Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
20. mar 2010

Tutifruti aj u nas je to s menami tazke.... ja by som dala malemu meno aj po mm ale on nechce, tak zatial sme sa zhodli na mene Leo... uvidime co sa z toho vyvinie 😉

Aj mi sa chystame poobede do prirody, inak kocky vsimli ste si ze som vam priniesla slniecko a teplo? Taky tazky bol ten kufor 😀

Mojalili gratulujem oslavencom, ja poznam strasne vela ludi co sa narodili v marci....aj ja som marcova ale az koniec.

janatt23
20. mar 2010

caute babule. no pekne, ze nam zmenili koniska 🙂
vcera mi dost tvrdlo brusko. co si mam kupit? obycko magnezium??? bo beriem aj zelezo. asi sa musim opytat v lekarni. az ma vcera brusko bolelo. dufam ze sa to nezopakuje 😖 dnes je uplne krasne, upratane uz mam, manzelik ze ma pozve na obed 😀 tak mame cas aj na peknu prechadzku. tak sa drzte babulky.
pekny vikend 😉

erytrea
20. mar 2010

caute kocky, mam otazku na tie ktore ste na FB.... uz asi 4 dni mi nefunguje, teda prihlasit sa mozem len mi nezobrazuje historiu ani nemozem si pozriet postu ani napisat ziadnu ani okomentovat NIC no HROZA som z toho nasr!!!! ale ked sa prihalsi z mojho pc segra tak jej to v pohode ide, prosiiiiiiiiim pomozte mi ak viete 😖 diky

emanuel22
20. mar 2010

Ahojte kočky.
Vidím, že viaceré pekne víkendujete, ja mám manžela v práci, tak sa doma nudím. Asi si sadnem konečne k diplomovke... 😖
Naty, gratulujem k chlapčekovi, pekne si to napísala, že budete mať trojlístok.
Oacka, presne ako si napísala, aj mne tie týždne hrozne rýchlo ubiehajú. Neviem čím to je. Mám pocit, že marec ešte len začal, a to už sme za polovicou. O chvíľu je tu leto a aj naše detičky 🙂
Mojalili, gratulujem k narodkám 🙂

maxara
20. mar 2010

Ahojte babulky.. som u nasich a opat si sama sebe posielam IP s vasimi novinkami, aby som to doma nahodila... ja uz neviem.. no ale ved oki, co si vsimnem, to napisem, ved nakoniec som si to zobrala na seba dobrovolne a tesi ma to, takze som len nestastna, ze ja, co to chcem mat perfektne, tak to perfektne mat urcite takymto stylom nebudem.. Ale ak VAM to nebude vadit, tak ja sa s tym zmierim casom...

katka7777 super, dakujem velmi moc za slniecko a teplo.. malo je takych ochotnych ludi, co nabalia tazky kufor 😉 kvoli ostatnym ludom.. ak si ovsem nemala trosku sebecke zaaaaujmy, hm? 😀 😀 😀

jankatt - magnezium je na to uvolnenie svalstva vseobecne, cize to by ti malo urcite trochu pomoct, a potom klud a vylozene nohy

erytrea - ked sa menila FB verzia, nenastavila si si omylom v tych nastaveniach take cosi? mne to automaticky zmenili vtedy tak ako popisujes a ja som si tam potom cosi poklikala v mojich nastaveniach a potom mi to uz islo.. inak ten popis problemu vyznieva skor, akoby si nebola prihlasena. Mozno ti blbne nejako konto, tak to skus nahlasit ako poruchu.

maxara
20. mar 2010

oacka - veru ubehlo to tak rychlo, ze ani ja som si nevsimla, ze uz je 16ty marec... inak tam bolo supis..

miki060707
20. mar 2010

ahojte, veru je krásne vonku, som vyvešala prádlo z 3 práčiek, tak nech sa suší, ale tiež som mala naplánovanú prírodu, ale mala je chorá, tak nemôžeme, tak vysávať a prach utieram, pekný víkend júlovky, mne navečer dojde kamoška a požičá čo mi chýba, niejaké oblečko a ja jej dám po SOne, čo Šimonko nosiť nebude a zajtra budem mať postielku, jupííí, ivana komfort, či tak niejako

tutifruti
20. mar 2010

Mojalili: všetko naj malej Lili a mm k narodkám.... 😀

My sme doma z výletu.... Najedla som sa až mi je zle...., ale ako dobre zle..... 😅

miki060707
20. mar 2010

aj mi prajeme malej Lili všetko naj, ja mam tiež v rodine dosť oslávencov v marci a na konci marca sú to tiež meniny, či dcéra, otec, brat,synovec🙂

katarina7777
20. mar 2010

maxi teplo som priniesla hlavne pre moju maminu.... tej uz sneh a zima riadne liezol na nervy! 😝 ... a potom pre vas 😀

ericica
20. mar 2010

ahojte koceny 🙂 wau ake novu stranku tu mame 😉 uz som tu dlho nebola ale aj vcera som sem kuk ale ma nepustilo 😖
ako vikendujete? ???mne dnes dosiel bracho z indie tak zajtra hom ideme pozriet 🙂

ericica
20. mar 2010

chcela som napisat aku nie ake 😀 😀 😀

ericica
20. mar 2010

aj my sa pripajame ku gratulantom a zelame malej lili vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵 a prijemnu oslavu 😵

mojalili
20. mar 2010

Dakujeme za gratulacie. Dnes si oslavila u "tatu" a zajtra mame oslavu doma, tak uz vypekam a vyvaram 😉

Dnes sme boli v MIstelbachu, kupila som si take platene hnede tehu gate, paradne a jednu bluzku. No a este prechodnu bundu na moje brusisko, celkom sa mi paci a s mar upravami ju budem moct nosit aj po porode v jeseni. A aj nizke topanky, take baleriny, kezde na vysokom uz nezvladam. 😒

Malickemu sme tiez kupili nieco, krasne dupky s trickom, potom prihodim. MM si kupil prechodnu bundu, tak sme vyteseni vsetci🙂))
No idem vypekat a cakam na MM, nech nafuka baloniky, potom budeme spolocne vesat napisy HAPPY BIRTHday 😵
PS: Dnes sa svokra zhrozila, ake mam brusisko 😕

tinka349
20. mar 2010

no jak vam dobre, ze travite vikendik v prirode....a ja doma s pricvaknutym nervom v krizoch 😖 ani sa nejak z toho pocasicka nevytesujem, co som fuuurt len doma..... a ked nie doma, tak v skole....joooooj 🙄

bellablonde
20. mar 2010

hello kocky,
tak uz ficime na novom konikovi...tfuj tfuj aby nam to dobre pisalo... inak nahodou vam nejde teraz nacitavanie pomalsie? lebo mne sa zda, ze na kazdu stranku cakaaam dlho kym sa natiahne. Doteraz mi to ficalo ako blesk 😕

tinka ty s nervom 😕 🤐 my god! Dokazes sa hybat??
mna dnes bolia vsetky zuby. Uz v noci som kvoli tomu nespala a musela si dat tabletku. Akoze brutal ma bolia cele celuste 😖 takze dnesny den som len tak pretrpela. Esteze Petko bol dnes extremne dobry 😵 zlaticko moje. Manzel zase prec na cely den, tak som rada, ze uz sedim a oddychujem

ericica
20. mar 2010

bella a aku tabletku si si dala?a mas daky kaz???ja som si na preventivke dala opravit ten jeden kaik co som mala 😝

tinka349
20. mar 2010

bella - no dokazem sa hybat, ale chvilkami to neskutocne boli 😖 ale tak nidky nie ke tak zle, aby nemohlo byt horsie...dufam,z e to do pondelka prejde....

bellablonde
20. mar 2010

eri, v noci som si supla paralenku celu 500vku, lebo polovicka mi vobec nezabrala... 😒 a doobeda som si musela dat znova... v pondelok som u zubara ako na koni, tuna v blave je iba jedina zubna pohotovost a tu vyuzivaju nasi rimski spoluobcania - takze by ma tam asi slak trafil cakat s nimi. A ja doverujem mojmu zubarovi, pohotovostni vzdy len rozvrtaju a nechaju tak 😔
Ach jo, asi mam nejaku paranoju, ale davam si to dokopy s prudkou zmenou pocasia, lebo mna tie svine zuby bolia komplet vsetky! 😲 😀 A na striedačku, raz horny rad, raz dolny.
... vsak som zvedava, co mi tam dr najde...

tinka ti verim, ze take bolesti su hrozne 😔 poriadne sa zabal do deky, suche teplo je vraj na toto najlepsie.

bellablonde
20. mar 2010

a uz nebudem pisat o zuboch nic, lebo este aj vas zacnu boliet 😨 😲 😝 😅 😀

mirka285
20. mar 2010

Caute babule,no ja som z toho noveho kona uplne mimo 😒 my sme dnes boli v Madarsku,taku velku klobasku som zhltla na trhoch ze som z nej cele doobedie grgala 🙂 trosku som prebehla com tam maju a vam poviem ze detske vecicku na trhu stoja viac ako v nakupnych centrach...som bola nemilo prekvapena ☹ tak sme kupili aspon ten obrovsky madarsky chlieb,niake almapapricky plnene kapustov,udenu sunku a spokojni sme isli domov 🙂 a zastavili sme sa v Dunajskej Strede a predstavte si ze ten Disney obchod co bol v Maxxe je zruseny ☹ ☹

kafoditka
20. mar 2010

Ahojte kocky!
Pridavam sa do klubu tvrdnucich brusiek, dnes rano som sa zobudila s polovicou tvrdeho bruska a cez den tvrdlo tiez, takze kludovy rezim... ale trochu sa obavam, lebo ma cely den aj pobolieva... tak neviem, ci hned v pondelok nevolam dokimu.
Vcera sa mo stala dost hnusna vec- bola som v meste na kavicke a niekto ma poriadne uriekol- a to nosim na ruke cervenu stuzku! Zrejme nepomohla. Vratila som sa unavena, lahla som si spat a hodinu som sa zobudila s nenormalnou bolestou hlavy, bruska, zaludka a bolo mi na vracanie... 😝 Skusala som predychat, ale nepomohlo, tak som sa odriekla a do hodiny mi to preslo... To mam chodit oblecena cela v cervenom aby som sa tomu ubranila??? No fuj.. 😠

Inak v pondelok sa vraciam do Blavy, MAXI tesim sa na utorkove tanecky 😉

maxara
20. mar 2010

Ahojte babulky, ja som konecne doma a uz som stihla aj z casti dokoncit detsku izbu... teda zatial len malovku. Ale este len z 90%. Tesim sa jak svina.
Bella - nechcem ta strasit, mna takto boleli zuby, cele celuste a na striedacku raz jeden rad, potom druhy, potom prava strana a potom lava a este k tomu bez specifickeho miesta... akoze ma nebol konkretny zub. Isla som k dr a vies co???? mala som dva brutalne kazy, horne sedmicky a obe boli pokazene tak, ze zvonku vobec nebol vidno kaz, nakoniec sa mu "zazdalo", ze no tu je taka mala bodka, tak skusim tam... a o sekundu uz piskal, ze aky kaz ako Brno (vpravo, vlavo to bol kaz ako bota 😀 ) a z oboch mi nakoniec tahal nervy a plnil korienky... ale teraz uz mam pokoj. milujem mojho zubara. Okrem toho ze je sympaticky, mlady, tak aj pekne voni a je zabavny 🙂 ale hlavne PROFESIONAL
mirka - ja som vcera doniesla z roboty 10 kg klobas a su dokonale... sice som si dala len tri kolieska (degustovala som)
kafkoooo - to je strasneeee s tym uriekanim, ale aspon sa vies odrieknut. Ja sa neviem ☹ A na utorok sa moc moc tesim.
Zajtra idem dokoncit detsku izbicku, potom odfotim a pacnem na kona. V pondelok idem na to moje vytuzene 3D, konecne uvidime nasu krasavicku ako vyzera, straaaasne sa tesim. Dufam, ze tento krat budem mat aj video aj fotky... no a v utorok brusneeeee tanceeeee juchuuu

bellablonde
20. mar 2010

ááááááá pomoooooc maxi, uz sa zacinam psychicky pripravovat na pondelkovu zubnu katastrofu 😲 😲 😲
ten moj je sympaticky, stary, vonia neutralne a zabavny je tiez - huba sa mu nezavrie cely cas vykecava historky o svojich detoch 😀

pekne popracuj na izbicke, budem sa tesit na foto 😵 😵 aj na foto krasavice z 3D 😵
kafko 😲
mirka same smakindy zase takto na vecer spominas 😝 😝 😝 dnes sa pridam, robila som pre muzicka pecene kuracie pecienky obalovane v gazdovskej slaninke 😝 😝 😵 mnam

luminkasp
20. mar 2010

ahojte maminky. ako sa mate? ja uz som takmer tyzden len ryzy, baby, taku crevnu chripku som chytila,co neprajem fakt nikomu. a este mi aj glukozove testy musia opakovat, lebo sestricka sa k nam vdaka katastrofalnemu stavu ciest nedostala, no dufam, ze mi zas tyzden bude zle...

maxara
20. mar 2010

luminka ☹ to je mrzute... ja som konecne nejako mimo depresii...
konecne sa mi zdvihla nalada. mozno aj preto, ze aj ta moja infekcia je uz na poriadnom ustupe, malinka kopka ovela silnejsie ako minuly tyzden, v robote ma stara ropucha celkom dobru naladu, kedze jej predlzili vypoved az na koniec aprila 😠 ale aspon nerobi stresy mne, suka prasiva... zajtra predpokladam dokoncenie tej izbicky, poobede pretriedim vecicky pre mumu a mozem si napisat, co treba este kupit a mozem to samozrejme aj kupit 🙂 , moj spolubyvajuci bol asi dva tyzdne doma u rodicov, takze som si od neho riadne oddychla a teraz ho zase chvilku mam rada (oblecko ma vyprate). Asi aj jemu sa polepsilo, hoci to steniatko, co priniesol, mu prirastlo k srdcu az moc a v piatok, ked si pon prisla kamoska, sa s nim velmi tazko lucil...aj nasi psi mali na chvilku spestrenie... skratka mam teraz take pozitivne obdobie asi pred sebou (mozno to je aj slnieckom, co priniesla katka777)...

luminkasp
20. mar 2010

maxara, tesim sa s tebou a aj z tvojej pozitivnej energie a nalady, ze uz mas vsetko, ja som este nekupila nic, zacnem po tere narodkach, nedalo mi skusit nahadzovanie foto, tak som nahodila dve nove foto 😉

luminkasp
20. mar 2010

mirka a ty si kde zohnala take krasne disney bodynka?

luminkasp
20. mar 2010

idem, uz tu dlhsie nevydrzim, dobru noc

maxara
20. mar 2010

baby ja som asi zretardovela... ja neviem najst ten nas debilny spolocny album julovkovy... hodte mi prosim nanho link aj s heslom... ma asi vystrie... chcela som tam uz dat novu verziu tabulky, aby som furt nemusela pchat ten link z mojho picassa... prrrooooooosssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim heeeeeeelp

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre