ze ani domov nechcela ist, takze tvoja dcerka bude urcite stastna ze bude mat taku paradnu "zivu hracku"... jedine co sa obavam ze ona nepozna nebezpecenstvo. nebojim sa ju pusti k psovi ktoreho poznam, pripadne je to pes niekoho znameho a viem ze je ockovany, neublizi dietatu....
Ona ide za hocjakym psom... Minule mi nebolo vsetko jedno ked si smelo vykracovala k doge o styri cisla vacsej nez ona 😒

Kafo sqele spravy... Filipko je uz riadny chlap teda .....

zrzulka
21. apr 2010

Oacik prvy rok bola vystava v NTC a tam bola total o nicom... tam bolo len par stankov, nejake prednasky...
Minuly rok bola v Inchebe a to bolo o kus lepsie ale stale sa mi to zdalo slabe....Uz si nepamatam kolko stankov tam bolo. my sme tam kupili malej len nejake hracky, jedny vrchne nohavicky na plienky a to bolo asi vsetko....

Idete niektora na Floru pozriet? zajtra zacina....

adelaine
21. apr 2010

....takze sa do Incheby asi neoplati ist ☹
inak, mam pocit, ze celkovo to tam upada....vsetky vystavy su mensie do poctu stankov,
aj kvalita pokulhava 😒 zeby kriza aj v tomto biznise? 😠

dugyna
21. apr 2010

zrzulka by si sa cudovala ale ja som raz videla dokumnt o dogach a udajne su to velmi rodinne psiky..vhodne k detom
🙂mozno ten nas psik by sa dal naucit na kanis terapiu 🙂..aj ked oni sa vychovavaju uz od steniatka..

ale tu co maju pri nas vo vysokom baraku oni myslim ze chovaju ale take biele dogy-neviem presne ako sa vola ten tip..tak ta mi moc kamarastka nepride
ale u nasich tam jedna kocka tiez chovala a tie jej doky boli naozaj velmi kamaratske..

ja si neviem predstavit pri dietatku pitbula..bohuzil ..aj ked viem ze su take co su v pohode..ale podla mna tie psiky to uz maju niekde zabudovane..

dugyna
21. apr 2010

zrzulka chystas sa na floru?
ja nad tym rozmyslam..aj mm mi ukazoval cedulky ze bude flora..lebo on vie ze som kvetinkovy maniak 😉

jaj kafko inak supis g 😉 gratulujem k peknej vahe Filipka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre