Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
16. jan 2011

@mirka285 - miri teraz od vianoc som nebola cvicit lebo som to nestihala. bola som casto u nasich. ale uz planujem chodit do normalneho fitka 🙂 chcem sa vratit tam kam som chodila a opat zacat tri krat do tyzdna. a potom sa uvidi ako sa rozcvicim. a taktiez zalezi ako si to zabezpecim so strazenim malej.
ty chces tiez zacat chodit ?

monline
16. jan 2011

@mirka285 tušila som, že tá ikea nebude dobrý nápad, asi dobre, že si ostala doma..ešteže už zajtra to budeš mať za sebou..ideš hned ráno?

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 kati to nic, tu bolo tak doteraz 😒

asihej
16. jan 2011

@kafoditka Vdaka za privitanie, volam sa Bea a som z Levic.

kafoditka
16. jan 2011

@asihej z Levic tu tusim maminu nemame 🙂

mirka285
16. jan 2011

@katty17 nie nechcem,ja cvicim doma a momentalne mi to vyhovuje,mne by totizto nemal kto strazit Lindu...ja som sa len pytala lebo si to dlho nespominala...
@monline Moni no este dobre,ze som nesla do ziadnej Ikei a ze mama bola s malou dve hodky vonku,lebo so mnou by sa dnes asi nedostala....najhorsie su tie krce,baby ale vsak zajtra si naplnim creva a mam vahu spat...idem hned rano a potom si dam tucne ranajky 😝

bambola
16. jan 2011

@katarina7777 😀 😀 😀
@mirka285 a neni ti dobre? ja som sa po klystire tak dobre citila 😀 😀 ale kazdy tyzden by som si to veru robit nedala 😅
teraz ma napada jedno hovorenie (???) Kto tvrdi, ze sex je najlepsia vec na svete asi sa este dobre nevysral 😀 😀

mirka285
16. jan 2011

@bambola ako prazdne creva su v pohode,ale od hladu nevidim...

ywett
16. jan 2011

ahojte maminy,
som tu dlhsie nebola, je to tym, ze kazdy vecer sadam pri pc a pracujem do polnoci a moc casu mi nezostava..sem tam kuk facebook a hotovo...
co mate noveho? stretko sa nechysta nahodou?
nas predvcerom ockovali prevenar do pravej nozky a dnes som malu masirovala a sa mi zdalo, ze na tej nozicke to ma take tvrde, opuchle, ako ked vas velky komar postipe, je to v poriadku, co myslite?

monline
16. jan 2011

@ywett asi to treba rozmasírovať a natierať octanom, ale nech ti aj kočky poradia...my sme to tak nemali...
chystá sa veľké stretko u @maxara teraz 30teho, ale maxi bude po operácii, tak každá má za úlohu umyť jedno okno, až potom dostane miesto na sedenie 🙂 snáď nás bude toľko, aby na nás vyšlo len po jednom okne 😀 😀
(vymýšľam si s tými oknami, to ostatné je pravda) 🙂

ywett
16. jan 2011

@monline
to fakt? boze, mne dr nic nepovedala a az teraz som si vsimla, ze tam ma hrcu ako keby..no nic zajtra pojdem k dr.
a coze je s maxi chuda, ze ide na operaciu? a kolko je vas na stretko?
no naposledy u nas doma umyval okna mangel pred porodom 🙂

monline
16. jan 2011

@ywett maxi idú operovať pruh teraz tento týždeň..počty nie sú ešte ujasnené, ale vyzerá to, že bude cez desať bábätiek s maminami a pár oteckov

ywett
16. jan 2011

@monline
pruh, chuda nase, to z coho dostala? uff, nechcela by som si prezit znovu nemocku, drzim palce
@maxara
drzim palce, myslime na teba

aj par oteckov? zaujimave stretko 🙂

bambola
16. jan 2011

dnes to vyzera opat zaujimavo a opat sa malej nechce spat, resp.vyzera unavena a spat nejde 😠

emanuel22
16. jan 2011

ahojte 🙂
@oacka všetko najlepšie malej Kristínke k prvým meninám 😉

monline
16. jan 2011

to už pred jedenástou to tu umrelo?

gabika41
17. jan 2011

dobre rano 🙂

bambola
17. jan 2011

Dobre ranko 🙂

@monline ja som tu este obsmrdala ale ucila som sa 😉
Mala vcera zaspala vecer o osmej na hodinku, potom sme sa okupkali a definitivne zaspala nieco po 23, tak dufam, ze sa nam to postupne upravuje. inac sa mi zda, ze by mozno aj viac papala tak skusim tu ryzovu kasu s ovocim na olovrant.

katty17
17. jan 2011

dobre ranko babulky.
@kafoditka - sandra zacala posledny tyzden viacej papat v noci. predtym papala vecer o pol osmej a potom az rano okolo siedmej. teraz posledny tyzden chce papat este aj o dvanastej a potom o tretej. tak mi to nedalo a skusila som jej dat cajik namiesto papania o dvanastej v noci. a poviem ti ze jej to uplne stacilo . dala si cajik, otocila sa na druhy bok s spinkala dalej. takze to bolo tuto noc takto: vecerne papanie o pol osmej. potom spanok. zobudila sa o dvanastej. nedala som jej papat mliecko ale cajik. potom papanie o druhej. spinkala do pol osmej a este stale nechce papaat od druhej 🙂 cize skus ho trosku oklamat cajikom ak sa ti da.
@mirka285 - miri mne domace cvicenie vobec nestaci. ja sa potrebujem poriadne zapottit a hlavne teraz potrebujem spevnovat. to domacim cvicenim nedosiahnem. preto sa chcem opat vratit do fitka.

maxara
17. jan 2011

Pekne ranko.. dnes mam upratovaci den, lebo musim vsetko pozehlit a oprat a zajtra pozehlit oprate este pred nastup do nemocky ☹ Varit nemusim, lebo este mame, co som varila vo stvrtok maso a svokra nam nabalila zo vcera koooopec zranice a vynikajucej, takze.. ale v stredu musim mm uvarit brokolicovy nakyp, si zazelal..
Akurat vcera som zase mala take stavy, ze som len rozmyslala a rozmyslala.. a prisla som na to, ze to, co ma trapi je, ze mm sa tvari akoby sa ani nechumelilo a pre mna sa chumeli az moc ☹ a on akoze nic, ja som doma, on ide do roboty.. ked som mu povedala, ze by si mohol napr v stredu zobrat wfh a vecer ma odvezie do nemocky, tak na mna nahucal pomaly, ze on nema tolko toho wfh a nech si zratam, ze ma buduci tyzden cely plus kazdy piatok 😒 ☹ ved tak v piatok mat nemusi nie? to proste.. ako keby mu to bolo jedno, ved ale co ked sa nepreberiem alebo sa nieco stane.. a ja tam budem s vedomim, ze jemu je to jedno..

@monline Ninka sa pekne spacifikovala, vecer som ju zobrala do vane a o 20tej dostala mliecenko a a do 5 minut zalomila, chudatko moje krasne.. strasne bola ponatahovana.. ked som ju ulozila, tak ju chodil kazdu minutu pozerat svokor, potom si k nej lahol, lebo ved asi sa jej spat nechce.. a taaak..

@kafoditka ty si asi myslela nie sami, samy.. ale rada, rady, radi.. ssamy sa nepise nikdy.. pise sa sami a same, ale radi a rady si napisala (akurat so slovickom sami, samy) presne tak ako sa to ma 😉

@lutsine ako ples? boli ste?

@katarina7777 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila, ako si Leuso nacikal do tvare, chudacik 😀

@mirka285 Miruska zlatik, dnes na teba myslim 😉

kafoditka
17. jan 2011

Dobre ranko....
Tak mame prvu uspesnu noc za sebou 🙂 Vecer spapal mliecko o 20, okolo 21 zaspal, zobudil sa 23:15 a otvaral usta na papanie, tak som mu dala vrecuskovy feniklovy cajik - najprv vypluval a plakal, ale nanutila so mu ho , vypil 90ml a zaspal, neskor sa zobudil 1:20 dostal mliecko a spal dalej a ked bol zasa hore o 4, znova som mu dala caj, ale teraz mu stacilo len par glgov, cumel do pusy a a kedze stale mrncal, tak som ho hladkala a pusinkovala este asi pol hodky a az potom zaspal. Vyspaty doruzova vstaval o 8. Tak som rada, ze to nebolo sprevadzane vacsim placom a ze caj sa ujal..uvidim, ake budu dalsie noci ale dufam, ze rovnake a hlavne som zvedava, ci mi bude dnes papat prikrm -aspon jeden...

noemarta
17. jan 2011

dobre raaanko,
nasa mala este spi... 😕 😕 chcem s nou dnes vybehnut este na nakupy a poobede sa hadam vyjasni a budeme vonku.
@mirka285 myslim na teba 🙂 🙂
@kafoditka no vidis,tak super ze sa cajik ujal 😉
@maxara ani neviem co ti napisat k tomu tvojmu mm 😔 😔 😔 😔
ale verim, ze si tu reakciu ani neuvedomoval.... duuufam...
@katty17 zajtra sa vidime, tesiiiiim....
@monline pekne fotky, pekna rodinkaaaaa 🙂

maxara
17. jan 2011

@monline 😀 😀 ty si si robila srandu s tymi oknami? 😅 skodaaaaaa takze pocty.. ak pridu vsetky co aspon naznacili ze by mohli (napr bambi, neviem na stopro, ci sa jej teda podari dovalit, ale ratam s nou) , tak nas bude 20 dospelych a 15 babatiek.. ale tie pocty su teda len cca..

akoze bolo by fajn, keby vsetci potvrdili ucast aj s poctom dospelych, aby som mohla este pred operaciou popresuvat nabytok trosku.. takze cakam potvrdenia ucasti damy

@ywett vdaka za palce, prides aj ty?

maxara
17. jan 2011

@noemarta ja viem, ze on sa len tak tvari, ze si akoze nic zle nepripusta a tvari sa, ze idem len na dovolenku alebo niekam na navstevu pokecat a zdrzim sa tam.. akoze aby sa nemusel o mna bat .. ale ja asi potrebujem vediet, ze sa o mna boji 😒 takto som na vsetky tieto emocie sama a normalne mi je z toho tazko

maxara
17. jan 2011

@kafoditka 🙂 super, gratulujem k uspesnej noci, ste sikulkovia 😉

kafoditka
17. jan 2011

@maxara 😉 dakujem, a nerob si z Michala nic, ja verim, ze sa o teba urcite boji, len to nevie dat mozno nejak najavo . vies, aki su chlapi... 😒 presne taketo pocity si mala pred prvou operaciou a Michal to nakoniec vseto zmenezoval, o Ninku bolo postarane a vsetko dobre dopadlo. Aj teraz to tak bude, navyse ti budeme vsetky baby tu z fora drzat palce a vies, kolko veeeeela je to ruk????? 😅 😉

maxara
17. jan 2011

@kafoditka 🙂 akurat ze som to cele zmenezovala ja ☹ ale postaral sa.. ano ja viem, vcera som mu povedala, ze sa hnevam na neho za to, aky je, ze vobec nehovori o tom, ze idem prec a ze ja si teda myslim, ze mu nebudem vobec chybat a ze keby som zomrela, tak mu to ani nebude vadit.. a ubezpecil ma, ze to tak nie je.. ale mna serie, ze sa ani nezaujima, ako sa citim, ci nie som prilis nervozna.. ani nic.. keby on isiel, tak uz tyzden je zbaleny a pozera na hodiny.. a odo mna by sa ocakavalo, ze cely cas co ten pruh ma, by som Ninku vlacila sama a robila vsetko, lebo on ma pruh.. a u nas je to tak, ze normalne robim vsetko ako predtym, obcas mi Ninku vezme a vecer sa postazuje, ze mu prikazujem stale viac a viac co ma robit, pricom by som mu vobec nic nekazala, keby to robil automaticky.. ale ja mu tu nebudem ochkat, tu ma boli, tu ma picha.. a on zas, ked neochkam, tak je asi vsetko ok, cize neskace k Ninke ani nic.. a mne sa zda,z e mam ten pruh vacsi ako som mala a on mi vynada, ze to preto, lebo nenosim poctivo ten brusny pas

adelaine
17. jan 2011

dobre neskore ranko,
som teraz uspavala maleho 40 min., skoro ma pri nom vystrelo....
tvaril sa unavene, suchal si oci a ked som ho ulozila do postielky, chytil druhy dych a skoro mi
rozobral celu postielku, mantinel uz len tak visi, hracky su rozkopane, ale spi 😀 potvorka jedna.

kafoditka
17. jan 2011

@maxara 😠 jaaaj, nieco by som mu povedala.... vies, ako to je, ze chlap ma teplotu a nadchu a porad umiera a ked to ma zena, tak je vsetko v poriadku, ved da si tbl a vsetko fici dalej.. ja by som mu to asi vsetko, co si mi teraz napisala, povedala a nech sa chlapec uvedomi, ved problemy sa riesia zapochodu a spolocnou konverzaciou, nedus to v sebe... Petka a setri sa uz konecne, pradlo nikam neutecie..neboj, este si Michal vybavi mamu na zehlenie 😀

aalexis007
17. jan 2011

@maxara ani sa nečuduj - je to CHLAP 😀

kafoditka
17. jan 2011

@adelaine Mati, ver mi, ze toto doverne poznam 😉
@noemarta Maci pocuvaj, ty si nejaka shopoholicka v poslednom case 😀 😀

meruska
17. jan 2011

dobre ranko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre