Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
23. júl 2011

ahojte, tak my sme uz tyzden doma, mame nadherne teple pocasie, tak chodim s deckami kazdy den na kupko, dnes sme boli albertikovi kupit darceky k prvym narodkam, jednu oslavu na slovensku uz mame za sebou, druha nas caka zajtra. ja uz o5 doucujem anglinu, tak sa vobec nenudim. vecer ked sa trochu ochladi chodime do parku, no a vecer padam mrtva do postele. 😎

tutulka12
23. júl 2011

@mirka285 pošlem ti kúsok torty? 😀 vidíš, nato žeby ti správne určili diagnózu si musela odísť do Maďarska 😠 ale super, že už vieš čo je príčinou bolesti a hádam sa to po liečbe vytratí 😉 idem ľahnúť k Danielovi lebo už mi asi pol hoďku píli uši, že mamička poď ma pomojkať, poď ma pusinkovať, šak sme kamaráti, ťa ľúbim 🙂 no nechoď k nemu 😀 😀

noemarta
23. júl 2011

caute,
tak hlasim, ze nelinkina prva velka oslava dopadla super, chvalabohu neprsalo, vsetci boli spokojni, torticka bola suprova, dokonca aj Nela papala, jahodovo-tvarohova. Dosla kopec darcekov, napr. buginku pre babiku, hracie choditko s ktorym perfektne chodi sama, velku tatrovku, veci a peniaze, takze super, ale hovorim, najhlavnejsie je to, ze bolo dobre pocko. 😉
Prikladam par foto. No a uz sa mozem ist od zajtra balit na dovcu....
@mirka285 som rada ze je to "len" taky maly kamen urazu, rychlo sa to zahoji a bude dobre 🙂 inac u nas torta padla hned...kokso ani kusok neostal... 😕 takze asi bola ozaj dobraaaa.

rolak
23. júl 2011

@noemarta super, že sa oslava vydarila.. Krásna torta! aj my máme také chodítko a malá ho miluje, vycibrila si na ňom jemnú motoriku,my ho máme už dlho. tak príjemné balenie...ja som veru nevedela,koľko šiat a hračiek mám malej zabaliť 😀

rolak
23. júl 2011

@noemarta Nela je ostrihaná,alebo má krátke vlásky? už som ju dávno nevidela...

noemarta
23. júl 2011

@rolak neni ostrihana, to jej tak vypadali a nejak pomalsie rastu nove... 😉

kafoditka
23. júl 2011

@noemarta Maci, super, ze vam oslava dobre dopadla, mala je zlata a z tej torty by som si veru kusocek dala, strasnu mam chut na sladke, to preto, ze cakam kramy 😝
@rolak Ludka a ty co si tak inkognito bez fotecky?

noemarta
23. júl 2011

@kafoditka ti poviem, ze som mala normalne zcvrknuty zaludok ze ako to vsetko dopadne, aj s pocasim, aj vela ludi.... ale super.... Inac, ja som mala asi z celej grilovacky kusok klobasky aleee torty som si dala riadne... hi hi

rolak
23. júl 2011

@kafoditka práve rozmýšľam,či sa zverejniť či nie 🙂 a či hodiť nejaký album ako nám ubehol rok... ešte neviem
@noemarta Kristíne rastú dosť rýchlo,ale nechce sponky ani nič na hlave a vyzerá furt ako virtuóz, ako zhodnotil Roman. 🙂 proste vlasy kade tade, v očiach.....

noemarta
23. júl 2011

@rolak hi hi ze virtuoz... len sa zverejniiii a supni nam fotecky kiky.... 🙂

kafoditka
23. júl 2011

@rolak aaaale ved nam ukaz Kiku a pekne si daj foto do pasu, bude sa nam na teba lespie pozerat 😉
@noemarta sak bodaj by si si nedala, ked tak mnamkovo vypada 🙂

rolak
23. júl 2011

@noemarta ako dlho ste stavali dom? svojpomocne? oslava bola u vás?

noemarta
23. júl 2011

@rolak hej u nas na dvore, my sme stavali svojpomocne, akoze myslim to tak, nie ze sme si tam nieco robili sami, ale zhanali sme si ludi, material a tak. Za rok sme mali postavanu hrubu stavbu, pol roka stala cez zimu a na jar sme pokracovali a v semptembri sme byvali. No a popritom ako sme byvali sme dorabali kadecoooo este na dome, bolo toho dost. A teraz to bude sest rokov co byvame.

noemarta
23. júl 2011

baby, pozeram si dvdecko z porodnice, akooo, normalne mi slzy idu do oci, take male babatko to bolo.... kraaasa.. 🙂

tinaki1275
23. júl 2011

tak hlasim ze som skoro uplne "odumreta " z unavy ...teraz som konecne ulozila malu ...z letiska som o pol d eviatej utekala na krstiny ,tam uz bola mala dobre rozcertena..tak som ju este hodku nahanala medzi stolami , 😠 a podotykam bola som v uniforme v ktorej som stravila cely den.. 😖 a potom so to zbalila..teda zobrala malu a mamu a mm zostal kedze sme tam boli dvoma autami ...ja idem hodit akurat spechu a hned zalahnem..zajtra este horrory a v pondelok si hadam trochu oddychnem..dnes ste vela nepopisali tak hadam stihnem docitat .. 🙂

kafoditka
23. júl 2011

baby akoze maly sa mi zobudil vyspaty a beha mi tu po obyvacke akoby sa nechumelilo 😕 😕

noemarta
23. júl 2011

@tinaki1275 joooj ti nezavidim ten zhon a vypatie.....davaj si na seba pozor, lebo ja uz som si napr.dnes kupila vitaminy, co som tak vycerpana, kazdy mesiac mi telo signalizuje, ze moja imunita je v prdely... raz jacmen na oku, potom zima, a teraz som mala afty....
@kafoditka, no pekne, co si mu dala redbull... hi hi
ja idem spat, dobruuuuu mam dost...

katka55
23. júl 2011

ahojte. my sme dnes boli na grilovacke na Bystrej a tak bolo fajne. chvilkami sice poprchalo, ale boli sme schovani pod stieskou, takze to nevadilo. a stretla som tam pri jaskyni mojho bratranca z vychodu s rodinou, ktoreho som uz teda pekne davno nevidela. ze aka nahoda 😵 😉
@bambola dufam, ze ste dobre docestoval domov 😉 a s tym mocom ste mali bud stastie alebo fakt nerobili podrobne vysledky, lebo ja som raz poctivo brala patrikovi stredny prud mocu do skumavky, mal cerstvo vyumyvaneho pisulaka prevarenou vodou a najprv bolo vsetko ok a na druhy den mi volala pedina, ze vysledky su hrozne, ze je tam milion bakterii a mna skoro vyrutilo. z toho usudzujem, ze tie podrobnejsie vysledky dostanu az neskor 😒 nastastie opakovany odber uz bol ok. ale mam skusenost aj s odberom mocu do toho vrecuska na chodbe pred ambulanciou, lebo som na to zabudla, a vysledky boli ok. ale to neboli tie podrobne. tot moja mocovinova skusenost 😀 😉

tutulka12
24. júl 2011

@noemarta Nelinke prajeme všetko najlepšie 🙂 krásnu tortu ste mali 😉
@kafoditka moji chalani obaja vstali niečo po 22hej a sme sa potom hladklai a mojkali všetci na posteli skoro až do polnoci 🙂 a ešte stále spia, iba ja buntoším 😀
@rolak aj Teodor mal také vlasy, tenké, jemné a neposlušné. keď nechcel sponku tak ich mal v očiach a vlastne tiež vyzeral ako nejaký vyšinutý umelec 😀 a aj sa mu strašne potila hlava. takže sme tento týždeň zobrali strojček a vystríhali na 12 mm 😀

gabika41
24. júl 2011

Dobre rano sa praje....mala uz demoluje izbu...prajem pekny den 🙂

kafoditka
24. júl 2011

Bre raaanko... @noemarta Nelinke vsetko najlepsie k prvemu rocku, cmuk 😵
@tutulka12 mne maly zaspal nieco po polonoci medzi nami v posteli a potiahol do 7:30 😉

elina313
24. júl 2011

Ahojte kočky, síce patrím k augustovčiatkam, ale nakoľko som občasná prispievateľka a kočky si založili súkromnú tému, tak som OUT 😀 😀 😀
Potrebovala by som poradiť, určite ste to tu už preberali a ja sa potrebujem inšpirovať... Čo ste kúpili svojim zlatíčkam k 1. narodeninám ?

ďakujem vám za akýkoľvek nápad 🙂

mirka285
24. júl 2011

dobre ranko @nelinke zelame vsetko najlepsie,super fotky,som rada,ze sa oslava vydarila,ale vsak tak to ma byt!
@elina313 kupovalo sa tu vselico,napr. kocik pre babiky ak nemate,tak ani sanky nie su zly napad 😉
@kafoditka Domi ti poviem,ze Filip toho moc nenaspi,on kolko este spinka cez den?

noemarta
24. júl 2011

dobre ranko sa praje,
dakujem za nelinku baby....
@elina313 nasa napr. dostala vcera velku tatrovku a naramne sa z nej tesi, zahrad.domcek, choditko....
Dnes mam na plane skocit na chvilu do praci nieco pozakladat a poobede budem pomaly balit, prat, zehlit.... takze pekny den vsetkym.

katka55
24. júl 2011

dobre rano 🙂 my mame dnes v plane halusky na Kovacovej (mnami) a potom smer BA. maly spal do 6 sam v postielke, co je u nas novinka, a potom este potiahol medzi nami do pol 8. to UM sa mi zacina pacit 😀 😉
@elina313 my sme dostali detsku kosacku, tatrovku, motorku (ale ta je az od 18m), velke gumene "lego", hudobnu knizku Ucime sa riekanky, leporela, manusku krtka, trojkolku, ja som este chcela detsky vysavac, lebo ho strasne bavi upratovat, ale ten uz nemal kto darovat 😅 a baby tu minule davali link tusim na fontanku co vypluva lopticky, alebo nieco take, a ta ma vraj uspech u deti 😉 a ak byvate na dome, tak zahradny domcek, hojdacka a smykacka tu tusim letia 😉

kafoditka
24. júl 2011

@mirka285 Miri ma dva spanky, ale velmi cudny rezim... bezne vstava okolo 7, o 9 sa pyta spat,spi hodinu a pol a potom medzi 12-13 potiahne hodinu a pol a do vecera fici, zaspava teraz okolo 20tej ale to je uz na kasu..... ked sa mi zobudi ako dnes, ze 7:30 tak sa tak ci tak pyta o 9 spat 😕 teraz uz mrnci a hadze sa mi okolo nohy, jasny znak, ze chce spat. pritom keby vydrzal do tej 11-12 a potom by potiahol aj dve hodky, tak by sme plynule presli na jeden spanok denne, ale vidis, fesakovi to vyhovuje zatial takto..
@elina313 tatrovku sme dostali aj my, ta je u nas velmi vyuzita 😉

mirka285
24. júl 2011

@kafoditka naozaj to ma cudno rozdelene,ale ved casom sa to mozno upravi,darmo by sme chceli detom urobit rezim,ked sa neda,ze?

kafoditka
24. júl 2011

@mirka285 ja som sa aj snazila, ze ho zabavim hrackami ale bez uspechu, Ked chce spat, tak nic nezabera 😀 nechavam tomu teda volny priebeh, ved casom sa to upravi samo a ja si aspon za tie dva jeho spanky viac porobim 😉

adelaine
24. júl 2011

ahojte,
idem supnut kura do rury a kym sa bude piect, idem si precitat, co ste popisali... 🙂

inak, viete co sa mi vcera stalo? riso si nejako rozbalil plienku, doteraz nechapem ako, ved bol sam asi 5 min.
a stihol okostovat obsah 😝 😝 som nevedela co skor, vylovila som mu kusok hovienka z ust, dufam, ze nestihol daco aj zjest 😖 som nevedela ci mam plakat alebo sa smiat, kokos, dufam, ze mu nic nebude...

rolak
24. júl 2011

Ahojte,prajem peknú nedeľu! teším,teším, v streedu vyrážame do BA, budeme tam do piatku, v piatok chceme ísť do Parndorfu, chcem sa spýtať,či sa to vôbec oplatí? aké veci tam majú? sú tam dobré zľavy,alebo všetko drahé? majú tam ajj detské veci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre