Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
26. jún 2010

ja tiez nebudem nic kupovat .. nasa nela bude zajtra oslavovat narodeniny, tak toho dost dostane 😀
a este by zacala spekulovat, ci ten darcek mala sestricka so sebou v bruchu alebo nejake podobne otazky 😀 😀 😀

mirka285
26. jún 2010

dobre ranko...Denisse ten je super,vyzera ako z obchodu 😉 ja som isla spat az o druhej v noci,skorej mi neslo,mala som cudne sny a v podvedomi som si stale hovorila ze este jeden den musim vydrzat...dnes som sa zobudila s bolestou hlavy,nechapem lebo mna hlava nikdy neboli...a celkovo sa citim na prd,tak som z toho smutna,som mala este plany na dnes...

denisse
26. jún 2010

@mirka285 dakujem 🙂 do kupeneho ma daleko, ale som spokojna 😉
ani sa ti necudujem, ze sa citis cudne ... ja ked som rodila nelu, tak mi v piatok na poradni z nicoho nic povedali, ze v nedelu vecer mam nastupit do nemocnice, ze v pondelok rano mi pomalicky zacnu porod vyvolavat .. tak som sa tiez divne citila cely vikend ... 😉
skus si uzit posledny bruskaty den 🙂

bellablonde
26. jún 2010

ahojte baby,
dnes budem konecne zase trochu vegetit 🙂

@denisse zasobnik sa ti krasne podaril, wau, aj ten set je supis 😉

my nieco urcite nachystame, akoze Saska donesie Petkovi z porodky... napad zatial nemam, hm, este mame dost casu nieco vymysliet

@mirka285 hned by som si to s tebou vymenila 😉 uzivaj si brusko este

alllexa
26. jún 2010

@mirka285 - aj mna dnes dost boli hlava:( Vecer nemozem zaspat, lebo male sa dost prehadzuje a tlaci ma, rano vstanem uz okolo siestej...

@denisse - velmi pekne si to usila! Ja som tiez nieco podobne zhotovila, ale nie je to take vypracovane, ani to sem nejdem davat🙂

@bellablonde - inak, my sme tiez uvazovali, ze dame babatku (ak to bude dievca) meno Saska, ale mne to bolo trochu blbe, ze sa budeme volat rovnako🙂 Tak to asi bude Miska/Misko... Paci sa mi aj Gabika, ale moja mama je dost proti, tak asi jej nebudem robit napriek.

bellablonde
26. jún 2010

ja by som dala malej meno po mne - Julinka, aj sa nam paradne hodi k priezvisku, ale co z toho, ked v rodine, do ktorej som sa vydala je babka, svokra, svagrina + dalsie osoby (tety, krstne) Julie
to uz by bolo na smiech mat v poradi 8. Juliu v rodine 😀

moja mama tiez mala problem s urcitymi menami, ktore sa nam pacili ... eliska, tamarka, dorotka
Saska sa mi odjakziva pacila 😵

fiha allex tebe uz svieti 40 🙂 🙂 stihli ste sa uz komplet prestahovat?

alllexa
26. jún 2010

@bellablonde - aj o Julke sme uvazovali, tak sa volala moja babka... No ale ked mate v rodine tolko Julii, tak by to asi fakt bolo moc vela🙂. MM chcel syna Martina, ale tak sa vola mojho brata syn, takze aj to mi bolo blbe...
No akurat dnes chceme stravit prvu noc v byte, konecne!🙂 Ale nemame este vsetko prestahovane, mm ma zlomenu ruku, takze nam to ide tak pomalsie...

kafoditka
26. jún 2010

Ahojte kocky, dnes mame pekny den, od rana vegetim, maly sa zobudi, napapa a znovu spinka pokladik. Kukame s mm telku, ale asi pojdem pozehlit nieco.

@denisse paradny zasobnik, sikulka 😵

Baby nejak sa to tu zaseklo s tymi babatkami novymi, davate si nacas?? 😉 🙂 🙂

robika
26. jún 2010

Ahojte,
vobec vas nestiham citat, iba som trosku preletela posledne strany..
@kafoditka malicky je krasnucky a vyzera ze vas velmi poslucha 🙂 a je lepsie ked si odstriekas na noc mliecko a v noci mu davas z flasky?
@denisse pekny zasobnik si usila, ja som pred tyzdnom na narodky dostala sijaci stroj, lenze moje posledne sitie bolo par rokov dozadu, tak ja by som to od oka nedokazala usit... ale asi to nejako skusim, ake velke to mas na dlzku a sirku?
ja som bola vcera u lekara, no a skonstatoval ze ideme cisarskym, maly je stale KP a zadocek ma dost vysoko, tak mi povedal, ze by sme sa teda dohodli na stvrtok, ze bude malo operacii, tak by bol klud... v pondelok mu mam este zavolat, o potvrdenie ze na stvrtok sluzbu, v stredu na prijem a vo stvrtok sekcia... ako mi to povedal, tak mi az slzy vyhrkli ale neviem ci od strachu alebo od radosti, ze tu uz malicky bude... 🙂

zrzulka
26. jún 2010

@denisse vidis tak toto mi nenapadlo ale fakt kto vie ako si to deti v tych malych hlavickach daju do suvisu.... 😀 este by ta potom "otravovala" ze chce dalsieho a dalsieho surodenca kvoli darcekom .... 😀

robika
26. jún 2010

ozaj a kolko sa byva po sekcii v nemocnici?

karinnka
26. jún 2010

Ahojte,Kafko malicky je uzastny!Vcera som bola v poradni a vraj to nevyzera zatial na porod...Jazvu po cisarskom mam 10mmsiroku,takze na cisarsky to zatial nevyzera,ale vsetko sa moze zmenit este....Viem,ze mam este casu dost,ale ja by som uz isla tak rodit,teraz je fajn chladne pocasie aspon mi nebude teplo 😉 Inak kontrakcie mam cele dni obcasne a kde nic tu nic 🙂 S 🙂Uz som polovicike spominala,ze sa mi bude musiet zacat na buduci tyzden viac venovat 😀
denisse krasna farebna kombinacia toho zasobnika 😉
inak a 😉 ko to,ze vam sa ukazuje,komu odpovedate alebo pisete....ja stale klikam pod kazdy prispevok odpovedz a nic 🤐 asi som malo chapava 😀

denisse
26. jún 2010

@robika
v internetovych obchodoch, kde to predavaju, pisu vacsinou rozmer 38x62 cm ... mne to nakoniec na sirku vyslo 40 a vyska zhruba odpoveda tym 62 ... 😉

zrzulka
26. jún 2010

Inak s tymi menami... Nikomu sa nepaci vyber mena pre syna ale co uz. Neriesim.... muzova rodina chcela nech sa vola po nom. Ale to kvoli tomu ze uz jeho otec sa tak vola, dedo, pradedo takze my porusime tuto "tradiciu" ja by som ani nebola proti ale muz nechce. navyse mne sa to velmi nepaci ked sa volaju deti po rodicoch. nasi si uz aj celkom zvykaju. mama ked hovori o malom tak len Paťko....Takze som rada. Aj segra co bola total proti uz mu povie menom.... takze podla mna to netreba riesit, kazdy si zvykne, je to vase dieta a vy mate pravo mu dat meno ake sa paci vam... Ani Michaela sa nikomu nepacila a teraz je to uplne v pohodicke....Uz to nikto neriesi ze sa tak vola....

karinnka
26. jún 2010

robika-ked nie su komplikacie tak aspon v Ke pustaju na 4den ako po klasickom porode 😉

zrzulka
26. jún 2010

@denisse to je zasobnik na plienky? ja nic take nemam ... ani neviem kde budem skladovat plienky lebo co mame v kupelni skrinu tak tam ma mala plienky. No bude si musiet v rekordno kratkom case odvyknut od nich 😀 😀 😀

zrzulka
26. jún 2010

@robika co som ja citala v ba pustaju na 5ty ak je babo aj mamina v poriadku

merikac
26. jún 2010

dievcata v junovkach hodili celkom naucny link o kojeni- tak ak to tu este nebolo a niektoru by zaujimal-....http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

denisse
26. jún 2010

@zrzulka
ano, to je na plienky ... ja kebyze nie som tento tyzden bez nely, tak ho tiez nemam ... ale mala som cas, tak som usila ... inspirovala ma mojalili 😀

kafoditka
26. jún 2010

@robika maly niekedy pri papani strasne vymysla a krmime sa aj hodinu. A ked mam plne naliate prsia este aj po papani, tak to musim odsat. Uz som si nieco aj zamrazila v pripade potreby- nikdy nevies- laktacna kriza alebo choroba.. A v noci mu dam niekedy prave toto mliecko z flasky, z tej sa napapa rychlejsie a nevymysla tak. Klobuciky mi niekedy len tak cucka ako cumel a ked sa odtiahnem, ze uz je ako napapany, tak spusti rev.. 😉

merikac
26. jún 2010

@denisse -ten zasobnik na plienocky sati vskutku vydaril- klobuk dole,,,ja som leniva a som si ho objednala.....

denisse
26. jún 2010

@kafoditka aku mas odsavacku?

kafoditka
26. jún 2010

@denisse aventku rucnu 😉

robika
26. jún 2010

@kafoditka a s tymi klobucikmi sa mu dobre pije, ja som si ich nekupila, ale mozno este v pondelok rychlo pojdem kupit, lebo som zistila ze mi este co to chyba...

denisse
26. jún 2010

@kafoditka a dobre? ja nemam ziadnu, kupim, az ked bude treba, ale chcela by som byt pre nejaku rozhodnuta, nech to je potom rychlovka 🙂

kafoditka
26. jún 2010

@robika v zasade by sa pouzivat nemali, ale co mam robit, ked mam velke dvorce a maly to nevie v pusinke uchytit? Skusala a snazila som sa hadam aj pol hodiny ale maly sa mi az zanasal placom a potom bol z toho tak vycerpany, ze ani nevladal sat.. Pekne sa mi napapa s klobucikmi, vyhovuje to mne aj jemu, tak to neriasim. Viem , ze najlepsi je prsnik, ale nie vzdy je to mozne.. ☹

enny17
26. jún 2010

.

meruska
26. jún 2010

@denisse fakt si sikulka...ja viem tiez prisit tak max. gombik 🙂

merikac
26. jún 2010

@kafoditka presne na teba som mysdlela pri citani clanku o kojeni...ale mas pravdu....kazda mamina vyciti, co je najlepsie pre jej dietatko a vtedy idu bokom vsetky tabulky a odporucania, co ako sa ma a nema............

kafoditka
26. jún 2010

@denisse ja som bola tiez rozhodnuta, ze kupim, ked bude treba ale na poslednu chvilu som si to rozmyslela a kupila den pred hospitalizaciou a dobre som spravila. Na treti den som sa zobudila s dvomi skalami na hrudi a maly este nepapal tak vela. Takze aj po napapani boli prsia tvrde, boleli az palili. Tu hrozi zapal prs a toho som sa bala jak cert kriza. Pekne som si odsala, prsia zmakli- to bola ulava 😉
Ja som s aventkou spokojna, sama si regulujem tlak odsavania, aby ma to nebolelo. Elektricke mi pridu strasne predrazene.. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre