Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
30. apr 2010

dik kafko, vyskusam, uz minule som ju drzala v ruke a nekupila 😠
raz som mala balzam na pery neutrogenu a veru bola super
tie moje ruky su uplna katastrofa - az si niekedy myslim, ze by som mala skocit na kozne s tym

...inak na husariku bola supeeer, perfektny bazen aj pocasie nam krasne vyslo, normalne som trochu opalena od horskeho slnka 😎 ...

bellablonde
30. apr 2010

dugy ja tocaky mavam tak z casu na cas,
nastastie vzdy sa mi to stane doma a vzdy v kuchyni pri chystani jedla...ten pocit ako to zacina je dost blby, ale nastastie dost jasny na to, aby som stihla nechat vsetko tak, rychlo pohar studenej vody a sup lahnem na gauc nohy hore

chytilo ta dnes?

katkaking
30. apr 2010

Babulky, dakujem vam vsetkym za rady...vyskusam to teda najprv doma vyliecit, ked nie, skusim ine....
Idem si trochu oddychnut, mm zobral malu trochu von, musim vyuzit cas. zatial sa majte...

katty17
30. apr 2010

ahojte babulky. vratila som sa z vystavy na inchebe a musim povedat ze som zostala trosku zaskocena a sklamana :( . jedine co som si tam vyhliadla je postielka a prislusenstvo k nej. inac uplna slabota. oacka, tam si kocik teda urcite nevyberies !!!

bellablonde
30. apr 2010

juuuj co im uplne sibe na tej inchebe?? uz sa davno mohli poucit z minulych rocnikov a lepsie zorganizovat 😠 kurnik, vsak maminy su ochotne precestovat pol republiky kvoli tomu a minut nenormalne prachy na detske veci... akoze fakt nechapem...

tinka349
30. apr 2010

no jak vam dobre ze mate v BA aspon nejake vystavy , tu u nas v KE bieeeda 😒 akurat mame dni mesta Kosice, tak som bola po dlhej dobe na prechadzke s muzom, same stanky, klobasy, langose, cukrova vata a odbil ma pred chvilou ze este ma pracu 😒

alllexa
30. apr 2010

Neviete mi poradit - ta zavinovacka do autosedacky musi byt nejaka specialna (ako napr. Emitex)? Nestaci normalna zavinovacka alebo deka? Zda sa mi zbytocne kupovat x zavinovaciek.

bellablonde
30. apr 2010

ja som chcela ist dnes s malym petkom kvoli atrakciam, nech ma zase zmenu prostredia, ale dnesny program nam vobec nevyhovoval ani tematicky ani ako to bolo casovo rozvrhnute

bellablonde
30. apr 2010

tinka co ti ja viem, ja sa niekedy ovela viac potesim "kolotocarskej" hudbe, pecenym klobasam a burciaku, medovnikom ako nejakej akcii, na ktoru ide polroka dopredu reklama a potom to aj tak stoji za prd

inak ti posielam hlasy do sutaze, 🙂 pochopila som to tak, ze nezalezi na tom, kto vyhra online hlasovanie, celkovu vitazku vyberie aj tak nakoniec porota 😉 myslim, ze si najlepsia

ALLEXA,speci zavinky maju vyrobene diery na bezpecnostne pasy, zadnej strane maju zvycajne nejaku protismykovu upravu, aby sa neposuvali po autosedacke... ale pri troche sikovnosti by sa to mozno dalo zvladnut aj "vyrob si sam" hm?

dugyna
30. apr 2010

bella keby boli take ako pises tak je to v pohode...ale doteraz som mvala take mierne..z toho nizkeho zeleza..a uz sa to celkom aj ukludnilo..ale vcera ma zacalo na obed tocit ..vecre ma hodilo na sedacku zrazu ,a potom ma tocilo uz aj po sediackya aj v ololahu...a dnes ked som isla zo stazy a volala som s mm tak ma hodilo ..az som skoro pristala v lampe..
a odvetdy sa ma tocakuje...
takze mm mi zakazal dnes a upratovat...
lebo u mna nie su take ako pises ze s predzvestou..ze proste vies ze to na teba aide a alhnes si...mna proste zrazu hodi dozadu..alebo na stranu..ale sa mi zakruti zrazu...

takze a to som uz vypila dnes dost tekutin, a dala som si aj jednu kavu...a furt...

dugyna
30. apr 2010

alexxa ak ti mozem poradit..nemynaj korunka na zavinovacku ci deku do autosedacky..kup si obycajnu flisovu deku...ktoru si pekne nastrihnes na otvory na pasy v autosedacka..a potom si nasijes suchace podla potreby 😉 hm?

bellablonde
30. apr 2010

😲 😲 jeejda, tak take strasne sa mi to este neprihodilo 😲
davas si riadne presso alebo nescu?
ja si musim robit aspon jedneho smrtaka denne, inak je so mnou bieda a zelezo som mala vcera vysledky 108

dugyna
30. apr 2010

katkag´kig...skleroza...zubarovi mozu ist aj tehu..su aj ATB presne na zuby ktore mozu aj tehu....takze bude kludna..
a doma by som ti odporucala florsalmin..to je fakt super vec , si potierat a vyplachovat..a este ustnu vodu listerin..naozaj vde supre veci a to z vlastnej skusenosti

dugyna
30. apr 2010

bella zalievanu..ja necsu moc nemusism a aj dr mi povedalze 1kavu denne mam vypit..ale ze nie necsu ale zalievanu..vyslovene povedala ze zalievanu 😉
minule mat tak svihlo v sprche..cize mne mm zakazal sprchu ked nie je domka..ma o nas strach

miki060707
30. apr 2010

ahojte, tak ja som rozhodnutá idem do Incheby v nedelu, našťastie nechcem nič špeci, možno podprsenky ak budu niejaké lacnejšie a potom na ten 4D, tak som sa rozhodla, že pôjdeme 🙂
a kôli tym atrakciam pre deti, to je niejako stanovené, že kedy je čo???
no inak tým "kolotočárskym" atrakciam sa pripájam aj ja, to stojí zato 😉
ja zavinovačku do autosedačky nekupujem, mi budeme chodiť len na poradne s krpcom a to ho budem mať v perinke, či len zakrité s dekou, alebo v obyčajnej zavinovačke, lebo máme tu vaničku s tým car systémom, takže je to bezpečné...a potom na zimu mam taký overalový fusok do vajíčka....

mirka285
30. apr 2010

Katty takze nic moc?mali tam aj tehu oblecko?mne by sa zisli niake tricka som zistila ze sa viac potim 😒

dugyna
30. apr 2010

katty a latkove plienocky si tam nahodou nekukala? ja b som tam len koli tomu isla...

miki kojenceke podprdy sice take obycky ..ale su od pondelka v akcii v lidli 😉 za super cenu

mirka285
30. apr 2010

Miki daj nam potom vediet jak sa ti lubil 4D 🙂

miki060707
30. apr 2010

no dugy, dobre si poradila s tou zavinovačkou, tie otvory, to je teda náápad....
no ja tiež mam ráno jednu zalievanú a poobede buď zalievanú, alebo nesku, ale zalievanú bez cukru, mlieku, taký malý "smrťák"xixi
inak si opekáme, notebook mam vonku a peču sa rybičky, mňaaaam 😝

dugyna
30. apr 2010

bella ja som mala 112..lenze mne krv brali este pre dovolenkou..s OGTT a to bolo 19.3, a vysledkom z krv.obrazu sme sa dopracovali az po vedlkej noci..a predpisala mi zelezo..ktore uzivam tyzden...ale dnes som jej volala ze si mam dat radsej 2tbl denne...

bellablonde
30. apr 2010

zlaty mangel, ze sa o teba tak boji 😉 lebo to znie fakt hrozivo, ze ta moze kedykolvek svihnut... si predstav, ze soferujes... radsej si to nepredstavuj
si pamatam, ked sme chodili do kostola ako mensi, hocikedy niekto odpadol, strasny buchot, clovek na zemi

miki060707
30. apr 2010

v lidli dugy a čo tam stoja????

bellablonde
30. apr 2010

miki mnam pecene rybky 😝 tecie mi slinka

dugyna
30. apr 2010

miki ..no aj mne pporadila jedna kocka 🙂 ze si tak vyrobila..a taky dobry tip v ikei je flesova deka imra..za niekolko centov..alebo max.do 1,5 stoji...a daju sa z nej spravit urcite dve deky do autosedacky.. 🙂

ja pijem tiez bez cukru a bez mlieka,,ale ored tehu som vypila 3-4 denne obcas aj viac ale smrtakova ze 2 velke kopcovite lyzicky..a teraz si davam len taku decentnu..dve jemne lyzicky...ciez menj ako polovicne davky mojich predchadzajuch kav..
ale ja som kavu prestala pit ako sme zistili ze som tehu..uplne...a az po nejakom 4 mesiaci som pila prvu kavicku...

miki060707
30. apr 2010

no už som našla ten katalog, no to je dobráá cena, len či mi bude stačiť taká veľkosť, lebo ja netušim akú veľkosť mam, ja si tak kupujem, že si to pripasujem, či to občiahnem a kupim... 😉

dugyna
30. apr 2010

miki v lidli :
Od 3.maja : podrpda na dojcenie /na fotke taka bezova alebo telova farba..ale za tu cenu je to jedno 😉 / 80B-85C za 5,99 kus, je to ta co sa da odopnut vies ta cast ked chces kojit

a este maju . 2ks NUK flasky 250ml+ cumlik a hrkalka za 7,99
detske ponozky vel 12/14 -15/18 2pary v baleni za 1,19
destke body s dlhym rukavom 4,99
body s kratkym rukavom za 3,99
polodupky za 2,49
bundicka ci mikinak za 2,99
body take to kratasoveho strihu za 4,99

dugyna
30. apr 2010

ja dufam ze ta 85C mi bude dobra..alebo 80C..
nakolko su to poprdy bez vypchavok...tie byvaju vzdy volnesjie..orpti tymn vystuzenym...

len odporucam ist tam rano na 7h..lebo poobede uz nebu toho vela..

dugyna
30. apr 2010

tie rybky pecene inak aj mne mozes poslata 🙂

vierkaha
30. apr 2010

Mirka, Dugy neviem ako neskôr ale doobeda tam nemali ani tehu oblečenie a ani látkové plienky 🙄

bellablonde
30. apr 2010

asi aj ja nabehnem este po tie podprdy, aby som ich mala viac do zasoby na doma
..minulu kojaciu sezonu 😅 som prala kazdy den niekedy aj dvakrat co som bola stale od mlieka (aj s kojacimi tamponmi)
na von budem mat pekne vystuzene

...miri o poteni mi nevrav, si pripadam ako prasa, stale prezliekam tricka 😒

...idem si lahnut do vane, aj nechtiky si chcem nalakovat - ak dociahnem😅 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre