Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
12. jún 2010

to kvoli tej epi treba aj tieto vysetrenia? tak to sa na to asi fakt vybodnem... idete este niektora rodit bez epi????... ci som tu jedina? 😒

ericica
12. jún 2010

@tinka349 no ved ze vraj tie politicke reklamy by sa uz nemali vysielat 24 hodin pred volbami a dnes okolo obeda si normalne davali v telke stranu Brana Zahradnika ,a na ulici zase robili miting Kotlebovci 😕 😕 😕

zrzulka
12. jún 2010

@ericica heeeeej, ja som jedla vsetko ked som kojila... ale samozrejme s mierou.

ericica
12. jún 2010

@zrzulka ja 🙂 v Novozamockej porodnici ju nerobia lebo su tam na to neni vyskoleny anesteziologovia 😕 😕 😕
a pritom je to krajska fakultna nemocnica 😕 😕 😕

mirka285
12. jún 2010

kocky dakujem,tak pockam do stvrtku,nech mi tu krv zoberu na poradni v nemocnici,alebo uvidim co mi povedia...

denisse
12. jún 2010

ahojte ...
ja vas od rana po troske citam a az teraz sa ozyvam 😉
boli sme doobeda s nelou v DM drogerii a ta prechadzka tam a spat ma uplne zmohla ... 😝
ja takuto horucavu fakt nemusim ...

ericica
12. jún 2010

@zrzulka tak si mala stastie.....aj segra je vsetko a nema s malou problem ale ja som si dala len dve bobulky hrozna bo mi tiekli slinky a mala hrooozne revala......a to bolo tak tri mesiace potom som uz zacala jest vsetko s mierou 🙂

ericica
12. jún 2010

@denisse ani ja,vsak aj teraz mam staihnute rolety ze mam uplne tmu v izbe 😀

denisse
12. jún 2010

@zrzulka aj ja budem bez epi, ja mam operovanu vyskocenu platnicku a presne v mieste, kam sa picha epi, mam jazvu ... nechceli mi to pichnut ani pri malej, tak predpokladam, ze teraz to bude tiez tak ...

mirka285
12. jún 2010

inak podla mna v den volieb to volebne moratorium tento rok neplati...letaky sa mozu rozdavat kludne aj pred volebnymi miesnostami....

zrzulka
12. jún 2010

trapas my jak sme prechadzali okolo bilbordu SNS na ktorom bola Belousova tak ukazovala prstom na nu. A moj muz hned ze ano to je jedna neukojena teta .... 😀 ze co ju to ten moj muz uci.... 😒 Mozno nam len chcela naznacit koho mame volit .... 😀

kafoditka
12. jún 2010

Baby volali ste niekto tej katty17co s nou je??

ericica
12. jún 2010

a akurat nam zreju ceresne tie srdcovky chrumkave dnes som si uz dve bobulky shmatla zo stromu...uz potrebuju len trosku cervene a budem ich do seba ladovat 😀

petrap001
12. jún 2010

ale prestante s tymi jahodkami 😀 😀 😀 ja ich tiez zeriem na kila.vlastne vsetko ovocie mi chuti.ako viem ze pocas kojenia by sa nemali..zasa moja kamoska cez tehu bola zavisla na mandarinkach a pomarancoch a teraz jeje dcera ma ekzemy a alergie a vkuse sa oskrabuje a to ani nemoze jest tie veci lebo sa hnusne vyhadze.a vysvetli decku,ze sa nemoze skrabat az pomaly do krvi 😕 😕
inac,bola som trosku na nakupy dnes a ludia,normalne som take dostavala tlaky dole ze som myslela ze porodim niekde na ceste 😲 😲 vazne.to nebola ani taka bolest,ale cosi velmi neprijemne ako keby sa maly strasne tiskal von alebo ako to mam opisat..uz to preslo,ale som sa dost zlakla,lebo telefon v aute,moj v robote a nikoho som nepoznala a od domu som bola asi hodinu cesty 😕 😕 este ze to tak dopadlo..a rano som to asi zariekla ze ja som zatial ziadnych poslickov nemala 😀 😀

denisse
12. jún 2010

moja nela je tu dnes cely den uplne hola .,. odmieta si cokolvek obliect 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@ericica to ano niektore deti placu aj z bubliniek ci cerstveho chleba.... ja som malu privykala uz od utleho detstva vsetkemu. Aj kapustu som jedla

ericica
12. jún 2010

@zrzulka jak som sa nasmiala 😀 ten tvoj mm je cislo.... 😀

zrzulka
12. jún 2010

@denisse my tiez len v plienke behame a ja v nohavickach a podprsenke

lulu1983
12. jún 2010

@zrzulka: ja by som rada porodila bez EPI, ak sa bude dat a ked to vydrzim, ale potom, co bol mm so mnou na priprave na porod, kde sa dost podrobne porod preberal, tak zahlasil, ze si mam epi urcite vybavit, keby naaaaaahodou 😉 Rada by som rodila bez epi, otazne je, ci vydrzim a aky mam prah bolesti 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@ericica tak to je ... taky blazon stary 😀

ericica
12. jún 2010

@zrzulka tak by som si s tebou menila hned 🙂
ja milujem hrozne nektarinky a akurat ked som isla do porodky s malou vtedy dostali v tescu tie obrovitanske ....ja koza som si ich do nemocky nakupila sa kilo a po porode ladovala do seba......
chuda mala revala na cele oddelenie ako pavian a sestricka ma sprdla ako malu zabu ze aka som ja nezodpovedna matka a tak....tak som potom revala jak tur aj ja .....booze tie poporodne hormony uz teraz sa bojim ako mnou budu zase hadzat 😖

ericica
12. jún 2010

@zrzulka 😀 😀 😀

zrzulka
12. jún 2010

@lulu1983 ale vydrzis, ked som ja vydrzala co neznesiem ani masaz 😀 a moj muz vzdy len ze coby sme to nezvladli, ved aj prvy porod som super zvladol.... 😀 len aby stihol vobec prist 😀 Inak naj cast porodu je ta ked uz zena citi hlavicku jak ide von, to je ina ulava... na to sa aj celkom tesim... taky zvlastny ale nadherny pocit....

lulu1983
12. jún 2010

@petra001: podobne som sa citila ja vo stvrtok, ale vcera a dnes som to uz necitila, mm ma taku teoriu, ze to sa maly posuva hlavickou nizsie 🙂

zrzulka
12. jún 2010

@ericica staci ak si das dole supku. ja som aj hrozno tak jedla a mala bola v pohodicke.... Ono aj ked strukoviny varis tak ze zlejes vodu z nich a potom varis opat v novej tak nenafukuju

ericica
12. jún 2010

@denisse nasa rebi beha hola cely tyzden ....
a idem sa vam pochvalit cely tzyden nemame v noci plienku 🙂 🙂 🙂
raz ju v noci posadim na nocnik v polospanku sa vycika a do rana je klud 🙂

kafoditka
12. jún 2010

Baby to ake napory hormonov? Tak viem, ze u kazdeho ine, ale vacsinou pisete, ze je to plac a lutostivost..??

zrzulka
12. jún 2010

@ericica mnam ceresne, predvcerom som si kupila a ze kilo 5 eur....

ericica
12. jún 2010

@zrzulka no ved vyskusam 🙂 a co najviac milujem je supersladka kukuricka co som si zasadila plnu zahradu a nebude ju moct jest ☹ ☹ ☹
ale nevadi dam si do mraznicky 😵

zrzulka
12. jún 2010

@kafoditka myslis pri porode?ja som neplakala ale tesila sa a nevedela dockat kym budem s malou 😀 ani som nespala kym mi ju nepriniesli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre